Pasākumu arhīvs 2016

Datums, laiksNosaukumsNorises vieta, adreseOrganizētājiestāde, atbildīgais, cita informācija

15.12.2017 - 15.11.2017

Tradicionālo rokdarbu pulciņa “Čaklās bitītes” radošā darbnīca “Sveces”

BJC "Bolderāja", Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", Irina Gorina, 26190214

10.12.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 18.posms

Ataru ezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

09.12.2017 - 10.12.2017

BJC „Daugmale” atklātās sacensības šahā „Ģimeņu čempionāts šahā 2017”

BJC "Daugmale", Jēkabpils ielā 19a, Rīgā

BJC "Daugmale", Poļina Ni

09.12.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 17.posms

Suži

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

08.12.2017 plkst. 17.00 - 08.10.2017

Rīgas meistarsacīkstes kāpšanas sportā grūtajā kāpšanā ar augšējo drošināšanu

Juglas vsk. Sporta zāle, Kvēles iela 64

Mākslinieciskās jaunrades centrs ”Praktiskās estētikas skola”, Reinbergs 29403822, nr@apollo.lv

07.12.2017 plkst. 9.30

Rīgas 1.speciālās internātpamatskolas – attīstības centra kausa izcīņa basketbolā

Rīgas Sanatorijas internātpamatskolā, Brīvības gatvē 384A, Rīgā

Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas-attīstības centrs, Eidons

07.12.2017 plkst. 15.00

Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skates apbalvošana

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gita Pērkone

07.12.2017 plkst. 10.00

“Elektronikas diena 2017”

Rīgas Tehniskā koledža, Lēdmanes ielā 3, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", J.Ozols - Ozoliņš, LETERA, Rīgas Tehniskā koledža, VISC

07.12.2017 plkst. 14.00

X Latvijas zēnu koru salidojuma “Puikas var!” modelēšanas koncerts – repertuāra apguves seminārs

Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolā Rīgā, Kronvalda bulvārī 8

Valsts izglītības satura centrs

06.12.2017 plkst. 14.00-17.00

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!” FINĀLS

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā, Ķengaraga ielā 3/1, Rīgā

BJC "Daugmale"/ Ilze Rimicāne

06.12.2017 plkst. 16.00

Seminārs „Vides objekts un ārējā vidē eksponējami darbi”

Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola, Aspazijas bulvāris 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

06.12.2017 plkst. 12.00

Rīgas interešu un vispārējās izglītības iestāžu galda tenisa turnīrs “Draudzības kauss” 2.kārta (jaunākā grupa)

BJC "Kurzeme" , Imantas ielā 11a, Rīgā

BJC "Kurzeme", BJC "Laimīte"

05.12.2017 plkst. 15.30-20.30

Atklātās Rīgas skolēnu sacensības trases automodelismā

TJN "Annas 2", Annas ielā 2, Rīgā

TJN "Annas 2", A. Podosinoviks

04.12.2017 plkst. 14.00 - 07.12.2017

Kursi “Dekoratīvu elementu, rotājumu izveidošana no tekstila un papīra”

Biedrības "Radošo ideju skapis" ,telpās, Kurbada iela 2b, 3 stāvs

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

03.12.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 16.posms

Maku ezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

02.12.2017 plkst. 10.00

Seminārs “Prezentāciju sagatavošanas tehniskās iespējas. Prezentācijas plānošana, struktūra un saturs”

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

02.12.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 15.posms

Kalngale-Langa

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

30.11.2017 plkst. 14.00

Rīgas vokālistu konkurss „Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…”

Rīgas kultūras centrā „Iļģuciems”, Lidoņu ielā 27, korpuss 2, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

30.11.2017 plkst. 14.00-16.30

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!” PUSFINĀLS

Latvijas Ugunsdzēsības muzejā, Hanzas iela 5, Rīgā

BJC "Daugmale"/ Ilze Rimicāne

30.11.2017 plkst. 15.00

Rīgas vokālistu konkurss „Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…”

Rīgas kultūras centrā „Iļģuciems”, Lidoņu ielā 27, korpuss 2, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

30.11.2017 plkst. 16.00

Seminārs sporta pedagogiem “Balsta un kustību aparāta attīstīšanas pamati”

“EVFizioFit” zālē “Enri” tenisa kluba telpās, Vaidavas ielā 4a, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Gita Pērkone

29.11.2017 - 04.12.2017

Kursi “Lego konstruēšana un lego robotika”

Rīgas 64. vidusskola, burtnieku iela 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Edgars Zīverts

28.11.2017 plkst. 14.00-16.30

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!” PUSFINĀLS

Latvijas Ugunsdzēsības muzejā, Hanzas iela 5, Rīgā

BJC "Daugmale"/ Ilze Rimicāne

27.11.2017 plkst. 10.00-16.00 - 30.11.2017

Bērnu ar speciālām vajadzībām vizuāli plastiskās mākslas konkurss „Avīzes otrā elpa, mana pilsēta”

Rīgas 5. internātpamatskolas–attīstības centra filiālē, Stokholmas ielā 24, Rīgā

Rīgas 5.internātpamatskola – attīstības centrs, G.Bērziņa 67848037

27.11.2017 - 29.11.2017

Kursi “Optiskā māksla”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

25.11.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 13.posms

Piekūnītis

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

23.11.2017

Konkursa “Superpuika” 2. kārta

TJN "Annas2", Annas ielā 2, Rīgā

TJN "Annas 2", Ieva Strauta

22.11.2017 plkst. 10.00

Seminārs “Stikla darbi Tiffany tehnikā”

Stikla mākslas studijā-darbnīcā ”GLASS POINT”, Pērnavas ielā 33 (ieeja no Jāņa Asara ielas)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Ilze Rimicāne

21.11.2017

Konkursa – skates “Skolas izaugsmes vēstījums Latvijai 100. dzimšanas dienā” darbu iesniegšana

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

19.11.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 12.posms

Bukulti

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

18.11.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 11.posms

Mucenieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

16.11.2017 - 07.11.2017

Datorgrafikas izstāde – konkurss „Mana Latvija”

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Andersone

14.11.2017 plkst. 14.00

Rīgas tradicionālais stāstnieku konkurss “Teci, teci valodiņa”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dina Liepa

13.11.2017 - 14.11.2017

Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skates prezentācijas

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gita Pērkone

12.11.2017

Pirmsskolas vecuma vokālo ansambļu svētki “Mīlestības diena Latvijai”

K/C "Imanta"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar RDIKSD Kultūras pārvaldi/ Evija Milzarāja, Arnis Miltiņš

12.11.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 10.posms

Langa

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

11.11.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 9.posms

Vārnukrogs A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

10.11.2017 - 27.11.2017

Konkursa “Plakāts valsts svētkos” izstāde

BJC “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24

BJC "Laimīte", Kalniņa, 29104908

09.11.2017 plkst. 16.00

Centra rajona un Latgales priekšpilsētas interešu izglītības mūzikas kolektīvu vadītāju sanāksme/seminārs

Rīgas centra humanitārā vidusskola, Kr. Barona iela 97a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja

09.11.2017 plkst. 15.30

Ziemeļu rajona interešu izglītības mūzikas kolektīvu vadītāju sanāksme/seminārs

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Nataļja Jekimova

07.11.2017 - 28.11.2017

Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Patriotiski un stilīgi aksesuāri par godu Latvijai”

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Gaile

07.11.2017 plkst. 19.00

BJC “Rīgas Skolēnu pils” Bērnu kora studijas “Odziņas” un zēnu ansambļa rudens koncerts

AVE SOL koncertzālē, Citadeles ielā 7, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rita Birzule, 28323749

07.11.2017 plkst. 16.00

Zemgales priekšpilsētas un Kurzemes rajona interešu izglītības mūzikas kolektīvu vadītāju sanāksme/seminārs

Rīgas Mūzikas internātvidusskola, Šampētera iela 98

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska

06.11.2017 plkst. 10.00-18.00 darba dienas - 30.11.2017

BJC “Mīlgrāvis” audzēkņu darbu izstāde “Mana Latvija” veltīta LR proklamēšanas dienai

BJC "Mīlgrāvis", 2. stāva gaitenis, izstāžu zāle, Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule

06.11.2017 plkst. pirmdiena-otrdiena pl.10.00-18.00; trešdiena-piektdiena pl.12.00-20.00; sestdiena pl.10.00 -17.00 - 30.11.2017

BJC “Mīlgrāvis” skolotājas Ingrīdas Irbes zīmēšanas un gleznošanas pulciņa audzēkņu darbu izstāde

Kultūras pils ''Ziemeļblāzma'' bibliotēkā, Ziemeļblāzmas ielā 36, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

06.11.2017 - 30.11.2017

Centra kultūras, tehniskās jaunrades pulciņu audzēkņu radošo darbu izstāde “Veltījums Latvijai – 100”

BJC "IK Auseklis", Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Aija Kalniņa

06.11.2017 - 17.11.2017

Vizuālās un lietišķās mākslas pulciņa “Kaleidoskops” audzēkņu darbu izstāde “Vecrīga”

BJC “Bolderāja”, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", Irina Gorina

05.11.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 8.posms

Jaunciems Jūg.ez.

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

04.11.2017 plkst. 10.00

Kuģu modeļu sacensības mini baseinā “Rīgas vilnis 2017”

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Millers

04.11.2017 plkst. 15.00

BJC “Rīgas Skolēnu pils” kustību teātra izrāde “Pilnmēness” (Festivāla “Rīga spēlē teātri 2017” ietvaros)

Dailes teātra mazā zālā, Brīvības ielā 75, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils" teātra "Zīļuks" kustību režisore Inga Raudinga, 27006034. Ieeja izrādē ar bezmaksas ielūgumiem, kas saņemami “Biļešu paradīzes” kasēs

04.11.2017 plkst. 12.00

Neformālo pianistu konkurss “Kad Mārtiņrozes zied”

BJC "IK Auseklis", Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Veneta Dubrova

04.11.2017 plkst. 10.00

Latvijas Kausa sacensības jauniešiem badmintonā

Rīgas 15.vidusskolā, Visvalža 9, Rīgā; O.Kalpaka Tautas daiļamatniecības pamatskolā, Skrindu 1, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Arnis Šefers

04.11.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 7.posms

Bāliņi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

03.11.2017 plkst. 15.00

Teātra “Zīļuks” izrāde “Sprīdītis” (Festivāla “Rīga spēlē teātri 2017” ietvaros)

Dailes teātra mazā zālā, Brīvības ielā 75, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils" teātra "Zīļuks" režisore Laura Paegle, 27006034. Ieeja izrādē ar bezmaksas ielūgumiem, kas saņemami “Biļešu paradīzes” kasēs

02.11.2017 plkst. 19.00

Kamermūzikas koncerts

Latvijas Nacionālā Bibliotēka, Mūkusalas ielā 3, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Karolīne Vancāne, 26005465

01.11.2017 plkst. 9.00-17.00

Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skates darbu iesniegšana

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, 103. telpa (K. Barona 99, Rīga)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gita Pērkone

01.11.2017 plkst. 10.00-18.00 darba dienas - 30.11.2017

BJC “Mīlgrāvis” audzēkņu darbu izstāde “Rudens”

BJC "Mīlgrāvis", 1. stāva gaitenis, Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule

01.11.2017 plkst. 10.00-18.00 darba dienas - 30.11.2017

BJC “Mīlgrāvis” skolotāju Ingas Galvānes un Dagnijas Timules audzēkņu darbu izstāde “Vecmīlgrāvja apkārtne”

Vecmīlgrāvja primārās veselības centra bērnu nodaļā, Melīdas ielā 10, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule

31.10.2017 plkst. 13.55

Vidzemes priekšpilsētas interešu izglītības mūzikas kolektīvu vadītāju sanāksme/seminārs

Rīgas Franču licejs, Mēness iela 8

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ināra Freimane

28.10.2017 plkst. 11.00

BJC “Bolderāja” sadarbībā ar Latvijas Ornitoloģijas biedrību piedāvā aktivitāti “Iepazīsti savus lidojošos kaimiņus Daugavgrīvā!” (putnu barotava)

BJC “Bolderāja”, Flotes ielā 8, Rīgā

Latvijas ornitoloģijas biedrības Rīgas vietējā grupa, Guna Roze,e-pasts: riga@lob.lv, Bērnu un jauniešu centrs "Bolderāja"

26.10.2017 - 29.10.2017

BJC “Daugmale” mākslas pulciņu radošu darbu izstāde “Rīgas stāsti”

BJC "Daugmale", Jēkabpils ielā 19a, 201., 216.telpā, Rīgā

BJC "Daugmale", Inita Zēriete

26.10.2017 plkst. 10.00

Informatīvais seminārs un “Labās prakses piemēri” Rīgas interešu izglītības teātra mākslas programmu pedagogiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", 312. telpa, Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle, 27006034

26.10.2017 plkst. 9.00-17.30 - 26.11.2017

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 14.posms

Vārnukrogs R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

24.10.2017 plkst. 10.00 - 25.10.2017

Seminārs “Papīra izgatavošana mākslas darbam”

Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

24.10.2017 plkst. 11.00

Dejas “Bu – bi – bu” precizēšanas seminārs

Vienības gatvē 184, pie deju kolektīva "Akvareļ"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Sarmīte Kadiķe

24.10.2017 - 27.10.2017

Kursi skolu muzeju pedagogiem

Rīgas Valsts 1.ģimnāzija (Raiņa 8), Rīgas 25.vidusskolā (Rušona iela 8), Latvijas kara muzejs (Smilšu 1)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Zinaida Soboļeva

23.10.2017 - 26.10.2017

Kursi sporta pedagogiem “Vispārējās fiziskās sagatavotības aspekti bērnu, jauniešu un pusaudžu vecumposmos”

Rīgas 21. vidusskola un Murjāņu sporta ģimnāzija

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Māris Vensbergs

23.10.2017 - 26.10.2017

BJC “Daugmale” mākslas pulciņu radošu darbu izstāde “Rīgas stāsti”

BJC "Daugmale", Jēkabpils ielā 19a, 201., 216.telpā, Rīgā

BJC "Daugmale", Inita Zēriete

23.10.2017 - 27.10.2017

Radoši izglītojoša dienas nometne “Daugmales rudens”

BJC "Daugmale", Jēkabpils ielā 19a, Rīgā

BJC "Daugmale", Inga Korņejeva

23.10.2017 - 10.11.2017

Profesionālās pilnveides kursi vispārējās un interešu izglītības iestāžu koru diriģentiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils" 112., 215. telpa (skat. kursu plānā), Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

21.10.2017 plkst. 11.00

“Siguldas rudens 2017”, starptautiskas sporta deju sacensības, Latvijas Kausa posms

Siguldas 1.pamatskola, Pulkv. Brieža iela 105, Siguldā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Vilmārs Ivuškāns, BJC "Rīgas Skolēnu pils", Lolita Ivuškāne

19.10.2017 - 09.11.2017

Bērnu un jauniešu floristikas darbu izstāde – konkurss „RUDENS. KRĀSAS, FORMAS, FAKTŪRAS”

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88, Rīgā

RJTC, Kalēja, 29158511

19.10.2017 - 09.11.2017

„Stāsti par Latviju” foto konkurss – izstāde

Rīgas Jauno tehniķu centrā Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Andersone

19.10.2017 plkst. 15.00

Rīgas bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošais konkurss ”Torte Latvijas dzimšanas dienai”

BJC „Bolderāja” Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

19.10.2017 plkst. 10.00-19.00 - 26.10.2017

Kursi “Porcelāna apgleznošanas pamati iesācējiem: kompozīcija un Austrumu tehnika. Porcelāna apgleznošanas pamati iesācējiem: darbs ar lustrām, krāsns iekraušana un apdedzināšana”

BJC "Laimīte"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Dagnija Ramane

19.10.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

19.10.2017 plkst. 14.45

Foto orientēšanās sacensības “Torņakalna pērles”

BJC “Altona” Altonavas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona"

18.10.2017 plkst. 14.00

Izzinoši atraktīvs sadraudzības pasākums “Dejas prieks manā dzīvē”

Rīgas sākumskolā "Valodiņa", Blaumaņa ielā 26, Rīgā

Rīgas sākumskola "Valodiņa", V.Saldava-Reice, 29888337

18.10.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

17.10.2017 plkst. 9.00

Konkursa “Superpuika” 1. kārta

TJN "Annas2", Annas ielā 2, Rīgā

TJN "Annas 2", Ēriks Loks 29277867

16.10.2017 - 19.10.2017

Rīgas un Rīgas plānošanas reģiona speciālo izglītības iestāžu audzēkņu foto izstāde – konkurss “Mani draugi”

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola - attīstības centrs, Salaspils ielā 14, Rīgā

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola - attīstības centrs, Līga Jukša, 26544740, Dace Eisaka, 29286836

16.10.2017 plkst. 10.00-18.00 - 31.10.2017

BJC “Mīlgrāvis” audzēkņu darbu izstāde “Rudens”

Bērnu un jauniešu centrs "Mīlgrāvis", 1., 2. stāva gaiteņi, Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule

14.10.2017 plkst. 9.00

VI RĪGAS ATKLĀTĀS KARATĒ MEISTARSACĪKSTES

Rīgas 34.vidusskolā, Kandavas ielā 4/6, Rīgā

BJC "Kurzeme", Vasjanovs

14.10.2017 plkst. 11.00

Rīgas atklātās skolēnu lidmodelisma sacensības H-600 (ar roku metamie modeļi) un F-3-K modeļu klasēs

Lidosta "Spilve", Spilvas ielā 1, Rīgā

TJN "Annas 2", O.Raudiņš

14.10.2017 plkst. 9.20

Kursi “Gleznošana. Kreatīva “Klusās dabas” gleznošanas stilu izmantošana mācību darbā”

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas ielā 24

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

13.10.2017 - 14.10.2017

Rīgas atklātais čempionāts lēcienos uz batuta “Rīgas čempionāts – 2017”

Aviācijas ielā 15, Rīgā

BJC "Daugmale", Tarasenko

13.10.2017 plkst. 16.00

Seminārs sporta skolotājiem “Muskuļu sasprindzinājuma miofasciālā relaksācija”

BJC "Kurzeme", Imantas iela 11a, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Gita Pērkone

13.10.2017 plkst. 17.00

Rīgas meistarsacīkstes kāpšanas sportā grūtajā kāpšanās ar augšējo drošināšnu

Juglas vidusskola sporta zāle, Kvēles ielā 64, Rīgā

MJC "Praktiskās estētikas skola", Reinbergs

13.10.2017 - 14.10.2017

Rīgas atklātās sacensības lēcienos uz batuta “Rīgas čempionāts – 2017”

BJC "Daugmale", Aviācijas ielā 15, Rīgā

BJC "Daugmale", Ludmila Tarasenko

12.10.2017 - 24.11.2017

Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursa „LELLE LATVIJAI” izstāde

Rīgas kultūras centrā Iļģuciems, Lidoņu ielā 17, k-2, Rīgā

BJC "Kurzeme", Medne, 26393294

12.10.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

11.10.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

10.10.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensību “Magnēts” vasaras sezonas noslēgums un ziemas “Magnēts”

Ropaži

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

10.10.2017 plkst. 14.00

Folkloras kopu vadītāju sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dina Liepa

06.10.2017 plkst. 13.00

RĪGAS SKOLĒNU SPORTA TŪRISMA SACENSĪBAS “RĪGAS TŪRISTS 2017”

Bābelītes mežā, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", I.Liepiņa, 26525949

05.10.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 81.posms

Mašēnu ezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

05.10.2017 plkst. 10.00

Tautas deju kolektīvu vadītāju sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ineta Bērziņa

05.10.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

04.10.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 80.posms

Baloži

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

04.10.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

03.10.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 79.posms

Vecāķi Z

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

03.10.2017 plkst. 10.00

Sanāksme mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu vadītājiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Sarmīte Kadiķe, Gaļina Novikova

03.10.2017 - 05.10.2017

Kursi „Pedagogu profesionālo kompetenču pilnveide vizuālās mākslas un interešu izglītības programmas īstenošanai kompozīcijas pamatu apguvē“

Rīgā, Kr.Valdemāra 40/k.1. (ieeja no pagalma)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Dagnija Ramane

29.09.2017

Skolu muzeju pedagogu senioru godināšana sakarā ar Grestes grāmatas iznākšanu

Rīgas 40.vidusskolā, Akas ielā 15/17

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

28.09.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 78.posms

Brekši R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

28.09.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

27.09.2017 plkst. 15.30

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas metodisko apvienību informatīvais seminārs

