Jau sestdien, 6. oktobrī, pirmās pieturvietas Rīgas ceļojumā – Āgenskalns un bērnu un jauniešu vides izglītības centrs (BJVIC) Rīgas Dabaszinību skola, kā arī Torņakalns un bērnu un jauniešu centrs (BJC) “Altona”. Ieeja pasākumos bez maksas.

6. oktobrī uz Āgenskalnu aicina bērnu un jauniešu vides izglītības centrs „Rīgas Dabaszinību skola”, kur no plkst. 10 līdz 16 apmeklētājus iesaistīs radošajās darbnīcās, foto orientēšanās sacensībās pa Āgenskalnu, interaktīvās spēlēs un citās aktivitātēs, savukārt Torņakalnā bērnu un jauniešu centrā (BJC) „Altona” plkst. 12 būs notiks izstādes “Torņakalns- tā daļa mūsu Rīgas” atklāšana, plkst. 13 tiks dots starts orientēšanās sacensībām „Torņakalna pērles”. Dienas noslēgumā apmeklētājus gaidīs muižkunga sarūpētā zupa, rotaļas un spēles kopā ar BJC „Altona” audzēkņiem un skolotājiem.

BJVIC “Rīgas Dabaszinību skola” dienas programma pieejama [ŠEIT]!

BJC “Altona” dienas programma pieejama [ŠEIT]!

Kopumā pasākumu cikls ietver 14 notikumus 13 dienās interešu izglītības iestādēs. Pasākumos iestādes aicina izzināt: Juglu, Āgenskalnu, Torņakalnu, Imantu, Purvciemu, Pļavniekus u.c. apkaimes. Iesaistot iestāžu audzēkņus un skolotājus, tiek gatavotas īpašas izstādes par personībām, vietām un notikumiem, kas veidojuši Rīgu un Latviju tādu, kāda tā ir šobrīd, sagaidot simtgadi. Gaidāmi arī koncertuzvedumi, radošas aktivitātes, sacensības un citas aktivitātes visai ģimenei. Apmeklējot vairākus notikumus un aizpildot īpašo pasākuma ceļa karti, apmeklētājiem būs iespēja iegūt balvas.

Projekts iekļauts Latvijas valsts simtgades Rīgas pasākumu programmā.