Pasākumu arhīvs 2014

Datums, laiksNosaukumsNorises vieta, adreseOrganizētājiestāde, atbildīgais, cita informācija

27.04.2017 plkst. 16.00 - 27.04.2014

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 12.posms

Līči

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

26.04.2017 plkst. 16.00 - 26.04.2014

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 11.posms

Bumbukalns A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

24.04.2017 plkst. 19.00 - 24.04.2014

Akordeona diena dalībnieku sadraudzības koncerts

Latvijas Nacinālā bibliotekas Ziedoņa zēle, Mūkusalas ielā 3, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Karolīne Vancāne, 26005465

15.04.2015 - 15.04.2014

Pieredzes apmaiņas brauciens muzeju pedagogiem

Valmieras Valsts ģimnāzija

Rīgas Interešu izglī'tibas metodiskais centrs

30.12.2014

X Rīgas atklātais turnīrs dambretē “Bolderājas kauss”

BJC "Bolderāja", zālē, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", Zoja Golubeva, 29622622

28.12.2014 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 25.posms

Mežaparks Z

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

27.12.2014 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 24.posms

Bumbukalns A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

23.12.2014

Ziemassvētku pasākums bērniem

BJC "Bolderāja", zālē, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", Aiva Dasmane, 27724924

23.12.2014 plkst. 17.00

Koklētāju ansambļa ,,Austriņa” Ziemassvētku koncerts

Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zāle, Merķeļa iela 13

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Iveta Tauriņa, 29176399

23.12.2014 plkst. 18.00

Meiteņu kora „Tonika” un studijas koncerts „Brīnuma sirds”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Inga Cimiņa, 26350621

22.12.2014 plkst. 18.00

Ziemassvētku uzvedums “Baltais un melnais”

BJC "Kurzeme", Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Freimane, 29971312

22.12.2014 plkst. 14.00

Mūsdienu deju sacensības “MAGIC PIE – 2014”

Rīgas 71.vidusskola, Iļģuciema iela6

Rīgas 71.vidusskola, Žuravskis, 26756934

22.12.2014 plkst. 17.00-19.30

Ziemassvētku tirdziņš

BJC "Kurzeme", Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Freimane, 29971312

22.12.2014

Ziemassvētku radošās darbnīcas

BJC "Bolderāja", zālē, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", Aiva Dasmane, 27724924

22.12.2014 plkst. 10.00

Ziemassvētku eglīte – Ziemassvētku pasaka „Rūķu gudrību grāmata” (IZRĀDE, Rūķi, pasaku tēli, lelles, ZIEMASSVĒTKU vecītis, DĀVANAS, Rotaļas)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Teātra zāle, Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Laura Paegle, 27006034; Izrāde paredzēta 2-5 gadus veciem bērniem. Biļetes un informācija: www.bilesuparadize.lv

21.12.2014 - 21.11.2014

BJC “Daugmale” atklātais Ziemassvētku turnīrs grieķu-romiešu cīņā

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", A.Trubeckojs, 67229951

21.12.2014 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 23.posms

Mežaparks D

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

21.12.2014 plkst. 14.00

Ziemassvētku eglīte „Svētki Pasaku mežā” (IZRĀDE, Rūķi, pasaku tēli, lelles, ZIEMASSVĒTKU vecītis, DĀVANAS, Rotaļas)

BJC "Rīgas Skolēnu pils",Teātra zāle, Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Laura Paegle, 27006034; Izrāde paredzēta 5 – 12 gadus veciem bērniem. Biļetes un informācija: www.bilesuparadize.lv

21.12.2014 plkst. 18.00

Kamerkora „Tonika” Ziemassvētku koncerts „Gods Dievam augstībā”

Rīgas Mārtiņa Ev. luteriskā baznīca, Slokas iela 34

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, biedrība „LAIDAVAS”, Inga Cimiņa, 26350621

20.12.2014

Ziemassvētku turnīrs 64 lauciņu dambretē 1. – 4.klases audzēkņiem

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", J.Agapova, 67229951

20.12.2014 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 22.posms

Carnikava D

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

20.12.2014 plkst. 10.00

Ziemassvētku eglīte – Ziemassvētku pasaka „Rūķu gudrību grāmata” (IZRĀDE, Rūķi, pasaku tēli, lelles, ZIEMASSVĒTKU vecītis, DĀVANAS, Rotaļas)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Teātra zāle, Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Laura Paegle, 27006034; Izrāde paredzēta 2-5 gadus veciem bērniem. Biļetes un informācija: www.bilesuparadize.lv

20.12.2014 plkst. 11.00

Kora studijas “Odziņas” Ziemassvētku koncerts “Rūķu stāsts”

"Kultūras telpa 3 Māsas", Zirgu iela 1, Vecrīga

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Rita Birzule, 28323749

19.12.2014 plkst. 11.00-14.00

Bērnu uzvedums ‘’Ziemassvētku pīrāgi”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Dace Putāne, 29445511

18.12.2014 plkst. 17.30

Estrādes deju studijas “Festa” Ziemassvētku ieskaņas koncerts

BJC "Altona", Altonavas iela 6, zāle

BJC "Altona", K.Tihanova

18.12.2014 plkst. 12.00-13.30; plkst.15.00-16.30; plkst.18.00-19.30

Augstāk par zemi (Ziemassvētku pasākums)

TJN "Annas 2", Briāna iela 8

TNJ "Annas 2", Ilze Apsīte, 26498123, i.apsitte@gmail.com

18.12.2014 plkst. 18.00

Vokālā ansambļa ‘’Canzone’’ koncerts

Rīgas Latviešu biedrības nama Kluba zāle, Merķeļa iela 13

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Gerda Griķe, 26245793

18.12.2014 plkst. 19.00

Kamerkora „Tonika” Ziemassvētku koncerts „Gods Dievam augstībā”

Rīgas Jaunā Sv. Ģertrūdes baznīca, Brīvības iela 119

BJC "Rīgas Skolēnu pils", biedrība „LAIDAVAS”, Inga Cimiņa, 26350621

17.12.2014 plkst. 18.00

Ziemassvētku ieskaņas koncerts

BJC "Altona", Altonavas iela 6, zāle

BJC "Altona", D.Melvere, A.Šmaukstelis, R.Vanags, 67612354

17.12.2014 plkst. 16.00

Meiteņu kora “Rīga” un viesu koncerts „Ziema+Svētki=Ziemassvētki”

Koka Rīga, Krāsotāju iela 12

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Aija Smiltēna, 29179246

15.12.2014 plkst. 16.00

Ziemassvētku tirdziņš

BJC "Altona" Altonovas iela 6, halle

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354

15.12.2014 plkst. 18.00

Noslēguma pasākums brīvprātīgā darba veicējiem projekta “Tu vari, radi, dari!” ietvaros

BJC "Altona", Altonavas iela 6, kamīnzāle

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354

15.12.2014 plkst. 16.35

Pulciņa “Svinam angļu svētkus” atklātā nodarbība “Jauno gadu gaidot”

BJC "Bolderāja", 2.stāvs, 8.kab., Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", Jeļena Džigarosa, 67435096

14.12.2014 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 21.posms

Carnikava Z

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

14.12.2014 plkst. 16.00

Ziemassvētku eglīte „Svētki Pasaku mežā” (IZRĀDE, Rūķi, pasaku tēli, lelles, ZIEMASSVĒTKU vecītis, DĀVANAS, Rotaļas)

BJC "Rīgas Skolēnu pils",Teātra zāle, Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Laura Paegle, 27006034; Izrāde paredzēta 5 – 12 gadus veciem bērniem. Biļetes un informācija: www.bilesuparadize.lv

14.12.2014 plkst. 10.30

Kora studijas “Odziņas” Ziemassvētku koncerts

Rīgas Augšāmcelšanās luterāņu baznīca, Klusā iela 2

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Rita Birzule, 28323749

13.12.2014 plkst. 10.30

Rīgas Jauano tehniķu centra LEGO Robotu cīņas

RJTC, Bauskas iela 88

RJTC, Zīverts, 29434910

13.12.2014 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 20.posms

Nagaiņi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

13.12.2014 - 27.12.2014

Vizuālās mākslas pulciņa pirmsskolas vecuma bērniem “Kaleidoskops” audzēkņu darbu izstāde “Salatēva portrets”

BJC "Bolderāja", vestibils, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", Irina Gorina, 67435096

13.12.2014 plkst. 11.00

Audumu kolāža “PATCHWORK” pulciņa atklātā nodarbība “Salvešu tehnoloģija un retro stils”

BJC "Bolderāja", 2.stāvs, 7.kab., Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", Olga Trushkova, 67435096

13.12.2014 plkst. 10.00; plkst.11.00

Baleta pulciņa atklatā nodarbība

Rīgas 19.vidusskolas sporta zāle, Miglas iela 9

BJC "Bolderāja", Anastasija Zuja, 67435096

13.12.2014 plkst. 16.00

Meiteņu kora “Rīga” un viesu koncerts „Lai skan svētku fanfāras!”

Koka Rīga, Krāsotāju iela 12

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Aija Smiltēna, 29179246

12.12.2014 - 14.12.2014

Kursi – Skatuves kustība pantomīma

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs , G.Antapsons

11.12.2014 plkst. 13.00-15.30

Rīgas 4.klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!”, Vidzemes priekšpilsēta

Latvijas Ugunsdzēsības muzejs, Hanzas iela 5

BJC "Daugmale", Rimicāne, 29701995

11.12.2014 plkst. 13.00-15.30

Rīgas 4.klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!”, Latgales priekšpilsēta

Latvijas Ugunsdzēsības muzejs, Hanzas iela 5

BJC "Daugmale", Rimicāne, 29701995

11.12.2014 plkst. 10.00 - 15.00 - 12.12.2014

Kursi “Radošuma attīstīšana vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas nodarbībās”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Antapsons

11.12.2014 plkst. 18.00

Tautas deju pulciņa koncerts “Ziema nāk! “

BJC "Altona", Altonavas iela 6, zāle

BJC "Altona", K.Daugavvanaga, K.Jirgensone, I.Krūze

11.12.2014 plkst. 14.00-17.00

Radošās darbnīcas “Ziemassvētki Silciema ielā”

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", Vineta Viziņa, 226065492

11.12.2014 plkst. 16.00

BJC “IK Auseklis” Ziemassvētku ieskaņu koncerts

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", Kristīne Žīdena, 67181387

11.12.2014 plkst. 10.00-15.00 - 12.12.2014

Kursi: Radošuma attīstīšana vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas nodarbībās.

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Barona iela 99, 013. telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

10.12.2014 plkst. 18.30

Floristikas pulciņa atklātā nodarbība “Nāc un piedalies”

BJC "Bolderāja", 2.stāvs, 7.kab., Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", Ļiubov Starkova, 67435096

08.12.2014

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas Metodiskā centra metodiķu sanāksme

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

07.12.2014 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 19.posms

Langstiņi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

07.12.2014 plkst. 8.30-22.00

Starptautiskās sporta deju sacensības un Latvijas Kausa izcīņas posms „Ziemassvētki Siguldā”

Siguldas 1.pamatskolas zāle, Pulkv. Brieža iela 105, Sigulda

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Lolita Ivuškāne, 26406147, Vilmārs Ivuškāns, 29283969

06.12.2014 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 18.posms

Božas

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

05.12.2014 plkst. 17.00

Rīgas interešu un vispārējās izglītības iestāžu galda tenisa turnīra “Draudzības kauss” II kārta

BJC " Kurzeme", Imantas iela 11a

BJC "Laimīte", L.Pavāre, 26301477

05.12.2014 plkst. 19.00

Meiteņu kora “Rīga” un konkursa „I.Galantes talanti” laureātu koncerts “Mūsu dārgakmeņi”

Latvijas Mūzikas Akadēmijas LMT kamerzāle, K. Barona iela 1

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Aija Smiltēna, 29179246

05.12.2014 plkst. 13.00

Zēnu koru kopmēģinājms Vidzemes priekšpilsētai

Rīgas 64.vidusskolā, Ūnijas ielā 93.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

04.12.2014 plkst. 10.00

Konkursa “Superpuika 2015” otrā kārta

TJN "Annas 2", Annas iela 2

TJN "Annas 2", Ilze Apsīte, 26498123, i.apsitte@gmail.com

04.12.2014 plkst. 15.00

Rīgas vokālistu konkurss “Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…”

Rīgas kultūras centrs "Iļģuciems", Lidoņu iela 27, 2 korpuss

BJC "Bolderāja", A.Dasmane, 67435096

04.12.2014 plkst. 13.00-15.30

Rīgas 4.klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!”, Ziemeļu un Centra rajonam

Latvijas Ugunsdzēsības muzejs, Hanzas iela 5

BJC "Daugmale", Rimicāne, 29701995

04.12.2014 plkst. 13.00-15.30

Rīgas 4.klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!”, Kurzemes rajons, Zemgales priekšpilsēta

Latvijas Ugunsdzēsības muzejs, Hanzas iela 5

BJC "Daugmale", Rimicāne, 29701995

04.12.2014 plkst. 15.00 - 04.11.2014

Seminārs “Mazo formu dāvanu iesaiņošana”

RDG "Lolitas skapis", Baznīcas iela 37

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Antapsons

04.12.2014 plkst. 9.00-15.00

Konkursa “Superpuika 2015” II kārta

TJN "Annas 2", Annas iela 2

TJN "Annas 2 ", Ilze Apsīte, 26498123 (Interešu un vispārējās izglītības iestāžu skolēni (zēni) vecumā no 11 - 12 gadiem)

04.12.2014 plkst. 14.00

Koru kopmēģinājums (visi kori) Ziemeļu rajonam

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

03.12.2014 plkst. 17.00

Rīgas interešu un vispārējās izglītības iestāžu galda tenisa turnīra “Draudzības kauss” II kārta

BJC "Laimīte", SRC Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", L.Pavāre, 26301477

03.12.2014

Seminārs: Kustību koordinācija skrējienā un lēcienā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

03.12.2014 plkst. 13.00

Zēnu koru kopmēģinājums Vidzemes priekšpilsētai

Praktiskās estētikas skolā, Burtnieku ielā 34.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

02.12.2014 plkst. 9.00-17.00

Atklātās Rīgas pilsētas skolēnu sacensības trases automodelismā

TJN "Annas 2", Annas iela 2

TJN "Annas 2", Ilze Apsīte, 26498123, i.apsitte@gmail.com

01.12.2014 - 18.12.2014

Rīgas vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Leļļu māja – 3” (tēma: transportlīdzeklis lellei) izstāde

RJTC, Bauskas iela 88

RJTC

01.12.2014 plkst. 13.30

Sporta un tehniskās jaunrades Metodiskā centra izglītības metodiķu sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, I.Cimiņa

01.12.2014

Sporta un tehniskās jaunrades metodiķu sapulce

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

30.11.2014 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 17.posms

Vecāķi A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

29.11.2014 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 16.posms

Vārnukrogs A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

29.11.2014 - 30.11.2014

Rīgas atklātās sacensības klinšu kāpšanā „Sasaites”

BJC "Daugmale", Aglona iela 39, Rīga

BJC "Daugmale", I.Purmale 29149767

28.11.2014 plkst. 9.30 - 14.00

Seminārs: “Ģipša tehnoloģiskās īpašības un to izmantošana radošajās nodarbībās”

BJC "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas iela 14, G.Antapsons, semināru vada D.Timule

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

28.11.2014 plkst. 9.30

Seminārs: “Ārā no plaknes- daudzslāņu kompozīcija”

BJC "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas iela 14

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Antapsons, semināru vada Dagnija Timule

28.11.2014 plkst. 16.00

Jaukto koru kopmēģinājums Centra rajonam

Rīgas Valsts 3. ģimnāzijā, Grēcinieku iela 10.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

27.11.2014 plkst. pl.16.00 - 27.10.2014

“Iedvesmojies Altonā” – Svētku kartiņu izgatavošana

BJC "Altona", Altonavas iela 6, modes lietu darbnīcas un tekstilmākslas studijas telpas

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354

27.11.2014 plkst. 10.00-20.00 - 12.12.2014

BJC “Kurzeme” zīmēšanas un gleznošanas studijas “Fantāzija” audzēkņu darbu izstāde “Līnijas ceļojums”

