Pasākumu arhīvs 2015

Datums, laiks Nosaukums Norises vieta, adrese Organizētājiestāde, atbildīgais, cita informācija

27.04.2017 plkst. 16.00 - 27.04.2014

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 12.posms

Līči

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

26.04.2017 plkst. 16.00 - 26.04.2014

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 11.posms

Bumbukalns A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

24.04.2017 plkst. 19.00 - 24.04.2014

Akordeona diena dalībnieku sadraudzības koncerts

Latvijas Nacinālā bibliotekas Ziedoņa zēle, Mūkusalas ielā 3, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Karolīne Vancāne, 26005465

29.12.2015 plkst. 12.00

XI Rīgas atklātais turnīrs 100 lauciņu dambretē “Bolderājas kauss”

BJC “Bolderāja”, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC “Bolderāja”,Dasmane, 67435096

27.12.2015 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 25.posms

Mežaparks

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

26.12.2015 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 24.posms

Priedaine

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

23.12.2015 plkst. 12/00

Ziemassvētku eglīte bērniem “Ziemassvētku brīnumu meklējot”

BJC "Rīgas Skoēnu pils" Teātra zāle, Svētku zāle, 3.stāvs, K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Teātris "Zīļuks". Informācija: https://www.facebook.com/teatrisziluks/ Biļetes: Biļešu Paradīze

22.12.2015 plkst. 12.00

Ziemassvētku eglīte bērniem “Ziemassvētku brīnumu meklējot”

BJC "Rīgas Skoēnu pils" Teātra zāle, Svētku zāle, 3.stāvs, K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Teātris "Zīļuks". Informācija: https://www.facebook.com/teatrisziluks/ Biļetes: Biļešu Paradīze

21.12.2015 plkst. 18.00

Koklētāju ansambļa “Austriņa” Ziemassvētku koncerts

Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē, Merķeļa ielā 13, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Iveta Tauriņa, 29176399. Ieeja bezmaksas

20.12.2015 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 23.posms

Bumbukalns A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

20.12.2015 plkst. 12.00

Ziemassvētku eglīte bērniem “Ziemassvētku brīnumu meklējot”

BJC "Rīgas Skoēnu pils" Teātra zāle, Svētku zāle, 3.stāvs, K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Teātris "Zīļuks". Informācija: https://www.facebook.com/teatrisziluks/ Biļetes: Biļešu Paradīze

20.12.2015 plkst. 16.00

Ziemassvētku eglīte bērniem “Ziemassvētku brīnumu meklējot”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Teātris "Zīļuks". Informācija: https://www.facebook.com/teatrisziluks/ Biļetes: Biļešu Paradīze

19.12.2015 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 22.posms

Carnikava Z

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

19.12.2015 plkst. 12.00

Ziemassvētku eglīte bērniem “Ziemassvētku brīnumu meklējot”

BJC "Rīgas Skoēnu pils" Teātra zāle, Svētku zāle, 3.stāvs, K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Teātris "Zīļuks". Informācija: https://www.facebook.com/teatrisziluks/ Biļetes: Biļešu Paradīze

19.12.2015 plkst. 16.00

Ziemassvētku eglīte bērniem “Ziemassvētku brīnumu meklējot”

BJC "Rīgas Skoēnu pils" Teātra zāle, Svētku zāle, 3.stāvs, K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Teātris "Zīļuks". Informācija: https://www.facebook.com/teatrisziluks/ Biļetes: Biļešu Paradīze

18.12.2015 - 19.12.2015

BJC “Daugmale” Ziemassvētku turnīrs grieķu-romiešu cīņā

BJC "Daugmale", Aglonas ielā 39, Rīgā

BJC "Daugmale", A.Trubeckojs

18.12.2015 plkst. 18.00

BJC “Altona”muzikālo studiju Ziemassvētku ieskaņas koncerts

BJC "Altona" Lielā zālē, Altonavas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona", R.Vanags, A.Šmaukstelis , D.Melvere, 67612354

18.12.2015 - 19.12.2015

Bērnu un jauniešu centra „Daugmale” atklātais Ziemassvētku turnīrs grieķu – romiešu cīņā

BJC „Daugmale, Jēkabpils ielā 19a, Rīgā

BJC „Daugmale", Māris Lesčinskis, 26131499

17.12.2015 plkst. 15.00-19.00

Ziemassvētku tirdziņš “Altonā”

BJC "Altona" hallē, Altonavas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354

17.12.2015 plkst. 17.00

BJC “Altona” brīvprātīgā darba projekts “Uzplauksti “Altonā”!”, noslēguma pasākums brīvprātīgā darba veicējiem

BJC "Altona" Kamīnzālē, Altonavas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354

17.12.2015 plkst. 18.00

Ritmoplastikas pulciņa audzēkņu deju uzvedums “Vecīša cimdiņš”

Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē, Merķeļa ielā 13, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Žanete Paeglīte, 26573146

16.12.2015 plkst. 18.00

BJC “IK Auseklis” audzēkņu Ziemassvētku koncerts

BJC "IK Auseklis", Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Kristīne Žīdena, 67181387

16.12.2015 plkst. 18.00

BJC “Altona” muzikālā teātra studijas Ziemassvētku izrāde

BJC "Altona" Lielā zālē, Altonavas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona", U.Tīrums, L.Tīruma, 67612354

16.12.2015 - 17.12.2015

Ziemassvētku pasākums „Radi-rādi-reaģē!”

TJN „Annas 2” BZC „Tehnoannas pagrabi", Briāna ielā 8, Rīgā

TJN „Annas 2”, Alvis Balodis, 29433112

13.12.2015 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 21.posms

Božas

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

12.12.2015 plkst. 14.00

Mūsdienu deju sacensības „Burvju pīrāgs – 2015 “

Rīgas 71. vidusskolā, Ilģuciema ielā 6

Rīgas 71. vidusskola, Žuravskis, 26756934

12.12.2015 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 20.posms

Carnikava D

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

12.12.2015 plkst. 12.00-16.00

Ziemassvētku tirdziņš “Svētki tuvojas!”

BJC “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā

BJC "Laimīte", M.Kalniņa, 29104908

11.12.2015 plkst. 16.00

BJC “Altona” pateicības pēcpusdiena “Altonas lepnums – 2015”

BJC "Altona" Kamīnzālē, Altonavas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona", Dz.Zemture, 67612354

10.12.2015 plkst. 14.00

Bērnu un jauniešu teātra mākslas konkurss „Reiz ziemā….”

