Sestdien Vērmanes dārzā notiks svētki bērniem un jauniešiem

a1_meitene

Vēl mazliet līdz 1.septembrim, ar ziedu smaržu un bērnu čalām sāksies jaunais mācību gads. Vispārējās izglītības iegūšanai bērni, jaunieši papildus apmeklē kādu pulciņu, kādu studiju vai kādas sporta programmas apguvi, tās papildina un pilnveido bērnu un jauniešu prasmes.

Tradicionāli katra mācību gada sākumā Rīgas bērniem un jauniešiem tiek rīkoti svētki “Nāc un piedalies” ar iespēju izvēlēties sev piemērotāko un saistošāko interešu izglītības vai sporta izglītības programmu, šogad svētki notiks 3. septembrī.

Svētku programmā:

Bērnu un jauniešu centri “Rīgas Skolēnu pils”; “Altona”, “Zolitūde”, “Kurzeme”, “Laimīte”, “Bolderāja”, “IK Auseklis”, “Daugmale”, “Mīlgrāvis”; bērnu un jauniešu vides izglītības centrs “Rīgas Dabaszinību skola”; Tehniskās jaunrades nams “Annas 2”; Rīgas Volejbola skola; Rīgas Centrālā bibliotēka; Māras Muižnieces Rīgas Mākslas skola; bērnu un jaunatnes sporta skola “Rīdzene”; Rīgas Vingrošanas skola; Hokeja skola “RĪGA”; Andžeja Grauda bungu skola; biedrība “Capoeira-Baltic”; SIA “Laboratorium”; Jaunsardzes un informācijas centrs;  Jauno inženieru akadēmija Vērmanes parka teritorijā piedāvās radošās darbnīcas, sporta aktivitātes, viktorīnas.

“Drošības saliņā” atgādinās, mācīs, stāstīs par drošību mājās uz ielas, skolā, dabā VAS Latvijas dzelzceļš; VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija”; Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests; Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests; AS “Sadales tīkls”; Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienests; “Net-Safe Latvia” Drošāka interneta centrs; AS Latvijas Gāze; Rīgas pašvaldības policija; Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes, Kārtības policijas pārvalde, Nepilngadīgo prevencijas nodaļa; Zemessardzes 17.Pretgaisa aizsardzības bataljons un Rīgas domes Labklājības departaments.

Koncertu un priekšnesumus uz skatuves sniegs kultūras un mākslas centrs “Ritums”; bērnu un jauniešu centri “Altona”. “Zolitūde”, “Kurzeme”, “Laimīte”, “IK Auseklis”, „Bolderāja”, “Daugmale”, “Mīlgrāvis”; Rīgas Vingrošanas skola; Andžeja Grauda bungu skola; Biedrība “Capoeira-Baltic” un bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils” teātra studijas “Zīļuks” audzēkņi.

Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra

Sporta un kultūras pasākumu organizatore

Dace Lazdiņa

29177338