8. jūnijā svinēsim atklāšanas svētkus nošu krājumam vokālajiem ansambļiem un koriem

Svētku diena ir klāt! Pirmo reizi mūsu vēsturē – ilgi lolots, izauklēts un lutināts – Rīgas diriģentu, vokālo ansambļu vadītāju un koncertmeistaru oriģināldziesmu un latviešu tautasdziesmu apdaru krājums vokālajiem ansambļiem un koriem. 8. jūnijā plkst. 18.00 notiks metodiskā materiāla – grāmatas “Tur, kur jūras satiekas” atklāšanas svētki. Pasākums notiks tiešsaistē ZOOM platformā, ikviens interesents tiešraidi varēs vērot arī Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra Facebook lapā.

Tā ir dāvana Jums, visiem dziedošajiem darbarūķiem, jo tieši jūs šajā sarežģītajā laikā visneparastākajos apstākļos kopā ar saviem audzēkņiem uzturējāt dzīvu mūsu dziedāšanas tradīciju, jo bijāt nesalaužami! Dziedājāt visdažādākajās platformās, emocionāli atbalstījāt tos mazos un lielos dziedātājus, kuriem šis pārdzīvojums bija par lielu.

Tiksimies tiešsaistē ar visiem dziesmu autoriem,  lai mēs varētu teikt milzīgu paldies par jūsu lielisko devumu XXI gadsimta latviešu kora literatūrā. 

Metodiskais materiāls – grāmata “Tur, kur jūras satiekas” izdots ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Tiksimies mūzikā!