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dagnija Ramane, Viva Dzene

27.09.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 77.posms

Skulte

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

27.09.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

27.09.2017

Profesionālās kompetences pilnveides seminārs skatuves runas pulciņu pedagogiem

Rīgā, Strūgu ielā 4

Valsts izglītības satura centrs

26.09.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 76.posms

Vecāķi D

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

21.09.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 75.posms

Biķeru baznīca

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

21.09.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

20.09.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 74.posms

Buļļusala R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

20.09.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

19.09.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 73.posms

Bukulti

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

18.09.2017

Vides izziņas konkurss “Nāc dārzā ciemoties!” Tēma – “Pasaules dabas daudzveidība – mantojums”

BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola" Ernestīnes ielā 8A, Rīgā

BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola"

17.09.2017 plkst. 11.00

Rīgas atklātās sacensības ”Rudens kauss” auto daudzcīņā ar kartingiem

“Kartinga halle”, Balasta dambī 2 Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Dargis 29744404

16.09.2017

Reģionālā sporta centra “Ķengarags” 2017. gada rudens sporta svētki

BJC “Daugmale” reģionālajā sporta centrā “Ķengarags” Maskavas ielā 283B, Rīgā

BJC "Daugmale", Kaspars Sparāns

16.09.2017

Skolu muzeju metodiskās apvienības koordinatoru sanāksme

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

15.09.2017 plkst. 16.00

Rīgas interešu izglītības mūzikas programmu kolektīvu vadītāju sanāksme

Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Kr. Barona 97A

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs, Inta Godiņa

14.09.2017 plkst. 10.30

Latvijas mūzikas metodiķu sanāksme

VISC, Strūgu iela 4, Rīga

Valsts izglītības satura centrs

14.09.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 72.posms

Langstiņi-Upesciems

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

14.09.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

13.09.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 71.posms

Vārnukrogs R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

13.09.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

12.09.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 70.posms

Mežaparks

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

12.09.2017 - 14.09.2017

Pedagogu profesionālo kompetenču pilnveide vizuālās mākslas interešu izglītības programmas īstenošanai kompozīcijas pamatu apmācības metodikā

Kr.Valdemāra 40/k.1

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Dagnija Ramane

09.09.2017 - 10.09.2017

Rīgas atklātās kausa izcīņas sacensības F-1-A, B, C, H, G un H-600 lidmodeļu klasēs

Tukuma lidlaukā, Smārdes pagastā

Rīgas Jauno tehniķu cnetrs, Viktors Rošonoks

07.09.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 68.posms

Buļļusala

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

07.09.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 69.posms

Biķernieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

07.09.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

06.09.2017 plkst. 15.00

Rīgas atklātās sacensības jauniešiem pludmales volejbolā “Laimītes BEACH 2017”

BJC “Laimīte” Reģionālajā sporta centrā “Sarkandaugava” Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā

BJC "Laimīte", I.Spīķe

06.09.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

05.09.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 67.posms

Maku ezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

04.09.2017 plkst. 10.30-17.00 - 29.09.2017

Atvērto durvju dienas BJC “Mīlgrāvis”

Bērnu un jauniešu centrs "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

02.09.2017 plkst. 12.00-17.00

Bērnu un jauniešu svētki “Nāc un piedalies”

Vērmanes dārzs, Rīga

RDIKSD sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru un BJC "Rīgas Skolēnu pils"/ Dace Lazdiņa

02.09.2017 - 04.09.2017

Kursi koklētāju ansambļu vadītājiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Iveta Tauriņa

01.09.2017 - 03.09.2017

20. Jāņa Rimšas starptautiskais Rīgas atklātais piemiņas turnīrs 100 lauciņu dambretē jauniešu komandām

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Raivo Dēliņš

31.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

31.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 49.posms

Juglas mežs

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

30.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

30.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 48.posms

Beberķu ezers D

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

29.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 47.posms

Lapsas R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

24.08.2017 - 16.09.2017

Rīgas atklātās sacensības XI Sarkandaugavas spēles 2017

BJC “Laimīte” Reģionālajā sporta centrā “Sarkandaugava” Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā

BJC "Laimīte", Ilze Spīķe 29267694

24.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

24.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 46.posms

Līči

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

23.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

23.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 45.posms

Bumbukalns R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

22.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 44.posms

Mangaļsala

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

17.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

17.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 43.posms

Upesciema dīķi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

16.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

16.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 42.posms

Priedaine

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

15.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 41.posms

Ataru ezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

10.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

10.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 40.posms

Zaķumuiža Silakrogs

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

09.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

09.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 39.posms

Vārnukrogs A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

03.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

03.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 38.posms

Zaķumuižas Z

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

02.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

02.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 37.posms

Lapsas R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

01.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 36.posms

Jaunciems Kalngale

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

27.07.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

27.07.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 35.posms

Garkalne A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

26.07.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

21.07.2017 plkst. 14.00

Reģionālā sporta centra “Ķengarags” atklātās sacensības “Rīgas precizitātes diena”

Reģionālajā sporta centrā “Ķengarags” Maskavas ielā 283B, Rīgā

BJC 'Daugmale", Kaspars Sparāns

20.07.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

20.07.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 34.posms

Tautas orientēšanās sacensības "Magnēts" Vasaras sezonas 34.posms

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

19.07.2017 plkst. 15.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

19.07.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 33.posms

Tīreļi A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

13.07.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

13.07.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 32.posms

Asaru ez.

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

12.07.2017 plkst. 17.30.

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

12.07.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 31.posms

Lapsas R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

06.07.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

05.07.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

05.07.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 30.posms

Božas

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

30.06.2017 - 02.07.2017

Rīgas atklātās sacensības kuģu modelismā “Riga Cap 2017” FSR – V un Eco klasēs

Atpūtas bāzē "Kliģi", Džukstes pagastā, Tukuma novadā

RJTC, Rugājs, 29278860

29.06.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

29.06.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 29.posms

Trase 333

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

28.06.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

28.06.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 28.posms

Tīreļi R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

27.06.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 27.posms

Kalngale-Jūgezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

22.06.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

22.06.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 26.posms

Suķīši

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

21.06.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

16.06.2017 plkst. 16.00

Reģionālā sporta centra “Ķengarags” atklātās sacensības sporta daudzcīņā

Reģionālajā sporta centrā “Ķengarags” Maskavas ielā 283B, Rīgā

BJC "Daugmale", Valdis Selga tālr. 29299147

15.06.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

15.06.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 25.posms

Imanta

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

14.06.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 24.posms

Cielavas R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

08.06.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

08.06.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 23.posms

Bāliņi-Garkanle

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

07.06.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

06.06.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 22.posms

Imanta

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

03.06.2017 plkst. 12.00

Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums “Pie jūras dzīve zaļa”

BJC "Bolderāja" pagalmā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D.Ostrovska

01.06.2017 - 03.06.2017

V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāls “Toņi un pustoņi”

Bauska

01.06.2017 - 30.06.2017

Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu vizuālās mākslas konkurss – izstāde „Kaķu galerija 2”

Bērnu klīniskā universitātes slimnīcas Saulaino dienu bibliotēkā Vienības gatvē 45, Rīgā

BJC "Zolitūde", Silvija Apse

01.06.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

31.05.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

30.05.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 21.posms

Trīsciems

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

27.05.2017 plkst. 11.00

Atklātās sacensības raķešu modelismā “Rīgas pavasaris”

Lidostas "Spilve" teritorijā, Spilves ielā 1, Rīgā

TJN "Annas 2", Ilmārs Breidaks, 29488604

26.05.2017

DAUGAVGRĪVAS TRĪSCĪŅA VIEGLATLĒTIKĀ 2017

Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas sporta kompleksa stadionā, Parādes ielā 5C, Rīgā

Rīgas Daugavgrīvas vidusskola, V.Pavlučenko, 20001196

25.05.2017 plkst. 12.00

Festivāls “Šķīru gaisu dziedādama”

Likteņdārzs, Kokneses novads

Rīgas 4.speciālā internātpamatskola, Hiršte

25.05.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

24.05.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

22.05.2017 - 19.06.2017

Rīgas interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas plenēra dabā ,,Zem kastaņu baltajām svecēm” izstāde

VSIA "Bērnu klīniskās iniversitātes slimnīca", Vienības gatvē 45, Rīgā

BJC "Altona", Dzintra Kņaze, 67612354

22.05.2017 plkst. 10.00-17.00 - 31.05.2017

Atvērto durvju dienas Bērnu un jauniešu centrā “Mīlgrāvis”. 2.mācību pusgada audzēkņu darbu izstāde

Bērnu un jauniešu centrā "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīga

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule

21.05.2017 plkst. 12.00

Pasākums bērniem ar īpašām vajadzībām “Vingrosim ar prieku!”

Rīgas Vingrošanas skolas Lielajā zālē (3. stāvā), Miera ielā 62, Rīgā

Rīgas Vingrošanas skola, Arsuns

20.05.2017

III Latvijas vidusskolu jaukto koru salidojums

Valmiera

20.05.2017 plkst. 16.00

Vokālā ansambļa “Melos” mācību gada noslēguma koncerts

BJC Rīgas Skolēnu pils Svētku zāle, K. Barona iela 99, Rīga

BJC "Rīgas Skolēnu pils" vokālā ansambļa "Melos" vadītāja Jeļena Freiberga, 29771123

20.05.2017 plkst. 13.00

BJC “Kurzeme” vokāli instrumentālā ansambļa “Vējš” 20 gadu jubilejas koncerts

Teātra klubs "Hamlets" , Jāna sēta 5, Rīga

BJC "Kurzeme", Sintija Grava

19.05.2017 - 30.10.2017

Rīgas interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkursa izstāde ”Latvijas kukaiņu daudzveidība”

Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", M.Mickeviča

18.05.2017 plkst. 18.00

Ritmoplastikas pulciņa mācību gada noslēguma atskaites koncerts

Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zāle, Merķeļa iela 13, Rīga

BJC "Rīgas Skolēnu pils" ritmoplastikas pulciņa vadītāja Ieva Romanovska, 26050513

18.05.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

18.05.2017 plkst. 17.30

BJC “IK Auseklis” 2.pusgada noslēguma koncerts “Pavasara laiks”

BJC "IK Auseklis" Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Justīne Vīksna, 67181387

17.05.2017 plkst. 17.00

Rīgas atklātie ģimeņu sporta svētki “Mammu, gribu sportot!”

BJC „Laimīte” Reģionālajā sporta centrā “Sarkandaugava” Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā

BJC "Laimīte", I.Spīķe

17.05.2017 - 30.05.2017

Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu vizuālās mākslas konkurss – izstāde „Kaķu galerija 2”

Rīgas Kultūras un atpūtas centrā IMANTA Anniņmuižas bulvārī 29, Rīgā

BJC "Zolitūde" Silvija Apse, 67404160

17.05.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

17.05.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 20.posms

Mucenieki

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

16.05.2017

Lielkoncerts “Rīgas gailis 2017” 5.-9. klašu un meiteņu koriem

Rīgas doms, Herdera laukums 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inta Godiņa

16.05.2017 plkst. 12.00

Rīgas 3.atklātās inerces koka automodeļu ātrumsacensības un automodeļu dizaina konkurss „RIPO AUTO – 2017”

Rīgas 28. vidusskolā, Sliežu ielā 23, Rīgā

Rīgas 28.vidusskola, Ziemelis, 27633569

16.05.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 19.posms

Mežaparks

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

15.05.2017 plkst. 10.00

JAUNO ŪDENS PĒTNIEKU KONKURSS

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Jelgavas ielā 1, Rīgā

BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola"

15.05.2017 plkst. 15.00 - 15.10.2017

Rīgas atklātās sacensības stafetēs ar vieglatlētikas vingrinājumiem “Laimītes stafetes 2017”

BJC „Laimīte” Reģionālajā sporta centrā “Sarkandaugava” Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā

BJC "Laimīte", I.Spīķe

15.05.2017 - 08.09.2017

Centra vizuālās, vizuāli plastiskās mākslas, tehniskās jaunrades pulciņu audzēkņu radošo darbu izstāde “Pavasara laiks 2017”

BJC "IK Auseklis" Silciema ielā 3, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Aija Kalniņa, 67181085

15.05.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sest. pl.10.00-16.00 - 22.05.2017

Pulciņa attīstošās rotaļnodarbības pirmsskolas vecuma bērniem izstāde “Biz biz mārīte”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska, 26079549

15.05.2017 - 08.09.2017

BJC “IK Auseklis” vizuālās, vizuāli plastiskās mākslas, tehniskās jaunrades pulciņu audzēkņu radošo darbu izstāde “Pavasara laiks 2017”

BJC "IK Auseklis", Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Aija Kalniņa

14.05.2017 plkst. 10.00

Rīgas sacensības minikāriem

Priekuļu trasē

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Dargis 29744404

13.05.2017 plkst. 17.00 - 13.01.2017

Rīgas meistarsacīkstes kāpšanas sportā grūtajā kāpšanā ar augšējo drošināšanu

Juglas vsk. Sporta zāle, Kvēles iela 64

Mākslinieciskās jaunrades centrs ”Praktiskās estētikas skola”, Reinbergs 29403822, nr@apollo.lv

13.05.2017 plkst. 10.00

Reģionālā sporta centra “Ķengarags” 2017. gada vasaras sporta sezonas atklāšanas svētki

Reģionālajā sporta centrā “Ķengarags” Maskavas ielā 283B, Rīgā

BJC "Daugmale", Kaspars Sparāns

13.05.2017 plkst. 10.00

JAUNO VIDES PĒTNIEKU KONKURSA

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu Akadēmiskajā centrā Jelgavas ielā 1, Rīgā

Bērnu un jauniešu vides izglītības centrs „Rīgas Dabaszinību skola”

13.05.2017 plkst. 13.00

Ģimenes dienai veltīts koncerts

Bērnu un jauniešu centrā "Kurzeme" , Imantas ielā 11a, Rīgā

BJC "Kurzeme", Sigita Siliņa

12.05.2017 plkst. 18.00

“Mūsdienu dejas un skatuves kustība” sadraudzības koncerts

BJC "IK Auseklis" Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Paula Gorobeca, 26423604

12.05.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sest. pl.10.00-16.00 - 19.05.2017

Radošā klubiņa “Stila ABC”audzēkņu radošo darbu izstāde “Ziedi”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska, 26079549

11.05.2017 plkst. 15.00

Rīgas atklātais bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošais konkurss “Kad pasaciņa ciemos nāk…5”

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Zīverte 26036056

11.05.2017 plkst. 16.00

Eiropas Parlamenta informācijas biroja organizētās jaunatnes līdzdalības nedēļas noslēguma pasākums

BJC Rīgas Skolēnu pils Svētku zāle, K. Barona iela 99, Rīga

BJC "Rīgas Skolēnu pils" izglītības metodiķe Aija Smiltēna, 29179246

11.05.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

11.05.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 18.posms

Baltais krusts

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

10.05.2017 plkst. 14.30

Rīgas speciālo izglītības iestāžu audzēkņu sporta sacensības “No ligzdas ligzdā”

Ķengaraga stadionā, Maskavas ielā 283 B, Rīgā

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola - attīstības centrs, Anita Pormale

10.05.2017 plkst. 15.00

Rīgas atklātās sacensības stafetēs ar vieglatlētikas vingrinājumiem „Laimītes stafetes 2017”

BJC „Laimīte” Reģionālajā sporta centrā “Sarkandaugava” Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā

BJC "Laimīte", I.Spīķe

10.05.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme, 26280340

10.05.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 17.posms

Olaine

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

10.05.2017 plkst. 9.00-17.00 - 31.05.2017

BJC “Mīlgrāvis” skolotājas Ingas Supes audzēkņu darbu izstāde “Aizsargājamie putni Latvijā”

VSIA Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas novietne Gaiļezerā, 2.stāvs, Juglas ielā 20, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule

10.05.2017 plkst. 9.00-17.00 - 31.05.2017

BJC “Mīlgrāvis” skolotājas Dagnijas Timules audzēkņu darbu izstāde “Mana zeme”

VSIA Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas novietne Gaiļezerā, 2.stāvs, Juglas ielā 20, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule

09.05.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 16.posms

Mangaļsala

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

08.05.2017 plkst. 16.00-18.00

Praktiskais seminārs sporta pedagogiem – “Vieglatlētika – vispārējās izturības attīstīšana”

Rīgas 49. vidusskolas sporta laukums, K. Valdemāra iela 65

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons, 29620325

08.05.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sest. pl.10.00-16.00 - 21.05.2017

Pulciņa “Kaleidoskops” mācību gada noslēguma izstāde

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska, 26079549

06.05.2017 plkst. 10.00

Latvijas jaunatnes BJC “Daugmale” atklātās badmintona sacensības

BJC "Daugmale", Kaņiera ielā 15, Rīgā

BJC "Daugmale", Kaspars Sparāns

05.05.2017 plkst. 17.00

Rīgas meistarsacīkstes kāpšanas sportā grūtajā kāpšanā ar augšējo drošināšanu

Juglas vsk. Sporta zāle, Kvēles iela 64

Mākslinieciskās jaunrades centrs ”Praktiskās estētikas skola”, Reinbergs 29403822, nr@apollo.lv

05.05.2017 plkst. 17.00

Rīgas meistarsacīkstes kāpšanas sportā grūtajā kāpšanās ar augšējo drošināšnu

Juglas vidusskola sporta zālē, Kvēles ielā 64, Rīgā

MJC "Praktiskās estētikas skola", Reinbergs

04.05.2017

TDA “Uguntiņa” mācību gada nolēguma koncerts “Spīdi, vizi vainadziņi”

Rīgas Latviešu biedrības nama Lielā zāle, Merķeļa iela 13, Rīga

BJC "Rīgas Skolēnu pils" TAD "Uguntiņa" vadītāja Gita Ūdre, 27006026

04.05.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 15.posms

Brekši

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

03.05.2017 plkst. 13.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme, 26280340

03.05.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 14.posms

Bumbukalns R

Tautas orientēšanās sacensības "Magnēts" Vasaras sezonas 13.posms

02.05.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 13.posms

Imanta

Tautas orientēšanās sacensības "Magnēts" Vasaras sezonas 13.posms

01.05.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sest. pl.10.00-16.00 - 31.05.2017

Audzēkņu radošo darbu izstāde

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska, 26079549

30.04.2017 plkst. 16.00

Kora “Accolada” un Gatčinas bērnu kora “Harmonija’ (Krievija) draudzības koncerts

Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zāle, Merķeļa ielā 13, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Oksana Čerkasova, 27006018

29.04.2017 plkst. 12.00

Ģitārspēles ansambļu un solistu konkurss “Es un mūzika”

BJC "Kurzeme", Imantas ielā 11a, Rīgā

BJC "Kurzeme", Grava

28.04.2017 - 29.04.2017

III Rīgas izglītības iestāžu deju svētki “Trejdeviņi gaismas tilti”

Arēna Rīga, Skanstes iela 21

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

28.04.2017 - 30.06.2017

BJC “Altona” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju un pulciņu pirmskolas vecuma audzēkņu darbu izstāde

BJC "Altona" izstāžu zāle, 1.st. halle, Altonavas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona" D.Endziņa, A.Mihailova, I.Drēviņa, K. Pazare, J.Šalvīte, S.Nagle, I.Vidovska

27.04.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

27.04.2017 plkst. 16.00 - 27.04.2014

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 12.posms

Līči

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

27.04.2017 - 30.04.2017

Rīgas atklātais skolēnu un jauniešu floristikas konkurss “Pavasara elpa”

Starptautiskais izstāžu centrs "RTU - BT 1" Ķīpsalas ielā 8, Rīgā

BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola", E.Logina

26.04.2017 plkst. 18.00

III Rīgas izglītības iestāžu deju svētku Cittautu deju kolektīvu koncerts

Kultūras un atpūtas centrs "Imanta", Anniņmuižas bulvāris 29, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

26.04.2017 - 15.05.2017

Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu vizuālās mākslas konkurss – izstāde „Kaķu galerija 2”

BJC "Zolitūde" Ruses ielā 13, Rīgā

BJC "Zolitūde" Silvija Apse

26.04.2017 plkst. 16.00 - 26.04.2014

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 11.posms

Bumbukalns A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

26.04.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

26.04.2017 plkst. 18.00

BJC “Altona” muzikālā teātra studijas pirmizrāde “Alice in Wonder shopping” pēc L.Kerola darba motīviem

BJC "Altona", Altonavas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona"

26.04.2017 plkst. 14.30

Konference “Latvijas nākotne – mana nākotne”

Latvijas Kara muzejā, Smilšu ielā 20, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Z.Soboļeva

