Noslēdzies seminārs “Galvenie principi ielu teātru priekšnesumu veidošanā”

7. februārī notika seminārs teātra pedagogiem “Galvenie principi ielu teātru priekšnesumu veidošanā”, kas  bija labi apmeklēts. Semināru vadīja teātra pedagogs, “Daugavpils teātra laboratorijas” režisors Viktors Jansons, iepazīstinot ar ielu teātru priekšnesumu pamatprincipiem, dodot ieteikumus to veidošanā un daloties pieredzē.

Ar saviem iespaidiem dalījās semināra apmeklētāji:

“Ieguvums liels. Esam arī metodiķi, pilsētas svētku rīkotāji. Tas ir vērtīgi, kuplināt svētkus ar ielu teātru uzvedumiem, performancēm, iesaistot ne tikai teātru dalībniekus. Mūsu starpā ir mākslinieki un dizaineri, kuriem jau ir idejas par svētku noformējumu, par formām, objektiem Jūrmalas parkā. “Jauniešu mājas” metodiķei ir idejas kā iesaistīt jauniešus dažāda veida performancēs un izpausties! Liels paldies!
Liepājas bērnu un jauniešu centra komanda

“Ļoti rosinoši un profesionāli vērtīgs seminārs. Daudz jaunu ideju turpmākajam darbam. Ņemot vērā, ka strādāju arī ar garīgi atpalikušiem bērniem, vingrinājumi, kuri šodien tika demonstrēti, ir pielāgojami arī šādiem bērniem. Tāpat arī labs teorētiskās bāzes papildinājums.
Teātra pulciņa vadītāja Dita Danosa

“Paldies! Iedvesmojoši! Interesanti! Lietderīgi! Laba teorija un prakse!
Semināra apmeklētāji

“Liels paldies par Viktora Jansona semināru. Vienmēr cenšos apmeklēt viņa vadītos seminārus. Ļoti daudz reālas radošās idejas, teorētiskās un praktiskās zināšanas. Būtu ļoti jauki dzirdēt viņa lekcijas biežāk par dažādām tēmām. Uzreiz redzams, ka runā profesionālis.
Rīgas Purvciema vidusskolas teātra skolotāja Olga Gudis.

Informāciju sagatavoja: Zane Goiževska, Teātra mākslas metodiskās apvienības metodiķe