BJC "Kurzeme" 3.stāvs, Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Freimane, 29971312

27.11.2014 plkst. 18.00

Svētku ieskaņas koncerts

BJC "Altona" zāle, Altonavas iela 6

BJC "Altona", U.Tīrums, L.Tīruma, 67612354

27.11.2014 plkst. 18.00

Adventes ieskaņas koncerts

BJC "Altona" zāle, Altonavas iela 6

BJC "Altona", K.Karps, A.Šmaukstelis, R.Vanags, 67612354

27.11.2014 plkst. 15.00

Latvijas bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošais konkurss – izstāde

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88

RJTC, Vizma Virse un Sanita Jākobsone

27.11.2014 plkst. 15.00

Meistarklase “Gleznas bareljefu izveide”

BJC "Daugmale" , Jēkabpils iela 19a, G.Antapsons. Meistarklasi vada Olga Jevsejeva

27.11.2014 plkst. 14.30

Jaukto koru kopmēģinājums Vidzemes priekšpilsētai

Rīgas Teikas vidusskolā, Aizkraukles iela 14.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

26.11.2014 - 17.12.2014

Rīgas lietišķās mākslas konkurss-izstāde „Leļļu māja – 4”. Tēma „Lelle – dubultnieks”

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas ielā 88

RJTC, Liena Bizūna

26.11.2014 plkst. 14.30

Jaukto koru kopmēģinājumi Vidzemes priekšpilsētai

Rīgas Tirdzniecības vidusskolā, Tomsona iela 3/5.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

26.11.2014

Zēnu koru kopmēģinājums Centra rajonam

Pamatskolā "Rīdze", Kr. Valdemāra iela 2.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

25.11.2014 plkst. 10.00-18.00 (darba dienas, pl.10.00-18.00) - 12.12.2014

Rokdarbu un dizaina pulciņa audzēkņu darbu izstāde

BJC "Daugmale", 216.telpa, 3.stāva koridors, Jēkabpils iela 19a

BJC „Daugmale”, O.Jevsejeva, 67229951

25.11.2014 plkst. 16.00

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Pasaka uz deja”

MJC "Praktiskās estētikas skola", Burtnieku iela 34

MJC "Praktiskās estētikas skola", Krūmiņliepa, 67285303

25.11.2014 plkst. 14.00

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Mūsdienu deju skate

VEF kultūras pils, Ropažu iela 2

VISC sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru

25.11.2014

5.-9. klašu koru kopmēģinājums Centra rajonam

Rīgas Centra humanitārajā vidusskolā, Kr. Barona 97a, Rīgas 45. vidusskolā, Ropažu iela 34, Rīgas 85.vidusskolā, Nīcgales iela 22, Rīgas Juglas vidusskolā, Kvēles iela64/Juglas iela 27a, Rīgas Purvciema vidusskola, Brantkalna iela 5.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

23.11.2014

Pamatskolas “Rīdze” atklāto turnīru cikla 64-lauciņu dambretē 3.posms

Pamtskola "Rīdze" Kr.Valdemāra iela 2

M.Mitenbergs, 26596453

23.11.2014 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 15.posms

Vecāķi D

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

22.11.2014 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 14.posms

Langstiņi-Dumbrāji

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

22.11.2014 plkst. 10.00

Seminārs vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas skolotājiem “Gatavošanās XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Antapsons, semināra tēma “Gatavošanās XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem”

22.11.2014 plkst. 10.00 - 20.12.2014

Skatuves runas kursi skolotājiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Antapsons

22.11.2014

Profesionālās pilnveides seminārā vizuālās mākslas un vizuāli plastiskās mākslas skolotājiem – Gatavošanās XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem”

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

21.11.2014 plkst. 16.00

Deju kolektīvu festivāls “Varavīksnes deju ritmi”

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", Gaļina Novikova, 28281359

21.11.2014 plkst. 12.00 - 16.30; 17.00

Seminārs “Emocionalitātes attīstīšana korī”, Šauļu zēnu un jauniešu koris “Dagilelis” koncerts

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Antapsons, Remigijus Adomaitis

20.11.2014 - 27.11.2014

Ceļojošā bērnu mākslas darbu izstāde “Berlīne”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99

Vācijas kultūrapvienība "WerkStadt" sadarbībā ar BJC "Rīgas Skolēnu pili un Rīgas Interešu izglītības metodisko centru

17.11.2014 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 13.posms

Kalngale

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

17.11.2014 - 23.11.2014

Sabiedrības integrācijas projekta ietvaros “Latvijas kino nedēļa”

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3

BJC "Bolderaja", Aiva Dasmane, 27724924

16.11.2014 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” , Ziemas sezonas 12.posms

Skulte

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

15.11.2014 - 10.12.2014

Auduma kolāžas PATCHWORK audzēkņu darbu izstāde “Mana Latvija”

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3

BJC "Bolderāja", Olga Trushkova, 67435096

14.11.2014 plkst. 17.00 - 15.11.2014

Pasākums “Staro” Altona”! “

BJC "Altona" iekšpagalmā, Altonovas iela 6

BJC "Altona", J.Porietis, 67612354

14.11.2014 plkst. 16.00

Rīgas interešu izglītības skolotāju metodisko izstrādņu skates noslēgums

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Pērkone

12.11.2014

Sabiedrības integrācijas projekta ietvaros sadarbojoties ar Jaunsardzi pasākums bērniem un jauniešiem “Augsim Latvijai!”

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3

BJC "Bolderaja", Aiva Dasmane, 27724924

12.11.2014 plkst. 18.30

Svētku koncerts un Lāpu gājiens uz Brāļu kapiem

BJC "Laimīte" Lielā zāle, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Atardo, 29223864

11.11.2014 plkst. 9.00-18.00 - 30.11.2014

Bērnu un jauniešu centra ”Mīlgrāvis” audzēkņu darbu izstāde ”Mana Latvija”

BJC ''Mīlgrāvis'', 1. un 2.stāva gaiteņi, Baltāsbaznīcas iela 14

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

11.11.2014 plkst. 12.00-20.00 (pirmdiena-sestdiena) - 18.12.2014

Datorgrafikas izstāde-konkurss “Ainava pirms un pēc!”

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88

RJTC, Dins Bahs, 29141263

11.11.2014 plkst. 16.00

Lāčplēša dienai veltīts pasākums “Par Latviju!”

Sudrabkalniņš, Imanta (starp Slokas ielu un Kurzemes prospektu)

BJC "Kurzeme", Freimane, 29971312

11.11.2014

Sabiedrības integrācijas projekta ietvaros, Lāčplēša dienas pasākums – Lāpu gājiens līdz Buļļupei

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3

BJC "Bolderaja", Aiva Dasmane, 27724924

10.11.2014 - 30.11.2014

Sabiedrības integrācijas projekta ietvaros, sadarbojoties ar Bolderajas biblioteku un Bolderajas un Daugavgrīvas iedzīvotajiem veidota fotogrāfiju izstāde “Rīgas galvenā nomale. Toreiz un tagad.”

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3

BJC "Bolderaja", Aiva Dasmane, 27724924

10.11.2014 plkst. 15.30

Radošā darbnīca – “Latvijas dzimšanas dienu gaidot”

BJC "Laimīte" 115.telpa, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", A.Spēlmane, L.Cēsniece, 67394663

10.11.2014 plkst. 10.00 - 14.11.2014

Kursi pasākumu organizēšanā

BJC "Rīgas Skolēnu pils",K.Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Antapsons

10.11.2014

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas Metodiskā centra metodiķu sanāksme

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

10.11.2014 - 14.11.2014

Microsoft Office 2010 vides pielietojums interešu izglītības skolotāju darbā

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

09.11.2014 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” , Ziemas sezonas 11.posms

Trīsciems

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

08.11.2014 plkst. 10.00

Kuģu modeļu sacensības mini baseinā “Rīgas vilnis 2014’’

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88

RJTC, Zigurds Millers

08.11.2014 - 09.11.2014

Rīgas atklātās sacensības kāpšanas sportā D, C, B grupām

BJC "Daugmale", Aglonas iela 39

BJC "Daugmale", I.Purmale

08.11.2014 plkst. 10.00

RJTC kauss interkrosā

MJC "Praktiskās estētikas skola", Burtnieku iela 34

RJTC, Dins Bahs

08.11.2014 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 10.posms

Atari Z

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

08.11.2014 plkst. 13.00

Neformālo pianistu festivāls “Kad mārtiņrozes zied…”

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", Veneta Dubrova, 22342921

07.11.2014

Runas skates “Rīgas zvirbulis” fināls

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, L.Paegle

06.11.2014 plkst. 15.00 - 07.11.2014

Jaunatnes inciatīvu projekts “Torņakalna pērles” (Fotoorientēšanās)

BJC "Altona", Altonavas iela 6, (orientēšanās pa Torņakalna apkārtni)

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354

05.11.2014 plkst. 10.00-18.00 - 29.11.2014

2.Starptautiskais Foto forums 2014

BJC "Daugmale", 201.telpa, 3.stāva koridors, Jēkabpils iela 19a

BJC „Daugmale”, I.Žīgurs, 67229951 (21.novembrī, pl.16.00, 201.telpa, labāko darbu autoru apbalvošana)

05.11.2014 plkst. 10.00-18.00 - 21.11.2014

BJC “Daugmale” pulciņu izstāde “Sveiciens valsts svētkos”

BJC "Daugmale", 201., 216.telpas, Jēkabpils iela 19a

BJC „Daugmale”, E.Moisjuka-Vanaga, 67229951

05.11.2014 plkst. 10.00-18.00 - 21.11.2014

Didaktisko darbu un uzskates līdzekļu izstāde un radošo darbu projekta izstāde “Staro Daugmale”

BJC "Daugmale", 216.telpa, Jēkabpils iela 19a

BJC „Daugmale”, I.Korņejeva, 67229951

05.11.2014 - 30.11.2014

Auduma kolāžas PATCHWORK audzēkņu darbu izstāde “Ainava”

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3

BJC "Bolderāja", Olga Trushkova, 67435096

05.11.2014 plkst. 14.00

Rīgas tradicionālais stāstinieku konkurss “Teci, teci, valodiņa”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Liepa, 29472293

05.11.2014

Starptautiskā bērnu mākslas konkursa “Lidice 2014” apbalvošana

Rīgas dome

VISC sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru

05.11.2014 plkst. 14.00

Tradicionālais stāstnieku konkurss “Teci, teci valodiņa”

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

BJC "Rīgas skolēnu pils", D. Liepa

03.11.2014 plkst. 10.00-20.00 - 27.11.2014

BJC “Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju audzēkņu darbu izstāde “Latvijai”

BJC "Kurzeme" 3.stāvs, Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Freimane, 29971312

03.11.2014 plkst. 9.00-18.00 - 20.11.2014

BJC “IK Auseklis” pulciņu audzēkņu radošo darbu izstāde “Veltījums Latvijai”

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", Aija Kalniņa, 67181085

03.11.2014 plkst. 13.30

Sporta un tehniskās jaunrades metodiķu sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, I.Cimiņa

03.11.2014

Sporta un tehniskās jaunrades metodiķu sapulce

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs

02.11.2014 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 9.posms

Bukulti

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

02.11.2014 plkst. 10.00

Kursu – Skatuves kustība pantomīma

BJC "Rīgas Skolēnu pils" , K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G,Antapsons

01.11.2014 - 30.11.2014

Sabiedrības integrācijas projekta ietvaros – Radošo darbu izstādes “Es, Latvijai!”

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3

BJC "Bolderaja", Aiva Dasmane, 27724924

01.11.2014 plkst. 12.00

Helovīnu krokets

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 22/24

BJC "Laimīte", I.Spīķe, 67394607 (jaunākā gr. 2003.g.dz. un jaunāki, vecākā gr. 1998. - 2002. g.dz., pieteikšanās līdz 1.novembrim pl.11.30)

01.11.2014 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 8.posms

Vārnukrogs R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

30.10.2014 plkst. 9.00 - 31.10.2014

Profesionālās pilnveides kursi vizuāli plastiskās mākslas skolotājiem „Apģērbu kolekcijas veidošanas principi”

Radošā darbnīca galerija „Lolitas skapis” Baznīcas 37

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Antapsons

30.10.2014 plkst. 9.00 - 13.00 - 31.10.2014

Kursi- Apģērbu kolekcijas veidošanas principi

RDG "Lolitas skapis", Baznīcas iela 37

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

29.10.2014 plkst. 9.00 – 13.00 un 13.30 -18.30

Profesionālās pilnveides kursi vizuālās mākslas skolotājiem „Atklātņu izgatavošana no tekstila”

Radošā darbnīca galerija „Lolitas skapis” Baznīcas 37

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Antapsons

29.10.2014 plkst. 9.00 - 18.30

Kursi – Atklātņu izgatavošana no tekstila

RDG "Lolitas skapis", Baznīcas iela 37

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Antapsons

28.10.2014 plkst. 13.00

Rīgas bērnu un skolēnu lego konstruktoru radošais konkurss “Gaismas pils”

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3

BJC "Bolderāja", K. Katinska, 29154565

27.10.2014 - 19.11.2014

Bērnu un jauniešu interneta konkurss “Mana Latvija”, veltīts Latvijas Republikas 96. gadadienai

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", Ē.Masaļskis

26.10.2014 plkst. pl.11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 7.posms

Buļļezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

26.10.2014 plkst. 11.00 un 13.00

Nīderlandes teātra “Tryater” (Leeuwarden, Friesland, Netherlands) viesizrāde “Fabelkrêf” un workshops

BJC “Rīgas Skolēnu pils”, 3.st., 313.telpa, K.Barona iela 99

BJC “Rīgas Skolēnu pils” Interešu izglītības metodiskais centrs, teātris “Zīļuks”, Laura Paegle, 27006034

25.10.2014 plkst. 12.00-17.00

Projekts “Rīga – Eiropas krustcelēs” Igaunija – Latvija

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", M.Kalniņa, 67394663

25.10.2014 plkst. pl.11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 6.posms

Langa

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

25.10.2014 plkst. p.11.00-18.00

Rīgas atklātās skolēnu lidmodelisma sacensības H – 600 (ar roku metamie modeļi) un F-3-K modeļu klasēs

Aviācijas centrs “Spilve”, Spilvas iela 1

TJN "Annas 2", Roberts Brīvnieks, 26091464, dalībniejki Rīgas interešu un vispārējās izglītības iestāžu skolēni vecumā no 7 - 19 gadiem

25.10.2014 plkst. pl.12.00-17.00

“Rīga – Eiropas krustcelēs”

TJN "Annas 2", Annas iela 2

TJN "Annas 2", Ilze Apsīte, 26498123, i.apsitte@gmail.com

25.10.2014 plkst. 13.00 un 15.00

Dž.Rodāri “Sīpoliņa piedzīvojumi” izrāde

BJC “Rīgas Skolēnu pils”, 3.st., 313.telpa, K.Barona iela 99

BJC “Rīgas Skolēnu pils” Interešu izglītības metodiskais centrs, teātris “Zīļuks”, Laura Paegle, 27006034

25.10.2014 plkst. 8.30-22.00

Sporta deju sacensības un valsts reitinga sacensības „Siguldas rudens 2014”

Siguldas 1.pamatskolas zāle, Pulkv. Brieža ielā 105

Latvijas Sporta deju federācija un BJC “Rīgas Skolēnu pils”, Vilmārs Ivuškāns, 29283969, Lolita Ivuškāne, 26406147

23.10.2014 plkst. 9.30

Rajonu koordinatoru sapulce

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs

22.10.2014 plkst. 18.30

A.Brigadere “Sprīdītis” izrāde

Kultūras pils “Ziemeļblāzma”, Ziemeļblāzmas iela 36

Kultūras pils “Ziemeļblāzma”, teātris “Zīļuks”, Laura Paegle, 27006034

20.10.2014 - 29.10.2014

Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu lietišķās mākslas konkurss – izstāde „Koki – Rīgas rota”

Bērnu un jauniešu centrs „Zolitūde”,Ruses iela 13, Rīga

Bērnu un jauniešu centrs „Zolitūde”