26.04.2017 plkst. 19.00

BJC “Altona” muzikālā teātra studijas pirmizrāde “Alice in Wonder shopping” pēc L.Kerola darba motīviem

BJC "Altona", Altonavas ielā 6, Rīgā

26.04.2017 plkst. 18.00

BJC “Altona” muzikālā teātra studijas pirmizrāde “Vienkārši buratīno” pēc A.Tolstoja darba motīviem

BJC "Altona", Altonavas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona"

25.04.2017 plkst. 15.00

Vides izziņas spēļu konkurss “Iepazīsti vidi!” Rīgas atklātā kārta

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Jelgavas ielā 1, Rīgā

Bērnu un jauniešu vides izglītības centrs “Rīgas Dabaszinību skola”

25.04.2017 plkst. 19.00

Akordeona dienu noslēguma koncerts

Kongrsu nama Lielajā zālē, K.Valdemāra ielā 5, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Karolīne Vancāne, 26005465

25.04.2017 plkst. 14.00

Sporta svētki bērniem ar speciālajām vajadzībām

MJC “Praktiskās estētikas skola”, Andreja Saharova ielā 35, Rīgā

MJC "Praktiskās estētikas skola", Podniece

25.04.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 10.posms

Mangaļsala

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

25.04.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sest. pl.10.00-16.00 - 25.05.2017

Audumu kolāža “Patchwork” audzēkņu izstāde “Pavasaris. Ziedi”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

24.04.2017

Vidusskolu jaukto koru konkurss

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inta Godiņa

24.04.2017 plkst. 10.00-19.00 - 29.05.2017

BJC “Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju audzēkņu mācību gada noslēguma izstāde

BJC "Kurzeme" , Imantas ielā 11a, Rīgā

BJC "Kurzeme" , Ilze Freimane

24.04.2017 - 11.05.2017

Šūšanas un piegriešanas studijas “Adatiņa” audzēkņu darbu izstāde

BJC "Daugmale" 216. telpa, Jēkabpils ielā 19a, Rīgā

BJC "Daugmale", O.Aleksejeva

24.04.2017 plkst. 19.00 - 24.04.2014

Akordeona diena dalībnieku sadraudzības koncerts

Latvijas Nacinālā bibliotekas Ziedoņa zēle, Mūkusalas ielā 3, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Karolīne Vancāne, 26005465

23.04.2017 plkst. 18.00

Meiteņu kamerkora “Tonika” mūzikas dienu koncerts “Ceļojumi”

Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zāle, Merķeļa ielā 13, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Inga Cimiņa

23.04.2017 plkst. 16.00

Akordeona dienu atklāšanas koncerts

Sv. Petera baznīca, Skārņu ielā 19, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Karolīne Vancāne

22.04.2017

Vokālās mūzikas konkursa “Balsis” FINĀLS

BJC "Altona", Altonavas iela 6

VISC

22.04.2017 plkst. 13.00

Mazo vokālistu konkurss “Strazdulēns”

BJC "IK Auseklis", Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Veneta Dubrova

22.04.2017 plkst. 11.00

Latvijas kausa 3. posms sporta tūrisma “29 Rīgas atklātās sacensības sporta tūrismā”

Pierīga

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Inga Liepiņa, 26525949

22.04.2017

Rīgas atklātās sacensības minikāru sportā

Grīziņkalns, Rīgā

BJC "Daugmale", K.Haldins

21.04.2017 - 22.04.2017

“Rīgas atklātās meistarsacīkstes – 2017” lēcienos uz batuta

Aviācijas ielā 15, Rīgā

BJC "Daugmale", Tarasenko

21.04.2017 plkst. 19.00

Koklētāju ansambļa “Asustriņa” 35 gadu jubilejas koncerts

Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zāle, Merķeļa ielā 13, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Iveta Tauriņa

20.04.2017 - 21.04.2017

III Rīgas izglītības iestāžu deju svētku kopmēģinājumi

Rīgas Hanzas vidusskola, Grostonas iela 5

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

20.04.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 9.posms

Garkalne

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

20.04.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

20.04.2017 plkst. 14.00

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” II kārtas (Rīgas kārtas) tērpu skate un laureātu apbalvošana

Kultūras pils "Ziemeļblāzma", Ziemeļblāzmas iela 3

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene un Dagnija Ramane

19.04.2017 plkst. 16.00-18.00

Praktiskais seminārs sporta pedagogiem – “Aerobika”

Rīgas Franču licejs, Mēness iela 8

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons, 29620325

19.04.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

19.04.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 8.posms

Priedaine

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

18.04.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 7.posms

Suži

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

18.04.2017 plkst. 18.00

Tematisks pasākums “Lieldienu danči”

BJC "Kurzeme", Imantas ielā 11a, Rīgā

BJC "Kurzeme" , Ilze Freimane

17.04.2017 plkst. 12.00

Gadskārtu ieražu svētki Lieldienas

BJC "Bolderāja" pagalmā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

13.04.2017 plkst. 13.00

Atklātais izteiksmīgās skatuves runas konkurss “Mana valoda”

Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas attīstības centrs, Ģertrūdes ielā 18, Rīgā

Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas attīstības centrs, I.Apsīte

13.04.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

13.04.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 6.posms

Lagnstiņi ZA

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

12.04.2017

Vokāli instrumentālo ansambļu konkursa fināls (akustiskās grupas)

VISC

12.04.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Puškina licejs, Sarkandaugavas iela 22

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

12.04.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

12.04.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 5.posms

Kleisti

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

12.04.2017 plkst. 15.30

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” 1.kārtas 2.posma laureātu apbalvošana

Rīgas dome, Rātslaukums 1, 5.stāvs

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

11.04.2017 plkst. 14.00

Mūsdienu deju radošais konkurss

Kultūras pils "Ziemeļblāzma", Ziemeļblāzmas iela 36

Valsts Izglītības satura centrs sadarbībā ar BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodisko centru

11.04.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas valda Zālīša Sākumskola, Kalpaka bulvāris 8

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

11.04.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 4.posms

Priedkalne

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

11.04.2017 plkst. 14.00

Konkurss “Elektrons” Rīgas un Latvijas vispārējās izglītības iestāžu 10.-12. klasu audzēkņiem (Klātienes kārta)

Rīgas Valsts 2.ģimnāzijā, K.Valdemāra ielā 1, Rīgā

Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, V.Vītola

10.04.2017

III Rīgas izglītības iestāžu deju svētku skate (Visu rajonu/priekšpilsētu 5.-6.A un 7.-9. klašu grupas)

Rīgas 45. vidusskola, Ropažu iela 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

09.04.2017 plkst. 11.00

Rīgas tradicionālās muzicēšanas konkurss “Klaberjakte 2017”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Baronā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, D.Liepa

08.04.2017 plkst. 10.00

Latvijas jaunatnes BJC “Daugmale” atklātās badmintona sacensības

BJC "Daugmale", Kaņiera ielā 15, Rīgā

BJC "Daugmale", Kaspars Sparāns

08.04.2017

Rīgas atklātās sacensības sporta tūrismā un alpīnisma tehnikā

Sliežu ielā 23, Rīgā

BJC "Daugmale", A.Dombrovskis

08.04.2017 plkst. 11.00

LEGO Robotika 2017

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88, Rīgā

RJTC, Zīverts

07.04.2017 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas un mazās formas uzvedumu konkurss (VISC kārta)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

07.04.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas 13.vidusskola, Pulkveža brieža iela 25

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

07.04.2017 plkst. 14.00

Rīgas vakara (maiņu) vidusskolu konkurss “Rīgas muzikālā pietura”

Rīgas vakara ģimnāzija, Gaiziņa ielā 1, Rīgā

Rīgas vakara ģimnāzija, I.Butevica

07.04.2017 plkst. 14.00

Rīgas 37.vidusskolas atklātās aerobikas sacensības

Rīgas 37. vidusskola, Čiekurkalna hallē 53 B, Rīgā

Rīgas 37.vidusskola, I.Ivanova

07.04.2017 - 30.06.2017

BJC “Altona” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju un pulciņu pirmskolas vecuma audzēkņu darbu izstāde

BJC "Altona" izstāžu zāle, 1.st. halle, Altonavas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona" D.Endziņa, A.Mihailova, I.Drēviņa

06.04.2017

5.-9. klašu un zēnu koru skate Vidzemes priekšpilsētā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ināra Freimane

06.04.2017 plkst. 16.00 - 31.05.2017

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes atklāšana

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Vestibils, K. Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Aija Gagaine, 27006019

06.04.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 3.posms

Berģi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

06.04.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

05.04.2017

5.-9. klašu un zēnu koru skate Latgales priekšpilsētā un Centra, Ziemeļu rajonos

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Evija Milzāraja, Nataļja Jekimova, Inta Godiņa

05.04.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas 25.vidusskola, Rušonu iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

05.04.2017 - 23.04.2017

Aicinām piedalīties foto konkursā- ceļojošajā izstādē “MANA IELA, MANS PAGALMS”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

05.04.2017 plkst. 15.00

Rīgas atklātā modes skate “Cik dažādi mēs esam!”

Rīgas Lastādijas internātpamatskola, Maskavas ielā 178, Rīgā

BJC "Daugmale", Iveta Eihe

05.04.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

05.04.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 2.posms

Imanta

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

04.04.2017 - 27.04.2017

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde “Rīgas toņi un pustoņi”

Rīgas dome, Rātslaukums 3

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

04.04.2017

5.-9. klašu un zēnu koru skate Zemgales priekšpilsētā

BJC "Altona", Altonavas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska

04.04.2017

5.-9. klašu un zēnu koru skate Kurzemes rajonā

Rīgas Valsts vācu ģimnāzija, Āgenskalna iela 21

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska

04.04.2017 - 24.04.2017

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss ,,Pļava -11”

BJC "IK Auseklis", Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Aija Kalniņa

04.04.2017 plkst. 13.00 - 30.04.2017

Estētikas skolas “Mazais prātnieks” bērnu darbu mākslas izstāde “Krāsu krellītes”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" 1. stāva vestibils, K. Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Estētikas skolas "Mazais prātnieks" Dace Putāne

04.04.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sest. pl.10.00-16.00 - 23.04.2017

Bērnu un jauniešu foto konkursa – ceļojošā izstādes “Mana iela, mans pagalms”

BJC "Bolderāja", Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D.Ostrovska

04.04.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 1.posms

Šmerlis - t/c Alfa

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

04.04.2017 plkst. 15.00

Konkursa “Superpuika 2017” fināls

AS "Latvijas Gāze" tornis, Vagonu ielā 20, Rīgā

TJN "Annas 2", Ēriks Loks 29277867

03.04.2017 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss (visi rajoni, priekiešpilsētas)

Bērnu un jauniešu centrs "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskas centrs, Gaļina Novikova 28281359

03.04.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas 89.vidusskola, Hipokrāta iela 27

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

03.04.2017 - 06.04.2017

Rīgas un Rīgas plānošanas reģiona speciālo izglītības iestāžu audzēkņu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde – konkurss “Krāsainās domas 2017”

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola - attīstības centrs, Salaspils ielā 14, Rīgā

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola - attīstības centrs, Līga Jukša

01.04.2017 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss (visi rajoni, priekšpilsētas)

NVO nams, Ieriķu iela 43A

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskas centrs, Gaļina Novikova 28281359

01.04.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sest. pl.10.00-16.00 - 28.04.2017

Audzēkņu radošo darbu izstāde

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska, 26079549

01.04.2017 plkst. 11.00

Rīgas atklātās sacensības F1N lidmodeļu klasēs

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88, Rīgā

RJTC, Timofejevs, 29338820

31.03.2017 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss (Vidzemes priekšpilsēta, Latgales priekšpilsēta, Ziemeļu rajons)

NVO nams, Ieriķu iela 43A

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskas centrs, Sarmīte Kadiķe 29489282

31.03.2017 plkst. 19.00

Meiteņu kora “Rīga” koncerts “Dziediet meitas, dziediet puiši greznu dziesmu vakarā”

KTMC "Mazā Ģilde", Amatu iela 3/5

BJC "Rīgas Skolēnu pils" kora vadītāja Gunta Malēvica, 29893250

29.03.2017 plkst. 19.00

Bērnu un jauniešu centra “Kurzeme” teātra izrāde “Spoguļattēlu streiks”

BJC "Kurzeme", Imantas iela 11a

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Reinis Vējiņš

29.03.2017 plkst. 14.30-18.00

Rīgas jaunāko klašu skolēnu tehniskās modelēšanas sacensības

TJN "Annas 2", Annas iela 2

TJN "Annas 2", Ārija Zariņa, 29805895

28.03.2017 plkst. 16.00

Latgales priekšpilsētas, Centra un Ziemeļu rajonu koru kopmēģinājums

Rīgas 6. vidusskola, Aleksandra Čaka iela 102

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Evija Milzarāja, Nataļja Jekimova, Inta Godiņa

28.03.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas 40.vidusskola, Tērbatas iela 15/17

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

27.03.2017 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss (Kurzemes rajons, Zemgales priekšpilsēta, Centra rajons)

Rīgas 71.vidusskola, Iļģuciema iela 6

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskas centrs, Sarmīte Kadiķe 29489282

27.03.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas 28. vidusskola, Sliežu iela 23

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

27.03.2017 - 27.04.2017

Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkurss-izstāde daba mums apkārt ,,Pļava -11”

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Aija Kalniņa

26.03.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 46.posms

Mucenieki

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

25.03.2017 plkst. 12.00

XIII Starptautiskais baleta, teātru, klasiskās un modernās dejas kolektīvu DEJU FORUMS „RĪGA” fināls

Kultūras centrā “Ziemeļblāzma”, Ziemeļblāzmas ielā 36

MJC "Praktiskās estētikas skola", Tālis Sils

25.03.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 45.posms

Buļļezers

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

24.03.2017 plkst. 11.00

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta VIDZEMES priekšpilsētā (1)

Rīgas 63. vidusskola, Baltezera iela 6 (projektu nedēļa)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle, 27006034

24.03.2017 plkst. 18.00 - 14.03.2017

Muzikālās teātra studijas jaunākās grupas izrāde”Pasaka par Diegabiksi” pēc Ž.Grīvas stāsta motīviem

BJC "Altona" zāle, Altonavas iela 6

BJC "Altona" L.Tīruma, U.Tīrums

24.03.2017 plkst. 13.00

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta VIDZEMES priekšpilsētā (2)

Rīgas 80. vidusskola, Andromedas gatve 11 (sāk vietējie)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

23.03.2017

Konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” 1. kārtas 2. posma modes skate

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

23.03.2017 plkst. 14.00

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta ZEMGALES priekšpilsētā (1)

BJC “Zolitūde”, Ruses iela 13

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle, 27006034

23.03.2017 plkst. 14.30

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta ZEMGALES priekšpilsētā (2)

Plkst. 14.30 Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Ruses iela 22

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

23.03.2017 plkst. 18.00

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta ZEMGALES priekšpilsētā (3)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

22.03.2017

Vokāli instrumentālo ansambļu skate (akustiskās grupas)

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

22.03.2017 plkst. 11.20

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta CENTRA rajonā (1)

Rīgas Centra humanitārā vidusskola (Mazā skola), Tallinas iela 57

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle, 27006034

22.03.2017 plkst. 15.20

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta CENTRA rajonā (2)

Rīgas 22. vidusskola, Bruņinieku iela 10

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

21.03.2017

Vokāli instrumentālo ansambļu skate (apskaņotās grupas)

Rīgas 45. vidusskola, Ropažu iela 34

21.03.2017 plkst. 10.00

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta LATGALES priekšpilsētā (1)

Rīgas 88. vidusskola, Ilūkstes iela 30 (rāda tikai 88.vsk.kolektīvi)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle, 27006034

21.03.2017 plkst. 12.30

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta LATGALES priekšpilsētā (2)

Rīgas Austrumu vidusskola, Viļānu iela 13

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

21.03.2017 plkst. 14.00

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta KURZEMES rajonā

Rīgas 34. vidusskola, Vircavas iela 7 (bijusī Rīgas 68. vidusskola)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

21.03.2017 plkst. 14.30

Atklātās Rīgas skolēnu sacensības trases automodelismā “Pavasara balva”

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88

RJTC, Ē.Butāns

20.03.2017 plkst. 12.00

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta ZIEMEĻU rajonā (1)

Rīgas Rīnūžu vidusskola, Augusta Dombrovska iela 88 (sāk vietējie kolektīvi)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle, 27006034

20.03.2017 plkst. 15.00

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta ZIEMEĻU rajonā (2)

Rīgas Kultūru vidusskola, Ganību dambis 7

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

19.03.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 44.posms

Gark. Baliņi

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

19.03.2017 plkst. 9.00-17.00

Rīgas pilsētas atklātais čempionāts radiovadāmajā automodelismā “Tepiķa cīņas 2017”

Babītes sporta komplekss, Jūrmalas iela 17, Piņķi

TJN "Annas 2", Jurijs Terentjevs, 26551595

18.03.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 43.posms

Mežaparks

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

15.03.2017 - 16.03.2017

Kursi sporta pedagogiem – “Fizisko aktivitāšu nozīme un raksturojums sākumskolas vecumā sporta spēlēs un vingrošanā”

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons, 29620325

14.03.2017 plkst. 18.00

Bērnu un jauniešu centra “Kurzeme” teātra izrāde “Lutauša dzimšanas diena”

BJC "Kurzeme", Imantas iela 11a

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Reinis Vējiņš

13.03.2017 plkst. 9.00-17.00

Kursi sporta pedagogiem – “Badmintons sporta nodarbībās ar Shuttle Time programmu”

Rīgas Teikas vidusskola, Aizkraukles iela 14

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons, 29620325

13.03.2017 - 31.03.2017

BJC “Daugmale” Lego pulciņa audzēkņu radošo darbu izstāde

BJC "Daugmale", 3.stāva koridors, Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", S.Bērziņa

12.03.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 42.posms

Dūņezers

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

11.03.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 41.posms

Garkalne D

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

11.03.2017 plkst. 11.00

Rīgas bērnu un jauniešu folkloras kopu un pulciņu skate mazākumtautības folkloras kopu dalībniekiem

Rīgas 54.vidusskolā, Baltā iela 22, Rīga

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, D.Liepa 29472293

11.03.2017 plkst. 11.00

Rīgas folkloras kopu skate (3)

Rīgas 54.vidusskola, Baltā iela 22, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

10.03.2017 plkst. 9.00-17.00 - 31.05.2017

BJC “Mīlgrāvis” skolotājas Ingas Supes audzēkņu darbu izstāde “Aizsargājamie putni Latvijā”

VSIA Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas novietne Gaiļezerā, 2.stāvs, Juglas iela 20

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule

10.03.2017 plkst. 9.00-17.00 - 31.05.2017

BJC “Mīlgrāvis” skolotājas Dagnijas Timules audzēkņu darbu izstāde “Mana zeme”

VSIA Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas novietne Gaiļezerā, 2.stāvs, Juglas iela 20

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

10.03.2017 plkst. 18.00

Kustību izrādes “Lūk, tāds tas kantoris”, rež. I. Raudinga un “Pasaciņa” rež. M. Juška-Grundberga

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Teātra zāle, K. Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils" metodiķe Zane Goiževska, 27006023

09.03.2017

Vokālās mūzikas konkursa “Balsis” II kārta

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inta Godiņa

08.03.2017 plkst. 16.00-18.00

Praktiskais seminārs sporta pedagogiem – “Volejbola apmācības vadlīnijas pamatskolā”

Rīgas Franču licejs, Mēness iela 8

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons, 29620325

08.03.2017 - 10.03.2017

III Rīgas izglītības iestāžu deju svētku skate (Kurzemes rajona un Latgales un Zemgales priekšpilsētu deju kolektīvi)

Rīgas 69. vidusskola, Imantas iela 11a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

08.03.2017 plkst. 14.00

Rīgas bērnu un jauniešu folkloras kopu un pulciņu skate latviešu folkloras kopām

BJC "IK Auseklis" Silciema iela 3

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, D.Liepa 29472293

08.03.2017 plkst. 14.00

Rīgas folkloras kopu skate (2)

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3, Rīga, Jugla

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

07.03.2017 plkst. 14.00

Rīgas bērnu un jauniešu folkloras kopu un pulciņu skate latviešu folkloras kopām

Rīgas 3.speciālā pamatskola, Telts iela 2A

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, D.Liepa 29472293

07.03.2017 plkst. 14.00

Rīgas folkloras kopu skate (1)

Rīgas 3.speciālā pamatskola, Telts iela 2A, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