MJC „Praktiskās estētikas skola”, Burtnieku ielā 34, Rīgā

MJC „Praktiskās estētikas skola”, Cauņa

10.12.2015 plkst. 18.00

BJC “Altona” tautas deju pulciņa Ziemassvētku koncerts

BJC "Altona" Lielā zālē, Altonavas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona", K.Daugavvanaga, K. Jirgensone, 67612354

10.12.2015 plkst. 14.00-18.00

Radošās darbnīcas “Ziemassvētki Silciema ielā”

BJC "IK Auseklis", Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Vineta Viziņa, 26065492

09.12.2015 plkst. 17.00

Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu modes skate „Tērpi un gadalaiki” Tēma „Pelnrušķītes Jaungada balle”

BJC „Zolitūde” zālē, Ruses ielā 13

BJC "Zolitūde", Silvija Apse, 67404160

08.12.2015 plkst. 15.30

Rīgas atklātās sacensības trases automodelismā

TJN „Annas 2”, Annas ielā 2, Rīgā

TJN „Annas 2”, A.Podosinoviks, 26023666

06.12.2015 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 19.posms

Jaunciems-Jūgezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

06.12.2015 plkst. 17.00

Eksotisko deju studijas “Lala” 10 gadu jubilejas koncerts

Latvijas Ebreju kopienā, Skolas ielā 6, Rīgā

BJC "Daugmale", T.Bakšutova, I.Eihe, 67213595

06.12.2015 plkst. 10.00, vakara programma pl.18.00

Starptautiskās sporta deju sacensības, Latvijas Kausa posms “Ziemassvētki Siguldā 2015”

Siguldas 1.pamatskola, Pulkveža Brieža ielā 105, Siguldā

BJC"Rīgas Skolēnu pils", Vilmārs un Lolita Ivuškāni, 26406147. Biļetes uz vakara programmu - uz vietas sacensību dienā

05.12.2015 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 18.posms

Suži

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

05.12.2015 - 06.12.2015

Ģimeņu čempionāts šahā 2015

BJC "Daugmale", Jēkabpils ielā 19a, Rīgā

BJC "Daugmale", P.Ni

04.12.2015 plkst. 18.00

BJC “Altona” mūsdienu deju studijas “Festa” deju karnevāls

BJC "Altona" lielā zāle, Altonavas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona", K.Tihanova

01.12.2015 - 10.12.2015

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!”

http://www.intereses.lv/dokumenti/nolikumi/

BJC "Daugmale", Ilze Rimicane, 29701995

01.12.2015 plkst. 14.00

BJC “Altona” brīvprātīgā darba projekts “Uzplauksti “Altonā”!” deju studijas “Festa” koncerts un radošā darbnīca

Republikāniskā bērnu klīniskās universitātes slimnīcas bibliotēka

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354

01.12.2015 - 10.12.2015

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!”

saskaņā ar nolikumu

BJC "Daugmale", Ilze Rimicane, 29701995

30.11.2015 - 13.12.2015

Šūšanas un piegriešanas darbnīcas “Adatiņa” audzēknes Elīnas Januškas personālizstāde

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a, 216.telpa

BJC "Daugmale", O.Aleksejeva, 67213595

29.11.2015 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 17.posms

Vārnukrogs R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

28.11.2015 - 29.11.2015

Rīgas atklātās sacensības kāpšanas sportā „Sasaites”

BJC „Daugmale”, Aglonas ielā 39

BJC "Daugmale", Vilks, 28799205

28.11.2015 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 16.posms

Kalngale J-c.

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

27.11.2015 - 04.12.2015

Rīgas interešu izglītības metodisko izstrādņu skates darbu izstāde

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Pērkone 29443630

27.11.2015 plkst. 11.00

Rīgas bērnu un jauniešu aerobikas konkurss

Rīgas 37. vidusskolas sporta hallē, Čiekurkalna 1. līnija 53, Rīga

Rīgas 37. vidusskola, I.Ivanova, 26405845

26.11.2015 plkst. 15.00

Rīgas vokālistu konkurss „Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…”

Rīgas kultūras centrs „Iļģuciems”, Lidoņu ielā 27, korpuss 2

BJC "Bolderāja", A.Dasmane, 67435096

25.11.2015 - 28.11.2015

Seminārs muzeju pedagogiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

22.11.2015 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 15.posms

Vecāķi D

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

21.11.2015 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 14.posms

Piekūnītis

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

21.11.2015 plkst. 12.00

Pirmsskolas vecuma bērnu vokālo ansambļu svētki “Mīlestības diena Latvijai”

K/C IMANTA

Rīgas domes izglītības kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvalde un Sporta un jaunatnes pārvalde sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru, Evija Milzarāja

20.11.2015 - 01.12.2015

Kursi mūsdienu deju pedagogiem

Praktiskās estētikas skolā, Burtnieku ielā 34; Rīgas Skolēnu pilī, K.Barona ielā 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Sarmīte Kadiķe, Gaļina Novikova

15.11.2015 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 13.posms

Lapsas A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

14.11.2015 plkst. 13.00

Neformālo pianstu festivāls “Kad mārtiņrozes zied”

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", Veneta Dubrova, 22342921

14.11.2015 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 12.posms

Mucenieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

13.11.2015 plkst. darba dienas 9.00 - 19.30 - 09.11.2015

Rīgas bērnu un jauniešu zīda apgleznošanas konkursa ”Gleznojumi uz zīda. Mežš” dalībnieku darbu izstāde

Kultūras pils ''Ziemeļblāzma'' izstāžu zāle, Ziemeļblāzmas iela 36

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

12.11.2015 - 27.11.2015

Rīgas Jauno tehniķu centra VIZUĀLI PLASTISKĀS MĀKSLAS KONKURSS – IZSTĀDE „MASKAS”

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Anita Zīverte, 29430232

11.11.2015 - 16.12.2015

Datorgrafikas izstāde – konkurss „Plakāts valsts svētkos”

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas ielā 88

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Andresone, 29102587

11.11.2015 plkst. 18.00

Lāčplēšdienas lāpu gājiens, svecīšu iedegšana, Latvijas kartes veidošana

BJC "Bolderāja", Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", A.Dasmane, 67435096

11.11.2015 plkst. 16.00-18.00

Seminārs „Vingrinājumi un spēles sporta spēļu treniņa procesa pilnveidei”

Rīgas Franču liceja sporta zālē Rīgā, Mēness ielā 8

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone

09.11.2015 - 27.11.2015

BJC “Daugmale” mākslas pulciņu radošā izstāde “Gaisma”

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a, 216.telpa

BJC "Daugmale", E.Moisjuka-Vanaga, 67213595

09.11.2015 - 27.11.2015

Zīmēšanas pulciņa izstāde

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a, 3.stāva koridors

BJC "Daugmale", B.Ulasam, 67213595

09.11.2015 - 27.11.2015

“3. Starptaustiskais Fotoforums 2015”

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a, 201.telpa

BJC "Daugmale", I.Žīgurs, 67213595

09.11.2015 plkst. Darba dienas 10.00 - 18.00 - 27.11.2015

BJC “IK Auseklis” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu audzēkņu radošo darbu izstāde “Veltījums Latvijai”

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", Aija Kalniņa, 67181085

08.11.2015 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 11.posms

Garkalne R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

07.11.2015 - 08.11.2015

Rīgas atklātās sacensības kāpšanas sportā

BJC „Daugmale”, Aglonas ielā 39

BJC "Daugmale", Vilks, 28799205

07.11.2015

Rīgas Jauno tehniķu centra kauss interkrosā

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Dins Bahs, 20202720

07.11.2015 plkst. 10.00

Kuģu modeļu sacensības mini baseinā “Rīgas vilnis 2015’’