20.10.2014 plkst. pl.16.00

“Iedvesmojies Altonā” – Dekupāža uz koka

BJC "Altona", Altonavas iela 6, modes lietu darbnīcas un tekstilmākslas studijas telpas

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354

20.10.2014 plkst. pl.14.30

Kustību teātra izrāde “Pasaciņa”

Rīgas Centra humanitārā vidusskola, K.Barona iela 97a

BJC “Rīgas Skolēnu pils” Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle, 27006034, Madara Juška-Grundberga, 26155992, Mērķauditorija: 7-18 g.v. bērni, jaunieši un viņu vecāki

19.10.2014 plkst. pl.11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 5.posms

Lapsas

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

19.10.2014 plkst. 11.00

Rīgas bērnu un jauniešu festivāls “Mana dziesmu vācelīte”

Rīgas 54.vidusskola, Baltā iela 22A

Rīgas 54.vidusskola, Jeļena Berdņikova, 67467399

18.10.2014 plkst. 9.00

Nūjošana Mežaparkā

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 22/24

BJC "Laimīte", I.Spīķe 67394607

18.10.2014 plkst. pl.11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 4.posms

Atari D

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

18.10.2014 plkst. pl.9.00-18.00

“Rīga-Eiropas krustcelēs” ES dalībvalstu Zviedrijas un Somijas prezentācija

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", Aija Kalniņa, 67181085

18.10.2014 plkst. pl.13.00

Dž.Rodāri “Sīpoliņa piedzīvojumi” izrāde

BJC “Rīgas Skolēnu pils”, 3.st., 313.telpa, K.Barona iela 99

BJC “Rīgas Skolēnu pils” Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle, 27006034, Mērķauditorija: 7-12 g.v. bērni un viņu vecāki

18.10.2014 - 19.10.2014

Novadpētniecības un tūrisma pasākums “Mana Latvija”

Jūrmalas pilsētas un Ķemeru nacionālā parka apkārtnē. Naktsmājas Kauguru vidusskolā- Raiņa iela 118, Jūrmala

BJC „Rīgas Skolēnu pils” Sporta tūrisma skolotāja Lāsma Lūse

18.10.2014 - 19.10.2014

Aktīvā tūrisma pārgājiens “Mana Latvija”

Ķemeru nacionālā parka teritorija

BJC "Rīgas Skolēnu pils", L.Lūse, 28787080

17.10.2014 plkst. 17.00

Draudzības kauss galda tenisā

BJC "Laimīte" Mazā zāle, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", L.Pavāre, 26301477

17.10.2014 - 18.10.2014

Rīgas atklātais čempionāts lēcienos uz batuta “Rīgas čempionāts – 2014”

BJC "Daugmale", Aglonas iela 39

BJC "Daugmale", L. Tarasenko, 29163563

17.10.2014 plkst. 17.00

Rīgas interešu un vispārējās izglītības iestāžu galda tenisa turnīra “Draudzības kauss” I kārta

BJC "Laimīte", SRC Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", L.Pavāre, 26301477

17.10.2014 - 18.10.2014

Rīgas atklātais čempionāts lēcienos uz batuta “Rīgas čempionāts – 2014”

BJC "Daugmale", Aglonas iela 39

BJC "Daugmale", L. Tarasenko, 29163563

16.10.2014 plkst. 11.00

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 2.kārta Zemgales priekšpilsēta

BJC "Altona"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, L.Paegle, L.Riekstiņa

16.10.2014 plkst. 15.30

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas skolotāju MA seminārs

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, V.Dzene, D.Ramane

15.10.2014 plkst. 11.00

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis”2.kārta Latgales priekšpilsētā

BJC "Daugmale"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, L.Paegle, L.Riekstiņa

15.10.2014 plkst. 17.00

Rīgas interešu un vispārējās izglītības iestāžu galda tenisa turnīra “Draudzības kauss” I kārta

BJC " Kurzeme", Imantas iela 11a

BJC "Laimīte", L.Pavāre, 26301477

14.10.2014 plkst. 10.00

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis”2.kārta Centra rajonā

Rīgas Valda Zālīša pamatskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, L.Paegle, L.Riekstiņa

14.10.2014 plkst. 11.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru skolotāju sanāksme

Rīgas Skolēnu pils 112.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

13.10.2014 plkst. 10.30

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis”2.kārta Ziemeļu rajonā

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, L.Paegle, L.Riekstiņa

13.10.2014 plkst. darba dienas pl.10.00-18.00 - 20.10.2014

Estētikas skolas pulciņa “Čaklās bitītes” radošo darbu izstāde “Aromātiskie augļi”

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3

BJC "Bolderāja", I.Gorina, 67435096

13.10.2014 plkst. pl.16.00

“Iedvesmojies Altonā” – Auduma apgleznošana

BJC "Altona", Altonavas iela 6, modes lietu darbnīcas un tekstilmākslas studijas telpas

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354

13.10.2014

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas Metodiskā centra metodiķu sanāksme

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

12.10.2014 plkst. pl.11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 3.posms

Krievupe Z

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

11.10.2014 plkst. 11.00-16.00

Interaktīvs pasākums ģimenēm “Sarkandaugavas stāsti”

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Atardo, 29223864

11.10.2014 plkst. pl.11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 2.posms

Autotrase 333

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

11.10.2014 plkst. pl.11.00-16.00

Interaktīvs pasākums ģimenēm “Sarkandaugavas stāsti”

BJC "Laimīte", RSC, Sarkandaugavas iela 24 I.Atardo, 29223864

BJC "Laimīte", I.Atardo, 29223864

10.10.2014 plkst. 10.00

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis”2. kārta Vidzemes priekšpilsētā

MJC "Praktiskās estētikas skola"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, L.Paegle, L.Riekstiņa

09.10.2014

Rīgas skolēnu sacensības autodaudzcīņā ar kartingiem

Biķernieku kompleksā sporta bāze, S.Eizenšteina iela 2

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Dargis, 29744404

09.10.2014 plkst. 11.00

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 2.kārta Kurzemes rajonā

Rīgas 34.vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, L.Paegle, L.Riekstiņa

08.10.2014 plkst. 16.00

Rīgas izglītības iestāžu muzeju pedagogu sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona 99, 112.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Z.Soboļeva

08.10.2014 plkst. pl.9.00-17.00

Konkursa “Superpuika 2015” pirmā kārta

TJN " Annas 2", Annas iela 2

TJN "Annas 2", Ilze Apsīte - 26498123, i.apsitte@gmail.com, Interešu un vispārējās izglītības iestāžu skolēni(dalībnieki - zēni) vecumā no 12 - 13 gadiem

08.10.2014 plkst. 16.00

Rīgas skolu muzeju pedagogu sanāksme

Rīgas Skolēnu pils 112.telpa

Rīgas Interešu izglītībasmetodiskais centrs

07.10.2014 plkst. pl.9.00-19.30 - 30.10.2014

Rīgas izglītības iestāžu vizuāli plastiskās mākslas konkursa ”Gleznojumi uz zīda. Ziedi” izstāde

Kultūras pils ''Ziemeļblāzma'' izstāžu zāle, Ziemeļblāzmas iela 36 un BJC ''Mīlgrāvis'' 2.stāvs, Baltāsbaznīcas iela 14

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

07.10.2014 plkst. 10.00

Rīgas izglītības iestāžu tautas deju kolektīvu vadītāju sanāksme

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

06.10.2014 plkst. pl.16.00

“Iedvesmojies Altonā” – Rotaslietu izgatavošana

BJC "Altona", Altonavas iela 6, modes lietu darbnīcas un tekstilmākslas studijas telpas

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354

05.10.2014 plkst. pl.11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas noslēgums, Ziemas sezonas 1.posms

Ropaži

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

05.10.2014 plkst. pl.12.00

Dž.Rodāri “Sīpoliņa piedzīvojumi” izrāde

BJC “Rīgas Skolēnu pils”, 3.st., 313.telpa, K.Barona iela 99

BJC “Rīgas Skolēnu pils” teātris “Zīļuks”, Laura Paegle, 27006034, Mērķauditorija: 7-12 g.v. bērni un viņu vecāki

05.10.2014 plkst. pl.13.00

Kustību teātra izrāde “Pasaciņa”

BJC “Rīgas Skolēnu pils”, 3.st., 313.telpa, K.Barona iela 99

BJC “Rīgas Skolēnu pils” Kustību teātris, Madara Juška-Grundberga, 26155992, Mērķauditorija: 7-18 g.v. bērni, jaunieši un viņu vecāki

04.10.2014 - 30.10.2014

Rīgas izglītības iestāžu vizuāli plastiskās mākslas konkursa izstāde „Gleznojumi uz zīda. Ziedi.”

Laureātu darbi - Kultūras pilī "Ziemeļblāzma", Ziemeļblāzmas iela 36, pārējie darbi BJC "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas iela 14

BJC "Mīlgrāvis", Dace Timule, 67349492

04.10.2014 plkst. pl.12.00-14.00

Izstādes atklāšana “Ziedošs”

Latvijas Nacionālā bibliotēka, Mūkusalas iela 3

Latvijas Nacionālā bibliotēka, Laura Paegle, 27006034

04.10.2014 - 25.10.2014

RĪGA- Eiropas krustcelēs

Rīgas bērnu un jauniešu centri

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar nodibinājumu RĪGA-2014, Santa Vancāne, 29385336

04.10.2014 plkst. darba dienas pl.10.00-18.00 - 30.10.2014

BJC “Daugmale” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde – konkurss “Rīga – Eiropas kurstcelēs” tēma: “BJC “Daugmale” – Lietuva – Polija bez robežām”

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a, 201., 216.telpas un 3.stāva koridors

BJC „Daugmale”, I.Rimicāne, E.Moisjuka-Vanaga, (izstādes atklāšana 4.oktobrī)

04.10.2014 - 31.10.2014

Izstāde “Iedvesmojies ceļojumiem”

BJC "Altona", Altonavas iela 6, izstāžu zāle un halle

BJC "Altona", D.Endziņa, I.Drēviņa, 67612354, (izstādes atklāšana - 4.oktobrī, plkst.12.00)

04.10.2014 plkst. pl.12.00-16.00

Pasākums “No rožu zemes Bulgārijas līdz čardaša zemei Ungārijai”

BJC "Altona", Altonavas iela 6, halle ,zāle un dāžādas pulciņu telpas, pagalms

BJC "Altona", B.Šlanka, 67612354

04.10.2014 plkst. pl.12.00-16.00

“Rīga -Eiropas krustcelēs”

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, BJC "Daugmale", I.Rimicāne

04.10.2014 plkst. pl.12.00-15.00

“Rīga – Eiropas krustcelēs” Īrija – Feju un laumiņu zeme

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3

BJC "Bolderāja", A.Dasmane, 27724924

03.10.2014 plkst. 13.00

Sporta tūrisma sacensības „Rīgas tūrists 2014”

Bābelītes ezera apkārtnē, Rīga

BJC „Rīgas Skolēnu pils” Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs. Sporta tūrisma skolotāja Inga Liepiņa

02.10.2014 plkst. pl.16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 80.posms

Mašēnu ez.

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

01.10.2014 - 31.10.2014

Bērnu izrāžu festivāla “UMURKUMURS” skate, izrāžu publiskā demonstrēšana

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

01.10.2014 plkst. P., O. pl.10.00-18.00; T., C., P.pl.12.00-20.00; S. pl.10.00-17.00 - 31.10.2014

BJC ”Mīlgrāvis” skolotājas A.Folkas vizuālās; ”Mūzika”, skolotājas I.Galvānes metālapstrādes; skolotājas M.Maskalānes klūdziņu pīšanas pulciņu audzēkņu darbu izstāde

Kultūras pils ''Ziemeļblāzma'' bibliotēka, Ziemeļblāzmas iela 36

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

01.10.2014 plkst. darba dienas pl.10.00-18.00 - 10.10.2014

Vizuālās mākslas pirmsskolas vecuma bērnu pulciņa “Kaleidoskops” radošo darbu izstāde “Mušmire”

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3

BJC "Bolderāja", I. Gorina, 67435096

01.10.2014 plkst. pl.16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 79.posms

Kleisti

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

01.10.2014 plkst. pl.18.30

Dž.Rodāri “Sīpoliņa piedzīvojumi” izrāde

BJC “Rīgas Skolēnu pils”, 3.st., 313.telpa, K.Barona iela 99

BJC “Rīgas Skolēnu pils” teātris “Zīļuks”, Laura Paegle 27006034, Mērķauditorija: 7-12 g.v. bērni un viņu vecāki

30.09.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 78.posms

Mežaparks D

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

29.09.2014 plkst. 9.00-18.00 - 24.10.2014

Ziemeļvalstu ģimnāzijas sākumskolas audzēkņu radošo darbu izstāde “Zviedrija. Somija. Mūsu acīm”

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", Agnese Rudzroga, Aija Kalniņa, 67181085

29.09.2014 plkst. 10.00-18.00 - 24.10.2014

BJC “Auseklis” audzēkņu radošo darbu izstāde “…tepat – pāri Baltijas jūrai…”

BJC "Auseklis", Silciema iela 3

BJC "Auseklis" A.Kalniņa

28.09.2014 plkst. pl.10.30-13.30

Pamatskolas “Rīdze” atklāto turnīru cikla 64-lauciņu dambretē 1.posms

Pamtskola "Rīdze" Kr.Valdemāra 2

M.Mitenbergs, 26596453

26.09.2014 - 27.10.2014

Kur ir mūsu mīļais zinātnieks?

Lavijas Universitātes iekšpagalmā

TJN "Annas 2", Viesturs Graždanovičs, 29107124, viesturs@2annas.lv

25.09.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 77.posms

Berģi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

25.09.2014 plkst. 10.00

Pasākumu koordinatoru sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Antapsons

24.09.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 76.posms

Beberbeķi Z

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

24.09.2014 plkst. 10.00 - 17.00 - 02.10.2014

Kursi – Dramaturģija

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs. G.Antapsons

23.09.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 75.posms

Priedkalne

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

23.09.2014 plkst. 16.00

Rīgas interešu izglītības iestāžu koru diriģentu un mazo mūzikas kolektīvu sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, A.Fenhane

20.09.2014 plkst. 11.00 - 14.12.2014

Tālākizglītības kursi – “Kustības teātris, pantomīmas pamati”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Antapsons

18.09.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 74.posms

Remberģi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

17.09.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 73.posms

Buļļusala R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

16.09.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 72.posms

Jaunciems D

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

11.09.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 71.posms

Krievupe DR

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

11.09.2014 plkst. darba dienas pl.10.00-17.00 - 31.10.2014

BJC “Bolderāja” vizuālās un lietišķās mākslas studijas, auduma kolāžas “Patchwork” pulciņa, estētikas skolas “Čaklās bitītes” un radošā pulciņa “Stila ABC” audzēkņu radošo darbu izstāde “Krāsainās pasakas”

Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcija, Eduarda Smiļģa iela 46

BJC "Bolderāja", I.Bērziņa, 27803063

10.09.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 70.posms

Lielupe A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

09.09.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 69.posms

Bukulti

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

06.09.2014 plkst. 12.00-17.00

Bērnu svētki “Nāc un piedalies”

Vērmanes dārzs

RD IKSD Sporta un jaunatnes pārvalde, Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

06.09.2014 plkst. 12.00 - 14.00

Ielu teātru skates fināls

Vērmanes dārzs

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, L.Paegle, L.Riekstiņa

04.09.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 68.posms

Buļļezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

03.09.2014 plkst. 14.00-17.00

BJC “IK Auseklis” reprezentācijas pasākums “Juglas svētki”

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", Kristīne Žīdena, 67181387

03.09.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 67.posms

Skulte

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

02.09.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 66.posms

Jaunciems Z

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

28.08.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 65.posms

Garkalnes stacija

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

28.08.2014 plkst. 17.30

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Bieriņu velotrase, Mārupītes parks

