Jau ziņojām, ka, apmeklējot vismaz 3 pasākuma cikla “TĀ DAĻA MANAS RĪGAS” notikumus un sakrājot īpašās namiņu uzlīmes CEĻU KARTĒ, apmeklētājiem būs iespēja piedalīties izlozē par balvām no projekta draugiem un atbalstītājiem: LUXEXPRESS, tirdzniecības parka “Alfa”, ABpark un SIA “Kami”.

Kopumā interešu izglītības iestāžu pasākumu koordinatoriem tika iesniegtas 227 korekti aizpildītas ceļu kartes, kas piedalījās izlozē.

Izlozējām 9 laimīgās ceļu kartes un balvas sadalītas sekojoši.

2 kino biļetes no t/p “ALFA” saņem:
  1. Sanita Zīverte
  2. Jurģis Vilciņš
  3. Veronika Korņejeva
  4. Diāna Laizāne
  5. Nika Borisova
  6. Ildze Neretniece
Izklaides parka “Avārijas brigāde” dāvanu karte 2 personām:
  • Ingrida Poļitova

ABPark pavisam nesen atvēries jauns atrakciju parks t/c SPICE, dodies un izbaudi arī TU!

Lielākā un uzticamākā starptautisko autobusu pārvadātāja Baltijā “LUXEXPRESS” dāvanu kartes 4 personām turp-atpakaļ ceļojumam un SIA “KAMI” konfekšu tūtu saņem:

  • Emīls Kārklis
  • Sanita Grēnusa Boresenoka
Sazināsimies par balvu saņemšanu. Urrāā!! Lai vēl daudz patīkamu ceļojumu Tev šajā gadā gan pa Rīgu, gan Latviju, gan tālākām zemēm!

 

Savijoties Latvijas un Rīgas, ģimenes un skolas, ikdienas un svētku stāstiem, koncerts vēstīja par ikvienu no mums –  vienu daļu no Latvijas. Koncertā piedalījās kolektīvi no 10 Rīgas bērnu un jauniešu centriem, kopumā vairāk nekā 400 dalībnieki: dejotāji, dziedātāji, aktieri, vingrotāji un pat skrituļslidotāji. Kā īpašs pārsteigums koncertā izskanēja grupas „Astro`n`out” jaunais singls „Dejot trakāk”, ko grupa izpildīja kopā ar BJC „Rīgas Skolēnu pils” TDA „Uguntiņa” jauniešiem Lauras Pavilones horeogrāfijā. Koncertā kopumā bija redzami seši horeogrāfijas jaundarbi, ko veidojuši  interešu izglītības kolektīvu vadītāji.

Koncertā piedalījās kolektīvi no BJC “Altona”, BJC “Bolderāja”, BJC “Daugmale”, Mākslinieciskās jaunrades centra “Praktiskās estētikas skola”, BJC “IK Auseklis”, BJC “Kurzeme”, BJC “Mīlgrāvis”, BJC “Laimīte”, Pamatskolas “Rīdze” un BJC “Rīgas Skolēnu pils”.

Koncertu vadīja Māra Upmane-Holšteine, Magnuss Eriņš un BJC „Rīgas Skolēnu pils” teātra „Zīļuks” aktieri Jānis Burmistris, Terēza Drāzniece un Linda Briede.

Projekts iekļauts Valsts simtgades Rīgas pasākumu programmā.

Fotogrāfs Roberts Ķesteris.

 

26. oktobrī MJC “Praktiskās estētikas skola” noslēdzās Rīgas interešu izglītības centru pasākumu cikla “Tā daļa manas Rīgas” notikumu ceļojums pa Rīgas apkaimēm.
Iepazīstot Pļavnieku mikrorajonu, kas centram pašam mājas ir ļoti īsu brīdi, apmeklētājiem bija iespēja piedalīties gan sporta aktivitātēs, gan vairākās radošajās darbnīcās. Kā vienu no interesantākajām bērni atzina skulptūru darbnīcu, izgatavojot maketus. Gatavos darbus bija iespējams apskatīt izstāžu zālē.

