Aicina piedalīties interaktīvā tiešsaistes viktorīnā

Sabiedrības integrācijas projekta “Sarkandaugavas spēks ir prātā, ķermenī un radošajā garā” ietvaros Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” 2021. gada 23. oktobrī plkst. 12:00-13:00 organizē lielisku iespēju  bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem piedalīties jautrā, interaktīvā tiešsaistes viktorīnā.

Viktorīnā būs iespēja pārbaudīt savas zināšanas par Sarkandaugavas apkaimi, Bērnu un jauniešu centru “Laimīte”, Rīgas pilsētu un citām interesantām tēmām.

Tiešsaisti nodrošināsim izmantojot Google Meets platformu un viktorīna ir veidota kahoot.it platformā. Google meets links ir šeit: https://meet.google.com/acv-bbgz-spy, kā arī no 20.10.21. būs redzams gan BJC “Laimītes” mājaslapā: www.laimite.lv, gan “Laimītes” Facebook lapā.

Kahoot spēles kods tiks parādīts tiešsaistes sākumā un būs redzams visu spēles gaitu. Pirmajām 3 vietām īpašās balvas, taču veicinājuma balvas saņems visi dalībnieki!

Lai piedalītos šajā viktorīna nepieciešama pieeja datoram un telefonam.

Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Tiekamies, pārbaudām zināšanas, mācāmies ko jaunu un kārtīgi izsmejamies kopā!