R;igas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Millers, 26301089

07.11.2015 - 30.11.2015

BJC “Mīlgrāvis” audzēkņu darbu izstāde “Mana Latvija”

BJC "Mīlgrāvis", 1. un 2.stāva gaitenis, Baltāsbaznīcas iela 14

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

07.11.2015 plkst. 9.00

IV Atklātās Rīgas Džosui karatē meistarsacīkstes

Rīgas 34. vidusskola, Kandavas iela 4

BJC "Kurzeme", Vasjanovs, 29451136

07.11.2015 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 10.posms

Vārnukrogs A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

06.11.2015

Skatuves runas konkursa „Rīgas zvirbulis” 3. kārta

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle

06.11.2015 plkst. 17.00

Mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu labdarības koncerts “Rudens zvaigznes”

K/C Rītausma, Kandavas iela 27

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Sarmīte Kadiķe

06.11.2015 plkst. 16.00-18.00

Seminārs “Pašmasāža sportā”

Rīgas Franču liceja sporta zālē Rīgā, Mēness ielā 8

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone

05.11.2015 - 25.11.2015

Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu Vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde „Pērlīšu rotas rudens noskaņās”

BJC "Zolitūde", Ruses iela 13

BJC "Zolitūde", S.Apse, 67404160

04.11.2015 plkst. 14.00

Rīgas tradicionālā stāstnieku konkursa „Teci, teci, valodiņa”

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K. Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", D.Liepa, 29472293

03.11.2015 plkst. darba dienas 10.00 - 20.00 - 27.11.2015

BJC “Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju izstāde “Latvijai”

BJC "Kurzeme" 3.stāvs, Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Freimane, 29971312

02.11.2015 plkst. pirmdiena-otrdiena 10.00-18.00; trešdiena- piektdiena 12.00-20.00; sestdiena 10.00 -17.00 - 30.11.2015

BJC “Mīlgrāvis” skolotājas Allas Folkas vizuālās mākslas pulciņu audzēkņu darbu izstāde “Mūzika”

Kultūras pils ''Ziemeļblāzma'' bibliotēka, Ziemeļblāzmas iela 36

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

02.11.2015 plkst. darba dienas pl.9.00 - 18.00 - 30.11.2015

BJC “Mīlgrāvis” skolotāju Dagnijas Timules un Ingas Supes vizuālās mākslas pulciņu audzēkņu darbu izstāde “Mans Vecmīlgrāvis”

Vecmīlgrāvja primārās veselības centra bērnu nodaļa, Melīdas iela 10

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

01.11.2015 plkst. darba dienas 10.00-20.00, sest.10.00-16.00 - 30.11.2015

Patriotu mēnesis. Radošo pulciņu audzēkņu darbu izstādes

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", A.Dasmane, 67435096

01.11.2015 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 9.posms

Bukulti

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

31.10.2015 plkst. 11.00

Rīgas atklātās skolēnu lidmodelisma sacensības H – 600 (ar roku metamie modeļi) un F-3-K modeļu klasēs

Aviācijas centrs “Spilve”, Spilvas iela 1

TJN „Annas 2”, A.Ojavers, 28224213

29.10.2015 plkst. 12.00

Rīgas bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošais konkurss „Liesmiņa. Guntiņa. Ugunsmeitiņa.”

BJC „Bolderāja”, Flotes iela 8

BJC „Bolderāja”, Dasmane, 67435095

27.10.2015 plkst. 10.00

Seminārs interešu izglītības teātru skolotājiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle

26.10.2015 - 30.10.2015

Kursi “Vispārējās fiziskās sagatavotības aspekti bērnu, jauniešu un pusaudžu vecumposmos“

Kultūru vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Māris Vensbergs

25.10.2015 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 7.posms

Asara ez.

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

24.10.2015 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 6.posms

Atara ez.

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

22.10.2015 plkst. 14.45

Foto orientēšanās sacensības „Torņakalna pērles”

BJC „Altona”, Altonavas iela 6

BJC "Altona", Pazare, 67612354

21.10.2015 - 10.11.2015

Bērnu un jauniešu floristikas darbu izstādes – konkursa „RUDENS VĒJU MUZIKANTS”

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Kalēja, 29158588

21.10.2015 plkst. darba dienas 10.00 - 20.00 - 04.11.2015

BJC “Kurzeme” Papīra plastikas un floristikas studiju izstāde “Ražas svētki”

BJC "Kurzeme" 3.stāvs, Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Medne, 67105437

20.10.2015 - 11.11.2015

Foto konkurss – izstāde “Atmiņās par XI skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem”

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Blūma 26706248

18.10.2015 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 5.posms

Baloži

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

17.10.2015 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 4.posms

Makstenieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

17.10.2015 - 18.10.2015

Aktīvā tūrisma pārgājiens „Mana Latvija”

Līgatnes novads

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Baiba Zāle, 28755564

16.10.2015 - 17.10.2015

Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes un čempionāts lēcienos uz batuta

BJC "Daugmale", Aglonas ielā 39

BJC "Daugmale", Tarasenko, 29163563

14.10.2015

Konkurss “Superpuika 2016”, 1. kārta

TJN "Annas 2", Annas iela 2

TJN "Annas 2", Elīna Baumane, 27071051

13.10.2015 plkst. 9.00-19.30 - 09.11.2015

BJC “Mīlgrāvis” skolotājas – gleznotājas Allas Folkas darbu izstāde

Kultūras pils ''Ziemeļblāzma'' izstāžu zāle, Ziemeļblāzmas iela 36

BJC "Mīlgrāvis", Timule, 67349492

13.10.2015 plkst. darba dienas 9.00 - 19.30 - 09.11.2015

Rīgas bērnu un jauniešu zīda apgleznošanas konkursa ”Gleznojumi uz zīda. Mežš” dalībnieku darbu izstāde

Kultūras pils ''Ziemeļblāzma'' izstāžu zāle

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

11.10.2015 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 3.posms

Beberbeķu ez. D

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

10.10.2015

Atklātās Rīgas skolēnu sacensības lidmodelismā H – 600 UN F-3-H modeļu klasēs

Spilves Aviācijas centrs, Spilves iela 1

TJN "Annas 2", Lauris Pumpurs, 28313888

10.10.2015 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 2.posms

Upesciema dīķi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

09.10.2015 plkst. 13.00

Rīgas skolēnu sporta tūrisma sacensības “Rīgas tūrists 2015”

Bābelītes meža apvidū, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", I. Liepiņa, 26525949

06.10.2015 - 02.11.2015

Rīgas bērnu un jauniešu zīda apgleznošanas konkurss – izstāde “Gleznojumi un zīda”

Kultūras pils "Ziemeļblāzma", Ziemeļblāzmas iela 36; BJC "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas iela 14