06.03.2017 - 08.03.2017

III Rīgas izglītības iestāžu deju svētku skate (Vidzemes priekšpilsētas un Centra un Ziemeļu rajonu deju kolektīvi)

Rīgas Ezerkrastu pamatskola, Malienas iela 89

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

06.03.2017 - 24.03.2017

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Rīgas toņi un pustoņi”

Kultūras un tautas mākslas centrs "Ritums" (Jauniela 29a), BJC "Daugmale (Jēkabpils iela 19a), Rīgas Kultūras centrs "Iļģuciems" (Lidoņu iela 27 k/2), BJC "Altona" (Altonavas iela 6), BJC "Mīlgrāvis" (Baltāsbaznīcas iela 14), BJC "IK Auseklis" (Silciema iela 3)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dagnija Ramane, Viva Dzene

05.03.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 40.posms

Bumbukalns

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

04.03.2017 plkst. 12.00

XIII Starptautiskais baleta, teātru, klasiskās un modernās dejas kolektīvu DEJU FORUMS „RĪGA” atlases kārta

MJC “Praktiskās estētikas skola” Andreja Saharova ielā 35

MJC "Praktiskās estētikas skola", Tālis Sils

04.03.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 39.posms

Garkalne Z

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

04.03.2017 plkst. 12.00

Teātra “Zīļuks” izrāde “Sīpoliņa piedzīvojumi”, rež. L. Paegle

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Teātra zāle, K. Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils" metodiķe Zane Goiževska, 27006023

03.03.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sest. pl.10.00-16.00 - 31.03.2017

Izstāde “No manas ģimenes pūralādes”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", D.Ostrovska

02.03.2017 plkst. 10.00-14.00

V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāla “Toņi un pustoņi” I kārtas 2. posma konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” darbu iesniegšana KURZEMES rajonā

Rīgas Kultūras centrs "Iļģuciems", Lidoņu iela 27 k/2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

02.03.2017 plkst. 10.00-14.00

V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāla “Toņi un pustoņi” I kārtas 2. posma konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” darbu iesniegšana ZEMGALES priekšpilsētā

BJC "Altona", Altonavas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

02.03.2017 plkst. 10.00-14.00

V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāla “Toņi un pustoņi” I kārtas 2. posma konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” darbu iesniegšana ZIEMEĻU rajonā

BJC "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas iela 14

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

02.03.2017 plkst. 16.00 - 30.09.2017

Izstāde “Ko stāsta senā rakstāmspalva… (Mūsu valoda un rakstība gadsimtu gaitā)”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Skolu muzejs, K. Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Skolu muzeja vadītājs, Jāzeps Imants Vikšers

01.03.2017 plkst. 10.00-14.00

V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāla “Toņi un pustoņi” I kārtas 2. posma konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” darbu iesniegšana CENTRA rajonā

Kultūras un tautas mākslas centrs "Ritums", Jauniela 29a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

01.03.2017 plkst. 10.00-14.00

V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāla “Toņi un pustoņi” I kārtas 2. posma konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” darbu iesniegšana LATGALES priekšpilsētā

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

01.03.2017 plkst. 10.00-14.00

V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāla “Toņi un pustoņi” I kārtas 2. posma konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” darbu iesniegšana VIDZEMES priekšpilsētā

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

01.03.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sest. pl.10.00-16.00 - 31.03.2017

BJC “Bolderāja” audzēkņu radošo darbu izstāde

BJC "Bolderāja" vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

27.02.2017 plkst. darba dienas pl. 10.00 - 20.00 - 21.04.2017

BJC “Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde “Pavasara krāsas”

BJC "Kurzeme", Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Ilze Freimane

27.02.2017 plkst. 9.00

Interešu izglītības iestāžu metodiķu sanāksme/seminārs

BJC "Rīgas Skolēnu pils",215. telpa, K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

25.02.2017 plkst. 10.00-18.00

Kursi teātru pedagogiem (lektores B.Bauma, I.Bauma un L. Smildziņa)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons

25.02.2017 plkst. 10.00-18.00

Rīgas Jauno tehniķu centra Atklātās kausa izcīņas sacensības Telpu lidmodeļiem

Rīgas Jauno tehniķu centra aktu zālē, Bauskas iela 88

Rīgas Jauno tehniķu centrs, V.Rošonoks

25.02.2017 plkst. 10.00

Rīgas Jauno tehniķu centra Atklātās kausa izcīņas sacensības Telpu lidmodeļiem

Rīgas Jauno tehniķu centra aktu zālē, Bauskas iela 88

Rīgas Jauno tehniķu centrs, V.Rošonoks

25.02.2017 plkst. 11.30-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 37.posms

Dzirnezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

24.02.2017 - 25.02.2017

BJC “Daugmale” kauss lēcienos uz batuta

BJC "Daugmale", Aviācijas iela 15

BJC "Daugmale", L.Tarasenko

24.02.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas 84.vidusskola, Lielvārdes iela 141

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

23.02.2017 plkst. 16.00

Kurzemes rajona un Zemgales priekšpilsētas koru kopmēģinājums

BJC "Altona", Altonovas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska, Inta Godiņa

23.02.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas Ostvalda vidusskola, Dammes iela 20

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

22.02.2017 - 10.03.2017

Skolu vēstures muzeju prezentācijas pēc īpaša grafika

Rajonos un priekšpilsētās

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

22.02.2017 plkst. 16.00- 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, Krišjāņa Valdemāra iela 1

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

19.02.2017 plkst. 11.30-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 36.posms

Lielupe

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

18.02.2017 plkst. 11.00

Vokālās mūzikas konkursa “Balsis” I kārta Kurzemes rajonā un Zemgales priekšpilsētā

BJC "Altona", Altonavas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska

18.02.2017 plkst. 10.00-18.00

Kursi teātru pedagogiem (lektores B.Bauma, I.Bauma un L. Smildziņa)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons

18.02.2017 plkst. 11.30-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 35.posms

Ummis

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

17.02.2017 plkst. 14.00

Vokālās mūzikas konkursa “Balsis” I kārta Vidzemes priekšpilsētā (1.-4. un 5.-9. kl. grupas)

Rīgas Juglas sākumskola, Skrudalienas iela 1

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ināra Freimane

17.02.2017 - 01.04.2017

Tallinas Kopli jauniešu centra mākslas pulciņa audzēkņu darbu izstāde, veltīta Igaunijas Neatkarības 99.gadadienai “Sinimustvalge” (“Zilimelnbaltais”)

BJC "Altona" halle, Altonavas iela 6

BJC "Altona", D.Endziņa

16.02.2017

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes “Lidice 2017” laureātu apbalvošana

Rīgas Latviešu biedrības nams

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

16.02.2017 plkst. 14.00

Vokālās mūzikas konkursa “Balsis” I kārta Centra un Ziemeļu rajonos

BJC "Laimīte"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Evija Milzāraja, Nataļja Jekimova

15.02.2017 plkst. 14.00

Vokālā mūzikas konkursa “Balsis” I kārta Latgales (visas vecuma grupas) un Vidzemes (vidusskolas vecuma grupas) priekšpilsētās

BJC "Daugmale"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inta Godiņa, Ināra Freimane

15.02.2017 plkst. 16.00

Seminārs sporta pedagogiem “Kinezioloģiskās teipošanas pamatprincipi”

Rīgas Franču licejs, Mēness iela 8

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons, 29620325

15.02.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sestdienas pl.10.00-16.00 - 22.02.2017

Pulciņa “Čaklās bitītes” izstāde “Cirks”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

12.02.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sestdienas pl.10.00-16.00 - 03.03.2017

Audumu kolāžas pulciņa “Patchwork” izstāde “Gaidām pavasari”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

12.02.2017 plkst. 11.30-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 34.posms

Buļļusala R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

11.02.2017 plkst. 10.00-14.30

Kursi teātru pedagogiem (lektores B.Bauma un I.Bauma)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons

11.02.2017 plkst. 15.00

Bērnu un jauniešu centra “Kurzeme” teātra izrāde “Sniega karaliene”

BJC "Kurzeme", Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Ilze Freimane

11.02.2017 - 12.02.2017

Rīgas atklātās sacensības alpīnisma tenikā

BJC "Daugmale", Aglonas iela 39

BJC "Daugmale", A.Dombrovskis

11.02.2017 plkst. 11.30-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 33.posms

Remberģi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

11.02.2017 plkst. 10.00

Latvijas jaunatnes BJC “Daugmale” atklātās badmintona sacensības

BJC "Daugmale", Kaņiera iela 15

BJC "Daugmale", Kaspars Sparāns

10.02.2017 plkst. 17.00

Rīgas meistarsacīkstes kāpšanas sportā grūtajā kāpšanā ar augšējo drošināšanu

Juglas vsk. Sporta zāle, Kvēles iela 64

Mākslinieciskās jaunrades centrs ”Praktiskās estētikas skola”, Reinbergs, 29403822, nr@apollo.lv

10.02.2017 plkst. 16.00 - 18.00 - 10.04.2017

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas 71.vidusskola, Iļģuciema iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

10.02.2017 plkst. 17.00

Rīgas meistarsacīkstes kāpšanas sportā grūtajā kāpšanās ar augšējo drošināšnu

Juglas vidusskola sporta zāle, Kvēles iela 64

MJC "Praktiskās estētikas skola", Reinbergs

09.02.2017 plkst. 16.00

Latgales priekšpilsētas, Ziemeļu un Centra rajonu koru kopmēģinājums

Rīgas 6. vidusskola, Aleksandra Čaka iela 102

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Evija Milzarāja, Nataļja Jekimova, Inta Godiņa

09.02.2017 plkst. 15.00-17.00

Sportisko aktivitāšu pasākums ,,Ziemas prieki”

BJC "IK Auseklis', Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

06.02.2017 plkst. 10.00

Sanāksme Rīgas teātru pulciņu skolotājiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

06.02.2017 plkst. 16.00 - 18.00 - 06.04.2017

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Ziemeļvalstu ģimnāzija

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

05.02.2017 plkst. 11.30-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 32.posms

Buļļusala A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

04.02.2017 plkst. 10.00-18.00

Kursi teātru pedagogiem (lektores B.Bauma, I.Bauma un L. Smildziņa)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons

04.02.2017 plkst. 11.30-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 31.posms

Kleisti

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

04.02.2017 plkst. 16.00 - 18.00 - 04.04.2017

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas Valsts vācu ģimnāzija, Āgenskalna iela 21

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

03.02.2017 plkst. 16.00

Mūzikas metodiskās apvienības metodiķu sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 103.telpa

I.Cimiņa

02.02.2017 plkst. 14.00

Kursi tautas deju kolektīvu vadītājiem

Rīgas Teikas vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons

02.02.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sestdienas pl.10.00-16.00 - 20.02.2017

Audumu kolāžas pulciņa “Patchwork” izstāde “Optiskie efekti”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

01.02.2017 - 17.02.2017

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes “Lidice 2017” izstāde Rīgas domē

Rīgas dome

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

01.02.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sestdienas pl.10.00-16.00

BJC “Bolderāja” audzēkņu radošo darbu izstāde

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

31.01.2017 - 16.02.2017

BJC “Daugmale” mākslas pulciņu radošā izstāde “Siržu karnevāls”

BJC "Daugmale", Rīga, Jēkabpils iela 19a, 201., 216.telpas

BJC "Daugmale", Z.Veldre

30.01.2017 plkst. 10.00

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes “Lidice 2017” iekārtošana

Rīgas dome

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

30.01.2017 - 09.03.2017

Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studijas “BrīnumOta” pulciņu atskaites izstāde

BJC "Daugmale", Rīga, Jēkabpils iela 19a, 3.stāva koridors

BJC "Daugmale", E.Mosijuka-Vanaga

29.01.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 29.posms

Šmerlis-Auseklis

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

28.01.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 28.posms

Priedaine

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

26.01.2017 plkst. 16.00

Kurzemes rajona koru kopmēģinājums

Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Āgenskalna iela 21

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska, Inta Godiņa

26.01.2017 plkst. 16.00

Zemgales priekšpilsētas koru kopmēģinājums

BJC "Altona", Altonavas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska, Inta Godiņa

26.01.2017 - 23.02.2017

Bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde ,,Mocīša darbnīca 11″

BJC "Auseklis", Silciema iela 3

BJC ,,IK Auseklis", Olafs Šāvelis

25.01.2017 plkst. 17.00

Galda tenisa sacensības „Draudzības kauss” 3.posms (vecākās grupas spēlētājiem)

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Imantas iela 11a, Rīga

BJC "Kurzeme", Jānis Mauriņš

22.01.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 27.posms

Lapsas R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

20.01.2017 plkst. 17.00

Tautas dejas metodiskās apvienības metodiķu sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 103.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

19.01.2017 plkst. 15.00

Zemgales priekšpilsētas un Kurzemes rajona mūzikas kolektīvu vadītāju seminārs

Ziemeļvalstu ģimnāzijā (Paula Lejiņa ielā 12)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska

18.01.2017 plkst. darba dienas 10.00-20.00, sestdienas 10.00-16.00

Floristikas pulciņa izstāde “Ziemas kompozīcija”

Bērnu un jauniešu centrs "Bolderāja", vestibilā, Flotes iela 8, Rīga

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska, 26079549

18.01.2017 - 25.02.2017

Ceļojošā izstāde „Mana apkaime. Mans apkaimes stāsts”

BJC “Rīgas Skolēnu pils”, K.Barona 99, I stāva vestibils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, V.Dzene, 27006045

16.01.2017 - 18.01.2017

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes “Lidice 2017” darbu iesniegšana

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

15.01.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 26.posms

Biķernieki ALFA

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

14.01.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 25.posms

Brekši

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

12.01.2017 plkst. 9.30

Rajonu un priekšpilsētu pasākumu koordinatoru sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 103.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inga cimiņa

08.01.2017

Lielais Ziemas koncerts

K/c "Imanta", Anniņmuižas bulvāris 29, Rīga

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska, 26079549

08.01.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 24.posms

Langst.-Dumbr.

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

07.01.2017 plkst. 15.00

Ziemassvētku kauju 100. gadadienas atceres pasākums Tīreļpurvā

Tīreļpurvs

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

07.01.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 23.posms

Juglas pf.

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

07.01.2017 plkst. 10.00

Tautas dejas metodiskās apvienības metodiķu sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona 99, 103.telpa

I.Cimiņa, I.Bērziņa

06.01.2017 plkst. 10.00

III Rīgas izglītības iestāžu deju svētku darba grupas sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 103.telpa

05.01.2017 plkst. 10.00-18.00 - 28.02.2017

Atvērto durvju dienas. BJC “Mīlgrāvis” audzēkņu 1.mācību pusgada darbu skate

Bērnu un jauniešu centrs "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas iela 14, Rīga

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule. Lūgums pieteikt apmeklētāju grupas 67349492

02.01.2017 plkst. darba dienas 10.00-20.00, sestdienas 10.00-16.00 - 10.01.2017

Audumu kolāžas pulciņa “Patchwork” izstāde “Ziemassvētki”

Bērnu un jauniešu centrs "Bolderāja", vestibilā, Flotes iela 8, Rīga

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

02.01.2017 plkst. darba dienas 10.00-20.00, sestdienas 10.00-16.00 - 31.01.2017

Audzēkņu radošo darbu izstādes

Bērnu un jauniešu centrs "Bolderāja", vestibilā, Flotes iela 8, Rīga

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska, 26079549

01.01.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 22.posms

Mežaparks

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

29.12.2016 plkst. 10.00

Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra pusgada noslēguma sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils" 215. telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inga Cimiņa

27.12.2016 plkst. 12.00

XII Rīgas atklātais turnīrs 100 lauciņu dambretē “Bolerājas kauss”

BJC "Bolderāja", Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", Ostrovska

23.12.2016 plkst. 19.00

Meiteņu kamerkoris “Tonika” un mūziķis Lauris Valters Ziemassvētku koncertā “Gaisma Tevī”

Jaunā Sv. Ģertrūdes baznīcā, Brīvības ielā 119, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Santa Vancāne, tālr.29385336. Biļetes 5.00 EUR "Biļešu paradīze" kasēs

21.12.2016

Vizuālās un lietišķās mākslas studijas “Nāk balta ziema” izstāde

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

21.12.2016 plkst. 19.00

Austrumu deju studijas Ziemassvētku koncerts

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Svētku zālē, K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Inna Varfolomejeva, ieeja bezmaksas

21.12.2016 plkst. 19.00

Koklētāju ansambļa “Austriņa” Ziemassvētku koncerts

Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē, Merķeļa ielā 13, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Iveta Tauriņa, ieeja bezmaksas

21.12.2016 plkst. 18.00

Ziemassvētku uzvedums “Laimes lāča meklējumi!”

BJC "Kurzeme", Imantas ielā 11a, Rīgā

BJC "Kurzeme", Ilze Freimane

20.12.2016 plkst. 10.00-20.00 (darba dienas); pl. 10.00-16.00 (sestdienas)

Lego radošo darbu izstāde “Ziemassvētki”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

20.12.2016 plkst. 19.00

Meiteņu kamerkora “Tonika” jaunākās grupas un koklētāju ansambļa “Austriņa” Ziemassvētku koncerts

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Svētku zālē K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Inga Cimiņa, Iveta Tauriņa, ieeja bezmaksas

19.12.2016 plkst. 19.00

Tautas deju ansambļa “Uguntiņa” Ziemassvētku koncerts

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zālē, K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Gita Ūdre, ieeja bezmaksas

18.12.2016 plkst. 16.00

Meiteņu kora “Rīga”, Bērnu kora studijas “Odziņas”, Rīgas Kamerkora Ziemassvētku koncerts

Latvijas Universitātes Lielā aulā, Raiņa bulvārī 19, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils"; Rita Birzule, Gunta Malēvica, ieeja bezmaksas

18.12.2016 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 20.posms

Božas

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

17.12.2016 - 23.12.2016

Teātra “Zīļuks” izrāde “Zvaigžņu rūķītis” un rotaļas ar pasaku tēliem, Ziemassvētku vecītis ar dāvanu maisu

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Laura Paegle, tālr.27006034. biļetes "Biļešu paradīze" kasēs. Kolektīvos pieteikumus (skolas, organizācijas, sākot no 10 bērnu biļetēm) pieņem arī pa e-pastu: teatrisziluks@inbox.lv

16.12.2016 - 13.01.2017

12.starptautiskais atklātais Ziemassvētku elektronisko dekoru konkurss

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", J.Ozols-Ozoliņš, 26322959

16.12.2016 plkst. 18.00

Estrādes deju studijas “Festa” Ziemassvētku koncerts

BJC "Altona" zālē, Altonovas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona", M.Kešāne

16.12.2016 plkst. plkst. 13.00

Kurzemes rajona 1. – 4.klašu koru Ziemassvētku koncerts

Imantas vidusskola, Kurzemes prospekts 158

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska

15.12.2016 plkst. 18.00

Ritmoplastikas koncerts “Meža draugi”

Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē, Merķeļa ielā 13, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Ieva Romanovska, ieeja bezmaksas

15.12.2016 plkst. 18.00

Ģitāristu koncerts Ziemassvētku noskaņās

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Svētku zālē, K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Edžus Korsaks, Andrejs Gradinarovs, ieeja bezmaksas

15.12.2016 plkst. plkst. 14.00

Zemgales priekšpilsētas 1.-4.klašu koru Ziemassvētku koncerts

BJC "Altona", Altonovas iela 6,

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska

14.12.2016

Floristikas pulciņa izstāde “Ziemassvētku rotaļas un eglītes”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

14.12.2016 plkst. 18.30

Meiteņu kora “Rīga” Ziemassvētku koncerts

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Svētku zālē, K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Joanna Dārta Anškena, ieeja bezmaksas

14.12.2016 plkst. 16.00 - 19.00

Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra 10 gadu jubilejas pasākums

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99,

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inga Cimiņa

13.12.2016

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu audzēkņu izstāde “Nākat iekšā, Ziemassvētki, Nu mēs jūs gaidīsim; Nama māte durvis vēra, Rokā gaiša uguntiņa.”