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

27.08.2014 - 28.08.2014

Kursi muzeja pedagogam

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona 99

Zinaida Soboļeva

27.08.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 64.posms

Bumbukalns A

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

27.08.2014 plkst. 17.30

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvāris 15

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

26.08.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 63.posms

Atari D

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

25.08.2014 - 30.08.2014

X starptautiskās komandu sacensības šahā “Baltijas valstu skolu šaha festivāls -2014”

"Radisson Blu Daugava", Kuģu iela 24

BJC "Daugmale", Poļina Ni, 29653095

21.08.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 62.posms

Līči

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

21.08.2014 plkst. 17.30

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Bieriņu velotrase, Mārupītes parks

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

20.08.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 61.posms

Baloži

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

20.08.2014 plkst. 17.30

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvāris 15

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

19.08.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 60.posms

Garciems

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

14.08.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 59.posms

Ulbroka

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

14.08.2014 plkst. 17.30

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Bieriņu velotrase, Mārupītes parks

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

13.08.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 58.posms

Vārnukrogs

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

13.08.2014 plkst. 17.30

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvāris 15

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

12.08.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 57.posms

Maku ezers

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

07.08.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 56.posms

Skuķīši

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

07.08.2014 plkst. 17.30

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Bieriņu velotrase, Mārupītes parks

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

06.08.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 55.posms

Beberbeķi B

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

06.08.2014 plkst. 17.30

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvāris 15

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

05.08.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 54.posms

Trīsciems

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

31.07.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 53.posms

Endzeliņi

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

31.07.2014 plkst. 17.30

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Bieriņu velotrase, Mārupītes parks

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

30.07.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 52.posms

Lapsas

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

30.07.2014 plkst. 17.30

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvāris 15

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

29.07.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 51.posms

Dūņezers

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

24.07.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 50.posms

Niedrītes

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

24.07.2014 plkst. 17.30

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Bieriņu velotrase, Mārupītes parks

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

23.07.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 49.posms

Cielavas

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

23.07.2014 plkst. 17.30

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvāris 15

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

22.07.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 48.posms

Bārdciems

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

17.07.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 47.posms

Autotrase

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

17.07.2014 plkst. 17.30

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Bieriņu velotrase, Mārupītes parks

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

16.07.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 46.posms

Siliņi

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

16.07.2014 plkst. 17.30

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvāris 15

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

15.07.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 45.posms

Carnikava Z

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

13.07.2014

Vasaras vidus un jūras svētki ar BJC “Bolderāja” un apvienību “Mūzikas kolekcija”

Rīgas 19.vidusskolas parks, Miglas iela 9

BJC "Bolderāja", A.Dasmane, 27724924

10.07.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 44.posms

Dūkusils

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

10.07.2014 plkst. 17.30

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Bieriņu velotrase, Mārupītes parks

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

09.07.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 43.posms

Ložmetējkalns

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

09.07.2014 plkst. 17.30

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvāris 15

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

08.07.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 42.posms

Garupe

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

04.07.2014 - 06.07.2014

Atklātās sacensības kuģu modelismā “Baltic Cup 2014” FSR-V un Eco klasēs

Atpūtas bāze "Kliģi", Džūkstes pagasts, Tukuma novads

BJC "Kurzeme"

03.07.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 41.posms

Lāčkalni

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

03.07.2014 plkst. 17.30

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Bieriņu velotrase, Mārupītes parks

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

02.07.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 40.posms

Kalniņi

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

02.07.2014 plkst. 17.30

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvāris 15

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

01.07.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 39.posms

Mangaļsala

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

01.07.2014 - 20.09.2014

Atklātās sacensības “Sarkandaugavas spēles 2014”

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas ielā 24

BJC "Laimīte", Ilze Spīķe, 29267694

26.06.2014 plkst. 17.30

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Bieriņu velotrase, Mārupītes parks

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

26.06.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 38.posms

Zaķumuiža DR

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

25.06.2014 plkst. 17.30 - 25.07.2014

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvāris 15

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

25.06.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 37.posms

Ložmetējkalns A

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

22.06.2014 plkst. 14.00

Piemiņas brīdi Jānis Grestem

J.Raiņa kapos

Zinaida Soboļeva

19.06.2014 plkst. 17.30

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Bieriņu velotrase, Mārupītes parks

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

19.06.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 36.posms

Vālodzes

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

18.06.2014 plkst. 17.30

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvāris 15

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

18.06.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 35.posms

Cielavas

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

17.06.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 34.posms

Atari Z

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

12.06.2014 plkst. 17.30

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Bieriņu velotrase, Mārupītes parks

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

12.06.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 33.posms

Maltuves purvs

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

11.06.2014 plkst. 17.30

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvāris 15

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

11.06.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 32.posms

Avotnieki

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

10.06.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 31.posms

Inčupe

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

08.06.2014 plkst. 12.00

Muzikālās studijas “Kantilēna” atskaites koncerts

Kultūras un atpūtas centrs "Imanta", Aniņmuižas bulvāris 29

BJC "Bolderāja", I.Parahņēviča, 67435095

05.06.2014 plkst. 17.30

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Bieriņu velotrase, Mārupītes parks

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

05.06.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 30.posms

Langstiņi

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

04.06.2014 plkst. 17.30

Rīgas 2014.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2014”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvāris 15

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, www.ritenvasara.lv

04.06.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 29.posms

Vārnukrogs R

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

03.06.2014

Pieredzes brauciens uz Ventspils Amatu skolu

Ventspils Amatu skola

Zinaida Soboļeva

03.06.2014 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 28.posms

Kalngale - Garciems

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

01.06.2014 plkst. 9.00-17.00 - 30.06.2014

Bērnu un jauniešu centra “Mīlgrāvis” vizuālās mākslas pulciņu audzēkņu darbu izstāde, skolotājas Inga Supe un Dagnija Timule

VSIA Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas novietnē "Gaiļezers", 2 stāvs, Juglas iela 20

BJC "Mīlgrāvis", Timule, 67349492

01.06.2014 plkst. 12.00

Dejas teātra “Grande” koncerts “Kā pa džungļiem”

VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2

MJC "Praktiskās estētikas skola", T.Sils, 29188871

01.06.2014 plkst. 15.00

Dejas teātra “Grande” koncerts “Deja plus Mocarts”

VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2

MJC "Praktiskās estētikas skola", T.Sils, 29188871

31.05.2014 plkst. 12.00-15.15.10

Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums “Karnevāls. “Jautrais karnevāls””

Rīgas 33.vidusskolas stadions, Stūrmaņu iela 23

BJC "Bolderāja", A.Dasmane, 27724924

31.05.2014 plkst. 11.00

Rīgas kauss lakrosā jauniešiem

Sporta centra "Ķengarags" stadionā, Maskavas iela 273

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Dins Bahs, 29141263

30.05.2014 plkst. 19.30

Austrumdeju kolektīva “Jordana” atskaites koncerts

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", S.Sorokina, 67394663

30.05.2014

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 27.posms

Nāgelmuiža

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

29.05.2014

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 26.posms

Baldone

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

29.05.2014 plkst. 17.00

Bērnu kora studijas „Odziņas” mācību gada noslēguma koncerts

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona 99

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, R.Birzule, Valdis Egle, 27006032

29.05.2014 plkst. 12.00

Festivāls “Zemes un Uguns tikšanās”

Likteņdārzs, Kokneses novads

Rīgas 4.speciālā internātpamatskola, Hiršte, 67514133

28.05.2014

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 25.posms

Dzirnezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

26.05.2014 plkst. 18.00

Deju kolektīva “AS`H” pavasara koncerts

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", L.Kazlauska, 67394663

25.05.2014 plkst. 10.00

Latvijas meistarsacīkstes 2014 lēcienos uz batuta

BJC "Daugmale", Aglonas iela 39

BJC "Daugmale", Ludmila Tarasenko, 29163563

24.05.2014

Atklātās sacensības raķešu modelismā “Rīgas pavasaris”

Aviācijas centrs "Spilva", Spilvas iela 1

TJN "Annas 2", Aleksandrs Ojavers, 28224213, tjn@riga.lv

24.05.2014 plkst. 9.00

Pasaules nūjošanas dienā – nūjojam Mežaparkā

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas ielā 24

BJC "Laimīte", Ilze Spīķe, 29267694

24.05.2014

Komandu turnīrs dambretē “Ģimenes kauss”

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3

BJC "Bolderāja", Z.Golubeva

24.05.2014 plkst. 12.00

Atklātās sacensības raķešu modelismā “Rīgas pavasaris”

Aviācijas centrs "Spilva", Spilvas iela 1

TJN "Annas 2", Aleksandrs Ojavers, 28224213, tjn@riga.lv

24.05.2014 plkst. 17.00

Ritmoplastikas pulciņa mācību gada noslēguma koncerts

Rīgas Ebreju nams, Skolas iela 6

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, Ieva Sproģe, Valdis Egle, 27006032

24.05.2014 plkst. 15.00

Vokālā ansambļa „Melos” koncerts

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona 99

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, Jeļena Freiberga, Valdis Egle, 27006032

23.05.2014 - 30.09.2014

Rīgas interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkursa – izstāde “Mans zoodārza mīlulis”

Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza Tropu mājā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Māra Mickeviča, 26563857

23.05.2014 plkst. 18.00

Muzikālā teātra studijas jaunākās grupas izrāde “Nezinītis”

BJC "Altona" Lielā zāle, Altonovas iela 6

BJC "Altona", L. un U.Tīrumi, 67612354

23.05.2014 plkst. 17.00

Biljarda turnīrs

BJC "Altona", "5A" kluba telpas, Altonovas iela 6

BJC "Altona", I.Poriete-Ignāte, 67612354

23.05.2014 plkst. 18.30

Deju teātra “Karuselis” koncertizrāde

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", G.Novikova, 67394663

23.05.2014

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 24.posms

Bāliņi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

22.05.2014

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 23.posms

Lapsas

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

21.05.2014

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 22.posms

Baltezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

20.05.2014

Pieredzes brauciens uz Valmieras valsts ģimnāziju

Valmieras valsts ģimnāzija, L. Paegles iela 40

Zinaida Soboļeva

20.05.2014 plkst. 17.00

Rīgas izglītības iestāžu 2.-4.klašu skates laureātu koncerts “Rīgas Doma gailis”

Rīgas Doms, Herdera laukums 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

19.05.2014 plkst. 14.00-18.00 - 21.05.2014

Mūsdienu deju studijas “Festa” atklātās nodarbības

BJC "Altona" studijas telpas, Altonovas iela 6

BJC "Altona", K.Tihanova, 67612354

19.05.2014 - 30.05.2014

Atvērto durvju dienas BJC ”Mīlgrāvis”, 2.mācību pusgada audzēkņu darbi

BJC ''Mīlgrāvis'', Baltāsbaznīcas iela 14

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492. Lūgums pieteikt grupu apmeklējumus.

19.05.2014 plkst. 19.00

Kora „Accolada” un Ukrainas kora draudzības koncerts

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona 99

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, Oksana Čerkasova, Valdis Egle, 27006032

18.05.2014 plkst. 16.00

Piemiņas plāksnes atklāšana Jānim Grestem

Rīga, Martas iela 5

Zinaida Soboļeva

18.05.2014 - 21.06.2014

Bērnu un jauniešu animācijas konkurss “DEBESSmANNA”

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2"

TJN "Annas 2", Ilze Ruska, 29702401, ilze.ruska@gmail.com

18.05.2014 plkst. 19.00

Vokālā ansambļa „Canzone” koncerts

Rīgas latviešu biedrības nams, Lielā zāle, Merķeļa iela 13

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, Kornēlija Krūmiņa, Valdis Egle, 27006032

18.05.2014 plkst. 10.00

II Rīgas bērnu meistarsacīkstes mākslas vingrošanā “Kustību prieks”

Rīgas bērnu un jauniešu basketbola skola "Rīga", Juglas iela 16

Rīgas Vingrošanas skola, Vaivade, 29451701

18.05.2014 - 20.06.2014

Bērnu un jauniešu animācijas konkurss “DEBESSmANNA”

TJN "Annas 2", Annas iela 2

TJN "Annas 2", www.tjn.lv, I.Ruska, 29702401

17.05.2014 plkst. 10.00

Jauno ūdens pētnieku konkurss

Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultāte, K.Valdemāra iela 48

BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola", M.Logina, 26569624

17.05.2014 plkst. 10.00

Jauno vides pētnieku konkurss

Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultāte, K.Valdemāra iela 48

BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola", M.Logina, 26569624

17.05.2014 plkst. 17.00-21.00

Radošā darbnīca Muzeja nakts ietvaros

O.Vācieša muzeja Mazā zāle, O.Vācieša iela 6

BJC "Altona", J.Šalvīte, 67612354

17.05.2014 - 24.05.2014

Porcelāna apgleznošanas studijas prezentācija “Rīgas Laiks” un mākslinieces Ineses Brants personālsizstāde “Mīlestība uz mūžu”

A/S "Laima" Šokolādes muzejs, Miera iela 22

BJC "Laimīte", V.Vītola, 67394663

17.05.2014 - 31.05.2014

Autorleļļu pulciņa darbu izstāde

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", G.Novikova, 67394663

17.05.2014 plkst. 12.00-16.00

Sarkandaugavas Strādnieku svētki- jautrās stafetes

Tvaika iela 2

BJC "Laimīte", Ilze Spīķe, 29267694

17.05.2014 plkst. 12.00-16.00

Sarkandaugavas Strādnieku svētki – radošās darbnīcas, koncerti, sportiskas aktivitātes, brīvā skatuve

Brīvdabas pasākums, Tvaika iela 2

BJC "Laimīte", I.Atardo, 67394663

17.05.2014 plkst. 14.00

Flautu ansambļa un solistu koncerts

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona 99

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, Mareks Romanovskis, Valdis Egle, 27006032

17.05.2014 plkst. 10.30

Rīgas jauno vingrotāju sacensības “Jaunie talanti”

Rīgas Vingrošanas skola, Miera iela 62

Rīgas Vingrošanas skola, Jumiķe, 67362944

16.05.2014 plkst. 12.00

2.- 4.klašu un Zēnu koru skate- Ziemeļu rajons

Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ilze Atardo- ilze.atardo@intereses.lv

16.05.2014 plkst. 14.30

2. – 4.klašu un Zēnu koru skate Centra rajonam

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Maija Feldmane

16.05.2014

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 21.posms

Mucenieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

16.05.2014

Deju kolektīvu sadraudzības koncerts

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", P.Gorobeca, 67181387

15.05.2014 plkst. 12.00

2.- 4.klašu un Zēnu koru skate- Zemgales priekšpilsēta un Kurzemes rajons

Bērnu un jauniešu centrā „Altona”, Altonovas ielā 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dagnija Logina (Kurzemes rajons)- dagnija.logina@intereses.lv un Alda Bēvalde (zemgales priekšpilsēta)- alda.bevalde@intereses.lv

15.05.2014 plkst. 15.00

Sezonas atklāšanas pasākums sporta centrā “Ķengarags”

BJC "Daugmale" Sporta centrs "Ķengarags", Maskavas iela 279/stadions

BJC "Daugmale", Ērmanis, 28300830

15.05.2014 plkst. 17.00

Starptautiskā Ģimeņu dienai veltīts pasākums “Mammu, gribu sportot!”

Reģionālais sporta centrs "Sarkandaugava", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", Ilze Spīķe, 29267694, ģimenes ar bērniem, citi interesenti

15.05.2014

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 20.posms

Baloži

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

15.05.2014 - 01.09.2014

Rīgas atklātie ģimeņu sporta svētki “Mammu, gribu sportot!”