BJC "Mīlgrāvis", Dace Timule, 67349492

04.10.2015 plkst. 11.00-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 1.posms

Ropaži

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

01.10.2015 - 06.11.2015

Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss “Rīgas zvirbulis”

http://www.intereses.lv/teatris/apvienibas-jaunumi/

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, L.Paegle 27006034

01.10.2015 - 31.10.2015

BJC “Mīlgrāvis” audzēkņu darbu izstāde “Mūzika”, skolotāja Alla Folka

A.Dombrovska mūzikas skola, gaitenis, Ziemeļblāzmas iela 38

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

01.10.2015 - 03.10.2015

Bērnu un jauniešu animācijas konkurss „DEBESSmANNA”

TJN “Annas 2”, Annas iela 2 un Kinoteātris "K Suns", Elizabetes iela 83/85

TJN "Annas 2", Ilze Ruska, 29702401

01.10.2015 plkst. 15.30

Seminārs vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas programmu skolotājiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, V.Dzene 29195405

01.10.2015 plkst. darba dienas 10.00 - 20.00 - 03.11.2015

BJC “Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju izstāde “Rudens krāsas”

BJC "Kurzeme" 3.stāvs, Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Freimane, 29971312

26.09.2015 plkst. 9.30

Rīgas atklātās bērnu un jaunatnes meistarsacīkstes sporta dejās “Skolēnu pils Kauss 2015”

Teikas vidusskola, Aizkraukles iela 14

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Lolita Ivuškāne 26406147

22.09.2015 plkst. 10.00

Sanāksme/seminārs mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu vadītājiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gaļina Novakova, Sarmīte Kadiķe

19.09.2015 plkst. 12.00

“IX Sarkandaugavas spēles” finālsacensības vieglatlētikā, futbolā, strītbolā, pludmales volejbolā, dartā jauniešiem

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Spīķe, 67394607, pieteikšanās rsc24@inbox.lv

19.09.2015 - 20.09.2015

RJTC atklātās kausa izcīņas sacensības F-1-A, B, C, H, G un H-600 lidmideļu klasēs

Tukuma lidlaukā, Smārdes pagasts

Rīgas Jauno tehniķu centrs, V.Rošonoks, 29518855

19.09.2015 plkst. 11.00

Rīgas kauss Lakrosā jaunietēm

RJTC, Bauskas iela 88

Rīgas Jauno tehniķu centrs, D.Bahs, 20202720

18.09.2015 plkst. 14.00

“IX Sarkandaugavas spēles” sacensības vieglatlētikā, minifutbolā, galda hokejā, strītbolā, dartā skolu komandām

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Spīķe, 67394607, pieteikšanās rsc24@inbox.lv

18.09.2015

Rīgas interešu izglītības skolēnu sporta festivāls “Komandā ir spēks!”

Jugla, Bābelītes ezera apkārtne

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Pērkone, 29443630

16.09.2015 plkst. 14.00

Rīgas atklātās skolu jauniešu sacensības pludmales volejbolā “Laimītes beach”

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Spīķe, 67394607, pieteikšanās rsc24@inbox.lv

15.09.2015 plkst. 14.00

Rīgas atklātās sacensības skolu komandām stafetēs ar vieglatlētikas vingrinājumiem “Laimītes stafetes”

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Spīķe, 67394607, pieteikšanās rsc24@inbox.lv

12.09.2015 plkst. 11.00

“Sarkandaugavas spēļu” kvalifikācijas turnīrs futbolā 16+

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Spīķe, 67394607, pieteikšanās rsc24@inbox.lv

08.09.2015 - 03.10.2015

Bērnu un jauniešu 8. animācijas konkurss – festivāls “DEBESSmANNA”

TJN “Annas 2”, Annas iela 2 un Kinoteātris "K Suns", Elizabetes iela 83/85

TJN "Annas 2", Ilze Ruska, 29702401

05.09.2015 plkst. 11.00

Rīgas 37. bērnu un jauniešu veloturnīrs 2015. gadā

Uzvaras laukuma velotrase, Rīga

TJN "Annas 2", A.Briedis, 29511925

04.09.2015 - 06.09.2015

18. Jāņa Rimšas starptautiskais Rīgas piemiņas turnīrs 100 lauciņu dambretē jauniešu komandām

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K. Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils" , Dēliņš, 28869969

03.09.2015 plkst. 17.00

Pludmales volejbola turnīrs MIX grupai (1 sieviete + 1 vīrietis) “Sarkandaugavas kauss – 2015” 3.posms

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Spīķe, 67394607, pieteikšanās rsc24@inbox.lv

02.09.2015 plkst. 17.00

“Sarkandaugavas spēļu” 3.posms pludmales volejbolā sievietēm

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Spīķe, 67394607, pieteikšanās rsc24@inbox.lv

01.09.2015 plkst. 17.00

“Sarkandaugavas spēļu” 3.posms pludmales volejbolā vīriešiem

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Spīķe, 67394607, pieteikšanās rsc24@inbox.lv

31.08.2015 plkst. 18.00

“Sarkandaugavas spēļu” 3.posms strītbolā

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Spīķe, 67394607, pieteikšanās rsc24@inbox.lv

30.08.2015 plkst. 16.00 - 19.30

Orientēšanās sacensības “Rīgas stafetes”

Vārnukrogs

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

29.08.2015

RJTC Kauss motošosejā scooteriem

RJTC stadionā, Bauskas iela 88

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Brigzne, 29913613

27.08.2015 plkst. 16.00 - 1930

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 64.posms

Biķernieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

26.08.2015 plkst. 16.00 - 19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 63.posms

Bumbukalns R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

25.08.2015 plkst. 16.00 - 19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 62.posms

Kalngale-Langa

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

22.08.2015 plkst. 11.00

Amatieru turnīrs “Sarkandaugavas kauss futbolā – 2015”

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Spīķe, 67394607, info www.turniri.lv

20.08.2015 plkst. 16.00 - 19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 61.posms

Garkalnes st. R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

19.08.2015 plkst. 16.00 - 19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 60.posms

Baloži

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

18.08.2015 plkst. 16.00 - 19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 59.posms

Kalngale-Jaunciems

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

18.08.2015 plkst. 19.00

Amatieru turnīrs “Sarkandaugavas kauss futbolā – 2015”

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Spīķe, 67394607, info www.turniri.lv

15.08.2015 plkst. 11.00

Amatieru turnīrs “Sarkandaugavas kauss futbolā – 2015”

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Spīķe, 67394607, info www.turniri.lv

13.08.2015 plkst. 16.00 - 19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 58.posms

Langstiņi-Dumbrāji

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

13.08.2015 plkst. 16.00

“Sarkandaugavas spēļu” 2.posms pludmales volejbolā sievietēm

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Spīķe, 67394607, pieteikšanās rsc24@inbox.lv

12.08.2015 plkst. 16.00 - 19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 57.posms

Vārnukrogs A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

12.08.2015 plkst. 16.00

“Sarkandaugavas spēļu” 2.posms pludmales volejbolā vīriešiem

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Spīķe, 67394607, pieteikšanās rsc24@inbox.lv