BJC "Altona", Izstāžu zāle, 1 st. halle, Altonovas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona" D.Endziņa, J.Šalvīte, I.Drēviņa

12.12.2016

Vizuālās un lietišķās mākslas studijas dažādu radošo darbu izstāde

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

12.12.2016

Foto pulciņa fotogrāfiju izstāde

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

12.12.2016 plkst. 10.00-20.00 (darba dienas); pl. 10.00-16.00 (sestdienas) - 23.12.2016

“Čaklās bitītes” izstāde “Ziemassvētku koris”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

12.12.2016 plkst. 10.00-20.00 (darba dienas); pl. 10.00-16.00 (sestdienas) - 23.12.2016

Vizuālās mākslas pulciņš “Kaleidoskops” izstāde “Neparastā egle”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

12.12.2016 plkst. 18.00

Ziemassvētku koncerts “Deju karuselī”

BJC "Altona" zālē, Altonovas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona", K.Daugavvanaga, L.Krēsliņa

11.12.2016 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 18.posms

Ataru ezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

10.12.2016 plkst. 12.30

Akordeonistu ansambļa “Opuss” Ziemassvētku koncerts

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Svētku zālē K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Karolīne Vancāne, ieeja bezmaksas

10.12.2016 plkst. 12.30

Vokālā ansambļa “Melos” koncerts

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Svētku zālē K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC"Rīgas Skolēnu pils", Jeļena Freiberga, ieeja bezmaksas

10.12.2016 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 17.posms

Suži

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

10.12.2016 - 11.12.2016

BJC „Daugmale” atklātās komandu sacensības šahā „Ģimeņu čempionāts šahā 2016”

BJC „Daugmale”, Jēkabpils ielā 19A, Rīgā

BJC "Daugmale", K.Štolcers

09.12.2016 plkst. 17.00

Rīgas meistarsacīkstes kāpšanas sportā grūtajā kāpšanā ar augšējo drošināšanu

Juglas vidusskolas sporta zālē, Kvēles ielā 64, Rīgā

MJC "Prakstiskās estētikas skola", Reinbergs, 29403822

09.12.2016 - 16.05.2017

Rīgas bērnu un jauniešu vizuālās, vizuāli plastiskās mākslas konkurss un labdarības akcija “Ziemas sapnis”

VSIA “Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas novietne Gaiļezers”, Juglas ielā 20, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Mīlgrāvis", Timule 67349492

09.12.2016 plkst. 18.30

Bērnu jogas grupas “Bindu” koncerts – paraugdemonstrējumi

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Svētku zālē K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Tatjana Binde, ieeja bezmaksas

09.12.2016 plkst. 16.00

Muzikas metodiskās apvienības vadītāju sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 103.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inga cimiņa

08.12.2016 plkst. 14.00-18.00

Pasākums ,,Ziemassvēki Silciema ielā”

BJC ,,IK Auseklis", Silciema ielā 3, Rīgā

BJC ,,IK Auseklis", Justīne Vīksna, 67181387

07.12.2016 plkst. 14.00

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!” (Fināls, 6 komandas)

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža, Ķengaraga ielā 3/1, Rīgā

BJC "Daugmale", I.Rimicane; Ilze.Rimicane@intereses.lv

07.12.2016 - 21.12.2016

Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Mazās pērlītes ziemas stāsts”

BJC “Zolitūde”, Ruses ielā 13, Rīgā

BJC "Zolitūde", Barisone, bjczolitude@riga.lv

07.12.2016 plkst. 17.00

Galda tenisa sacensības „Draudzības kauss” 2.posms (jaunākās grupas spēlētājiem)

BJC "Kurzeme", Imantas ielā 11a, Rīgā

BJC "Kurzeme", Jānis Mauriņš

06.12.2016

Atklātās Rīgas skolēnu sacensības trases automodelismā

TJN "Annas 2", Annas ielā 2, Rīgā

TJN "Annas 2", Andris Podosinoviks, 26023666

06.12.2016 plkst. 15.30

Atklātās Rīgas skolēnu sacensības trases automodelismā

TJN “Annas 2” Annas ielā 2, Rīgā

TJN "Annas 2", Podosinoviks

06.12.2016 plkst. plkst.16.00

Skolu vēstures muzeju koordinatoru sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 215.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

05.12.2016 plkst. 10.00-20.00 - 24.12.2016

BJC „Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde “Baltā pasaka”

BJC "Kurzeme", Imantas ielā 11a, Rīgā

BJC "Kurzeme", Ilze Freimane

05.12.2016 - 13.01.2017

Tehniskās jaunrades pulciņu audzēkņu radošo darbu izstāde “Ziemas laiks 2016”

BJC ,,IK Auseklis", Silciema ielā 3, Rīgā

BJC ,,IK Auseklis", Aija Kalniņa

05.12.2016

Vizuālās un lietišķās mākslas studijas “Mēs” radošo darbu izstāde

BJC "Bolderāja" vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

05.12.2016 plkst. 16.00-19.00 - 19.12.2016

Ziemassvētku tirdziņš

BJC "Altona" 1.st.halle, Altonaovas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona", K.Pazare, S.Nagle, J.Šalvīte

04.12.2016

Starptautiskās sporta deju sacensības, Latvijas Kausa posms „Ziemassvētki Siguldā 2016” (Latvijas Kausa posms: Jaunieši CB ST; Juniori II D LA; Juniori I E4; Bērni I E4)

Siguldas 1.pamatskola, Pulkveža Bieža ielā 105, Siguldā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Sporta deju studija "Dzintarjūra", Vilmārs Ivuškāns. Biļetes sacensību vietā.

04.12.2016 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 16.posms

Maku ezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

03.12.2016 plkst. 15.30

BJC “Rīgas Skolēnu pils” Pūtēju orķestra 1. mācību pusgada atskaites koncerts

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zālē, K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Jānis Grahoļskis, ieeja bezmaksas

03.12.2016 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 15.posms

Kalngale-Langa

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

02.12.2016 plkst. 18.30

Meiteņu kora “Rīga” un Rīgas Kamerkora Ziemassvētku ieskaņas koncerts “Tuvu Klāt”

Sv. Jāņa baznīca, Skārņu ielā 24, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Gunta Malēvica, ieeja bezmaksas

02.12.2016 plkst. 8.00 - 20.00

Metodisko materiālu skates dalībnieku pieredzes apmaiņas seminārs

Līvānu bērnu un jauniešu centrs un Preiļu bērnu un jauniešu centrs

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone

01.12.2016 plkst. 14.00

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!” (Kurzemes, Centra, Ziemeļu rajons; Zemgales priekšpilsēta)

Latvijas Ugunsdzēsības muzejs, Hanzas ielā 5, Rīgā

BJC "Daugmale", I.Rimicane; Ilze.Rimicane@intereses.lv

01.12.2016 plkst. 10.00-20.00 (darba dienas); pl. 10.00-16.00 (sestdienas) - 30.12.2016

Audzēkņu radošo darbu izstāde

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

01.12.2016 plkst. pl.10-18.00 pirmdiena-otrdiena; pl.12.00-20.00 trešdiena- piektdiena; pl. 10.00 -17.00 sestdiena - 30.12.2016

BJC “Mīlgrāvis” skolotājas Daces Timules keramikas pulciņa audzēkņu darbu izstāde

Kultūras pils ''Ziemeļblāzma'' bibliotēkā, Ziemeļblāzmas ielā 36, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule

01.12.2016 plkst. pl.10-18.00 pirmdiena-otrdiena; pl.12.00-20.00 trešdiena- piektdiena; pl. 10.00 -17.00 sestdiena - 30.12.2016

BJC “Mīlgrāvis” skolotājas Ingas Supes audzēkņu darbu izstāde “Aizsargājamās putnu sugas Latvijā”

Kultūras pils ''Ziemeļblāzma'' bibliotēkā, Ziemeļblāzmas ielā 36, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule

01.12.2016 plkst. 9.00-19.00 - 30.12.2016

BJC “Mīlgrāvis” skolotāju Ingas Supes un Dagnijas Timules vizuālās mākslas pulciņu audzēkņu darbu izstāde “Svētki Vecmīlgrāvī”

Vecmīlgrāvja primārās veselības centra bērnu nodaļā, Melīdas ielā 10, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule

29.11.2016 plkst. 14.00

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!” (Latgales, Vidzemes priekšpilsēta)

Latvijas Ugunsdzēsības muzejs, Hanzas ielā 5, Rīgā

BJC "Daugmale", I.Rimicane; Ilze.Rimicane@intereses.lv

27.11.2016 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 13.posms

Piekūnītis

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis

26.11.2016 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 14.posms

Vārnukrogs R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis

25.11.2016 plkst. 18.00

Adventes ieskaņas koncerts

BJC "Altona" zāle, Altonovas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona", K.Karps, A.Šmaukstelis, R.Vanags, I. Krūze, A.Liepiņa

24.11.2016 plkst. 15.00

Rīgas vokālistu konkurss „Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…”

Rīgas kultūras centrā „Iļģuciems”, Lidoņu ielā 27, korpuss 2, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

23.11.2016

Rīgas Interešu izglītības metodisko materiālu skates izstādes atklāšana un laureātu apbalvošana

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone

23.11.2016 plkst. 10.00 - 17.00 - 02.12.2016

Metodisko materiālu skates 2016 darbu izstāde

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 215.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone

22.11.2016 plkst. 16.00

Seminārs interešu izglītības sporta skolotājiem

Rīgas Franču licejs, Mēness iela 8

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone

22.11.2016

Konkursa “Superpuika 2017” 2. kārta

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", Annas ielā 2, Rīgā

TJN "Annas 2"; Ē. Loks; eriksloks@yahoo.com; 29277867

21.11.2016 - 24.11.2016

Bērnu ar speciālām vajadzībām vizuāli plastiskās mākslas konkurss „Avīzes otrā elpa, gaidot Latvijas 100-gadi”

Rīgas 5. internātpamatskolas – attīstības centra filiālē, Stokholmas ielā 26/1, Rīgā

Rīgas 5. Internātpamatskolas - attīstības centrs, G.Bērziņa, 67848037

20.11.2016 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 12.posms

Bukulti

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis

19.11.2016 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 11.posms

Mucenieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis

15.11.2016 plkst. 18.30

Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltīts uzvedums “Mūsmājas”

BJC "Kurzeme", Imantas ielā 11a, Rīgā

BJC "Kurzeme", Ilze Freimane

15.11.2016 plkst. 18.00

Tautas dziesmu vakars “Es atnācu uguntiņu…”

BJC "Altona" zāle, Altonovas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona", L.Tīruma, U.Tīrums

14.11.2016 plkst. (darba dienas); pl. 10.00-16.00 (sestdienas) - 30.11.2016

Audumu kolāžas izstāde “Mana Latvija”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

13.11.2016 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 10.posms

Trase 333

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis

13.11.2016 plkst. 12.00

Pirmsskolas vecuma bērnu vokālo ansambļu svētki “Mīlestības diena Latvijai”

Kultūras un atpūtas centrs "Imanta", Anniņmuižas bulvāris 29, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Evija Milzarāja

13.11.2016 plkst. 10.00

Rīgas atklātās sacensības kāpšanas sportā

BJC "Daugmale", Aglonas ielā 39, Rīgā

BJC "Daugmale", Vilks

12.11.2016 plkst. 10.00

Kuģu modeļu sacensības mini baseinā “Rīgas vilnis 2016”

RJTC, Bauskas ielā 88, Rīgā

RJTC, Millers, rjtc@riga.lv

12.11.2016 plkst. 11.00

Komandu spēles konkurss “Rīgas galvenā nomale”

BJC "Bolderāja" kabinetos, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

12.11.2016 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 9.posms

Vārnukrogs

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis

12.11.2016 plkst. 12.00-15.00

Neformālais pianistu festivāls “Kad mārtiņrozes zied”

BJC "IK Auseklis", Silciema ielā 3, Rīgā

BJC ,,IK Auseklis", Veneta Dibrova

12.11.2016 plkst. 13.00

Piedzīvojuma pasākums “Skolotāj, pamēģini savādāk!”

Rīgas Kongresa nama laukums

11.11.2016 - 21.11.2016

Konkurss “PLAKĀTS VALSTS SVĒTKOS”

BJC “Laimīte” Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā

BJC "Laimīte", Kalniņa, 29104908

11.11.2016 - 20.11.2016

„Stāsti par Latviju”, foto konkurss – izstāde

RJTC, Bauskas ielā 88, Rīgā

RJTC, Andersone

09.11.2016 plkst. 16.00-18.00

Rīgas interešu izglītības iestāžu angļu valodas pulciņu audzēkņu erudīcijas konkurss „Vai tu zini…?” Tēma: „Garā pupa”

Bērnu un jauniešu centrs "Zolitūde", Ruses ielā 13, Rīgā

BJC "Zolitūde", Silvija Apse, 67404160

08.11.2016 plkst. 14.00

Rīgas tradicionālā stāstnieku konkursa „Teci, teci, valodiņa”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zālē, K.Barona iela 99, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa, 29472293

07.11.2016 - 09.11.2016

Rīgas Interešu izglītības metodisko materiālu skates prezentācijas

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone

07.11.2016 plkst. 10.00-20.00 (darba dienas); pl. 10.00-16.00 (sestdienas) - 12.12.2016

BJC „Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde „Latvijai”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

07.11.2016 plkst. 10.00-20.00 (darba dienas); pl. 10.00-16.00 (sestdienas) - 12.12.2016

BJC “Bolderāja” pulciņa “Kaleidoskopa” audzēkņu izstāde “Bāka”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

06.11.2016 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 8.posms

Jaunciems Jug. Ez.

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis

05.11.2016 plkst. 11.00

Rīgas Jauno tehniķu centra kauss interkrosā

RJTC Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Dins Bahs

05.11.2016 - 26.11.2016

BJC “IK Auseklis” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas radošo darbu izstāde ,,Veltījums Latvijai”

BJC "IK Auseklis", Silciema ielā 3, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs ,,IK Auseklis", Aija Kalniņa

05.11.2016 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 7.posms

Bāliņi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis

04.11.2016 plkst. 14.00 - 09.11.2016

Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss “Rīgas zvirbulis” 3. kārta

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Teātra mākslas skolotāju metodiskās apvienības vadītāja Laura Paegle 27006034

02.11.2016 - 31.12.2016

Rīgas internātvidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem izstāde „Rīgas atspulgi mūsu radošajos darbos”

Rīgas Centrālās bibliotēkas Mākslas un mūzikas nodaļā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

01.11.2016 - 08.12.2016

Datorgrafikas izstāde-konkurss “Es mīlu Latviju”

Rīgas jauno tehniķu centrs, Bauskas ielā 88

Rīgas Jauno tehniķu centrs

01.11.2016 - 08.12.2016

Datorgrafikas izstāde – konkurss “Es mīlu Latviju”

RJTC, Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Andersone

30.10.2016 plkst. 16.00

Kamerkora “Tonika” 50 gadu jubilejas koncerts “Ceļš, kas sauc ” (koncertā piedalīsies arī īpašie viesi – Goran Gora, Mārtiņš Ruskis, Uģis Roze, Mārtiņš Zilberts, Zane Goiževska u.c.)

Latvijas Universitātes Lielajā aulā, Raiņa bulvārī 19, Rīgā

BJC "Rīgas skolēnu pils", Inga Cimiņa (Biļetes www.bilesuparadize.lv)

30.10.2016 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 6.posms

Asara ez.

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

29.10.2016 plkst. 10.00

Rīgas atklātās skolēnu lidmodelisma sacensības H – 600 (ar roku metamie modeļi) un F-3-K modeļu klasēs

Aviācijas centrā “Spilve” Spilves ielā 1, Rīgā

TJN “Annas 2” Annas ielā 2

29.10.2016 plkst. 9.30-17.30

Jūrmalas Rogainings

Jūrmala - Lielupe

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

24.10.2016 plkst. 10.00 - 18.00 - 30.11.2016

Sabiedrības integrācijas projekta “Vecmīlgrāvja stāsti” ietvaros. Vecmīlgrāvja bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu izstāde “Vecmīlgrāvja stāsti”

BJC "Mīlgrāvis" 2.stāva gaitenis, izstāžu zāle, Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

24.10.2016 plkst. 9.00

Seminārs Rīgas teātru pulciņu skolotājiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

24.10.2016 plkst. 10.00 - 12.11.2016

Kursi teātru pulciņu skolotājiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons, 29620325

23.10.2016 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 5.posms

Baloži

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

22.10.2016 plkst. 10.00-22.00

Sporta deju sacensības, Latvijas kausa posms „Siguldas rudens 2016”

Siguldas 1.pamatskolā, Pulkveža Brieža ielā 105, Siguldā

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", Sporta deju studija "Dzintarjūra", Vilmārs Ivuškāns, mob.t.26406147. Biļetes sacensību vietā

22.10.2016 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 4.posms

Langst. Makst.

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

21.10.2016

Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss “Rīgas zvirbulis” 2. kārta Kurzemes rajonā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Pasākumu koordinatore Ilze Herberga 29696527

20.10.2016 plkst. 15.00

Rīgas bērnu un skolenu LEGO konstruktoru radošais konkurss “Aiz sava loga redzu es…”

BJC "Bolderāja", zālē, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", A.Dasmane, K.Katinska 67435096

20.10.2016 plkst. 14.45

Foto orientēšanās sacensības “Torņakalna pērles”

pulcēšanās BJC “Altona”, (Altonavas ielā 6, Rīgā), plkst. 15.00- 17.00 – foto orientēšanās Torņakalnā

BJC “Altona”

20.10.2016 plkst. 14.00

Izzinoši atraktīvs sadraudzības pasākums “Dejas prieks manā dzīvē”

Rīgas sākumskolā “Valodiņa” Blaumaņa ielā 26, Rīgā

Rīgas sākumskolas “Valodiņa”, V.Saldava-Reice

19.10.2016

Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss “Rīgas zvirbulis” 2. kārta Latgales priekšpilsētā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Pasākumu koordinatore Ilze Rimicāne 29701995

19.10.2016 plkst. 17.00

Galda tenisa sacensību „Draudzības kauss” 1.posms

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Imantas ielā 11a, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Jānis Mauriņš

17.10.2016 - 23.10.2016

Karjeras nedēļa (dažādi pasākumi pulciņu ietvaros)

BJC "Bolderāja", Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", A.Dasmane, 67435096

17.10.2016 - 19.10.2016

Darbu nodošana Starptautiskajai bērnu zīmējumu biennālei “Taškentas prieks” Bērnu un jauniešu centrā “Rīgas Skolēnu pils”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

16.10.2016 plkst. 9.30-17.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 3.posms

Beberķu ez. D

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

15.10.2016 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 2.posms

Upesciema dīķis

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

14.10.2016 plkst. 17.00

Rīgas meistarsacīkstes kāpšanas sportā grūtajā kāpšanā ar augšējo drošināšanu

Juglas vidusskolas sporta zālē, Kvēles ielā 64, Rīgā

MJC "Prakstiskās estētikas skola", Reinbergs, 29403822

14.10.2016

Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss “Rīgas zvirbulis” 2.kārta Vidzemes priekšpilsētā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Pasākumu koordinatore Ilze Herberga 29221675

14.10.2016 - 15.10.2016

Rīgas atklātās sacensības lēcienos uz batuta “Rīgas čempionāts – 2016”

Rīgas atklātās sacensības lēcienos uz batuta "Rīgas čempionāts - 2016"

BJC "Daugmale", L.Tarasenko

14.10.2016 - 11.11.2016

„Stāsti par Latviju” Foto konkurss – izstāde

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88, Rīgā

RJTC, Andersone

12.10.2016

Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss “Rīgas zvirbulis” 2. kārta Zemgales priekšpilsētā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Pasākumu koordinatore Alda Bēvalde 26404919

11.10.2016 - 31.10.2016

Rīgas vizuāli plastiskās mākslas konkursa izstāde „Gleznojumi uz zīda. Augstu gaisā.”