Tāpat, ikvienam bija iespēja vērot MJC “Praktiskās estētikas skola” audzēkņu gatavoto filmiņu par Pļavniekiem.

Foto: Jānis Romanovskis/ gribuvasaru.lv

Svētdien, 28. oktobrī, plkst. 16.00 VEF Kultūras pilī pulcēsies Rīgas interešu izglītības centru labākie kolektīvi, lai kopīgi veidotu svētkus Latvijai – lielkoncertu „Tā daļa manis…”. Koncertā piedalīsies arī grupa „Astro`n`out” un radio Pieci.lv DJ Magnuss Eriņš.

Koncerts ir noslēgums oktobrī bērnu un jauniešu centros (BJC) notiekošajam pasākumu ciklam „Tā daļa manas Rīgas”, kas 14 unikālos notikumos aicināja iepazīt un no jauna piedzīvot savas tuvākās apkaimes, sagaidot Latvijas simtgadi. Savijoties Latvijas un Rīgas, ģimenes un skolas, ikdienas un svētku stāstam, koncerts vēstīs par ikvienu no mums –  vienu daļu no Latvijas. Koncertā piedalīsies kolektīvi no 10 Rīgas bērnu un jauniešu centriem, kopumā vairāk nekā 400 dalībnieki: dejotāji, dziedātāji, aktieri, vingrotāji un pat skrituļslidotāji.

Kā īpašs pārsteigums koncertā izskanēs grupas „Astro`n`out” jaunais singls „Dejot trakāk”, ko grupa izpildīs kopā ar BJC „Rīgas Skolēnu pils” TDA „Uguntiņa” jauniešiem Lauras Pavilones horeogrāfijā, kas veidota īpaši šim koncertam. Tāpat, koncertā būs redzami vēl četri horeogrāfijas jaundarbi, ko sagatavojuši interešu izglītības kolektīvu vadītāji.

Koncertā piedalīsies kolektīvi no BJC “Altona”, BJC “Bolderāja”, BJC “Daugmale”, MJC “Praktiskās estētikas skola”, BJC “IK Auseklis”, BJC “Kurzeme”, MJC “Mīlgrāvis”, BJC “Laimīte”, Pamatskolas “Rīdze”, BJC “Rīgas Skolēnu pils”. Koncertu papildinās profesionāli mūziķi Māra Vitkus vadībā.

Biļetes uz lielkoncertu „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un www.bilesuparadize.lv

Svētki mums, Tev un Latvijai! Tiekamies!

Foto: Roberts Ķesteris

25. oktobrī BJC “Kurzeme” telpās valdīja īsta muižu atmosfēra. Apmeklētāji varēja piedalīties piecās tematiskās radošajās darbnīcās, aptverot laika posmu no 1920. gada līdz mūsdienām, tāpat apmeklētājus iesaistīja latviešu seno ziņģu, deju un rotaļu mācīšanas darbnīcā. Dienas noslēgumā ikviens varēja baudīt teātra izrādi „Pašu audzināts” (pēc A. Alunāna).

Foto: Jānis Romanovskis/ gribuvasaru.lv

24. oktobrī BJC “Zolitūde” aicināja visus zem Zolitūdes varavīksnes. Iestādes telpas mirdzēja varavīksnes toņos, pulcējot plašu apmeklētāju loku. Pasākuma ietvaros bija iespēja izmēģināt roku pērļošanā, mazu lidmodeļu izgatavošanā, kā arī piedalīties citās radošajās darbnīcās.
Zīmīgi, ka tieši 24. oktobrī iestāde atzīmēja savu 30 gadu pastāvēšanas jubileju. Vēlreiz sirsnīgi sveicam!

Foto: Roberts Ķesteris

Jūras tuvumu BJC “Mīlgrāvis” nevar nejust!  Apmeklētājiem bija iespēja piedalīties ne tikai radošajās darbnīcās, bet arī zivju zupas degustācijā. Dienas noslēgumā koncerts ar Augusta Dombrovska mūzikas skola un BJC “Mīlgrāvis” audzēkņu dalību.