11.08.2015 plkst. 16.00 - 17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 56.posms

Vārnukrogs A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

11.08.2015 plkst. 19.00

Amatieru turnīrs “Sarkandaugavas kauss futbolā – 2015”

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Spīķe, 67394607, info www.turniri.lv

11.08.2015 plkst. 18.00

“Sarkandaugavas spēļu” 2.posms strītbolā

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Spīķe, 67394607, pieteikšanās rsc24@inbox.lv

08.08.2015 plkst. 11.00

Amatieru turnīrs “Sarkandaugavas kauss futbolā – 2015”

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Spīķe, 67394607, info www.turniri.lv

06.08.2015 plkst. 16.00 - 19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 55.posms

Līči

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

05.08.2015 plkst. 16.00 - 19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 54.posms

Lapsas R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

04.08.2015 plkst. 16.00 - 19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 53.posms

Trīsciems

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

04.08.2015 plkst. 19.00

Amatieru turnīrs “Sarkandaugavas kauss futbolā – 2015”

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Spīķe, 67394607, info www.turniri.lv

01.08.2015 plkst. 11.00

Amatieru turnīrs “Sarkandaugavas kauss futbolā- 2015”

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Spīķe, 67394607, info www.turniri.lv

30.07.2015 plkst. 16.00 - 19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 52.posms

Vālodzes

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

29.07.2015 plkst. 16.00 - 19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 51.posms

Siliņi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

28.07.2015 plkst. 16.00 - 19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 50.posms

Dūņezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

28.07.2015 plkst. 19.00

Amatieru turnīrs “Sarkandaugavas kauss futbolā – 2015”

BJC "Laimīte" RSC Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", info www.turniri.lv

23.07.2015 plkst. 16.00 - 19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 49.posms

Asara ezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

23.07.2015 plkst. 20.30

Amatieru turnīrs “Sarkandaugavas kauss futbolā – 2015”

BJC "Laimīte" RSC Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", info www.turniri.lv

22.07.2015 plkst. 16.00 - 19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 48.posms

Božas

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

22.07.2015 plkst. 16.00

Pludmales volejbola turnīrs MIX grupai (1 sieviete+1 vīrietis) “Sarkandaugavas kauss 2015” 1. posms

BJC "Laimīte" RSC Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", pieteikšanās rsc@inbox.lv

22.07.2015 - 18.09.2015

Rīgas atklātais pludmales volejbola turnīrs “Sarkandaugavas kauss 2015”

RSC BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", Spīķe, 29267694

21.07.2015 plkst. 16.00 - 19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 47.posms

Inčupe-Bādciems

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

21.07.2015 plkst. 19.00

Amatieru turnīrs “Sarkandaugavas kauss futnolā – 2015”

BJC "Laimīte" RSC Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", info www.turniri.lv

18.07.2015 plkst. 11.00

Amatieru turnīrs “Sarkandaugavas kauss futbolā – 2015”

BJC "Laimīte" RSC Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", info www.turniri.lv

16.07.2015 plkst. 16.00 - 19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 46.posms

Trase 333

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

16.07.2015 plkst. 20.30

Amatieru turnīrs “Sarkandaugavas kauss futbolā – 2015”

BJC "Laimīte" RSC Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte"

16.07.2015 plkst. 16.00

“Sarkandaugavas spēļu” 1.posms pludmales volejbolā vīriešiem

BJC "Laimīte" RSC Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte"

15.07.2015 plkst. 16.00 - 19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 45.posms

Cielavas-Lapsas

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

15.07.2015 plkst. 18.00

“Sarkandaugavas spēļu” 1. posms strītbolā

BJC "Laimīte" RSC Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", pieteikšanās rsc@inbox.lv

14.07.2015 plkst. 16.00 - 19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 44.posms

Carnikava

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

14.07.2015 plkst. 16.00

“Sarkandaugavas spēļu” 1.posms pludmales volejbolā sievietēm

BJC "Laimīte", RSC Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", pieteikšanās rsc24@inbox.lv

14.07.2015 - 19.09.2015

Rīgas atklātās sacensības “IX Sarkandaugavas spēles 2015”

RSC BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", Spīķe, 29267694

11.07.2015

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki: Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas programma – tērpu skate, radošās darbnīcas

10.07.2015

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki: mēģinājums vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas programmai, tērpu skate

09.07.2015 plkst. 16.00 - 19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 43.posms

Podkājas

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

08.07.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 42.posms

Kalniņi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

07.07.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 41.posms

Dzirnezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

06.07.2015 - 12.07.2015

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki

06.07.2015 - 12.07.2015

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki: Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Rakstu darbi” izstāde

05.07.2015 - 07.07.2015

Rīgas atklātās sacensības kuģu modelismā „Riga Cup 2015” FSR – V un Eco klasēs

Atpūtas bāzē „Kliģi”, Tukuma nov., Džūkstes pag

BJC „Kurzeme”, V.Rugājs, 29278860

02.07.2015 plkst. 16.00-19.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 40.posms

Skuķīši

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

01.07.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 39.posms

Ložmetējkalns A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

30.06.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 38.posms

Kalngale-Jūgezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

25.06.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 37.posms

Upesciema dīķi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

22.06.2015 plkst. 14.00

Piemiņas brīdis J.Grestem

Raiņa kapi

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

18.06.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 36.posms

Maltuves purvs

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

17.06.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 35.posms

Ložmetējkalns

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

16.06.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 34.posms

Atari

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

13.06.2015 plkst. 12.00

“Plenērs Spīķeros” – 2.plenērs

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", I.Eihe, 67213595

11.06.2015 plkst. 16.00-17.00 - 28.05.2015

Projekts “Atsaucies Torņakalna labajiem darbiem! ” (radošās darbnīcas ikvienam interesentam)

BJC "Altona", Altonavas iela 6

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354 (11., 14., 18., 21., 25., 28.maijs)

11.06.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 33.posms

Cielavas R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

10.06.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 32.posms

Cielavas R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

09.06.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 31.posms

Ummis

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

05.06.2015 plkst. darba dienas pl.9.00-18.00 - 15.06.2015

BJC “IK Auseklis” pulciņu audzēkņu radošo darbu izstāde “Pavasaris ziedos 2015”

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", Kalniņa, 67181085

04.06.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 30.posms

Bāliņi-Zaķumuiža

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

03.06.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 29.posms

Avotnieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

02.06.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 28.posms

Baltezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

31.05.2015 plkst. 15.00

Deju studija “Diamond” atklāta nodarbība

Rīgas 54.vidusskolas aktu zāle

BJC "Bolderāja", T.Čilikina, 67435096

30.05.2015 plkst. 13.00

Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums “Sēd uz sliekšņa pasaciņa”

BJC "Bolderāja" pagalmā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", Aiva Dasmane, 67435096

30.05.2015

Atklātās sacensības raķešu modelismā „RĪGAS PAVASARIS”

Spilvas Aviācijas centrs, Spilvas iela 1

TJN "Annas 2", Lauris Pumpurs, 28313888

29.05.2015 plkst. 19.00

“Vokālā ansambļa “Canzone” Vasaras ieskaņas koncerts

Rīgas Latviešu Biedrības nams Līgo zāle, Merķeļa iela 13

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Gerda Griķe, 26245793

28.05.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 27.posms

Makstenieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

27.05.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 26.posms

Lapsas A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

27.05.2015 plkst. 15.00

Grāmatas “Palīgs muzeju pedagogam” atklāšanas svētki.