Kultūras pils "Ziemeļblāzma", Ziemeļblāzmas iela 36 (labāko darbu autoru izstāde) un BJC "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas iela 14, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Mīlgrāvis", Dace Timule, 67349492

11.10.2016 plkst. 9.00 - 19.30 - 30.10.2016

BJC “Mīlgrāvis” skolotājas, stikla mākslinieces Bārbalas Gulbes darbu izstāde

Kultūras pils ''Ziemeļblāzma'' izstāžu zāle, Ziemeļblāzmas ielā 36, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

11.10.2016

Konkursa “Superpuika 2017”, 1.kārta

Tehniskās jaunrades namā "Annas 2", Annas ielā 2, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2"; Ē. Loks; eriksloks@yahoo.com; 29277867

10.10.2016 - 03.11.2016

BJC “Daugmale” Foto-video un žurnalistikas studijas audzēkņa Lukina personālizstāde

BJC "Daugmale", Jēkabpils ielā 19a, 201.telpa, Rīgā

BJC "Daugmale", I.Žīgurs

10.10.2016 - 27.10.2016

BJC “Daugmale” Rokdarbu un dizaina pulciņa izstāde

BJC "Daugmale", Jēkabpils ielā 19a, 216.telpa, Rīgā

BJC "Daugmale", O.Jevsejeva

10.10.2016 plkst. 10.00-20.00 (darba dienas); pl. 10.00-16.00 (sestdienas - 11.11.2016

Bērnu zīmējumu un esejas konkursa labāko darbu izstāde “Mana apkaime. Manas apkaimes stāsts”

BJC "Bolderāja" vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

09.10.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas noslēgums un Ziemas magnēts 1.posms

Ropaži

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

07.10.2016

Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss “Rīgas zvirbulis” 2. kārta Ziemeļu rajonā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Pasākumu koordinatore Maira Kalniņa 29104908

07.10.2016 plkst. 13.00

Rīgas skolēnu sporta tūrisma sacensības “Rīgas Tūrists 2016”

Šmerlis, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", Inga Liepiņa, mob.t.26525949

06.10.2016 plkst. 16.00

Sanāksme Rīgas interešu izglītības mūzikas kolektīvu vadītājiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils" , K.Barona 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inta Godiņa

06.10.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 80.posms

Mašēnu ezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

06.10.2016 plkst. 15.00-18.00

BJC ,,IK Auseklis” rudens kauss

LSPA šautuve

BJC "IK Auseklis", Ludmila Beļikova, 26592236

05.10.2016

Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss “Rīgas zvirbulis” 2. kārta Centra rajonā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Pasākumu koordinatore Maija Feldmane 29545205

05.10.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 79.posms

Priedaine

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

04.10.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 78.posms

Berģi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

04.10.2016 plkst. 15.00-18.00

BJC ,,IK Auseklis” rudens kauss

LSPA šautuve

BJC "IK Auseklis", Ludmila Beļikova, 26592236

03.10.2016 plkst. 10.00-20.00 - 04.11.2016

BJC „Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde „Krāsainās pasakas”

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Imantas ielā 11a, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Ilze Freimane

03.10.2016 plkst. 9.30

Sanāksme Rīgas interešu izglītības iestāžu metodiķiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99, 215. telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone

01.10.2016 plkst. 10.00-20.00 (darba dienas), plkst. 10.00-16.00 (sestdienas) - 31.10.2016

BJC “Bolderāja”audzēkņu radošo darbu izstādes

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", A.Dasmane, 67435096

01.10.2016 plkst. 10.00 - 18.00 - 12.10.2016

BJC “Mīlgrāvis” datorgrafikas skolotāja, mākslinieka Olafa Muižnieka darbu izstāde “Krāsainās 3D grafikas”

BJC "Mīlgrāvis" 1., 2.stāvā, Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

22.09.2016 plkst. 15.30

Seminārs Rīgas interešu izglītības vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas programmu skolotājiem

Bērnu un jauniešu centrā „Rīgas Skolēnu pils”, K.Barona 99, Svētku zālē

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

19.09.2016

Vides izziņas konkursa “Nāc dārzā ciemoties!”

RDS dārzā, Ernestīnes ielā 8A, Rīgā

BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola", I. Bērziņa 27842663

19.09.2016 - 06.10.2016

BJC “Daugmale” Foto-video un žurnalistikas studijas audzēknes Danielas Īlenas personālizstāde

BJC "Daugmale", Jēkabpils ielā 19a, 201.telpa, Rīgā

BJC "Daugmale", I.Žīgurs

18.09.2016

Rīgas atklātās sacensības ”Rudens kauss” auto daudzcīņā ar kartingiem

Balasta dambis 2, “Kartinga halle”, Rīga

Rīgas Jauno tehniķu centrs

17.09.2016 - 18.09.2016

Rīgas atklātās kausa izcīņas sacensības F-1-A, B, C, H, G un H-600 lidmodeļu klasēs

Tukuma lidlaukā

Rīgas Jauno tehniķu centrs

16.09.2016 - 17.09.2016

Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” atklātās sacensības grieķu-romiešu cīņā “Daugmales kauss”

BJC "Daugmale", Jēkabpils ielā 19A, Rīgā

BJC "Daugmale"

09.09.2016 - 11.09.2016

19. Jāņa Rimšas starptautiskais Rīgas atklātais piemiņas turnīrs 100 lauciņu dambretē jauniešu komandām

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Raivo Dēliņš, 28869969

01.09.2016 - 30.09.2016

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 1. kārta

Izglītības un kultūras iestādēs

Izglītības un kultūras iestādes

01.09.2016 - 07.10.2016

Animācijas konkurss – festivāls “DEBESSmANNA”

TJN “Annas 2” Annas ielā 2 un kinoteātrī K-Suns Elizabetes ielā 83/85, Rīgā

TJN “Annas 2”

01.09.2016 - 01.11.2016

Rīgas Interešu izglītības metodisko materiālu skates metodisko materiālu iesniegšana

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone

31.08.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

27.08.2016

Rīgas Jauno tehniķu centra KAUSS MOTOŠOSEJĀ SCOOTERIEM

RJTC stadiona teritorijā, Bauskas iela 88, Rīga

Kaspars Brigzne 29913613

25.08.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Bieriņu velotrasē, Mārupītes parkā, Amulas ielā, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

24.08.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

18.08.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Bieriņu velotrasē, Mārupītes parkā, Amulas ielā, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

17.08.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

11.08.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Bieriņu velotrasē, Mārupītes parkā, Amulas ielā, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

10.08.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

04.08.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Bieriņu velotrasē, Mārupītes parkā, Amulas ielā, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

03.08.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

28.07.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 50.posms

Trase 333

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

28.07.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Bieriņu velotrasē, Mārupītes parkā, Amulas ielā, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

27.07.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 49.posms

Avotnieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

27.07.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

26.07.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 48.posms

Inčupe-Bādciems

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

21.07.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 47.posms

Vilnius

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

21.07.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Bieriņu velotrasē, Mārupītes parkā, Amulas ielā, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

21.07.2016

Rīgas precizitātes diena basketbola metienos

Reģionālajā sporta centrā “Ķengarags” Maskavas ielā 283B, Rīgā

BJC "Daugmale"

20.07.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 46.posms

Skuķīši

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

20.07.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

19.07.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 45.posms

Carnikava Z

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

14.07.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 44.posms

Podkājas

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

14.07.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Bieriņu velotrasē, Mārupītes parkā, Amulas ielā, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

13.07.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 43.posms

Ložmetējkalns A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

13.07.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

12.07.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 42.posms

Dzirnezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

09.07.2016 plkst. 11.30-13.00

Apģērbu stila un modes pulciņa radošās darbnīcas bērniem Senās mūzikas festivāla ietvaros

Rundāles pils, Pilsrundāle, Rundāles pagasts, Rundāles novads

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", skolotāja Antra Žīgure

07.07.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 41.posms

Maltuves purvs

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

07.07.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Bieriņu velotrasē, Mārupītes parkā, Amulas ielā, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

06.07.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 40.posms

Riekstukalns

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

06.07.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

05.07.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 39.posms

Kalngale-Jūgezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

01.07.2016 - 03.07.2016

Rīgas atklātās sacensības kuģu modelismā “Riga Cup 2016” FSR-V un Eco klasēs

Tukuma novada Džūkstes pagasta atpūtas bāze "Kliģi"

BJC "Kurzeme", Verners Rugājs

30.06.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Bieriņu velotrasē, Mārupītes parkā, Amulas ielā, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

30.06.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 38.posms

Upesciema dīķi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

29.06.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

29.06.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 37.posms

Tīreļi A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

28.06.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 36.posms

Carnikava

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

23.06.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Bieriņu velotrasē, Mārupītes parkā, Amulas ielā, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

22.06.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

22.06.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 35.posms

Mežkalni

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

21.06.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 34.posms

Piekūnītis

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

18.06.2016 plkst. 9.30

Jauno cerību kauss 2016 (taekvondo WTF)

RJTC Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Sandris Radziņš, 29473987

17.06.2016 - 19.06.2016

Latvijas MTB-O daudzdienas orientēšanās sacensības

Smiltene

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

16.06.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Bieriņu velotrasē, Mārupītes parkā, Amulas ielā, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

16.06.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 33.posms

Bāliņi-Garkalne

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

16.06.2016

Bērnu un jauniešu centra „Daugmale” atklātās sacensības fitnesa daudzcīņā

Reģionālajā sporta centrā “Ķengarags” Maskavas ielā 283B, Rīgā

BJC "Daugmale"

15.06.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

15.06.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 32.posms

Cielavas R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

14.06.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 31.posms

Ummis

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

09.06.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Bieriņu velotrasē, Mārupītes parkā, Amulas ielā, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

09.06.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 30.posms

Bālinī-Zaķumuiža

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

08.06.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

08.06.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 29.posms

Lapsas A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

07.06.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 28.posms

Mežaparks

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

05.06.2016 plkst. 16.00

Austrumu deju kolektīvu koncerts “Austrumu pasakas”

Latvijas Ebreju kopienas nams, Skolas ielā, 6, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", skolotāja Inna Varfolomejeva

02.06.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Bieriņu velotrasē, Mārupītes parkā, Amulas ielā, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

02.06.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 27.posms

Makstenieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

01.06.2016

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

01.06.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 26.posms

Priedaine

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

31.05.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 25.posms

Lilastes es.D

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

30.05.2016 plkst. pl.17.00-19.00

Projekts “Altonas svētku mozaīka” (Flīžu mozaīku skiču veidošana un gleznošana)

BJC "Altona", Altonavas ielā 6, 3.stāvs, klubs "Mežrozīte ", Rīgā

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354

29.05.2016 plkst. 11.00

Balss attīstības studijas “Kantilēna” gada atskaites koncerts “Nāc sadziedāt”

Kultūras un atpūtas centrā "Imanta", Anniņmuižas bulvārī 29, Rīgā

BJC "Bolderāja", A.Dasmane, 67435096

28.05.2016 plkst. 13.00

Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīti svētki “Lidojums ar gaisa balonu”

BJC "Bolderāja", Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", A.Dasmane, 67435096

28.05.2016 plkst. 11.00

Florbola turnīrs “Rīgas atklātais izaicinājuma kauss 4 x 4 meitenēm”

RJTC Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Santa Muceniece 26126388

27.05.2016 - 28.05.2016

BJC “Daugmale” meistarsacīkstes lēcienos uz batuta

BJC "Daugmale", Aglonas ielā 39, Rīgā

BJC "Daugmale", L.Tarasenko

27.05.2016 plkst. 15.00-18.00

Pusgadsimts Maskavas forštatē – kultūrizglītojošs pasākums BJC “Daugmale” 50 gadu jubilejas ietvaros

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a, Miera dārza teritorijā, Rīgā

26.05.2016 plkst. 17.30

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Bieriņu velotrasē, Mārupītes parkā, Amulas ielā, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

26.05.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 24.posms

Garkalnes st.

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

26.05.2016 plkst. pl.17.00-19.00

Projekts “Altonas svētku mozaīka” (Flīžu mozaīku skiču veidošana un gleznošana)

BJC "Altona", Altonavas ielā 6, 3.stāvs, klubs "Mežrozīte ", Rīgā

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354

26.05.2016 plkst. 18.00

Ritmoplastikas pulciņa mācību gada noslēguma pasākums „Vasara laukos”

BJC „Rīgas Skolēnu pils” Svētku zālē, K. Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Rita Birzule, 28323749

25.05.2016 plkst. 12.00

Festivāls “Skan Latvijas dziesma”

Likteņdārzā, Koknesē

Rīgas 4.speciālā internātpamatskola, Hiršte, 2610922

25.05.2016 plkst. 17.30

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

25.05.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 23.posms

Kalniņi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

25.05.2016 plkst. 18.00

Jauno mūziķu studijas koncerts

BJC "Altona", Altonavas iela 6, zālē, Rīgā

BJC "Altona", R.Vanags, A.Šmaukstelis

24.05.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 22.posms

Šmerlis

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

23.05.2016 - 20.06.2016

Rīgas interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas plenēra dabā “Zem kastaņu baltajām svecēm” izstāde

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas foajē, Vienības gatvē 45, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Altona", Dzintra Kņaze, 67612354

23.05.2016 plkst. pl.17.00-19.00

Projekts “Altonas svētku mozaīka” (Flīžu mozaīku skiču veidošana un gleznošana)

BJC "Altona", Altonavas ielā 6, 3.stāvs, klubs "Mežrozīte ", Rīgā

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354

21.05.2016 plkst. 11.00

Atklātās sacensības raķešu modelismā “RĪGAS PAVASARIS”

Aviācijas centrā „Spilve”, Spilves ielā 1, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", L.Pumpurs, 28313008

21.05.2016 plkst. 12.00

Rīgas interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas plenērs dabā ,,Zem kastaņu baltajām svecēm”

Arkādija parkā, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Altona", Dzintra Kņaze, 67612354

21.05.2016 plkst. 17.00

Mazo vokālistu konkurss “Strazdulēns 2016”

BJC “IK Auseklis”, Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis"

21.05.2016 plkst. 17.00-21.00

Muzeju nakts “Pārsteigumu durvis”

BJC “IK Auseklis”, Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Olafs Šāvels, 67181497

21.05.2016 plkst. pl.14.00

Starptautiskajai Ģimenes dienai veltīts koncerts

Rīgas Svētā Jāņa baznīca, Skārņu ielā 24, Rīgā

BJC "Kurzeme", Sintija Grava, 67105437

21.05.2016 plkst. 14.00

Flautu ansambļa koncerts

BJC „Rīgas Skolēnu pils” Svētku zālē, K. Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Elza Bleikša, 29329989

21.05.2016 plkst. 16.00

Bērnu kora studijas „Odziņas” koncerts „Odziņu skanīgais ceļojums”

Latvijas universitātes Lielā aulā, Raiņa bulvārī 19, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Rita Birzule, 28323749

20.05.2016

Konference veltīta J. Grestes 140. dzimšanas dienai

Jelgavas Ģ. Eliasa vēstures un mākslas muzejā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

20.05.2016 - 30.10.2016

Rīgas interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkurss – izstāde “Latvijas dzīvnieki dabas ainavās”

Rīgas nacionālais zooloģiskais dārzs

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", Māra Mickeviča, 26563857

20.05.2016 plkst. 17.00

BJC “Altona” svētku gads turpinās – Muzikālās teātra studijas izrāde “Lorax”

BJC "Altona", Altonavas ielā 6, zāle, Rīgā

BJC "Altona", L.Tīruma, U.Tīrums

20.05.2016 plkst. 18.00

BJC “Altona” svētku gads turpinās – Dārza SvētkI BJC audzēkņiem, vecākiem, mikrorajona iedzīvotājiem

BJC "Altona", Altonavas ielā 6, pagalms, Rīgā

BJC "Altona", B.Šlanka, Dz.Kņaze

20.05.2016 plkst. 18.00

Vokālā ansambļa „Canzone” koncerts „Ar laiviņu ielaidos”

Rīgas Latviešu biedrības nama Līgo zālē, Merķeļa ielā 13, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Gerda Griķe, 26245793

19.05.2016 plkst. 17.30

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Bieriņu velotrasē, Mārupītes parkā, Amulas ielā, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

19.05.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 21.posms

Silakrogs

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

19.05.2016 plkst. 18.00

Muzikālās teātra studijas izrāde jaunākās grupas “Jautrās rotaļas”

BJC "Altona", Altonavas ielā 6, zāle, Rīgā

BJC "Altona", L.Tīruma, U.Tīrums

19.05.2016 plkst. pl.17.00-19.00

Projekts “Altonas svētku mozaīka” (Flīžu mozaīku skiču veidošana un gleznošana)

BJC "Altona", Altonavas ielā 6, 3.stāvs, klubs "Mežrozīte ", Rīgā

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354

18.05.2016 plkst. 17.00

Rīgas atklātie ģimeņu sporta svētki “Mammu, gribu sportot!”

BJC "Laimīte" Reģionālajā sporta centrā "Sarkandaugava", Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Laimīte", Spīķe, 29267694

18.05.2016 plkst. 17.30

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

18.05.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 20.posms

Lielupe

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

17.05.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 19.posms

Langa

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

16.05.2016 plkst. 17.00-19.00

Projekts “Altonas svētku mozaīka” (Flīžu mozaīku skiču veidošana un gleznošana)

BJC "Altona", Altonavas ielā 6, 3.stāvs, klubs "Mežrozīte ", Rīgā

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354

15.05.2016 plkst. 16.00

Meiteņu kamerkora „Tonika” koncerts „TUTEPATĀS”

Rīgas Latviešu biedrības nama Baltā zālē, Merķeļa ielā 13, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Inga Cimiņa, 26350621

14.05.2016 plkst. 11.00

Rīgas sacensības minikāriem

Priekuļu trasē

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Dargis, 297444404

14.05.2016 plkst. 10.00

Jauno ūdens pētnieku konkurss

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, Rīga

Bērnu un jauniešu vides izglītības centrs "Rīgas Dabaszinību skola", Pestovs, 22317880

14.05.2016 plkst. 10.00

Jauno vides pētnieku konkurss

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, Rīga

Bērnu un jauniešu vides izglītības centrs "Rīgas Dabaszinību skola", Pestovs, 22317880

13.05.2016 plkst. 18.00

Muzikālās teātra studijas izrāde “Mazais ganiņš”

BJC "Altona", Altonavas ielā 6, zāle, Rīgā

L.Tīruma, U.Tīrums

13.05.2016 - 30.05.2016

Zīmēšanas un tēlniecības studiju, netradicionālo mākslas tehniku studijas, tekstilmākslas studijas “Vijumiņš”, filcēšanas pulciņa un LEGO pulciņa skolas vecuma audzēkņu pavasara izstāde

BJC "Altona", Altonavas iela 6, izstāžu zālē, hallē, Rīgā

BJC "Altona", D.Endziņa, J.Šalvīte, I.Drēviņa, 67612354

13.05.2016 plkst. 12.00 - 16.05.2016

Rīgas atklātās sporta aerobikas meistarsacīkšu un “Auseklis aerobic open cup Riga 2016”

Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijā, A. Saharova ielā 35, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Otersone, 29392185

13.05.2016 plkst. 19.00

Koklētāju ansambļa „Austriņa” un Igaunijas kanneļu ansambļa draudzības koncerts

BJC „Rīgas Skolēnu pils” Svētku zālē, K. Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Iveta Tauriņa, 29176399

12.05.2016 plkst. 10.00

Reģionālā sporta centra “Ķengarags” 2016.gada vasaras sporta sezonas atklāšanas svētki

BJC "Daugmale", Maskavas iela 273, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Daugmale", Māris Lesčinskis, 26131499

12.05.2016 plkst. 17.30

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Bieriņu velotrasē, Mārupītes parkā, Amulas ielā, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

12.05.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 18.posms

Mucenieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

12.05.2016 plkst. 16.00-17.00

BJC “IK Auseklis” gada noslēguma koncerts

BJC “IK Auseklis”, Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Veneta Dubrova, 22342921

12.05.2016 plkst. 18.00

Māmiņas dienas koncerts

BJC "Altona", Altonavas ielā 6, zāle, Rīgā

K.Daugavvanaga, L.Krūmiņa

12.05.2016 plkst. pl.17.00-19.00

Projekts “Altonas svētku mozaīka” (Flīžu mozaīku skiču veidošana un gleznošana)

BJC "Altona", Altonavas ielā 6, 3.stāvs, klubs "Mežrozīte ", Rīgā

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354

11.05.2016 plkst. 17.30

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

11.05.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 17.posms

Olaine

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

11.05.2016 plkst. 13.00

Rīgas speciālo skolu audzēkņu sacensības „Netradicionālā vieglatlētika”

Ķengaraga stadionā, Maskavas ielā 283B, Rīgā

Rīgas Valda Avotiņa pamatskolas - attīstības centrs, Anita Pormale, 22367351

11.05.2016 plkst. 16.00

Attīstošās nodarbības ar bilingvālo apmācību, atklātā nodarbība “Pļavā”

BJC "Bolderāja", Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", A.Dasmane, 67435096

11.05.2016 plkst. 19.00

Meiteņu kora „Rīga” koncerts „Neuzvarams prieks”, koncertā piedalās Rīgas Kamerkoris, solisti Agnese Rakovska, Niks Freimanis, aktrise Zane Daudziņa

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zāle, Mūkusalas ielā 3, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Gunta Malēvica, 22018399, biļetes EUR 5.00 „Biļešu Paradīze”

10.05.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 16.posms

Atari

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

10.05.2016 plkst. 17.00

2.-4. klašu koru koncerts “Rīgas gailis 2016”

Rīgas Doms, Herdera laukums 6, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inta Godiņa

09.05.2016 - 09.09.2016

II pusgada BJC “IK Auseklis” vizuālās, vizuāli plastiskās mākslas, tehniskās jaunrades un friziermākslas pulciņu audzēkņu radošo darbu izstāde “Pavasara ziedos”

BJC "IK Auseklis", Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Aija Kalniņa, 67181085

09.05.2016 plkst. pl.17.00-19.00

Projekts “Altonas svētku mozaīka” (Flīžu mozaīku skiču veidošana un gleznošana)

BJC "Altona", Altonavas ielā 6, 3.stāvs, klubs "Mežrozīte ", Rīgā

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354

08.05.2016 plkst. 15.00

Kora „Accolada” pavasara koncerts „Aicinājums” (krievu val.) koncertā piedalās TAD “Uguntiņa”, koklētāju ansamblis „Austriņa”

Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē, Merķeļa ielā 13, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Oksana Čerkasova, 27006018

08.05.2016 plkst. 16.00

Tautas deju ansambļa „Uguntiņa” koncerts „Nāc, māsiņa, padancot!”

