Aicinām apmeklēt trīs izstādes Rīgas Jauno tehniķu centrā

Novembris Rīgas Jauno tehniķu centrā iesācies ar veselām 3 izstādēm!

 

No 2023. gada 30.oktobra Rīgas Jauno tehniķu centra 1. un 2.stāvā apskatāma bērnu un jauniešu vizuālās mākslas konkursa “Portrets. Personība latviešu kino.” izstāde.

Konkursa dalībnieku uzdevums bija iepazīties ar latviešu kino, iepazīt dažādus cilvēkus un profesijas kino industrijā, attēlot šo cilvēku portretus, dubultportretus vai grupu portretus dažādās tehnikās, cenšoties attēlot emocijas, vaibstus, radīt darbā noskaņu

No 2023. gada 31.oktobra Rīgas Jauno tehniķu centra 3. stāvā apskatāma Rīgas atklātā bērnu un jauniešu datorgrafikas konkursa izstāde „Nākotnes transports”. Konkursa dalībniekiem tika dota iespēja pasapņot – kas transporta nozarē būs mainījies pēc dažiem desmitiem vai simtiem gadu…

Konkursa izstāde digitālā formātā apskatāma Rīgas Jauno tehniķu centra Facebook lapā, kur skatītājiem no 2023.gada 31. oktobra līdz 2023.gada 7. novembrim ir iespēja balsot par darbu, kas visvairāk iepaticies.

No 2023. gada 3.novembra Rīgas Jauno tehniķu centra izstāžu zālē apskatāma Rīgas bērnu un jauniešu vizuālās mākslas konkursa “Laikmetīgā māksla. Flora un fauna-nākotnes vīzijas” izstāde.

Modernā cilvēka darbība ir ievērojami ietekmējusi klimatu un vidi, tas radījis kritiskas pārmaiņas arī floras un faunas pasaulē. Konkursa dalībnieku uzdevums bija ar saviem radošajiem darbiem iesaistīties ekoloģisko pārmaiņu radīto problēmu aktualizēšanā, radošajos darbos izmantojot dabas un mākslas sintēzi, dabas ienākšanu urbānajā vidē, kā arī fantastiskas nākotnes vīzijas par procesiem un notikumiem floras un faunas pasaulē.

Nāc un apskati jauno un topošo mākslinieku veikumu!

 

Informāciju sagatavoja

Sanita Zīverte

Rīgas Jauno tehniķu centra

Izglītības metodiķe