Rīgas Skolēnu pils orientēšanās sporta pulciņa audzēkne izcīna sudraba medaļu Baltijas čempionātā

Ar mācību gada noslēgumu orientieristiem aizsākas aktīva sacensību sezona, kas ilgs līdz oktobrim. Nedēļas nogalē, 30.-31.maijā, Tukumā aizvadītas pavasara nozīmīgākās sacensības – Baltijas čempionāts, kurā bez Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, piedalījās arī Baltkrievijas un Krievijas (Sanktpēterburga) sportisti. Garajā distancē 18 gadīgo sportistu grupā Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” orientēšanās sporta pulciņa audzēkne Elizabete Blūmentāle izcīnīja 2.vietu, piekāpjoties Sanktpēterburgas sportistei Z.Malyshevai. 3.vietu izcīnīja Lietuvas izlases sportiste A.Juodagaloyte.

Šis nav vienīgais sportistes panākums – 20.maijā Elizabete Blūmentāle izcīnīja sudraba medaļu Latvijas čempionātā sprintā junioru konkurencē. Svarīgākās sacensības Elizabetei vēl priekšā – dalība Eiropas jauniešu orientēšanās čempionātā Latvijas izlases sastāvā.

Foto nr.1: Elizabete Blūmentāle distancē

Foto nr.2: no kreisās: Elizabete Blūmentāle (Latvija) – 2.vieta, Zlata Malysheva (Krievija) – 1.vieta, Agne Juodagalvyte (Lietuva) – 3.vieta