Rīgas Latviešu biedrības nama Lielā zālē, Merķeļa ielā 13, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Gita Ūdre, 27006026, Biļetes EUR 5.00 „Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās

07.05.2016 plkst. 12.00

Rīgas izglītības iestāžu tautas deju kolektīvu koncerts, veltīts Mātes dienai

Atpūtas centrs ,,Lido"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Indra Filipsone

07.05.2016

Komandu dambretes turnīrs “Ģimenes kauss”

BJC "Bolderāja", Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", Z.Golubeva, 67435096

06.05.2016

VISC skatuves runas konkurss 3. kārta – fināls

BJC “Rīgas Skolēnu pils”, K.Barona iela 99

VISC sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru, Laura Paegle

06.05.2016 plkst. 17.00

Rīgas meistarsacīkstes kāpšanas sportā grūtajā kāpšanā ar augšējo drošināšanu

Juglas vidusskolas sporta zālē, Kvēles ielā 64, Rīgā

MJC "Prakstiskās estētikas skola", Reinbergs, 29403822

05.05.2016 - 26.05.2016

Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde „Laikmetu griežos 9”

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā, Palasta ielā 4, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Kalniņa, 6718085

05.05.2016 plkst. 17.30

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Bieriņu velotrasē, Mārupītes parkā, Amulas ielā, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

05.05.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 15.posms

Juglas p-f.

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

05.05.2016 plkst. pl.17.00-19.00

Projekts “Altonas svētku mozaīka” (Flīžu mozaīku skiču veidošana un gleznošana)

BJC "Altona", Altonavas ielā 6, 3.stāvs, klubs "Mežrozīte ", Rīgā

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354

04.05.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 14.posms

Božas

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

03.05.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšamās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 13.posms

Kalngale - Garciems

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

03.05.2016 plkst. darba dienas pl.9.00-18.00 - 25.05.2016

Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas darbu izstāde-konkurss “Putnu salidojums”

Rīgas Kultūras centrs "Iļģuciems", Lidoņu ielā 17, K-2, Rīgā

BJC "Kurzeme", Ieva Medne, 67105437

02.05.2016 plkst. pl.17.00-19.00

Projekts “Altonas svētku mozaīka” (Flīžu mozaīku skiču veidošana un gleznošana)

BJC "Altona", Altonavas ielā 6, 3.stāvs, klubs "Mežrozīte ", Rīgā

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354

01.05.2016

Rīgas 74.vidusskolas tautas deju kolektīva ,,Raduga” jubilejas koncerts

Maskavas tautas nams

30.04.2016 plkst. 12.00

XII Starptautiskais baleta, teātru, klasiskās un modernās dejas kolektīvu deju forums “Rīga” (fināls)

Kultūras pils "Ziemeļblāzma", Ziemeļblāzmas ielā 36, Rīgā

Mākslinieciskās jaunrades centrs "Praktiskās estētikas skola", Tālis Sils, 29188871

30.04.2016 plkst. 11.00

Atklātās kausa izcīņas sacensības gaisa pūķiem

Zaķusalā (pie televīzijas torņa), Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Zigurds Millers, 29218606

30.04.2016 plkst. 9.00

V Rīgas atklātās karatē meistarsacīkstes

Rīgas 34. vidusskola, Kandavas ielā 4/6, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Vasjanovs, 29451136

29.04.2016

XII Starptautiskā baleta, teātru, klasiskās un modernās dejas kolektīvu deju foruma “Rīga” dalībniekiem dažādu deju meistarklases

Mākslinieciskās jaunrades centrā "Praktiskās estētikas skola", Burtnieku ielā 34, Rīgā

Mākslinieciskās jaunrades centrs "Praktiskās estētikas skola", Tālis Sils, 29188871

29.04.2016

Rīgas vispārizglītojošo mazākumtautību skolu koru koncerts “Dziedam Latvijai”

Kultūras pils "Ziemeļblāzma"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

28.04.2016 plkst. 15.00

Rīgas vispārējās izglītības iestāžu vēstures muzeju skates – atestācijas noslēguma pasākums

Latvijas Kara muzejs

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

28.04.2016

Rīgas atklātais informātikas konkurss

Rīgas 1.speciālā internātpamatskola, Ģertrūdes ielā 18, Rīgā

Rīgas 1.speciālā internātpamatskola, Ainārs Beitiks 67181339

28.04.2016 plkst. 17.30

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Bieriņu velotrasē, Mārupītes parkā, Amulas ielā, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

28.04.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 12.posms

Brekši

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

28.04.2016 plkst. 13.00

2.-4.klašu koru konkursa “Tauriņu balsis 2016” 2. kārta Rīgas pilsētā

Rīgas 6.vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar VISC

27.04.2016 plkst. 17.30

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

27.04.2016 plkst. 11.30

Atklātais Rīgas skolēnu radioelektronikas konkurss

TJN "Annas 2", Annas ielā 2, Rīgā

TJN "Annas 2", Egmonts Pavlovskis, epavlovskis@inbox.lv, 29692173

27.04.2016 - 17.05.2016

Rīgas jauniešu – fotoamatieru analogās melnbaltās fotogrāfijas praktikums – konkurss

TJN "Annas 2", Annas ielā 2, Rīgā

TJN "Annas 2", Andrejs Grants, agrants@gmail.com, 29118097

27.04.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 11.posms

Kleisti

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

27.04.2016 plkst. 15.30

Izstādes-konkursa “Sen to Rīgu daudzināja” noslēgums

Dzelzceļa vēstures muzejā, Uzvaras bulvārī 2A

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

26.04.2016 plkst. 14.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss

Kultūras centrs "Imanta", Aniņmuižas bulvārī 29, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gaļina Novikova, galina.novikova@intereses.lv, 28281359

26.04.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 10.posms

Mangaļsala

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

25.04.2016 plkst. (darba dienas pl. 10.00 - 20.00) - 29.05.2016

BJC “Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju audzēkņu darbu gada noslēguma izstāde

BJC "Kurzeme" 3.stāvs, Imantas ielā 11a , Rīgā

BJC "Kurzeme", Freimane, 29971312

25.04.2016 - 29.04.2016

Rīgas atklātais čempionāts telpu futbolā

Rīgas 89.vidusskolā, Hipokrāta ielā 27, Rīgā

Rīgas 89.vidusskola, Ņerkasova, 29269848

25.04.2016 plkst. 14.00

Sporta svētki bērniem ar speciālām vajadzībām

MJC "Prakstiskās estētikas skola", Burtnieku ielā 24, Rīgā

MJC "Prakstiskās estētikas skola", Podniece, 29286868

25.04.2016 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00 - 29.05.2016

BJC “Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju audzēkņu darbu gada noslēguma izstāde

BJC "Kurzeme" 3.stāvs, Imantas ielā 11a , Rīgā

BJC "Kurzeme", Ilze Freimane, 29971312

23.04.2016 plkst. 10.00

Lielā talka!

BJC "Bolderāja", Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", A.Dasmane, 67435096

23.04.2016 plkst. 13.00

Ģitārspēles ansambļu un solistu konkurss “Es un mūzika”

BJC "Kurzeme", Imantas ielā 11a, Rīgā

BJC "Kurzeme", Grava, 29778384

23.04.2016 - 24.04.2016

Orientēšanās sacensības “Riga Cup”

Baldone-Riekstukalns

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

22.04.2016 plkst. 18.00

Rīgas izglītības iestāžu tautas deju kolektīvu koncerts “Trejdeviņi deju raksti”

Kultūras pils "Ziemeļblāzma"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

22.04.2016

Tautas dejas modelēšanas koncerts

Kultūras pils "Ziemeļblāzma", Ziemeļblāzmas ielā 36, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa 29333653

22.04.2016 plkst. 18.00

Mūsdienu deju draudzības koncerts

BJC "IK Auseklis", Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Paula Gorobeca, 226423604

21.04.2016 - 24.04.2016

Rīgas atklātais skolēnu un jauniešu floristikas konkurss „Pavasara elpa”

"RTU - BT1", Ķīpsalas ielā 8, Rīgā

Bērnu un jauniešu vides izglītības centrs "Rīgas Dabaszinību skola", Elita Logina, 29293455

21.04.2016 plkst. 15.30

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Bieriņu velotrasē, Mārupītes parkā, Amulas ielā, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

21.04.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 9.posms

Biķernieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

21.04.2016 plkst. 16.00

Interešu izglītības vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu pedagogu metodisko darbu izstāde-konkursa noslēgums

Bērnu un jauniešu centrā „Mīlgrāvis”, Baltāsbaznīcas ielā 14

20.04.2016 plkst. 13.00

Rīgas vispārējās un interešu izglītības iestāžu 2. – 4. klašu koru skate (Centra rajons, Ziemeļu rajons)

Rīgas Raiņa 8.vakara (maiņu) vidusskola, K.Barona iela 71

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

20.04.2016 plkst. 17.30

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

20.04.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 8.posms

Bumbukalns R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

19.04.2016 plkst. 13.00

Rīgas vispārējās un interešu izglītības iestāžu 2. – 4. klašu koru skate (Latgales priekšpilsēta)

Rīgas Pļavnieku pamatskola, Jāņa Grestes iela 14

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

19.04.2016 plkst. 17.30

Atklātā nodarbība “Pavasara skaņās” Vokālā studija “Vīzija” un Ģitaras pulciņš

BJC "Bolderāja" zālē, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", K.Gaile, 67435096

19.04.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 7.posms

Jaunciems

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

19.04.2016 - 24.04.2016

Orientēšanās sacensības “Riga orientiering week 2016”

Baldone-Riekstukalns

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

18.04.2016 - 22.04.2016

Rīgas atklātais čempoināts handbolā

Rīgas 89.vidusskolā, Hipokrāta ielā 27, Rīgā

Rīgas 89.vidusskola, Ņerkasova, 29269849

18.04.2016 plkst. 14.00

Vides izziņu spēļu konkurss “Iepazīsti vidi!”

LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, Rīgā

Bērnu un jauniešu vides izglītības centrs "Rīgas Dabaszinību skola", Pestovs, 22317880

16.04.2016 plkst. 11.00

LEGO Robotika 2016

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, E.Zīverts, 29434910

16.04.2016 plkst. 12.00

XII Starptautiskais baleta, teātru, klasiskās un modernās dejas kolektīvu deju forums “Rīga” (atlases kārta)

Mākslinieciskās jaunrades centrā "Praktiskās estētikas skola", Burtnieku ielā 34, Rīgā

Mākslinieciskās jaunrades centrs "Praktiskās estētikas skola", Tālis Sils, 29188871

16.04.2016 plkst. (darba dienas pl. 10.00-20.00; sestdienas pl. 10.00-16.00) - 30.04.2016

Audzēkņu radošo darbu izstāde “Parasto lietu, neparastā dzīve.”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", A.Dasmane, 67435096

16.04.2016 plkst. 11.00

Latvijas kausa 3.posma sacensības “28. Rīgas atklātās sacensības sporta tūrismā”

Garkalne, Garkalnes novads

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", Inga Liepiņa, 26525949

15.04.2016 plkst. 13.00

Rīgas vispārizglītojošo mazākumtautību skolu koru kolektīvu skate

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs , Nataļja Jekimova, 29221814

15.04.2016 plkst. (darba dienas pl. 10.00-20.00; sestdienas pl. 10.00-16.00) - 30.04.2016

Auduma kolāža “Patchwork” audzēkņu darbu izstāde “Svārki”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", O.Trushkova, 67435096

15.04.2016 plkst. 10.00

2016.gada Rīgas atklātais aerobikas festivāls

Rīgas 89.vidusskolā, Hipokrāta ielā 27, Rīgā

Rīgas 89.vidusskola, Ņerkasova, 29269848

14.04.2016

Atklātais izteiksmīgās skatuves runas konkurss “Mana valoda”

Rīgas 1.speciālā internātpamatskola, Ģertrūdes ielā 18, Rīgā

Rīgas 1.speciālā internātpamatskola, Apsīte, 67181339

14.04.2016 - 29.04.2016

Bērnu un jauniešu mākslas un jaunrades darbu konkurss – izstāde „LIETU OTRĀ DZĪVE – 2”

Mākslinieciskās jaunrades centrā "Praktiskās estētikas skola", Burtnieku ielā 34, Rīgā

Mākslinieciskās jaunrades centrs "Praktiskās estētikas skola", Jana Šķerberga, 29135553

14.04.2016 plkst. 17.30

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Bieriņu velotrasē, Mārupītes parkā, Amulas ielā, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

14.04.2016

Rīgas jaunāko klašu skolēnu tehniskās modelēšanas sacensības

TJN "Annas 2", Annas ielā 2, Rīgā

TJN "Annas 2", Ārija Zariņa, z.arija@inbox.lv, 29805895

14.04.2016 plkst. 16.00

Rīgas atklātais aerobikas konkurss “Vingro vesels 2016”

BJC "Kurzeme", Imantas ielā 11a, Rīgā

BJC "Kurzeme", Zakrepska, 26750994

14.04.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 6.posms

Juglas mežs

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

13.04.2016 plkst. 13.00

Rīgas vispārējās un interešu izglītības iestāžu 2. – 4. klašu koru skate (Zemgales priekšpilsēta, Kurzemes rajons)

BJC "Altona", Altonovas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

13.04.2016 plkst. 17.30

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

13.04.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 5.posms

Bumbukalns A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

12.04.2016 plkst. 13.00

Rīgas vispārējās un interešu izglītības iestāžu 2. – 4. klašu koru skate (Vidzemes priekšpilsēta)

Rīgas Juglas vidusskola, Juglas iela 27a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

12.04.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 4.posms

Mežaparks

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

11.04.2016 plkst. (darba dienas pl. 10.00-20.00; sestdienas pl. 10.00-16.00) - 23.04.2016

Vizuālā māksla pirmsskolas vecuma bērniem “Kaleidoskops” audzēkņu darbu izstāde “Aplicēšana no avīzēm”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", I.Gorina, 67435096

11.04.2016 - 14.04.2016

Rīgas speciālo skolu un vispārējās izglītības iestāžu, kurās tiek realizētas speciālās mācību programmas, audzēkņu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde – konkurss „Krāsainās domas 2016 ”

Rīgas Valda Avotiņa pamatskolas - attīstības centrā, Salaspils ielā 14, Rīgā

Rīgas Valda Avotiņa pamatskolas - attīstības centrs, Eisaka, 29286836

10.04.2016 plkst. 11.00

Rīgas tradicionālais muzicēšanas konkurss „KLABERJAKTE 2016”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa, 29472293

08.04.2016

Teātra skate: Mazās formas, VISC kārta

BJC “Rīgas Skolēnu pils”, K.Barona iela 99

VISC sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru, Laura Paegle

08.04.2016 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss

Rīgas 88.vidusskola, Ilūkstes ielā 30, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Sarmīte Kadiķe, sarmite.kadike@intereses.lv, 29489282

08.04.2016

Rīgas atklātās sacensības F1N lidmodeļu klasēs

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Sergejs Timofejevs, 29338820

07.04.2016 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss

Rīgas 40.vidusskola, Akas ielā 10, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gaļina Novikova, galina.novikova@intereses.lv, 28281359

07.04.2016 plkst. 15.00

Rīgas atklātais bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošais konkurss „Kad pasaciņa ciemos nāk…4”

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, S. Jākobsone, 26036056

07.04.2016 plkst. 17.30

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Bieriņu velotrasē, Mārupītes parkā, Amulas ielā, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

07.04.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 3.posms

Berģi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

06.04.2016 plkst. 16.00

Rīgas vakara (maiņu) vidusskolu konkurss “Muzikālā pietura”

Rīgas vakara ģimnāzijas aktu zālē, Gaiziņa ielā 3, Rīgā

Rīgas vakara ģimnāzija, I.Butevica

06.04.2016 plkst. 17.30

Rīgas 2016.gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “Riteņvasara – 2016”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", A.Briedis, 29511925

06.04.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 2.posms

Imanta

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

05.04.2016 - 21.04.2016

Interešu izglītības vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu pedagogu metodisko darbu izstāde-konkurss „Manas mājas”

BJC “Mīlgrāvis”,Baltās baznīcas 14

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, 27006045

05.04.2016 plkst. pl. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 1.posms

Šmerlis

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

04.04.2016 - 11.04.2016

Skolu muzeju atestācija

Pa rajoniem/priekšpilsētām

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

04.04.2016 - 02.05.2016

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde „Sen to Rīgu daudzināja”

Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejs, Uzvaras bulvaris 2-4, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dagnija Ramane, 29460028, Viva Dzene, 27006045

03.04.2016 plkst. pl. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” pāru sacensības

Langstiņi - Makstenieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

02.04.2016 - 03.04.2016

Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes kāpšanas sportā „RIGA OPEN”

BT1, Ķīpsalas ielā 8, Rīgā

Mākslinieciskās jaunrades centrs “Praktiskās estētikas skola”, Reinbergs, 29403823

02.04.2016 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” VEF pavasaris

Garkalnes Bāliņi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

01.04.2016 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss

Rīgas Imantas vidusskola, Kurzemes prospektā 158, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Sarmīte Kadiķe, sarmite.kadike@intereses.lv, 29489282

01.04.2016 plkst. 9.00-19.00 - 01.09.2016

Bērnu un jauniešu centra “Mīlgrāvis” skolotāju Ingas Supes un Dagnijas Timules vizuālās mākslas pulciņu audzēkņu darbu izstāde “Mana pasaule”

VSIA Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas novietne Gaiļezerā, 2.stāvs, Juglas ielā 20, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

01.04.2016 plkst. pirmdiena-otrdiena pl.10-18.00; trešdiena- piektdiena pl.12.00-20.00; sestdiena pl.10.00 -17.00 - 31.05.2016

Bērnu un jauniešu centra “Mīlgrāvis” skolotājas Daces Timules keramikas pulciņa audzēkņu darbu izstāde

Kultūras pils ''Ziemeļblāzma'' bibliotēka, Ziemeļblāzmas ielā 36, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

01.04.2016 plkst. 9.00-19.00 - 30.05.2016

Bērnu un jauniešu centra “Mīlgrāvis” skolotāju Ingas Supes un Dagnijas Timules vizuālās mākslas pulciņu audzēkņu darbu izstāde “Mājas mīluļi”

Vecmīlgrāvja primārās veselības centra bērnu nodaļa, Melīdas ielā 10, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

01.04.2016 - 02.12.2016

Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skate

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone, 29443630

31.03.2016 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss

Mākslinieciskās jaunrades centrs „Praktiskās estētikas skola”, Burtnieku iela 34, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gaļina Novikova, galina.novikova@intereses.lv, 28281359

31.03.2016 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss

Mākslinieciskās jaunrades centrs „Praktiskās estētikas skola”, Burtnieku iela 34, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gaļina Novikova, Galina.Novikova@intereses.lv, 28281359

31.03.2016 plkst. pirmdiena - sestdiena pl.12.00 - 18.00 - 26.04.2016

Bērnu un jauniešu floristikas darbu izstāde “Pavasara vēstneši”

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Kalēja 29158511

30.03.2016 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss

Bērnu un jauniešu centrs „Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gaļina Novikova, galina.novikova@intereses.lv, 28281359

30.03.2016 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss

Bērnu un jauniešu centrs „Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā

30.03.2016 plkst. 18.00

BJC “Kurzeme” teātra dienai veltīts pasākums “Lauku sētā”

BJC "Kurzeme" 3.stāvs, Imantas ielā 11a , Rīgā

BJC "Kurzeme", Freimane, 29971312

29.03.2016 plkst. darba dienas 10.00-19.00, sestdienas 10.00-16.00 - 21.04.2016

Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Daba mums apkārt.Pļava 11”