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas ielā 24

BJC "Laimīte", Ilze Spīķe, 29267694

14.05.2014 plkst. 12.00

2.- 4.klašu un Zēnu koru skate- Vidzemes priekšpilsēta

Rīgas Juglas sākumskola, Juglas iela 27a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ilze Herberga- ilze.herberga@intereses.lv

14.05.2014 plkst. pirmdiena - piektdiena, plkst.10.00 - plkst.20.00 - 31.05.2014

BJC “Kurzeme” mākslas studijas “Fantāzijas” audzēkņu personālizstāde

BJC "Kurzeme" 3.stāvs, Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Dumpeniece, 67105436

14.05.2014 - 23.05.2014

Tematisko kompleksveida nodarbību un “Čaklo bitīšu” pulciņu darbu izstāde “Kukaiņi”

BJC "Bolderāja', Flotes iela 3

BJC "Bolderāja", J.Kočetkova, I.Gorina

14.05.2014 plkst. 18.00

Pirmsskolas tautas deju kolektīva “Laimiņa”, vokālās studijas “Bella” un teātra pulciņa “Spēle spēlē” koncerts “Es savai māmiņai”

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Atardo, 67394663

14.05.2014

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 19.posms

Šmerlis

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

14.05.2014

BJC “IK Auseklis” gada noslēguma koncerts

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", K.Žīdena, 67181387

13.05.2014 plkst. 12.00

2.- 4.klašu un Zēnu koru skate- Latgales priekšpilsēta

Rīgas 6. vidusskola. A. Čaka iela 102

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ilze Rimicāne- ilze.rimicane@intereses.lv

13.05.2014 - 30.06.2014

Vizuālās un vizuāli lietišķās mākslas studiju un LEGO pulciņu izstāde “Nāc, satiec pavasari!”

BJC "Altona" izstāžu zāle un halle, Altonovas iela 6

BJC "Altona", D.Endziņa, I.Drēviņa, 67612354

13.05.2014 plkst. 17.00

Galda tenisa turnīrs

BJC "Altona", "5A" kluba telpas, Altonovas iela 6

BJC "Altona", I.Poriete-Ignāte, 67612354

13.05.2014 plkst. 15.00

Atklātās sacensības stafetēs ar vieglatlētikas vingrinājumiem “Sarkandaugava”

Reģionālais sporta centrs "Sarkandaugava", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", Ilze Spīķe, 29267694

12.05.2014

IELU TEĀTRU priekšnesumu ideju prezentācija

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K.Barona 99

Valsts izglītības satura centrs, Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

12.05.2014 plkst. pirmdiena - piektdiena, plkst.10.00 - plkst.20.00 - 31.05.2014

BJC “Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju audzēkņu gada noslēguma izstāde

BJC "Kurzeme" 3.stāvs, Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Ilze Freimane, 29971312

12.05.2014 plkst. 11.00

Latvijas skolu Ielu teātru ideju konkurss

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99

VISC, Dace Jurka, 29179179 Centrs, Laura Paegle, 27006034

11.05.2014

Tautas deju kolektīvu sadancošanās

A/P "LIDO"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

11.05.2014 plkst. 10.00

Latvijas Čempionāts minikāru sportā II posms

Priekuļu trase

RJTC, Darjus Dargis, 29744404

10.05.2014 plkst. 17.00

Ģitārspēlas ansambļa “Vējš” koncetrs

Anglikāņu baznīca, Anglikāņu iela 2

BJC "Kurzeme", Grava, 67105436

10.05.2014 plkst. 18.00

Deju kolektīvu “Jordana”, “As`h”, “Etīde” un Flamenko koncerts “Šodien tavi svētki, māmiņ!”

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Atardo, 67394663

10.05.2014 plkst. 10.00

Rīgas atklātās sacensības H-600, F3K lidmodeļu klasēs

Aviācijas centrs "Spilva", Spilvas iela 1

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Dins Bahs, 29141263

10.05.2014 plkst. 11.00

Atklātās kausa izcīņas sacensības gaisa pūķiem

Aviācijas centrs "Spilva", Spilvas iela 1

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Dins Bahs, 29141263

10.05.2014

Mūzikas studijas “Muzikālais moments” Mātes dienas koncerts

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", V.Dubrova, 22342921

10.05.2014 plkst. 18.00

Meiteņu kamerkora „Tonika” jaunāko grupu koncerts „PUTNI MŪSU MĀJĀS”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona 99

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, Inga Cimiņa, Valdis Egle, 27006032

09.05.2014 - 12.05.2014

Rīgas atklātās sporta aerobikas meistarsacīkstes “AUSEKLIS AEROBIC OPEN CUP 2014”

Rīgas pilsētas Pļavnieku ģinmāzija, A.Saharova iela 35

BJC "IK Auseklis", L.Otersone, 29392185

09.05.2014 - 21.05.2014

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkursa – izstāde “Transports Rīgā cauri gadsimtiem”

Kultūras un atpūtas centrs "Imanta", Aniņmuižas bulvāris 29

BJC "Zolitūde", Apse, 67404160

09.05.2014 - 16.05.2014

“Tējas / Kafijas pauze” – TJN “Annas 2” audzēkņu darbu izstāde (keramika, zīmēšana, Radošā darbnīca “Hobijs”, papīra un tekstildizaina studija, medicīna, lidmodelisms, cita adīšana, stikla studija)

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2" kamīnzālē,, Annas iela 2

TJN "Annas 2", Anda Laukevica, 29325853

09.05.2014 plkst. 17.00

Vokālās studijas “Mārītes” popgrupas un 1.-4. klašu ansambļu koncerts “Pavasara saulē”

BJC "Altona" Lielā zāle, Altonovas iela 6

D.Melvere, 67612354

09.05.2014

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 18.posms

Vālodzes

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

09.05.2014 plkst. 18.00

TDK „Uguntiņa” un koklētāju ansambļa „Austriņa” MĀTES DIENAS KONCERTS

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona 99

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, Gita Ūdre, Valdis Egle, 27006032

09.05.2014 plkst. 16.00

Vizuāli plastiskās mākslas pulciņu/studiju audzēkņu modes skate “Pavasara stila un krāsas vibrācija”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona 99, Rīga

BJC „Rīgas Skolēnu pils” Tamāra Kalvāne, 27006035

09.05.2014 plkst. 15.00

Orientēšanās sacensības skolu komandām “Laimītes kauss 2014”

Kultūras pils ''Ziemeļblāzma'' terotorijā, Ziemeļblāzmas iela 36

BJC "Laimīte", Kosmačeva, 29104320

08.05.2014 - 31.05.2014

Vizuālās un vizuāli lietišķās mākslas studiju izstāde “Pavasara siltais pieskāriens”

O.Vācieša muzeja Mazā zāle, O.Vācieša iela 6

BJC "Altona", D.Endziņa, I.Drēviņa, 67612354

08.05.2014

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 17.posms

Bumbukalns

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

08.05.2014 plkst. 18.00

Meiteņu kora „Rīga” MĀMIŅDIENAS KONCERTS

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona 99

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, Gunta Malēvica, Valdis Egle, 27006032

07.05.2014 plkst. 16.00

Seminārs “Skola slavena ar personībām, kas skolu bagātina”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona 99

Zinaida Soboļeva

07.05.2014 - 20.05.2014

Gleznošanas pulciņa darbu izstāde “Dāvana Mātei”

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Brants, 67394664

07.05.2014

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 16.posms

Mežaparks

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

06.05.2014 plkst. pirmdiena - piektdiena, plkst.10.00 - plkst.18.00 - 16.05.2014

Floristikas studijas audzēkņu darbu pavasara izstāde

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", Sarmīte Hippe

06.05.2014 plkst. pirmdiena - piektdiena, plkst.10.00 - plkst.18.00 - 16.05.2014

Vizuālās mākslas un mākslas terapijas studijas audzēkņu un skolotāju darbu izstāde “Studijas un skices”

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", Ozola

06.05.2014 plkst. pirmdiena - piektdiena, plkst.10.00 - plkst.18.00 - 16.05.2014

BJC “Daugmale” pulciņu audzēkņu noslēguma izstāde

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", Elīna Moisjuka-Vanaga

06.05.2014

Vizuālās un lietišķās mākslas studijas izstādes “Trauks” un “Pavasara motīvi”

BJC "Bolderāja', Flotes iela 3

BJC "Bolderāja", I.Bērziņa

05.05.2014 - 26.05.2014

Brīvprātīgā darba projekts “Vari, radi, dari!” (radošās darbnīcas)

BJC "Altona" modes lietu darbnīcas un tekstilstudijas telas, Altonovas iela 6

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354, (projekts notiek pirmdienās)

05.05.2014 - 26.05.2014

Sabiedrības integrācijas projekts “Iedvesmojies Altonā!”

BJC "Altona" modes lietu darbnīcas telpā, Altonovas iela 6

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354 (projekts notiek pirmdienās)

05.05.2014 - 27.05.2014

Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” audzēkņu radošo darbu izstāde

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", Kalniņa, 67181085

05.05.2014 plkst. pirmdiena - piektdiena, plkst.10.00 - plkst.20.00 - 31.05.2014

BJC “Kurzeme” floristikas un papīra dizaina studijas audzēknes Betijas Mednes personālizstāde

BJC "Kurzeme" 3.stāvs, Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Medne, 67105436

04.05.2014 plkst. 18.00

TDK “Uguntiņa” koncerts „DEJU VIRPULĪ”

Rīgas latviešu biedrības nams, Lielā zāle, Merķeļa iela 13

BJC „Rīgas Skolēnu pils” Gita Ūdre, Valdis Egle, 27006032, biļetes var iegādāties "Biļešu paradīze" kasēs

03.05.2014 - 29.05.2014

Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkursa izstāde “Laikmetu griežos 7”

VA Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs, Palasta iela 4

BJC "IK Auseklis", Kalniņa, 67181085

02.05.2014

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 15.posms

Zaķumuiža DR

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

01.05.2014 - 31.05.2014

Muzeju dienas skolā

Izglītības iestādes muzejs

Atbildīgais muzeja pedagogs

01.05.2014 - 30.05.2014

BJC “Mīlgrāvis” vizuālās mākslas pulciņu audzēkņu darbu izstāde

VSIA Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas novietne Gaiļezerā, Juglas iela 20

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

01.05.2014 - 30.05.2014

BJC ”Mīlgrāvis” audzēkņu darbu izstāde ”Rīga – mākslinieka Irbītes un mūsu acīm”

Kultūras pils ''Ziemeļblāzma'' bibliotēka, Ziemeļblāzmas iela 36

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

01.05.2014 - 30.05.2014

BJC ”Mīlgrāvis” floristikas pulciņa audzēkņu darbu ”Pavasara izstāde”

Kultūras pils ''Ziemeļblāzma'' bibliotēka, Ziemeļblāzmas iela 36

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

01.05.2014

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 14.posms

Ložmetējkalns

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

30.04.2014 plkst. 15.30

Rīgas interešu izglītības iestāžu angļu valodas pulciņu erudīcijas konkurss “Vai tu zini…?”

BJC "Zolitūde", Ruses iela 13

BJC "Zolitūde", Franceva, 67404160

30.04.2014

Tautas orientēšanās sacensības vasaras sezonas 14.posms

Baloži

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

29.04.2014 plkst. 13.30

Vokāli instrumentālo un instrumentālo ansambļu skate

Rīgas 45.vidusskola, Ropažu iela 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ilga Millere- ilga.millere@intereses.lv

29.04.2014 - 09.05.2014

Dejas dienai veltīta vizuālās mākslas izstāde

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", Vēsma Vītola, 67394663

29.04.2014 plkst. 18.00

Baleta studijas “Etīd” 15 gadu jubilejas koncerts

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", N.Koroļkeviča, 67394663

29.04.2014 plkst. 18.00

Akordeona dienu sadraudzības koncerts

Rīgas Svētā Pētera baznīca, Skārņu iela 19

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, Karolīne Vancāne, Valdis Egle, 27006032

29.04.2014 plkst. 18.00

Akordeona dienu noslēguma koncerts

Lielā Ģilde, Amatu iela 6

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, Karolīne Vancāne, Valdis Egle, 27006032

29.04.2014

Tautas orientēšanās sacensības vasaras sezonas 13.posms

Baltezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

28.04.2014 plkst. 19.00

Akordeona dienu atklāšanas koncerts

KTMC Mazā Ģilde, Amatu iela 3/5

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, Karolīne Vancāne, Valdis Egle, 27006032

28.04.2014 - 08.05.2014

BJC “Rīgas Skolēnu pils” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu izstāde

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona 99

BJC „Rīgas Skolēnu pils” Tamāra Kalvāne, 27006035

27.04.2014 plkst. 16.00

Koklētāju ansambļa „Austriņa” mūzikas dienu koncerts

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, Iveta Tauriņa, Valdis Egle, 27006032

26.04.2014

Rīgas 69.vidusskolas un deju kolektīva “Imanta” rīkotais Tautas dejas festivāls “Imantas kauss 2014”

Rīgas 69.vidusskola, Imantas iela 11a

Rīgas 69.vidusskola, I.Jukevica, 29184355

26.04.2014 plkst. 12.00-19.00

Rīgas 26.atklātās sporta tūrisma sacensības

Laurenču iela 7, Sigulda, Siguldas novads

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, Inga Liepiņa, 26525949

25.04.2014

Starptautiskās dejas dienas koncerts “Saulīt` mana, Krustamāte”

VEF kultūras pils, Ropažu iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

25.04.2014 plkst. 19.00

Jogas grupas „Bindu” un simfoniskās mūzikas ansambļa koncerts „Simfoniskā mūzika + joga”

Augstskola RISEBA, Meža iela 3

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, Tatjana Binde, Valdis Egle, 27006032

25.04.2014

BJC “Daugmale” tradicionālās sacensības minikāru sportā

Grīziņkalns

BJC "Daugmale", Konstantīns Haldins, 29456860

25.04.2014 plkst. 10.00

Rīgas Skolēnu pašpārvalžu kongress

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", Ilze Atardo, 67394663

24.04.2014

Tautas orientēšanās sacensības vasaras sezonas 12.posms

Juglas mežs

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

23.04.2014

Tautas orientēšanās sacensības vasaras sezonas 11.posms

Buļļusala A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

23.04.2014 plkst. 11.30

Atklātais Rīgas skolēnu radioelektronikas konkurss

TJN "Annas 2", Annas iela 2

TJN "Annas 2", E.Pavlovskis, 29692173

22.04.2014 plkst. pirmdiena-piektdiena, plkst.10.00 - plkst.20.00 - 05.05.2014

BJC “Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju audzēkņu darbu izstāde “Pēdas…”, veltīta Hanzas savienības dienām Rīgā

BJC "Kurzeme" 3 stāvs, Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Ilze Freimane, 29971312

22.04.2014 plkst. 17.00

Biljarda turnīrs

BJC "Altona" - Kluba "5A" teplas, Altonovas iela 6

BJC "Altona", I.Poriete-Ignāte, 67612354

22.04.2014

Tautas orientēšanās sacensības vasaras sezonas 10.posms

Kalngale-Langa

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

22.04.2014 plkst. 16.00

Tematiskais pasākums “Lieldienu jampadracis”

BJC "Kurzeme", Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Ilze Freimane, 29971312

22.04.2014 - 04.05.2014

Vizuālās un vizuāli lietišķās mākslas pulciņu pirmsskolas vecuma grupu izstādes “Pavasara Pārvērtības”

BJC "Altona" - izstāžu zāle, Altonovas iela 6

BJC "Altona", D.Endziņa, I.Drēviņa, 67612354 (atklāšana 22.aprilis, plkst.17.00)

21.04.2014 plkst. 16.00

Vizuāli plastiskās mākslas pulciņu/studiju audzēkņu modes skate “Pavasara stila un krāsas vibrācija”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", E.Šmite, 29479095

19.04.2014 plkst. pirmdiena-piektdiena, plkst.10.00 - plkst.18.00 - 04.05.2014

Zīmēšanas un gleznošanas studijas audzēkņu dabu izstāde

BJC "Daugmale" 201.telpa, Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", K.Glazunovs

19.04.2014 plkst. 10.00

Lieldienu turnīrs 64 lauciņu dambretē jauniešiem

BJC "Daugmale" , Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", Agapova, 22309688

19.04.2014 - 20.04.2014

Orientēšanās sacensības “Rīgas kausi”

Jaunciems

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

18.04.2014 - 19.04.2014

“Rīgas meistarsacīkstes – 2014” lēcienos uz batuta

BJC "Daugmale", Aglonas iela 39

BJC "Daugmale", Ludmila Tarasenko, 21963563

18.04.2014 plkst. 18.00

Jogas pulciņa „Bindu” paraugdemonstrējumi

"Zirgu pasts" Latvijas Kultūras akadēmijas teātra māja, Dzirnavu iela 46

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, Tatjana Binde, Valdis Egle, 27006032

17.04.2014 plkst. 10.00 līdz 16.00

Izglītības iestāžu skolu muzeju skate Vidzemes priekšpilsētā

Vidzemes priekšpilsēta

N.Naumeca, Z.Soboļeva

17.04.2014 plkst. 21.00

Meiteņu kamerkora „Tonika” koncerts „DA – BA”

Koka ēku renovācijas centrs „Koka Rīga”, Krāsotāju iela 12

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, Inga Cimiņa, Valdis Egle, 27006032

17.04.2014

Tautas orientēšanās sacensības vasaras sezonas 9.posms

Langstiņi-Dumbrāji

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

17.04.2014

Gadskārtu ieražu svētki – Lieldienas “Nāc nākdama Liela diena!”