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Krišjāņa Barona iela 99,

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

26.05.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 25.posms

Jaunciems

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

22.05.2015 - 15.10.2015

Rīgas interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas izstāde “Āfrikas savannās mītošie dzīvnieki”

Rīgas Nacionālā Zooloģiskā dārza Tropu mājā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Mickeviča 26563857

22.05.2015 plkst. 17.00

Latviešu tautas deju pulciņa audzēkņu koncerts “Pavasara dancis”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Žanete Paeglīte, 26573146

22.05.2015 plkst. 13.00

Grāmatas “Rīga bērna acīm” atklāšanas seminārs

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Dace Putāne, 29445511

22.05.2015 plkst. 13.00

D.Putānes grāmatas “Rīga bērna acīm” atvēršanas svētki

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Krišjāņa Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, I.Cimiņa

21.05.2015

Rīgas izglītības iestāžu mazākumtautību tautas deju kolektīvu koncerts “Ceļojums dejā”

Kultūras pils "Ziemeļblāzma", Ziemeļblāzmas iela 36

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

21.05.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 24.posms

Garkalnes st.A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

21.05.2015 plkst. 14.00-19.00

Rīgas interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas plenērs dabā ,,Zem kastaņu baltajām svecēm”

BJC "Altona", Altonavas iela 6

BJC "Altona", Dz.Zemture, 67612354

21.05.2015 plkst. 17.00

Rīgas izglītības iestāžu 2.-4.klašu koru konkursa laureātu koncerts “Rīgas gailis 2015”

Rīgas Sv. Pētera baznīca, Skārņu iela 19

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska

20.05.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 23.posms

Lielupe R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

20.05.2015 plkst. 18.00

BJC “Altona” muzikālo studiju koncerts

BJC "Altona" lielā zāle, Altonavas iela 6

BJC "Altona" R.Vanags , A.Šmaukstelis, 67612354

20.05.2015 plkst. 17.00

Rīgas izglītības iestāžu 2.-4.klašu koru konkursa laureātu koncerts “Rīgas gailis 2015″

Rīgas Jaunā Sv. Ģertrūdes baznīca

Rīgas Interešu Izglītības metodiskais centrs, atbildīgā Alda Šeļegovska

19.05.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 22.posms

Šmerlis

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

19.05.2015 plkst. 18.00

BJC “Altona” mūsdienu deju studijas “Festa” koncerts

BJC "Altona", lielā zāle Altonavas iela 6

BJC "Altona", K.Tihanova, 67612354

19.05.2015 plkst. 16.00

Rīgas izglītības iestāžu 2.-4.klašu koru konkursa laureātu koncerts “Rīgas gailis 2015”

Rīgas Vissvētākās trīsvienības Romas katoļu baznīca, A. Deglava ielā 63

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Andra Fenhane, Ināra Freimane

18.05.2015 plkst. 10.00-17.00

Atvērto durvju dienas BJC ”Mīlgrāvis”

BJC ''Mīlgrāvis'' izstāžu zāle, 1. un 2.stāva gaiteņi, Baltāsbaznīcas iela 14

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492 Lūgums pieteikt klašu grupas

17.05.2015 plkst. 19.00

Meiteņu kamerkora „Tonika” KONCERTS „DIEVS. DA-BA. DARBS”. Piedalās koklētāju ansamblis „Austriņa” un Latvijas Kultūras koledžas horeogrāfi

Latvijas Universitātes Lielā aula, Raiņa bulvāris 19

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Inga Cimiņa, 26350621

16.05.2015 plkst. 14.00

Starptautiskajai ģimenes dienai veltīts koncerts

Anglikāņu baznīca, Anglikāņu iela 2

BJC "Kurzeme", Grava, 67105437

16.05.2015 plkst. 12.00

Modernās horeogrāfijas studija “Terra” (4-6 g.) atklāta nodarbība

Rīgas 19.vidusskola, Miglas iela 9

BJC "Bolderāja", I.Ivanushkina, 67435096

16.05.2015 plkst. 14.00

Modernās horeogrāfijas studija “Terra” (4-6 g.) atklāta nodarbība

Rīgas 19.vidusskola, Miglas iela 9

BJC "Bolderāja", I.Ivanushkina, 67435096

16.05.2015 plkst. 18.00 - 22.00

Muzeju nakts pasākums

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", Olafs Šāvelis, 67181497

16.05.2015 plkst. 13.00

BJC “Altona” muzikālā teātra studijas izrāde “Alise Brīnumzemē”

BJC "Altona" lielā zālē, Altonavas iela 6

BJC "Altona", U.Tīrums, L.Tīruma, 67612354

15.05.2015 - 17.05.2015

Latvijas MTBO daudzdienas orientēšanās sportā

Rīga

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

15.05.2015 plkst. 18.00

Ritmoplastikas pulciņa koncerts “Circenīšā ceļojums”

Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zāle, Merķeļa iela 13

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Žanete Paeglīte, 26573146

15.05.2015

Reģionālā sporta centra “Ķengarags” 2015.gada sezonas atklāšanas sporta svētki

Reģionālā sporta centra "Ķengarags" stadions, Maskavas iela 273

BJC "Daugmale", M.Lesčinskis, 67213595

14.05.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 21.posms

Silakrogs

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

13.05.2015 - 14.05.2015

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koru skates 2.kārta- Rīgas pilsēta

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

13.05.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 20.posms

Priedaine

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

13.05.2015 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00; sestd. pl.10.00-16.00 - 30.05.2015

Vizuālās un vizuāli lietišķās mākslas studijas audzēkņu radošo darbu izstāde

BJC "Bolderāja" vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", I.Bērziņa, 67435096

13.05.2015 plkst. 16.00

BJC “IK Auseklis” pulciņu noslēguma koncerts

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", Kristīne Žīdena, 67181387

12.05.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 19.posms

Kalngale-Langa

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

12.05.2015

BJC “Altona” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu un studiju skolas vecuma audzēkņu izstāde “Pavasara noskaņās”

BJC "Altona", izstāžu zāle, halle, Altonavas iela 6

BJC "Altona", D.Endziņa, 67612354

11.05.2015 plkst. darba dienas pl.10.00 - 20.00 - 29.05.2015

BJC “Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju audzēkņu gada noslēguma izstāde

BJC "Kurzeme" 3.stāvs, Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Freimane, 29971312

11.05.2015 plkst. darba dienas pl.10.00 - 20.00 - 29.05.2015

BJC “Kurzeme” Papīra plastikas studijas audzēknes Diānas Čeksteres personālizstāde