BJC "IK Auseklis", Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Aija Kalniņa, 67181085

29.03.2016 plkst. darba dienas pl. 10.00-18.00 - 21.04.2016

Bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss -izstāde “Daba mums apkārt. Pļava-11”

BJC "IK Auseklis", Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Aija Kalniņa, 67181085

27.03.2016 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 51.posms

Bumbukalns R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

26.03.2016 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 50.posms

Mežaparks

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

23.03.2016 - 24.03.2016

Skatlogi Nr.1

BZC Tehnoannas pagrabi, A. Briāna ielā 8, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2" BZC Tehnoannas pagrabi, Alvis Balodis 29433112

20.03.2016 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 49.posms

Mucenieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

20.03.2016 plkst. 9.00

Rīgas atklātais čempionāts radiovadāmajā automodelismā “Tepiķa cīņas 2016”

Burtnieku ielā 34, Rīgā

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", J.Terentjevs, 26551595

19.03.2016 plkst. 11.00

Literārā konkursa “Eseja par skolotāju” veltīts muzejnieka, kolekcionāra, skolotāja Jāņa Gretes 140.dzimšanas dienai noslēgums

Latvijas Kara muzejs, Smilšu iela 20, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Z.Soboļeva, 29113528

19.03.2016 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 48.posms

Buļļezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

19.03.2016 plkst. 17.00

Rīgas Skolēnu pils Arheoloģijas pulciņa 50 gadu jubilejas pasākums

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", Svētku zālē, K.Barona ielā 99, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils". Iepriekšēja pieteikšanās līdz 17.martam pa tālr. 25900533, Ināra Kuniga

17.03.2016 plkst. 18.00

Pamatskolas “Rīdze” keramikas pulciņa bērnu darbu izstāde ”Ģertrūdes dienas kustoņu mošanās”

Latvijas dizaina un dzīvesstila veikals RIIJA, Tērbatas ielā 6/8, Rīgā

Pamatskola "Rīdze", Maira Karstā

14.03.2016 - 18.03.2016

Lieldienu radošās darbnīcas un aktivitātes

BJC "Bolderāja", Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", A.Dasmane, 67435096

13.03.2016 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 47.posms

Šmerlis-Auseklis

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

12.03.2016 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 46.posms

Lielupe R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

12.03.2016 plkst. 12.00-14.00

Gadskārtu ieražu svētki “Meteņi un Masļeņica”

BJC "Bolderāja", vestibilā un pagalmā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", A.Dasmane, 67435096

10.03.2016

Rīgas tautas deju kolektīvu repertuāra atlases skate Latgales priekšpilsētai

Rīgas 93. vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

10.03.2016

Rīgas tautas deju kolektīvu repertuāra atlases skate Centra un Ziemeļu rajoniem

Pamatskola ,,Rīdze"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

10.03.2016

Rīgas bērnu un jauniešu folkloras kopu un pulciņu skate

Rīgas Avotu pamaskolā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa 29472293

09.03.2016

Rīgas tautas deju kolektīvu repertuāra atlases skate Kurzemes rajonam un Zemgales priekšplisētai

Rīgas 69. vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

09.03.2016

Rīgas bērnu un jauniešu folkloras kopu un pulciņu skate

Bērnu un jauniešu centrs „Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa 29472293

09.03.2016 - 27.03.2016

Lego un papīra plastikas pulciņa “Pūķis” atskaites izstāde

BJC "Daugmale", Jēkabpils ielā 19a, 3.stāva koridors, Rīgā

BJC "Daugmale", S.Biezā, 67213595

08.03.2016 plkst. darba dienas, sestdienas pl. 12.00-18.00 - 23.03.2016

Rīgas atklātā bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Maskas”

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs

07.03.2016

Rīgas tautas deju kolektīvu repertuāra atlases skate Vidzemes priekšpilsētā

Rīgas Ezerkrastu pamatskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

06.03.2016 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 45.posms

Dūņezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

06.03.2016 plkst. 16.oo

Rīgas bērnu Tautas deju ansambļu – “Uguntiņa”, “Dzintariņš” un “Dzirkstelīte” koncerts “Draugu pulkā”

Rīgas Latviešu biedrības nama Lielā zāle, Merķeļa ielā 13, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", Gita Ūdre, 27006026. Biļetes EUR 3.00 "Biļešu Paradīze" kasēs

05.03.2016

Rīgas bērnu un jauniešu folkloras kopu un pulciņu skate

Rīgas J.G.Hedera Rīgas Grīziņkalna vidusskolā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa 29472293

05.03.2016 - 26.03.2016

Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu radošie pasākumi „LEGO mēnesis Zolitūdē” un LEGO konstruktoru konkurss „Pavasaris Zolitūdē”

BJC „Zolitūde”, Ruses ielā 13, Rīgā

BJC „Zolitūde”, Silvija Apse

05.03.2016 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 44.posms

Garkalne D

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

05.03.2016 plkst. 12.00

Kora “Rīga” koncerts “Pavasara noskaņās”, piedalās Rīgas Mūzikas kora skolas audzēkņi

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", Svētku zālē, K.Barona ielā 99, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", Marta Ļubimova, 28232782

04.03.2016 plkst. 11.00

VISC skatuves runas konkurss II kārta

BJC “Rīgas Skolēnu pils”, K.Barona iela 99

VISC sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru, Laura Paegle

04.03.2016 plkst. darba dienas pl. 10.00 - 18.00 - 22.03.2016

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Sen to Rīgu daudzināja” 2.kārtas izstāde

BJC "Mīlgrāvis" 2.stāva gaitenis, izstāžu zāle, Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

03.03.2016 - 24.03.2016

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde „Sen to Rīgu daudzināja”

BJC “Daugmale”, BJC “Mīlgrāvis”, MJC “Praktiskās estētikas skola” un kultūras centrā “Iļģuciems” I kārtas II posms

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, atbilstošie rajonu/priekšpilsētu koordinatori

03.03.2016 plkst. 9.30

Pamatskolas “Rīdze” 2016.gada atklātās individuālās meistarsacīkstes galda tenisā jauniešiem

LU ekonomikas un vadības fakultātes zālē, Aspazijas bulvārī 5, Rīgā

Pamatskola "Rīdze" Irīna Tihomirova

02.03.2016 plkst. darba dienas pl. 10.00-19.00 - 15.03.2016

Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu vizuālās mākslas konkurss – izstāde „Kaķu galerija”

BJC „Zolitūde”, Ruses ielā 13

, Rīgā BJC „Zolitūde”, Tatjana Sokolova

01.03.2016 plkst. darba dienas pl. 10.00 - 20.00 - 22.04.2016

BJC “Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju audzēkņu darbu izstāde “Pavasara krāsas”

BJC "Kurzeme" 3.stāvs, Imantas ielā 11a , Rīgā

BJC "Kurzeme", Freimane, 29971312

01.03.2016 plkst. darba dienas pl. 10.00-20.00; sest. pl. 10.00-16.00 - 31.03.2016

Audzēkņu radošo darbu izstādes par tēmu “Pavasaris”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", A.Dasmane, 67435096

01.03.2016 plkst. 13.30

Pirmsskolas vecuma bērnu izglītošanas centra „Mazais prātnieks” bērnu darbu izstādes – stāsta „Mājas pilī” veltītas Rīgas Skolēnu pils 75 gadu jubilejai ATKLĀŠANA

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", 1. stāva vestibils, K.Barona ielā 99, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", Dace Putāne, 29445511

01.03.2016 - 31.03.2016

Pirmsskolas vecuma bērnu izglītošanas centra „Mazais prātnieks” bērnu darbu izstāde – stāsts „Mājas pilī” veltīta Rīgas Skolēnu pils 75 gadu

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", 1. stāva vestibils, K.Barona ielā 99, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", Dace Putāne, 29445511

29.02.2016 plkst. 11.00

Jauno vides pētnieku forums “Skolēni eksperimentē”

Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, Rīgā

Bērnu un jaunieši vides izglītības centrs "Dabas zinību skola"

28.02.2016

Tradicionālās dziedāšanas konkurss “Dziesmu dziedu kāda bija”

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

28.02.2016 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 43.posms

Nagaiņi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

28.02.2016 plkst. 10.00-21.00

Rīgas atklātās bērnu un jaunatnes meistarsacīkstes “Dzintarjūra” veltītas Rīgas Skolēnu pils 75 gadu jubilejai, Latvijas Kausa posms

Sporta nams "Daugava", K.Barona ielā 107, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", RD Izglītības, kultūras un sporta departaments, Latvijas Sporta deju federācija, Lolita un Vilmārs Ivuškāni, 26406147

28.02.2016 plkst. 11.00

Tradicionālās dziedāšanas konkurss “Dziesmu dziedu, kāda bija” veltīts Rīgas Skolēnu pils 75 gadu jubilejai

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Dina Liepa, 28232687

27.02.2016 - 28.02.2016

Rīgas atklātās sacensības alpīnisma tehnikā

BJC "Daugmale",  Aglonas ielā 39, Rīgā

BJC "Daugmale", K.Vilks

27.02.2016 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 42.posms

Garkalne Z

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

27.02.2016 plkst. 10.00-22.00

Rīgas atklātās bērnu un jaunatnes meistarsacīkstes “Dzintarjūra” veltītas Rīgas Skolēnu pils 75 gadu jubilejai un Latvijas 2016.gada čempionāts Latīņamerikas dejās

Sporta nams "Daugava", K.Barona ielā 107, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", RD Izglītības, kultūras un sporta departaments, Latvijas Sporta deju federācija; Lolita un Vilmārs Ivuškāni, 26406147. Biļetes EUR 10.00 uz vakara pasākumu pl.18.30 "Biļešu Serviss" vai uz vietas sacensību dienā

27.02.2016 - 28.02.2016

Rīgas atklātās sacensības alpīnisma tehnikā

Bērnu un jauniešu centrs "Daugmale", Aglonas ielā 39, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Daugmale", Leščinskis, 26131499

26.02.2016 - 27.02.2016

Rīgas kauss lēcienos uz batuta

BJC "Daugmale",  Aglonas ielā 39, Rīgā

BJC "Daugmale", L.Tarasenko

25.02.2016

Teātru skate “Mazās formas” Vidzemes priekšpilsētā

“Praktiskās estētikas skola”, Burtnieku ielā 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle

25.02.2016 plkst. 14.00

Tautasdziesmu dziedāšanas konkurss “Lakstīgala”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

25.02.2016 plkst. 14.00

Latviešu tautas dziesmu dziedāšanas sacensības “Lakstīgala 2016” Rīgas kārta

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Dina Liepa, 28232687

24.02.2016

Teātru skate “Mazās formas” Ziemeļu rajonā

BJC “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24; Rīgas Rīnūžu vsk., Ziemeļblāzmas ielā 59;

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle

23.02.2016

Teātru skate “Mazās formas” Latgales priekšpilsētā

Rīgas 88.vsk., Ilūkstes ielā 30

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle

23.02.2016 plkst. 11.00

Rīgas vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2016” Kurzemes rajons un Zemgales priekšpilsēta

BJC „Altona”, Altonavas ielā 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska, Dagnija Logina, Alda Bēvalde

21.02.2016 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 41.posms

Cielavas A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

20.02.2016 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 40.posms

Dzirnezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

20.02.2016 plkst. 19.00

Rīgas Skolēnu pils 75 gadu jubilejas Svētku koncerts “Neviens sapnis nav par mazu”

Lielā Ģilde, Amatu ielā 6, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Inga Cimiņa, 26350621, Biļetes EUR 10.00 Biļešu Paradīzes kasēs

20.02.2016 plkst. 10.00

Rīgas atklātās kausa izcīņas sacensības Telpu lidmodeļiem

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Dina Bahs, 29141263

19.02.2016 plkst. 11.00

Teātru skate “Mazās formas” Kurzemes rajonā

Rīgas Anniņmuižas vidusskola ., Kleistu iela 14

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle

19.02.2016 plkst. 12.00

Rīgas vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2016”, Centra rajons un Vidzemes priekšpilsētas vidusskolu un vecākās grupas ansambļi

BJC “Rīgas Skolēnu pils” Krišjāņa Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Evija Milzarāja, Maija Feldmane, Ināra Freimane, Ilze herberga

19.02.2016 plkst. 14.00

Izstādes veltītas Rīgas Skolēnu pils 75 gadu jubilejai “Ar Skolēnu pils vārdu pasaulē” un vēstures fotogalerijas atklāšana

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Rīgas Skolu muzejs, K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Rīgas Skolu muzejs, Jāzeps Imants Vikšers, 27006037

19.02.2016 - 30.09.2016

Izstāde Rīgas Skolēnu pils 75 gadu jubilejai “Ar Skolēnu pils vārdu pasaulē” un vēstures fotogalerija

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Rīgas Skolu muzejs, K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Rīgas Skolu muzejs, Jāzeps Imants Vikšers, 27006037

18.02.2016 plkst. 11.00

Teātru skate “Mazās formas” Zemgales priekšpilsētā

BJC "Altona", Altonavas ielā 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle

18.02.2016 plkst. 12.00

Rīgas vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2016” Vidzemes priekšpilsētas 1.-4.klašu un 5.-9.klašu vokālie ansambļi

MJC „Praktiskās estētikas skola” Burtnieku ielā 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ināra Freimane, Ilze Herberga

18.02.2016 - 20.02.2016

Latvijas kausa 2.posma sacensības “Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas sporta tūrisma kauss 2016”

Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzija, Saharova ielā 35, Rīgā

Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzija, Imants Puhovs, 29453015

17.02.2016

Teātru skate “Mazās formas” Centra rajonā

Rīgas Raiņa 8. vakara (maiņu) vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle

17.02.2016 plkst. 12.00

Rīgas vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2016”, Ziemeļu rajons

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs, Inta Godiņa

17.02.2016 plkst. 15.00-16.30

BJC “IK Auseklis” pulciņu audzēķņu pasākums “Ziemas prieki”

BJC "IK Auseklis" Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Kristīne Žīdena, 67181387

16.02.2016 plkst. 12/00

Rīgas vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2016”, Latgales priekšpilsēta

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19A

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs, Inta Godiņa

15.02.2016 - 01.03.2016

Pulciņa “Brīnumpodiņš”, pulciņa “Varavīksne” atskaites izstāde

BJC "Daugmale", 216.telpa, Jēkabpils ielā 19a, Rīgā

BJC "Daugmale", E.Moisjuka-Vanaga, 67213595

14.02.2016 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 39.posms

Buļļusala A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

13.02.2016 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 38.posms

Ummis

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

12.02.2016 plkst. 17.00

Rīgas meistarsacīkstes kāpšanas sportā grūtajā kāpšanā ar augšējo drošināšanu

Juglas vidusskolas sporta zālē, Kvēles ielā 64, Rīgā

MJC "Prakstiskās estētikas skola", Reinbergs, 29403822

10.02.2016 plkst. darba dienas, pl.10.00-20.00 - 24.02.2016

BJC “Kurzeme” floristikas studijas izstāde “Baltais sapnis”

BJC "Kurzeme" 3.stāvs, Imantas ielā 11a , Rīgā

BJC "Kurzeme", Freimane, 29971312

09.02.2016

Atklātās Rīgas skolēnu sacensības trases automodelismā “Ziemas balva”

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Ē.Butāns, 29514089

07.02.2016 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 37.posms

Buļļusala R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

06.02.2016 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 36.posms

Remberģi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

06.02.2016 plkst. 19.00

Akordeonistu ansambļa “Opuss” koncerts veltīts Rīgas Skolēnu pils 75 gadu jubilejai ar pianistes Karinas Goldmann (Vācija) piedalīšanos

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Svētku zālē, K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Karolīne Vancāne, 26005465

05.02.2016 - 29.02.2016

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu izstāde “Rīgas Skolēnu pilij – 75 gadi!”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", no 1.stāva līdz 3.stāva Svētku zālei, K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Aija Gagaine, 27006019

05.02.2016 plkst. 16.00

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu izstādes “Rīgas Skolēnu pilij – 75 gadi!” atklāšana

BJC "Rīgas Skolēnu pils", 1. stāva vestibils, Svētku zāle, K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Aija Gagaine, 27006019

04.02.2016 - 18.02.2016

44.Starptautiskais bērnu mākslas konkurss “Lidice 2016”

Rīgas dome

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dagnija Ramane, 29460028, Viva Dzene, 27006045

02.02.2016 plkst. darba dienas, pl.10.00-20.00 - 20.02.2016

BJC “Kurzeme” keramikas studijas izstāde “Mana ģimene un citi zvēri…”

BJC "Kurzeme" 3.stāvs, Imantas ielā 11a , Rīgā

BJC "Kurzeme", Freimane, 29971312

01.02.2016 - 19.02.2016

Studijas “BrīnumOta” izstāde

BJC "Daugmale" 3.stāva koridors, Jēkabpils ielā 19a, Rīgā

BJC "Daugmale", E.Moisjuka-Vanaga, 67213595

01.02.2016 - 29.02.2016

Cianotipu foto izstāde “H2O”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" 1.stāva gaitenis, K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Andris Kozlovskis

01.02.2016 - 29.02.2016

Pirmsskolas vecuma bērnu izglītošanas centra „Mazais prātnieks” bērnu darbu izstāde „Ziedi ziemā”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" 1.stāva gaitenis, K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Dace Putāne, 29445511

01.02.2016 - 19.03.2016

Literārais konkurss “Eseja par skolotāju” veltīts muzejnieka, kolekcionāra, skolotāja Jāņa Gretes 140.dzimšanas dienai

Rīgas rajonos, priekšpilsētās

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Z.Soboļeva, 29113528

31.01.2016 plkst. 11.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 35.posms

Trase 333

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

30.01.2016 plkst. 11.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 34.posms

Vecāķi D

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

29.01.2016 plkst. darba dienas, pl.11.-17.00 - 29.02.2016

Bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Mocīša darbnīca -10”

BJC "IK Auseklis", Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Aija Kalniņa, 67181085

25.01.2016 plkst. 10.00-17.00 (darba dienas) - 29.02.2016

Atvērto durvju dienas bērnu un jauniešu centrā “Mīlgrāvis”,1.mācību pusgada audzēkņu darbu izstāde

BJC "Mīlgrāvis", 1. un 2.stāva gaitenis, izstāžu zāle, Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

24.01.2016 plkst. 11.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 33.posms

Šmerlis-Auseklis

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

23.01.2016

2016.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skijoringa meistarsacīkstes

Saules akmens trase

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925

23.01.2016 plkst. 11.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 32.posms

Kleisti

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

20.01.2016

Seminārs “Akrobātikas elementu pilneive” Sports, Rīgas Franču licejs

Rīgas Franču licejs,

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone

18.01.2016 - 20.01.2016

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes “Lidice 2016” darbu iesniegšana

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99, 103. telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, D.Ramane, V. Dzene

17.01.2016 plkst. 11.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 31.posms

Lapsas R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

16.01.2016 plkst. 11.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 30.posms

Lilastes ez.

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

16.01.2016 plkst. 13.00

Jaunā gada svētku koncerts

K/c Imanta, Anniņmuižas bulvārī 29, Rīgā

BJC "Bolderāja", A.Dasmane, 67435096

12.01.2016 - 01.02.2016

Rīgas bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa izstāde „Gadatirgus”

Kultūras pils „Ziemeļblāzma” izstāžu zālē un BJC „Mīlgrāvis”

BJC "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas iela 14, Dace Timule, 67349492

12.01.2016 plkst. 10.00

Metodiskais pieredzes apmaiņas seminārs, sadarbībā ar Liepājas Bērnu un jaunatnes centra interešu izglītības speciālistiem/ Pasākumu organizēšanas metodika

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Krišjāņa Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, I. Cimiņa

11.01.2016 plkst. pirmdiena-otrdiena pl.10-18.00; trešdiena- piektdiena pl.12.00-20.00; sestdiena, pl.10.00 -17.00 - 31.01.2016

Bērnu un jauniešu centra “Mīlgrāvis” skolotājas Ingrīdas Irbes vizuālās mākslas pulciņu audzēkņu darbu izstāde “Latvijas ainavas”

Kultūras pils ''Ziemeļblāzma'' bibliotēka, Ziemeļblāzmas ielā 36, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

10.01.2016 plkst. 11.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 29.posms

Biķernieki ALFA

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

09.01.2016 plkst. 11.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 28.posms

Brekši

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

06.01.2016 plkst. 16.00

Skolu muzeju apvienības sēde

Latvijas Kara muzejs, Smilšu iela 20

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

03.01.2016 plkst. 11.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 27.posms

Langstiņi- Dumbrāji

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

02.01.2016 plkst. 11.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 26.posms

Juglas pf.

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451