BJC "Bolderāja" pagalmā, Flotes iela 3

BJC "Bolderāja", A.Dasmane, 27724924

16.04.2014 plkst. 14.00

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes “Trejdeviņas saules lec ” Rīgas kārtas izstādes laureātu apbalvošana

Rīgas Kongresu nams

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

16.04.2014 plkst. 10.00 līdz 16.00

Izglītības iestāžu skolu muzeju skate Ziemeļu rajonā

Ziemeļu rajons

Dz. Paukšta, Z.Soboļeva

16.04.2014

Tautas orientēšanās sacensības vasaras sezonas 8.posms

Bumbukalns

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

16.04.2014

Lieldienu labdarības tirdziņš

BJC "Altona" halle, Altonovas iela 6

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354

16.04.2014 - 17.04.2014

Kvadrātsakne (Lieldienu pasākums)

Bērnu un zinātnes centrs "Tehnoannas pagrabi", A.Briāna iela 8

TJN "Annas 2", A.Balodis, 29433112, noteikta iepriekēja pieteikšanās uz pasākumu

15.04.2014 plkst. 10.00 līdz 16.00

Izglītības iestāžu skolu muzeju skate Latgales priekšpilsētā

Latgales priekšpilsēta

R.Liepiņa, Z.Soboļeva

15.04.2014 plkst. 13.00

Rīgas izglītības iestāžu un interešu centru 5.- 9.klašu koru skates 2.kārta

Rīgas 6.vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvalde

15.04.2014

Tautas orientēšanās sacensības vasaras sezonas 7.posms

Mangaļsala R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

14.04.2014 plkst. 10.00 līdz 16.00

Izglītības iestāžu skolu muzeju skate Kurzemes rajonā

Kurzemes rajons

M.Zvaigzne, Z.Soboļeva

14.04.2014 - 24.04.2014

“Smukumlietu studijas” audzēkņu darbu izstāde “Krāsas”

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3

BJC "Bolderāja", A.Dasmane, 27724924

14.04.2014 plkst. pirmdiena-piektdiena, plkst.10.00 - plkst.18.00 - 02.05.2014

BJC “Daugmale” pedagogu metodisko izstrādņu skate

BJC "Daugmale" 216.telpa, Jēkabpils iela19a

BJC "Daugmale", Inga Korņejeva

13.04.2014

Tradicionālās muzicēšanas konkursa “Klaberjakte 2014” Rīgas kārta

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

13.04.2014 plkst. 11.00

Tradicionālās muzicēšanas koncerts „Klaberjakte”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, Dina Liepa, Valdis Egle, 27006032

12.04.2014

Mūzikas studijas “Muzikālais moments” koncerts “Nāc nākdama Lieldieniņa”

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", V.Dubrova, 22342921

12.04.2014 plkst. 15.00

BJC “Rīgas Skolēnu pils” pūtēju orķestra un vijoļspēles apmācības pulciņa mūzikas dienu koncerts

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, Jānis Grahoļskis, Valdis Egle, 27006032

12.04.2014 plkst. 17.00

Vokālā ansambļa „Melos” mūzikas dienu koncerts

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, Jeļena Freiberga, Valdis Egle, 27006032

12.04.2014

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis”

BJC "Altona", Altonovas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

12.04.2014

Rīgas skolu un bērnu un jauniešu centru komandu turnīrs 64 lauciņu dambretē

BJC "Daugmale" 201., 301. telpa, Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", Lāže, 25455146

12.04.2014 plkst. 10.00

Rīgas atklātais čempionāts tūrisma alpīnisma tehnikā

pie Rīgas 28.vidusskolas, Sliežu iela 23

BJC "Daugmale", I.Purmale, 29149767

11.04.2014

Rīgas jaukto koru konkurss

Rīgas 8. vakara (maiņu) vidusskola, Kr.Barona 71

Valsts izglītības satura centrs

11.04.2014 plkst. 9.00 līdz 17.00

Izglītības iestāžu muzeju skate centra un zemgales rajonā

Centra un Zemgales rajons

A.E. Zumente, V.Sūna, Z.Soboļeva

11.04.2014 plkst. 18.00

Pirmsskolas deju un mūzikas kolektīvu sadraudzības koncerts “Pavasara jampadracias”

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", G.Novikova, 67394663

11.04.2014 plkst. 17.30

Rīgas meistarsacīkstes kāpšanas sportā grūtajā kāpšanā ar augšējo drošināšanu

Juglas vsk. sporta zāle, Kvēles iela 64

MJC "Praktiskās estētikas skola", N.Reinbergs, 29403822

10.04.2014 plkst. 11.00

Rīgas Jaunāko klašu skolēnu tehniskās modelēšanas sacensības

TJN "Annas2", Annas iela 2

TJN "Annas 2", Ārija Zariņa 29805895

10.04.2014 plkst. darba dienās, sestdienās no plkst.12.00 līdz plkst.18.00 - 30.04.2014

Rīgas bērnu un jauniešu floristikas darbu konkursa “Lieldienu simboli” izstāde

RJTC, Bauskas iela 88

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Kalēja, 29158511

10.04.2014

Tautas orientēšanās sacensības vasaras sezonas 6.posms

Brekši

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

09.04.2014 plkst. 16.00

Brīvā laiku centru Draudzības kausa 3.posms

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", D.Bahvalova

09.04.2014

Tautas orientēšanās sacensības vasaras sezonas 5.posms

Kleisti

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

08.04.2014 - 15.04.2014

Attīstošās rotaļnodarbības pirmsskolas vecuma bērnu darbu izstāde “Krāsainie pirkstiņi”

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3

BJC "Bolderāja", A.Dasmane, 27724924

08.04.2014

Tautas orientēšanās sacensības vasaras sezonas 4.posms

Vecāķi D

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

07.04.2014 plkst. 14.00

Sporta svētki bērniem ar speciālām vajadzībām “Izveicīgie Rīdzinieki”

MJC "Praktiskās estētikas skola", Burtnieku iela 34

MJC "Praktiskās estētikas skola", Podniece, 29286868

04.04.2014 - 16.04.2014

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes “Trejdeviņas saules lec ” Rīgas kārta

Rīgas Kongresu nams

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

04.04.2014 plkst. 12.00

5.- 9.klašu un vidusskolas meiteņu koru skate- Ziemeļu rajons un Centra rajons

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

04.04.2014 - 16.04.2014

Vizuālās mākslas pulciņu darbu izstāde “Oldējēji”

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", Vēsma Vītola, 67394663

03.04.2014 plkst. 12.00

5.- 9.klašu un vidusskolas meiteņu koru skate- Zemgales priekšpilsēta un Kurzemes rajons

BJC "Altona" , Altonovas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

03.04.2014 plkst. 16.00

Rīgas vakara (maiņu) vidusskolu konkurss “Muzikālā pietura”

Rīgas vakara ģimnāzija, Gaiziņa iela 1

Rīgas vakara ģimnāzija, Ina Butevica, 26458467

03.04.2014

Tautas orientēšanās sacensības vasaras sezonas 3.posms

Biķernieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

02.04.2014 plkst. 12.00

5.- 9.klašu un vidusskolas meiteņu koru skate- Latgales priekšpilsēta

Rīgas 6.vidusskola, A.Čaka iela 102

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

02.04.2014 - 23.10.2014

Rīgas bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara 2014”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvāris 15 vai Bieriņu velotrasē Mārupes parkā, Amulas iel 11

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925 (sīkāk skatīt par sacensībām nolikumu sadaļā)

02.04.2014

Tautas orientēšanās sacensības vasaras sezonas 2.posms

Imanta

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

01.04.2014 plkst. 12.00

5.- 9.klašu un vidusskolas meiteņu koru skate- Vidzemes priekšpilsēta

Rīgas 49.vidusskola, Kr.Valdemāra iela 65

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

01.04.2014 - 01.05.2014

Pieteikumu iesūtīšana un izrāžu video ierakstu (DVD matricā) iesniegšana bērnu izrāžu festivālam – skatei „UMURKUMURS”

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

01.04.2014 - 16.04.2014

Porcelāna apgleznošanas studijas darbu izstāde

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Brants, 67394663

01.04.2014 - 30.04.2014

BJC “Mīlgrāvis” audzēkņu darbu izstāde “Rīga mākslinieka Irbītes un mūsu acīm”

Kultūras pils "Ziemeļblāzma" bibliotēka, Ziemeļblāzmas iela 36

BJC "Mīlgrāvis", Dace Timule, 67349492

01.04.2014 - 30.04.2014

BJC “Mīlgrāvis” keramikas pulciņa audzēkņu darbu izstāde

Kultūras pils "Ziemeļblāzma" bibliotēka, Ziemeļblāzmas iela 36

BJC "Mīlgrāvis", Dace Timule, 67349492

01.04.2014

Konkurss “Jociņš – spociņš”

BJC "Altona" - Kluba "5A" telpās, Altonovas iela 6

BJC "Altona", I.Poriete-Ignāte, 67612354

01.04.2014

Tautas orientēšanās sacensības vasaras sezonas 1.posms

Šmerlis

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

30.03.2014

TOS “Magnēts” Pavasaris

Mucenieki

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

29.03.2014 - 30.03.2014

International climbing event “Riga Open 2014”

Izstāžu halle BT1, Ķīpsalas iela 8

MJC "Praktiskās estētikas skola", N.Reinbergs, 29403822

29.03.2014

TOS “Magnēts” Pavasaris

Garkalne R

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

29.03.2014 - 30.03.2014

Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes kāpšanas sportā “RĪGA OPEN”

Izstādes hallē BT1, Ķīpsalas iela 8 (izstādes "Atpūta un sports 2014" ietvaros)

MJC "Praktiskās estētikas skola", N.Reinbergs, 29403822

28.03.2014 plkst. 16.00

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes “Trejdeviņas saule lec” laureātu apbalvošana (Centra, Ziemeļu rajons, Latgales, Vidzemes priekšpilsēta)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

28.03.2014

Vides izziņas spēļu konkurss “Iepazīsti vidi”

Rīgas vakara ģimnāzija, Gaiziņa iela 1

BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola", Pāvels Pestovs, 22317880

28.03.2014

Draudzības koncerts mūsdienu deju kolektīviem

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", M.Iekļava, 29496793

27.03.2014 plkst. 15.00

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes “Trejdeviņas saule lec” laureātu apbalvošana (Zemgales priekšpilsēta, Kurzemes rajons))

Rīgas Kultūraas centrs Iļģuciems, Lidoņu iela 27k/2

Valsts izglītības satura centrs, Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

26.03.2014 plkst. 15.00

Rīgas interešu izglītības studiju/pulciņu audzēkņu modes skate “Cik dažādi mēs esam!”

BJC "Daugmale", 201.telpa, Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", O.Aleksejeva

26.03.2014 plkst. 16.00

Draudzības kauss starp brīvā laika centriem 2.kārta

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", D.Bahvalova

25.03.2014 - 27.03.2014

Kursi muzeja pedagogam (pēc īpaša grafika)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona 99

Zinaida Soboļeva

25.03.2014 plkst. 10.00-18.00 - 29.04.2014

Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstāde “Daba mums apkārt. Pļava 9”

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", A.Kalniņa, 67181085

25.03.2014 plkst. 17.00

Biljarda turnīrs

BJC "Altona", Kluba "5A" telpās, Altonovas iela 6

BJC "Altona", I.Poriete-Ignāte, 67612354

24.03.2014 plkst. 10.00-18.00 (darba dienās) - 11.04.2014

Šūšanas un piegriešanas darbnīcas “Adatiņa” audzēkņu darbu izstāde

BJC "Daugmale", 216.telpa, Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale"

24.03.2014 plkst. 10.00-18.00 (darba dienās) - 11.04.2014

BJC “Daugmale” pulciņu izstāde “Pavasari gaidot”

BJC "Daugmale", 216.telpa, Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale"

23.03.2014

Skate Rīgas folkloras kopām

Nevalstisko organizāciju nams

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

23.03.2014 plkst. 11.00-21.00

Starptautiskās sporta deju sacensības “Dzintarjūra 2014” Latvijas kausa izcīņas posms

BJSC "Daugavas Sporta nams", K.Barona iela 107

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Vilmārs un Lolita Ivuškāni, 29283969

23.03.2014

TOS “Magnēts” Ziemas sezonas 47.posms

Buļļezers

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

22.03.2014

Muzikālās teātra studijas uzvedums “Velniņi”

BJC "Altona", Altonovas iela 6

BJC "Altona", L. Un U. Tīrumi, 67612354

22.03.2014 plkst. 11.00

Draudzības kauss galda tenisā 4.kārta 2.līga

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", L.Meinarda, 26301477

22.03.2014 plkst. 14.00

Draudzības kauss galda tenisā 4.kārta 1.līga

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", L.Meinarda, 26301477

22.03.2014 plkst. 10.00-14.00

Starptautiskās sporta deju sacensības “Dzintarjūra 2014”

BJSC "Daugavas Sporta nams", K.Barona iela 107

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Vilmārs un Lolita Ivuškāni, 29283969

22.03.2014 plkst. 14.00-22.00

Latvijas 2014.gada čempionāts standartdejās

BJSC "Daugavas Sporta nams", K.Barona iela 107

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Vilmārs un Lolita Ivuškāni, 29283969

22.03.2014

TOS “Magnēts” Ziemas sezonas 46.posms

Priedaine

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

21.03.2014 - 31.03.2014

Vizuālās mākslas pulciņu darbu izstāde “Melns un balts. Putni un meža zvēri”

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", V.Vītola, 67394664

21.03.2014 plkst. 19.00 - 22.03.2014

Rīgas atklātās sacensības lēcienos uz batuta “Rīgas kauss – 2014”

BJC "Daugmale", Aglonas iela 39

BJC "Daugmale", L.Tarasenko, 29163563

20.03.2014 plkst. 16.00

Pieredzes seminārs “Muzeja pedagogs skolā”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona 99

Zinaida Soboļeva

20.03.2014 - 10.04.2014

TJN “Annas 2” audzēkņu darbu izstāde (vizuāli plastiskā māksla, amatniecība un dizains)

Rīgas Dome 5.stāva vestibils, Rātslaukums 1

TJN "Annas 2", Eva Bičkovska 29778287

18.03.2014 plkst. 13.00

Seminārs izglītības iestāžu koru diriģentiem un mūzikas skolotāju metodisko apvienību vadītājiem

LU lielā aula, Raiņa bulvāris 19

Valsts izglītības satura centrs

17.03.2014 - 21.04.2014

Rīgas bērnu un jauniešu foto darbu konkursa – izstāde “Viena diena mana labākā drauga dzīvē”

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88

RJTC

16.03.2014 - 17.03.2014

Starptautiskais deju forums “Rīga”

VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2

MJC "Praktiskās estētikas skola", T.Sils, 29188871

16.03.2014 plkst. 10.00

2014.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skijoringa meistarsacīkstes (sacensības notiks, ja ūdenstilpni klās pietiekami biezs ledus)

Mārezers, Cieceres iela 1, rezerves trases: NSC "Mežaparks"; Titurgas ezers (Baloži); Jaunmārupe; Klīversalas kanāls