BJC "Kurzeme" 3.stāvs, Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Medne, 67105437

11.05.2015 plkst. darba dienas pl.10.00 - 20.00 - 29.05.2015

BJC “Kurzeme” zīmēšanas un gleznošanas studijas “Fantāzija” audzēknes Amandas Apaļkas personālizstāde

BJC "Kurzeme" 3.stāvs, Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Dumpeniece, 67105437

11.05.2015 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00; sestd. pl.10.00-16.00 - 30.05.2015

Foto pulciņa audzēkņu izstāde “Ziedi”

BJC "Bolderāja" vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", I.Bērziņa, 67435096

11.05.2015 plkst. 16.00 - 15.05.2015

Sabiedrības integrācijas projekts

BJC "Bolderāja", zālē un kabinetos, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", A.Dasmane, 67435096, (11.maijs - Floristikas brīnumi; 12.maijs - Zīda apgleznošana; 13.maijs - Netradicionālā stikla apstrāde; 14.maijs - Auduma batika, 15.maijs - Keramikas pamati)

10.05.2015 plkst. 11.00

Vokālā ansambļa “Canzone” koncerts dievkalpojuma laikā

Rīgas Evanģēliski luteriskā Krusta baznīca, Ropažu iela 120

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Gerda Griķe, 26245793

09.05.2015

Mātes dienai veltīts koncerts

Atpūtas centrs "LIDO", Krasta iela 76

Indra Filipsone

09.05.2015 plkst. 10.00-18.00 - 10.05.2015

Starptautiskais atklātais “RSP/RBS/Babolat-5” badmintona turnīrs

Olimpiskais Sporta centrs, Grostonas iela 6b

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Arnis Šefers, 26403261

08.05.2015 plkst. 18.00

Vijoļspēles ansambļa un solistu koncerts veltīts Mātes dienai

BJC "Rīgas Skolēnu pils" 112.telpa, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Zane Baltalksne, 26455414

08.05.2015 plkst. 18.00

Ģitārspēles ansambļa un solistu PAVASARA KONCERTS

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Edžus Korsaks un Andrejs Gradinarovs, 27006032

08.05.2015 plkst. 18.00

Teātra “Zīļuks” izrāde “Kurts šmorē, lai atpūtinātu galvu” (Ērlenns Lū)

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Laura Paegle, 27006034; Ieeja bez maksas, izrāde 2 cēlienos skolas vecuma bērniem un vecākiem, ilgums 1 st. 50 min.

07.05.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 18.posms

Mucenieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

07.05.2015 - 14.05.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde un darbnīca “ANNA ZIED”

TJN "Annas 2", Annas ielā 2

TJN "Annas 2", Anda Laukevica, 29325853

07.05.2015 plkst. 13.00

Pirmsskolas vecuma bērnu izglītōšanās centra “Mazais Prātnieks” Mātes dienas koncerts

BJC "Rīgas Skolēnu pils" 112.tepla, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Dace Putāne, 29445511

06.05.2015

Pieredzes apmaiņas brauciens muzeju pedagogiem

Ventspils Amatu skola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

06.05.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 17.posms

Božas

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

05.05.2015 plkst. 16.00 - 19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 16.posms

Langa

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

05.05.2015 plkst. 13.00 - 18.05.2015

Izstāde Raiņa un Aspazijas dzeja bērnu darbos

BJC "Rīgas Skolēnu pils",1.stāva vestibils, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Dace Putāne, 29445511

05.05.2015 plkst. 17.00

Attīstošās nodarbības ar bilingvālo apmācību (5-6 g.) Atklātā nodarbība “Kas dzīvo pļavā?”

BJC "Bolderāja", 8.kab., Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", I.Smirnova, 67435096

05.05.2015 plkst. 9.00-18.00 (darba dienas) - 15.06.2015

BJC “IK Auseklis” pulciņu audzēkņu radošo darbu izstāde “Pavasaris ziedos 2015”

Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", Kalniņa, 67181085

02.05.2015 plkst. 17.00

Kora „Accolada” un kora „Harmonija” (Sanktpēterburga, Krievija) SADRAUDZĪBAS KONCERTS

Rīgas Latviešu biedrības nama Baltā zāle, Merķeļa iela 13

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Oksana Čerkasova

01.05.2015 plkst. pirmdiena-otrdiena pl.10-18.00; trešdiena- piektdiena pl.12.00-20.00; sestdiena pl.10.00 -17.00 - 29.04.2015

BJC ”Mīlgrāvis” skolotājas Ingrīdas Irbes zīmēšanas un gleznošanas pulciņa audzēkņu darbu izstāde

Kultūras pils ''Ziemeļblāzma'' bibliotēka, Ziemeļblāzmas iela 36

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

01.05.2015 plkst. 9.00-17.00 - 31.05.2015

BJC ”Mīlgrāvis” vizuālās mākslas pulciņu audzēkņu darbu izstāde ”Prieks bērnu darbos”, skolotājas Inga Supe un Dagnija Timule

VSIA Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas novietne Gaiļezerā, 2.stāvs, Juglas iela 20

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

30.04.2015 plkst. 17.30

Rīgas bērnu un jauniešu atklātās velosacensības „Riteņvasara-2015”

Mārupītes parks, Amulas iela 11

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925

30.04.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 16.posms

Juglas p-f.

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

29.04.2015 plkst. 18.00

Dejas dienas koncerts – skate

BJC "Laimīte" lielā zāle, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte, I.Atardo, 29223864

29.04.2015 plkst. 19.00

Akordeona dienu noslēguma koncerts

Lielā Ģilde, Amatu iela 6

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Karolīne Vancāne

29.04.2015 plkst. 17.30

Rīgas bērnu un jauniešu atklātās velosacensības „Riteņvasara-2015”

Uzvaras laukums, Uzvaras bulvāris 15

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925

29.04.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 15.posms

Bumbukalns R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

28.04.2015 plkst. 15.00

Izglītības iestāžu vēstures muzeju skate “Izcilo personību galerija”

Latvijas Kara muzejs

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs

28.04.2015 plkst. 19.00

Bērnu kora studijas “Odziņas” koncerts “Dzīvnieku karnevāls”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Rita Birzule, 28323749

28.04.2015 plkst. 18.00

Akordeona dienu sadraudzības koncerts

Rīgas Svētā Pētera baznīca, Skārņu iela 19

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Karolīne Vancāne

28.04.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 14.posms

Kalngale-Garciems

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

27.04.2015 plkst. 12.00-20.00 - 06.05.2015

Vizuālās mākslas pulciņu izstāde “Veltījums Dejas dienai”

BJC "Laimīte" izstāžu stendi, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", V.Vītola

27.04.2015 plkst. 19.00

Akordeona dienu atklāšanas koncerts

Koncertzāle „Rīga”, Akadēmijas laukums 1

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Karolīne Vancāne

25.04.2015 plkst. 13.00

Kora „Rīga” koncerts

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Marta Ļubimova

25.04.2015 plkst. 15.00

BJC “Rīgas Skolēnu pils” pūtēju orķestra koncerts „Lai skan!”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Jānis Grahoļskis