Foto: Jānis Romanovskis/ gribuvasaru.lv

Aicinām uz četriem noslēdzošajiem Rīgas interešu izglītības centru kopprojekta “Tā daļa manas Rīgas” notikumiem. 23. oktobrī BJC „Mīlgrāvis” no plkst. 14 līdz 18 aicina aktīvi pavadīt dienu radošajās darbnīcās un iesaistīties dažādās sporta spēlēs, arī fotoorientēšanās sacensībās. No plkst. 15 līdz 16 BJC „Mīlgrāvis” direktors Viktors Tetters iepazīstinās klātesošos ar skolas ēkas stāstiem, savukārt plkst. 16 gaidāma zivju zupas degustācija. Visas dienas garumā būs apskatāma izstāde „Vecmīlgrāvja stāsti” un dienas noslēgumā, plkst. 17, gaidāms koncerts, kurā līdztekus BJC „Mīlgrāvis” audzēkņiem piedalīsies arī A. Dombrovska mūzikas skolas audzēkņi. Vairāk: https://www.intereses.lv/tadalarigas/milgravis/

24. oktobrī BJC „Zolitūde” no plkst. 12 līdz 16 rotāsies zem Zolitūdes varavīksnes. Dienas programmā astoņas dažādas radošās darbnīcas un aktivitātes, tāpat būs apskatāmas vairākas tematiskās izstādes. Vairāk: https://www.intereses.lv/tadalarigas/zolitude/

25. oktobrī BJC „Kurzeme” no plkst. 15 līdz 19 būs iespēja iepazīt Imantu laikmeta griežos. Iestādes telpās būs iespējams apskatīt izstādi „No sendienām līdz mūsdienām”, darbosies piecas tematiskās radošās darbnīcas, aptverot laika posmu no 1920. gada līdz mūsdienām, tāpat apmeklētājus iesaistīs latviešu seno ziņģu, deju un rotaļu mācīšanas darbnīcā. Plkst. 18 gaidāma teātra izsrāde „Pašu audzināts” (pēc A. Alunāna). Vairāk: https://www.intereses.lv/tadalarigas/kurzeme/

26. oktobrī mākslinieciskās jaunrades centrā „Praktiskās estētikas skola” no plkst. 14.30 līdz 17.30 apmeklētājus aicinās izzināt Pļavniekus laikmetu griežos. Būs iespēja apskatīt vizuālās mākslas izstādi, iepazīstot Pļavnieku vēsturi laika posmā no 19.gs. līdz mūsdienām, darbosies trīs radošas tematiskās darbnīcas. Vairāk: https://www.intereses.lv/tadalarigas/praktiskaestetika/

Atgādinām, ka, apmeklējot vismaz 3 pasākumus un sakrājot īpašās pasākumu uzlīmes ceļu kartē, apmeklētājiem būs iespēja piedalīties izlozē par balvām no atbalstītājiem . Esi aktīvs, piedalies!

20. oktobrī Bērnu un jauniešu centrs “Bolderāja” zumēja kā bišu stropā, jo savu apkaimi iepazina un aktīvi tajā darbojās Bolderājas iedzīvotāji un viesi. Dienas gaitā bija iespēja piedalīties vairākās radošajās darbnīcās, foto orientēšanās sacensībās, noskatīties filmu par Bolderāju, apskatīt izstādi, kā arī uzrakstīt savu novēlējumu Daugavgrīvai un Latvijai.

Foto: Roberts Ķesteris

Tehniskās jaunrades nams “Annas 2” kosmiskie spoguļi vakar apmeklētājus iepazīstināja ar savu darbību – ikvienam bija iespēja apmeklēt vairāku pulciņu telpas, iepazīties ar to darbību un uzzināt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Tāpat, centrs apmeklētājiem bija sarūpējis iespēju iepazīties ar Annas ielas vēsturi īsā video seansā.
Visplašākās iespējas darboties pēcpusdienas gaitā piedāvāja Tehnoannas pagrabi.

Foto: Jānis Romanovskis/ gribuvasaru.lv