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925

16.03.2014

Rīgas pilsētas atklātais čempionāts radiovadāmajā automodelismā

MJC "Prakstiskās estētikas skola", Burtnieku iela 34

TJN "Annas 2", Jurijs Terentjevs, 26551595

16.03.2014

TOS “Magnēts” Ziemas sezonas 45.posms

Zaķumuiža DR

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

15.03.2014 plkst. 10.00

2014.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skijoringa meistarsacīkstes (sacensības notiks, ja ūdenstilpni klās pietiekami biezs ledus)

Mārezers, Cieceres iela 1, rezerves trases: NSC "Mežaparks"; Titurgas ezers (Baloži); Jaunmārupe; Klīversalas kanāls

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925

15.03.2014

TOS “Magnēts” Ziemas sezonas 44.posms

Vālodzes

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

15.03.2014 plkst. 11.00

Rīgas Jauno tehniķu centrs LEGO robotika 2014

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88

RJTC, E.Zīverts, 29434910

14.03.2014

Rīgas literāro uzvedumu konkursa „Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta” 2.kārta

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Valsts izglītības satura centrs

14.03.2014

Valsts izglītības satura centra organizētā Skolēnu skatuves runas literāro un uzvedumu konkursa 2.kārta

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K.Barona iela 99

Valsts izglītības satura centrs, Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

13.03.2014

Vokālās mūzikas konkursa ”Balsis” 2. kārta (pusfināls)

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

Valsts izglītības satura centrs

13.03.2014 plkst. 12.00-18.00 - 26.03.2014

Rīgas Jauno tehniķu centra karnevāla masku konkursa izstāde “Maskas”

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Dins Bahs 29141263

13.03.2014 plkst. 18.00

Bērnu kora studijas “Odziņas koncerts

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", R.Birzule, V.Egle, 27006032

13.03.2014 plkst. 15.00

Rīgas bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošais konkurss “Sen to Rīgu daudzināja”

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Virse, 29127852

12.03.2014 plkst. 18.00

Meiteņu kora “Rīga” koncerts 5.-8.klašu grupām

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", G.Malēvica, V.Egle, 27006032

11.03.2014

Mūsdienu dejas radošā konkursa 2.kārta

VEF kultūras pils, Ropažu iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

11.03.2014 plkst. 17.00

Galda tenisa turnīrs

BJC "Altona", Kluba "5A" telpās, Altonovas iela 6

BJC "Altona", I.Poriete-Ignāte, 67612354

09.03.2014

Mazākumtautību skate folkloras kopām

Rīgas 86.vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

09.03.2014 plkst. 10.00

2014.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skijoringa meistarsacīkstes (sacensības notiks, ja ūdenstilpni klās pietiekami biezs ledus)

Mārezers, Cieceres iela 1, rezerves trases: NSC "Mežaparks"; Titurgas ezers (Baloži); Jaunmārupe; Klīversalas kanāls

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925

09.03.2014

TOS “Magnēts” Ziemas sezonas 43.posms

Dūņezers

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

08.03.2014 plkst. 10.00

2014.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skijoringa meistarsacīkstes (sacensības notiks, ja ūdenstilpni klās pietiekami biezs ledus)

Mārezers, Cieceres iela 1, rezerves trases: NSC "Mežaparks"; Titurgas ezers (Baloži); Jaunmārupe; Klīversalas kanāls

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925

08.03.2014

Brauciens “Visi uz Gaiziņu”

Gaiziņkalns

BJC "Daugmale", Ilona Purmale, 29149767

08.03.2014

TOS “Magnēts” Ziemas sezonas 42.posms

Mangaļsala R

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

07.03.2014

Latviešu tautas deju skate- Latgales priekšpilsēta

VEF kultūras pils, Ropažu iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

06.03.2014 plkst. 14.30-19.30

Latviešu tautas deju skate- Ziemeļu rajons un Zemgales priekšpilsēta

VEF kultūras pils, Ropažu iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

06.03.2014 plkst. 16.00

Muzeja kritēriji trīs darba jomās (krājums, pasākumi skolā un dalība pilsētā)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona 99

Zinaida Soboļeva

06.03.2014 plkst. 9.00-14.00

Latgales priekšpilsētas tautas deju skates mēģinājumi

VEF kultūras pils, Ropažu iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

06.03.2014 - 28.03.2014

Bērnu un jauniešu centra “Mīlgrāvis” skolotājas Dagnijas Timules audzēkņu darbu izstāde “Lauku sēta”

Vecmilgrāvja primārās veselības centra Bērnu nodaļa, Melīdas iela 10

BJC "Mīlgrāvis", Dace Timule, 67349492

05.03.2014 plkst. 9.00-15.20

Ziemeļu rajona un Zemgales priekšpilsētas tautas deju skates mēģinājumi

VEF kultūras pils, Ropažu iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

05.03.2014 plkst. 16.00-18.30

Latviešu tautas deju skate- Kurzemes rajons

VEF kultūras pils, Ropažu iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

05.03.2014 plkst. 18.30-19.30

TDK “Dzīpars”, TDK “Vainags” un TDK “Austris” mēģinājumi tautas deju skatei

VEF kultūras pils, Ropažu iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

04.03.2014 plkst. 13.00-21.30

Latviešu tautas deju skate- Centra rajons un Vidzemes priekšpilsēta

VEF kultūras pils, Ropažu iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

04.03.2014 plkst. 9.00-12.30

Kurzemes rajona tautas deju skates mēģinājums

VEF kultūras pils, Ropažu iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

04.03.2014

Konkursa “Superpuika 2014” lielais fināls

Rīgas Cirks, Merķeļa iela 4

TJN "Annas 2", Gunda Strenga, 27071058, ieeja bez maksas www.tjn.lv

04.03.2014 - 27.03.2014

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa izstāde “Trejdeviņas saules lec ” (Ziemeļu rajons)

BJC "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas iela 14

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

04.03.2014 - 27.03.2014

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa izstāde “Trejdeviņas saules lec ” (Vidzemes priekšpilsēta)

MJC "Praktiskās estētikas skola", Burtnieku iela 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

04.03.2014 - 27.03.2014

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa izstāde “Trejdeviņas saules lec ” (Kurzemes rajons, Zemgales priekšpilsēta)

Rīgas Kultūras centrs Iļģuciems, Lidoņu iela 27k/2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

03.03.2014 plkst. 8.20- 21.40

Vidzemes priekšpilsētas un Centra rajona tautas deju skates mēģinājums

VEF kultūras pils, Ropažu iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

03.03.2014 - 28.03.2014

Bērnu un jauniešu centra “Mīlgrāvis” audzēkņu darbu izstāde “Rīga – mākslinieka Irbītes un mūsu acīm”

Kultūras pils "Ziemeļblāzma" biblioteka, Ziemeļblāzmas iela 36

BJC "Mīlgrāvis", Dace Timule, 67349492

03.03.2014 - 19.03.2014

Vizuālās mākslas pulciņu darbu izstāde “Trejdeviņas saules lec”

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", V.Vītola, 67394664

03.03.2014 plkst. 10.00-20.00 (darba dienās) - 17.04.2014

BJC “Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju audzēkņu darbu izstāde “Pavasara stāsti”

BJC "Kurzeme" 3.stāvs, Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Ilze Freimane 29971312

03.03.2014 plkst. 10.00-18.00 (darba dienās) - 21.03.2014

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Trejdeviņas saules lec” izstāde (Latgales priekšpilsēta un Centra rajons)

BJC "Daugmale", 201., 216.telpa, Jēkabpils iela 19a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, I.Rimicāne, 29701995

02.03.2014 plkst. 13.00

Akordeonistu ansambļa koncerts Grāmatu svētkos

Ķīpsalas izstāžu zāle, Ķīpsalas iela 8

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Vancāne, V.Egle, 27006032

02.03.2014 plkst. 16.00

Meiteņu kora “Rīga” pavasara koncerts – uzvedums jaunākajām grupām

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", G.Malēvica, V.Egle, 27006032

02.03.2014 plkst. 10.00

2014.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skijoringa meistarsacīkstes (sacensības notiks, ja ūdenstilpni klās pietiekami biezs ledus)

Mārezers, Cieceres iela 1, rezerves trases: NSC "Mežaparks"; Titurgas ezers (Baloži); Jaunmārupe; Klīversalas kanāls

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925

02.03.2014 plkst. 9.00

Rīgas atklātās sacensības klinšu kāpšanā “Sasaites” (D, C, B grupām)

BJC "Daugmale", Aglonas iela 39

BJC "Daugmale", Ilona Purmale, 29149767

02.03.2014

TOS “Magnēts” Ziemas sezonas 41.posms

Baltezers

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

01.03.2014 plkst. 11.00

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis” Zemgales priekšpilsētā un Kurzemes rajonā

BJC "Altona", Altonovas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

01.03.2014 - 31.03.2014

Porcelāna apgleznošanas studijas darbu izstāde

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Brants, 67394663

01.03.2014 plkst. 14.00

Tradicionālais Meteņa dienas “Masļeņica” koncerts korim “Accolada”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", O.Čerkasova, V.Egle, 27006032

01.03.2014 plkst. 10.00

2014.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skijoringa meistarsacīkstes (sacensības notiks, ja ūdenstilpni klās pietiekami biezs ledus)

Mārezers, Cieceres iela 1, rezerves trases: NSC "Mežaparks"; Titurgas ezers (Baloži); Jaunmārupe; Klīversalas kanāls

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925

01.03.2014 plkst. 9.00

Nujošanas Mežaparkā

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Spīķe, 67394607

01.03.2014 plkst. 9.00

Latvijas kauss lēcienos uz batuta 2014

BJC "Daugmale", Aglonas iela 39

Latvijas Vingrošanas federācija, L.Tarasenko, 29163563

01.03.2014 plkst. 15.00

Rīgas atklātās sacensības klinšu kāpšanā “Sasaites” (D, C, B grupām)

BJC "Daugmale", Aglonas iela 39

BJC "Daugmale", Ilona Purmale, 29149767

01.03.2014 - 30.05.2014

Makalatūras vākšanas konkurss “Tīrai Latvijai”

BJC "Altona", Altonovas iela 6

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354

01.03.2014 - 30.05.2014

Akcija “Pinkaiņiem un ķepaiņiem” (sedziņu un paklāju izgatavošana dzīvnieku patversmei)

BJC "Altona", Modes lietu darbnīcu un tekstilmākslas studijas telpas, Altonovas iela 6

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354

01.03.2014 - 30.05.2014

Akcija “Papildini grāmatu plauktu!”

BJC "Altona", Altonovas iela 6

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354

01.03.2014

TOS “Magnēts” Ziemas sezonas 40.posms

Ummis

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451

01.03.2014 - 14.11.2014

Rīgas interešu izglītības metodisko izstrādņu skate

informācija: www.intereses.lv/nolikumi

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone, 29443630

28.02.2014 plkst. 12.00

Vokālās mūzikas konkurss ”Balsis” ‘Vidzemes priekšpilsēta

MJC "Praktiskās estētikas skola", Burtnieku iela 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

27.02.2014 plkst. 13.00

Vokālās mūzikas konkurss ”Balsis” Ziemeļu un Centra rajonos

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

26.02.2014 plkst. 16.00 - 14.02.2014

BJC „Daugmale” sacensības klinšu kāpšanā “Sasaites” H, E grupām

BJC "Daugmale", Aglonas iela 39

BJC „Daugmale”, I.Purmale, sacensības BJC "Daugmale" audzēkņiem

26.02.2014 plkst. 12.00

2014.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skioringa meistarsacīkstes

Uz Mārezera, Cieceres iela 1. Rezerves trases: NSC "Mežaparks"; Titurgas ezers (Baloži); Jaunmārupe; Klīversalas kanāls

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, skijorings-riga@inbox.lv (sacīkstes notiks, ja ūdenstilpni klās pietiekami biezs ledus)

25.02.2014 plkst. 12.00

Vokālās mūzikas konkurss ”Balsis” Latgales priekšpilsēta

BJC „Daugmale”, Jēkabpils iela 19a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

25.02.2014 plkst. 12.00

2014.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skioringa meistarsacīkstes

Uz Mārezera, Cieceres iela 1. Rezerves trases: NSC "Mežaparks"; Titurgas ezers (Baloži); Jaunmārupe; Klīversalas kanāls

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, skijorings-riga@inbox.lv (sacīkstes notiks, ja ūdenstilpni klās pietiekami biezs ledus)

23.02.2014 plkst. 11.30. - 16.00

TOS “Magnēts” Ziemas sezonas 39.posms

Lielupe R

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451, visi interesenti

23.02.2014 plkst. 12.00

2014.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skioringa meistarsacīkstes

Uz Mārezera, Cieceres iela 1. Rezerves trases: NSC "Mežaparks"; Titurgas ezers (Baloži); Jaunmārupe; Klīversalas kanāls

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, skijorings-riga@inbox.lv (sacīkstes notiks, ja ūdenstilpni klās pietiekami biezs ledus)

23.02.2014 plkst. 11.00-16.00

Tradicionālās dziedāšanas konkurss “Dziesmu dziedu kāda bija”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, Dina Liepa, 29472293

22.02.2014 plkst. 10.00

Rīgas Jauno tehniķu centra atklātās kausa izcīņas sacensības telpu lidmodeļiem

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88

RJTC, V.Rošonoks, mērķauditorija- visi interesenti

22.02.2014 plkst. 11.30. - 16.00

TOS “Magnēts” Ziemas sezonas 38.posms

Remberģi

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451, visi interesenti

22.02.2014 plkst. 12.00

2014.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skioringa meistarsacīkstes

Uz Mārezera, Cieceres iela 1. Rezerves trases: NSC "Mežaparks"; Titurgas ezers (Baloži); Jaunmārupe; Klīversalas kanāls

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, skijorings-riga@inbox.lv (sacīkstes notiks, ja ūdenstilpni klās pietiekami biezs ledus)

22.02.2014 plkst. 12.00

„Kurts šmorē, lai atpūtinātu galvu”, Ērlenns Lū

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Teātra zāle, K.Barona iela 99

BJC „Rīgas Skolēnu pils” teātris „Zīļuks”, Laura Paegle, 27006034

21.02.2014 plkst. 15.00

Mūsdienu deju skate Latgales priekšpilsētā

Rīgas Lastādijas internātpamatskola, Maskavas iela 178

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Sarmīte Kadiķe- sarmite.kadike@intereses.lv, 29489282

20.02.2014 plkst. 14.00

Starptautiskās Bērnu mākslas izstādes “Lidice 2014” laureātu apbalvošana

Zemkopības ministrijā, Republikas laukums 2, (2.stāva Lielajā zālē), Rīga

Valsts izglītības satura centrs

20.02.2014 plkst. 11.00

Rīgas literāro uzvedumu konkursa „Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta” 1.kārta Zemgales priekšpilsētā un Kurzemes rajonā

Rīgas 68.vidusskola, Dzirciema iela 43a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

20.02.2014 plkst. 16.00

Muzeja padomes darba saturs

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona 99

Atbildīgais muzeja pedagogs, prezidents

19.02.2014 plkst. 14.30 - 17.30

„Ziemas prieki- Jugla 2014” Meteņdienas pasākums

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", K.Žīdena, 67181387, visi interesenti

18.02.2014 plkst. 15.00

Mūsdienu deju skate Zemgales priekšpilsētā

Rīgas 53.vidusskola, Melnsila iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Sarmīte Kadiķe- sarmite.kadike@intereses.lv, 29489282

17.02.2014 plkst. 10.00

Rīgas literāro uzvedumu konkursa „Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta” 1.kārta Ziemeļu rajonā

Bērnu un jauniešu centrs "Laimīte", Sarkandaugavas iela 22/24

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

17.02.2014 plkst. 10.00-18.00 (darba dienās) - 28.02.2014

Kristiāna Kupča personālizstāde

BJC „Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, 216. telpa

BJC „Daugmale”, I. Aigare

17.02.2014 plkst. 10.00-18.00 (darba dienās) - 28.02.2014

Dizaina, vides un interjera mākslas pulciņa audzēkņu darbu izstāde

BJC „Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, 201. telpa

BJC „Daugmale”, G.Mēnese-Kudule

16.02.2014 plkst. 11.30. - 16.00

TOS “Magnēts” Ziemas sezonas 37.posms

Lielupe A

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451, visi interesenti

16.02.2014 plkst. 12.00

2014.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skioringa meistarsacīkstes

