Visas uzvaras Latvijas junioru čempionātā bridžā – Skolēnu pils audzēkņiem!

No 8. līdz 10.novembrim Saldus novada Druvas pagastā notika Latvijas atklātais čempionāts bridžā jauniešiem, kurā piedalījās bridžisti no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Somijas. Čempionātā tika nospēlēti trīs atsevišķi turnīri: Nacionālo izlašu turnīrs, Pāru turnīrs un Komandu turnīrs.

Nacionālo izlašu konkurencē startēja 5 komandas, kura katra ar katru izspelēja sešu sadalījumu maču. Turnīrā uzvarēja Latvijas U-20 izlase, kuru pārstāvēja Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” audzēkņi – J.Ilziņš, G.Dreimanis, A.Zālītis, V.Iļdeikins), 2.vietā Latvijas U-25 izlase, kuru pārstēvēja Skolēnu pils audzēkņi – L.Vegners un N.Pelsis, kopā ar bijušajiem audzēkņiem P.Betheru un L.Beķeri.

Pāru turnīrā piedalījās 37 pāri. Labākie bija Skolēnu pils audzēkņi J.Ilziņš un J.Cīmiņš, kuri uzvarēja ar 63,9%, otrajā vietā Skolēnu pils audzēknis A.Zālītis pārī ar igaunieti J.Piibor – 63,5%, trešajā vietā bijušie audzēkņi L.Beķere un P.Bethers ar 63,2%.

Komandu turnīrā piedalījās 15 komandas. Labākie ar 110 punktiem bija Skolēnu pils komanda (J.Ilziņš, J.Cīmiņš, L.Vegners un N.Pelsis), otrajā vietā komanda Skolēnu pils tagadējo un bijušo audzēkņu komanda, kura atpalika tikai par 1 punktu (L.Beķere, P.Bethers, V.Iļdeikins un A.Gofmans).

Oficiālie rezultāti: www.bridge.lv

Kārlis Rubins, Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”
Sporta bridža pulciņa interešu izglītības skolotājs
www.rsp.lv
k.rubins@inbox.lv