26. oktobrī mākslinieciskās jaunrades centrā „Praktiskās estētikas skola” (Andreja Saharova iela 35) iepazīs Pļavniekus laikmeta griežos.

No plkst. 14.30 līdz 17.30 apmeklētājus aicinās izzināt Pļavniekus laikmetu griežos. Būs iespēja apskatīt vizuālās mākslas izstādi, iepazīstot Pļavnieku vēsturi laika posmā no 19.gs. līdz mūsdienām, darbosies trīs radošas tematiskās darbnīcas.

Dienas programma:

  • Audzēkņu vizuālās mākslas izstāde “Mani Pļavnieki”
  • Animācijas filmiņa “Mūsu Pļavnieki”
  • Amatnieku darbnīca (19. gs. stilā)
  • Sportiskās aktivitātes (20. gs. stilā)
  • Vides dizaina darbnīca (21. gs. stilā)
  • Tēja un barankas

Par iestādi

MJC Praktiskās estētikas skola atrodas Aleksandra Saharova ielā 35 – Pļavnieku mikrorajonā, kas nu jau divus gadus ir kļuvis par mūsu „daļu Rīgas”.

Skolai jau kopš dibināšanas laika galvenā prioritāte ir kultūrizglītība. Ne velti šajā sfērā darbojas gandrīz 70% audzēkņu. Visos laikos bērnus ir valdzinājusi ideja izrauties no dzīves ikdienas, paceļoties skaistuma spārnos.

Īpaši attīstīts mūsu skolā ir deju žanrs: klasiskais balets, šovdejas, tautas dejas. Audzēkņiem deja kalpo kā ķermeņa un gara savienojums, lai izteiktu to dziļākās jūtas, kurām vārdus grūti atrast. Daudziem no viņiem dejošana ir īstākais ceļš uz laimi. Mēs lepojamies ar mūsu kolektīvu audzēkņiem, kuri godam nes Rīgas vārdu pasaulē, apliecinot interešu izglītības nenovērtējamo lomu personības izaugsmē.

Skolas audzēkņiem ir iespēja apgūt vizuālo un vizuāli plastisko mākslu tās iespēju daudzveidībā. Kāds noteikti dienās būs mākslinieks, bet arī pārējie mākslas interešu izglītības audzēkņi izaugs par daudzpusīgām un radošām personībām.

Muzikālā interešu izglītība sniegs mūsu audzēkņiem labu pamatu tālākai profesionālai izaugsmei.

Mūsu skolā ir plašs piedāvājums arī pirmsskolas interešu izglītībā – iepazīstoties ar īpaši sagatavoto daudzveidīgo nodarbību piedāvājumu, bērniem būs iespēja izvēlēties tās jomas, kuras viņi apgūs turpmāk.