Uz Mārezera, Cieceres iela 1. Rezerves trases: NSC "Mežaparks"; Titurgas ezers (Baloži); Jaunmārupe; Klīversalas kanāls

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, skijorings-riga@inbox.lv (sacīkstes notiks, ja ūdenstilpni klās pietiekami biezs ledus)

15.02.2014 plkst. 11.30. - 16.00

TOS “Magnēts” Ziemas sezonas 36.posms

Garkalnes A

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451, visi interesenti

15.02.2014 plkst. 12.00

2014.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skioringa meistarsacīkstes

Uz Mārezera, Cieceres iela 1. Rezerves trases: NSC "Mežaparks"; Titurgas ezers (Baloži); Jaunmārupe; Klīversalas kanāls

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, skijorings-riga@inbox.lv (sacīkstes notiks, ja ūdenstilpni klās pietiekami biezs ledus)

15.02.2014 plkst. 12.00

„Sprīdītis”, A.Brigadere

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Teātra zāle, K.Barona iela 99

BJC „Rīgas Skolēnu pils” teātris „Zīļuks”, Laura Paegle, 27006034

15.02.2014 plkst. 9.00-21.00

Starptautiskās sporta deju sacensības „Valentīndienas Kauss”

Hanzas vsk., Grostonas iela 5

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, Vilmārs un Lolita Ivuškāni, 29283969

14.02.2014 plkst. 15.00

Mūsdienu deju skate Kurzemes rajonā

Rīgas 33.vidusskola, Stūrmaņu iela 23

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Sarmīte Kadiķe- sarmite.kadike@intereses.lv, 29489282

14.02.2014 plkst. 17.30

Rīgas Jaunatnes čempionāts grūtajā kāpšanā ar augšējo drošināšanu 1.posms

Juglas vsk. sporta zāle, Kvēles iela 64

MJC "Praktiskās estētikas skola", N.Reinbergs, 29403822

13.02.2014 plkst. 15.00

Rīgas literāro uzvedumu konkursa „Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta” 1.kārta Centra rajonā

Rīgas Raiņa 8.vakara (maiņu) vidusskola, K.Barona iela 71

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

13.02.2014 plkst. 14.00

Rīgas Folkloras ansambļu un koru sanāksme

208. telpa, BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

12.02.2014 plkst. 15.00

Mūsdienu deju skate Ziemeļu rajonā

Bērnu un jauniešu centrs „Laimīte”, Sarkandaugavas iela 24

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gaļina Novikova gaļina.novikova@intereses.lv, 28281359

12.02.2014 plkst. 10.00-20.00 (darba dienās) - 26.02.2014

BJC “Kurzeme” floristikas studijas audzēkņu darbu izstāde “Baltais sapnis”

BJC "Kurzeme" 3.stāvs, Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Freimane, 29971312

11.02.2014 plkst. 15.00

Mūsdienu deju skate Centra rajonā un Vidzemes priekšpilsētā

Mākslinieciskās jaunrades centrs „Praktiskā estētikas skola”, Burtnieku iela 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gaļina Novikova gaļina.novikova@intereses.lv, 28281359

10.02.2014 plkst. 13.30

Rīgas literāro uzvedumu konkursa „Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta” 1.kārta Latgales priekšpilsētā

Rīgas 88.vidusskola, Ilūkstes iela 30

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

09.02.2014 plkst. 11.30. - 16.00

TOS “Magnēts” Ziemas sezonas 35.posms

Langstiņi-Dumbrāji

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451, visi interesenti

09.02.2014 plkst. 12.00

2014.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skioringa meistarsacīkstes

Uz Mārezera, Cieceres iela 1. Rezerves trases: NSC "Mežaparks"; Titurgas ezers (Baloži); Jaunmārupe; Klīversalas kanāls

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, skijorings-riga@inbox.lv (sacīkstes notiks, ja ūdenstilpni klās pietiekami biezs ledus)

09.02.2014 plkst. 11.00

“Sētas hokejs”

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

dalībnieki 1996.g.dz., citi interesesnti, I.Spīķe, 67394607

08.02.2014 plkst. 11.30. - 16.00

TOS “Magnēts” Ziemas sezonas 34.posms

Buļļusala R

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451, visi interesenti

08.02.2014 plkst. 12.00

2014.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skioringa meistarsacīkstes

Uz Mārezera, Cieceres iela 1. Rezerves trases: NSC "Mežaparks"; Titurgas ezers (Baloži); Jaunmārupe; Klīversalas kanāls

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, skijorings-riga@inbox.lv (sacīkstes notiks, ja ūdenstilpni klās pietiekami biezs ledus)

08.02.2014 plkst. 12.00

Pasākums „Zīļuka svētki” (izrāde „Kraukšķītis”, radošās darbnīcas, rotaļas) par godu Margaritas Stārastes 100gadei

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Teātra zāle un Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC „Rīgas Skolēnu pils” teātris „Zīļuks”, Laura Paegle, 27006034

08.02.2014 plkst. 11.00

“Sētas hokejs”

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

dalībnieki 2000.-2002.; 1999 - 1997.g.dz., citi interesesnti, I.Spīķe, 67394607

07.02.2014 plkst. 17.00

Ģitāristu un populārās mūzikas ansambļa koncerts

BJC „Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, 201.telpa

BJC „Daugmale”

07.02.2014 plkst. 18.00 - 19.30

Draudzības koncerts mūsdienu deju kolektīviem

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", M.Iekļava, 29496793, visi interesenti

07.02.2014 - 28.02.2014

Vizuālās mākslas pulciņu darbu izstāde “Zīmējums”

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", V.Vītola 67394663

06.02.2014 plkst. 12.00

Rīgas literāro uzvedumu konkursa „Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta” 1.kārta Vidzemes priekšpilsētā

MJC "Praktiskās estētikas skola", Burtnieku iela 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

06.02.2014 plkst. 15.00

Slidošanas stafete „Veiklais”

Sporta centrs „Ķengarags”, Maskavas iela 273

BJC „Daugmale”, A. Ērmanis, 28300830, notiks, ja būs ledus

05.02.2014 - 20.02.2014

Starptautiskā Bērnu mākslas izstāde “Lidice 2014” Rīgas Domē

Rīgas Dome

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

05.02.2014 plkst. 10.00-20.00 (darba dienās) - 26.03.2014

BJC “Kurzeme” mākslas studijas “Fantāzija” audzēkņu darbu izstāde “Krāsu sajūtas”

BJC "Kurzeme" 3.stāvs, Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Freimane, 29971312

05.02.2014 - 20.02.2014

42.Starptautiskā bērnu mākslas izstāde – konkurss “Lidice 2014”

Rīgas dome. Rātslaukums 1

VISC sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru, D.Ramane 29460028, V.Dzene 27006045

04.02.2014 plkst. 13.00

Latviešu tautasdziesmu sadziedāšanās konkurss “Lakstīgala”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99, Svētku zāle

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

03.02.2014 plkst. 10.00-18.00 (darba dienās) - 14.02.2014

Dzintara un metāla apstrādes darbnīcas audzēkņu darbu izstāde

BJC „Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, 216. telpa

BJC „Daugmale”, L.Kalniņa

03.02.2014 plkst. 10.00-18.00 (darba dienās) - 14.02.2014

Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studijas „BrīnumOta” audzēkņu darbu izstāde

BJC „Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, 201. telpa

BJC „Daugmale”, E. Moisjuka-Vanaga

03.02.2014 plkst. 10.00-20.00 (darba dienās) - 21.02.2014

BJC “Kurzeme” keramikas studijas audzēkņu darbu izstāde “Mana ģimene un citi zvēri”

BJC "Kurzeme" 3.stāvs, Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Freimane, 29971312

02.02.2014 plkst. 11.30. - 16.00

TOS “Magnēts” Ziemas sezonas 33.posms

Bādciems

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451, visi interesenti

02.02.2014 plkst. 11.00 - 17.00 - 28.02.2014

Bērnu un jauniešu centra ”Mīlgrāvis” ”Atvērto durvju dienas”

BJC ''Mīlgrāvis'', Baltāsbaznīcas iela 14

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492, lūgums pieteikt klašu grupas

02.02.2014 plkst. 12.00

2014.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skioringa meistarsacīkstes

Uz Mārezera, Cieceres iela 1. Rezerves trases: NSC "Mežaparks"; Titurgas ezers (Baloži); Jaunmārupe; Klīversalas kanāls

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, skijorings-riga@inbox.lv (sacīkstes notiks, ja ūdenstilpni klās pietiekami biezs ledus)

01.02.2014 plkst. 11.30. - 16.00

TOS “Magnēts” Ziemas sezonas 32.posms

Buļļusala A

BJC "IK Auseklis", H.Freimanis, 29156451, visi interesenti

01.02.2014 plkst. 12.00

2014.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skioringa meistarsacīkstes

Uz Mārezera, Cieceres iela 1. Rezerves trases: NSC "Mežaparks"; Titurgas ezers (Baloži); Jaunmārupe; Klīversalas kanāls

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925, skijorings-riga@inbox.lv (sacīkstes notiks, ja ūdenstilpni klās pietiekami biezs ledus)

01.02.2014 plkst. 12.00

Pasākums „Zīļuka svētki” (izrāde „Kraukšķītis”, radošās darbnīcas, rotaļas) par godu Margaritas Stārastes 100gadei

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Teātra zāle un Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC „Rīgas Skolēnu pils” teātris „Zīļuks”, Laura Paegle, 27006034

01.02.2014 - 01.04.2014

Pieteikumu iesūtīšana IELU TEĀTRU ideju konkursam

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

31.01.2014 plkst. 18.30

Austrumdeju kolektīva “Jordana” koncerts

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", koncerts visiem interesentiem, S.Sorokina, 67394663

29.01.2014 plkst. 16.00

Konkursa-izstādes “Videi draudzīga rotaļlieta” apbalvošanas pasākums

BJC „Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, 201.telpa

BJC „Daugmale”, pasākums izstādes dalībniekiem

26.01.2014

TOS “Magnēts” Ziemas sezonas 31.posms

Inčupe

BJC "IK Auseklis", visi interesenti, H.Freimanis, 29156451

26.01.2014 plkst. 11.00

“Sētas hokejs”

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

1996.g. dzimušie un vecāki

26.01.2014 plkst. 9.00-18.00 - 26.02.2014

Atklātais Latvijas Republikas čempionāts radiovadāmajā automodelismā

MJC "Praktiskās estētikas skola", Burtnieku iela 34

TJN "Annas 2", Jurijs Terentjevs, 26551595, tjn@riga.lv, visiem interesentiem

25.01.2014 plkst. 10.00 - 26.01.2014

Starptautiskais badmintona turnīrs „Babolat Riga Open”

Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kristīne Šefere, Aļesja Hodakovska, Arnis Šefers, 27006021

25.01.2014

TOS “Magnēts” Ziemas sezonas 30.posms

Alfa -Biķernieki

BJC "IK Auseklis", visi interesenti, H.Freimanis, 29156451

25.01.2014 plkst. 11.00

“Sētas hokejs”

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", dalībnieki: 2002.- 2000., 1999- 1997. g.dz., visi interesenti, I.Spīķe, 67394607

24.01.2014 - 25.01.2014

Rīgas atklātās sacensības lēcienos uz batuta „Augstais lēciens”

BJC "Daugmale", Aglonas iela 39

BJC "Daugmale", L.Tarasenko, 29163563

24.01.2014 plkst. 17.00

Draudzības kauss galda tenisā, 3.kārtas 2.līga

BJC "Laimīte" , Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", dalībnieki līdz 12 gadu vecumam (ieskaitot), L.Meinarda, 26301477

23.01.2014

Slēpošana “Ģimeņu stafete”

Sporta centrs „Ķengarags”, Maskavas iela 273

BJC „Daugmale”, A.Ērmanis

21.01.2014 plkst. 11.00-17.00

Ielu teātru kursi

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

20.01.2014 - 22.01.2014

Darbu iesniegšana 42. starptautiskai Bērnu mākslas izstādei “Lidice 2014”

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

20.01.2014 - 31.01.2014

Keramikas pulciņa “Brīnumpodiņš” un dizaina un pērļošanas pulciņa “Varavīksne” audzēkņu darbu izstāde

BJC „Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, 216.telpa

BJC „Daugmale”, izstāde visiem interesentiem

20.01.2014 - 31.01.2014

Konkurss-izstāde “Videi draudzīga rotaļlieta”

BJC „Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, 201.telpa

BJC „Daugmale”, E.Moisjuka-Vanaga, 29408807, izstāde visiem interesentiem

19.01.2014

TOS “Magnēts” Ziemas sezonas 29.posms

Juglas PF

BJC "IK Auseklis", visi interesenti, H.Freimanis, 29156451

18.01.2014

TOS “Magnēts” Ziemas sezonas 28.posms

Garciems

BJC "IK Auseklis", visi interesenti, H.Freimanis, 29156451

18.01.2014 plkst. 13.00

Ziemas sporta diena ģimenēm

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", visiem interesentiem, I.Spīķe, 67394607

15.01.2014 - 25.01.2014

Foto-video un žurnālistikas pulciņa audzēkņu izstāde “Sniegotā Rīga”

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

BJC „Daugmale”, izstāde visiem interesentiem

14.01.2014 - 16.01.2014

Koka dizaina pulciņa audzēkņu darbu izstāde

Rīgas 25. vsk. Foajē, Rušonu iela 6

BJC „Daugmale”, izstāde visiem interesentiem

13.01.2014 - 31.01.2014

Vizuālās mākslas pulciņu darbu izstāde

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", izstāde atvērta visiem interesentiem, V.Vītola, A.Sarma

12.01.2014 plkst. 13.00

Svētku koncerts

Kultūras un atpūtas centrs "Imanta", Anniņmuižas bulvāris 29

BJC "Bolderāja", koncerts visiem interesentiem, Aiva Dasmane, 67435095

12.01.2014 plkst. 15.00

Kora „Accolada” pareizticīgo Ziemassvētku koncerts

Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zāle, Merķeļa iela 13

BJC "Rīgas Skolēnu pils", koncerts visiem interesentiem, Oksana Čerkasova, Valdis Egle, 27006032

12.01.2014

TOS “Magnēts” Ziemas sezonas 27.posms

Brekši

BJC "IK Auseklis", visi interesenti, H.Freimanis, 29156451

11.01.2014

TOS “Magnēts”, Ziemas sezonas 26.posms

Garupe

BJC "IK Auseklis", visi interesenti, H.Freimanis, 29156451

09.01.2014 plkst. 18.00 - 31.01.2014

Slidotavas atklāšana (ja būs ledus)

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", visiem interesentiem, I.Spīķe, 67394607

09.01.2014 plkst. 16.00

Muzeja prezidentu sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona 99

06.01.2014 - 17.01.2014

Tekstilmākslas studijas „Tek-stiliņš” audzēkņu darbu izstāde

BJC „Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, 201.telpa

BJC „Daugmale”, izstāde visiem interesentiem

05.01.2014

TOS “Magnēts” Ziemas sezonas 25.posms

Mežaparks Z

BJC "IK Auseklis", visi interesenti, H.Freimanis, 29156451

04.01.2014

TOS “Magnēts” Ziemas sezonas 24.posms

Bumbukalns A

BJC "IK Auseklis", visi interesenti, H.Freimanis, 29156451

03.01.2014 plkst. 12.00

IX Rīgas atklātais turnīrs dambretē “Bolderājas kauss”

BJC “Bolderāja”, Flotes ielā 3

Bērnu un jauniešu centrs “Bolderāja” , Zoja Golubeva- 67435096, 29622622 vai sūtot e-pastu golubevazoja@gmail.com

03.01.2014 plkst. 12.00

IX Rīgas atklātais turnīrs dambretē “Bolderājas kauss”

BJC "Bolderāja", 1.stāva zalē, Flotes iela 3

BJC "Bolderāja", Zoja Golubeva, 67435096, 29622622 (dalībnieki: Rīgas izglītības iestāžu dambretes pulciņu audzēkņi, kā arī speciāli uzaicinātie jaunie dambretisti no citām Latvijas pilsētām)