25.04.2015 plkst. 18.00

Vokālā ansambļa koncerts „Pavasaris”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils," Jeļena Freiberga

25.04.2015 plkst. darba dienas pl.9.00-18.00 - 26.05.2015

Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkursa izstāde „Laikmetu griežos”

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs, Palasta iela 4

BJC "IK Auseklis", Kalniņa, 67181085

25.04.2015 plkst. darba dienas pl.9.00-18.00 - 26.05.2015

Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkurss „Laikmetu griežos”

Rīgas Kuģniecības muzejs, Palasta iela 4

BJC "IK Auseklis", Kalniņa, 67181085

24.04.2015 plkst. 12.00

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku 5.-9. klašu, jaukto, zēnu koru skate Kurzemes rajonā

Rīgas Valsts vācu ģimnāzija

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

24.04.2015 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00; sest. pl.10.00-16.00 - 01.05.2015

Vizuālās mākslas pirmsskolas vecuma bērnu “Kaleidoskops” 5-7 gadi audzēkņu radošo darbu izstāde “Ķirši zied”

BJC "Bolderāja" vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", I.Gorina, 67435096

24.04.2015 plkst. 19.00

Pieaugušo deju kolektīvu sadancošanās “Pavasara vēsmas”

BJC "Laimīte" lielā zāle, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", G.Novikova, 28281359

24.04.2015 - 25.04.2015

Rīgas atklātās sacensības lēcienos uz batuta „Rīgas meistarsacīkstes”

BJC "Daugmale", Aglonas iela 39

BJC "Daugmale", L.Tarasenko, ludmila.t71@inbox.lv, 29163563

24.04.2015 plkst. 12.00

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku 5.-9. klašu, jaukto un zēnu koru skate Kurzemes rajonā

Rīgas Valsts Vācu ģimnāzija

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

24.04.2015 - 26.04.2015

Rīgas atklātās sporta aerobikas meistarsacīkstes „AUSEKLIS AEROBIC OPEN CUP RIGA 2015”

Pļavnieku ģimnāzija

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

24.04.2015 plkst. 18.00

Mūsdienu deju grupas K.I.D. Draudzības koncerts

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", Paula Gorobeca, 26423604

23.04.2015 plkst. 12.00

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku 5.-9. klašu, meiteņu un jaukto koru skate Centra rajonā

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

23.04.2015 plkst. 16.00

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes- konkursa “‘Rakstu darbi” II kārtas laureātu apbalvošana

Koka ēku renovācijas centrs "Koka Rīga"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

23.04.2015 plkst. 17.30

Rīgas bērnu un jauniešu atklātās velosacensības „Riteņvasara-2015”

Mārupītes parks, Amulas iela 11

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925

23.04.2015

Sabiedrības integrācijas projekts, Ziemeļu pavasaris (No Lieldienām līdz Jāņiem) Aprīlis-Sulu mēnesis. Ūsiņa jeb Jurģu sagaidīšana, dažādas radošās darbnīcas un sportiskās aktivitātes gan bērniem, gan pieaugušajiem

BJC "Bolderāja", zālē un pagalmā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", A.Dasmane, 67435096

23.04.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 13.posms

Brekši

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

22.04.2015 - 13.05.2015

BJC “Daugmale” pulciņu audzekņu darbu izstāde

BJC "Daugmale" 201., 216.telpas, Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", E.Moisjuka-Vanaga, 67213595

22.04.2015

Atklātais Rīgas skolēnu elektronikas konkurss

TJN "Annas 2", Annas iela 2

TJN "Annas 2", Egmonts Pavlovskis, 29692173

22.04.2015

Rīgas jauniešu fotoamatieru fotopraktikums – konkurss

TJN „Annas 2”, Annas iela 2 un Miera ielas radošais kvartāls

TJN "Annas 2", Adrejs Grants, 67374093; 29118097

22.04.2015 plkst. 17.30

Rīgas bērnu un jauniešu atklātās velosacensības „Riteņvasara-2015”

Uzvaras laukums, Uzvaras bulvāris 15

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925

22.04.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 12.posms

Bumbukalns A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

21.04.2015 plkst. 12.00

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku 5.-9. klašu un meiteņu koru skate Vidzemes priekšpilsētā

Rīgas 49.vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

21.04.2015 plkst. darba dienas 10.00-17.00 - 30.11.2015

Izstāde “No gruvešiem līdz zaļumballei (1944.-1965.gadu skolēnu atmiņas)

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Skolu muzejs, K.Barona iela 99

Rīgas Skolu muzejs, J.I.Vikšers 27006037, (atklāšana 21.aprīlis, pl.13.45 BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona iela 99)

21.04.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 11.posms

Mangaļsala

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

20.04.2015 plkst. darba dienas pl.10.00 - 20.00 - 05.05.2015

BJC “Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju audzēkņu un pedagogu darbu izstāde “Pēdas….”

BJC "Kurzeme" 3.stāvs, Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Freimane, 29971312

19.04.2015 plkst. 15.00

Koklētāju ansambļa „Austriņa” koncerts

Koka ēku renovācijas centrs „Koka Rīga”, Krāsotāju iela 12

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Iveta Tauriņa, 27006032

19.04.2015 plkst. 13.00

BJC “Bolderāja”, Muzikālās studijas “Kantilēna” 10 gadu jubilejas koncerts

Rīgas Kultūras un atpūtas centrs "Imanta", Anniņmuižas bulvāris 29

BJC "Bolderāja", I.Parahņeviča, 67435096

19.04.2015

Starptautiskās sporta deju sacensības, Latvijas kausa posms “Siguldas pavasaris 2015”

Siguldas 1.pamatskola, Pulkveža Brieža iela 105, Sigulda

BJC"Rīgas Skolēnu pils", Lolita Ivuškāne, 26406147, ieejas biļešu iegāde uz vietas

19.04.2015 plkst. 10.00

Galda hokejs turnīrs “Daugmales Ripa”

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", E.Caics, 29888643

18.04.2015 plkst. 11.00

Rīgas 27.Atklātās sporta tūrisma sacensības

Dabas parka „Piejūra” apvidus

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Inga Liepiņa, 26525949

18.04.2015 plkst. 9.00

Nūjošana Mežaparkā

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Spīķe, 67394607

18.04.2015 - 19.04.2015

Rīgas kausi Orientēšanās sacensības

Bumbukalns

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

17.04.2015 plkst. 12.00

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku jaukto un zēnu koru skate Vidzemes priekšpilsētā

Rīgas Teikas vidusskola, Aizkraukles iela 14

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

17.04.2015

II kārtas radošo spēļu darbnīcu konkurss “‘Rakstu darbi” plkst. 14.00-15.00 un no plkst.15.00 II kārtas Rīgas tērpu kolekciju skate-konkurss “‘Rakstu darbi”

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

17.04.2015 plkst. 19.00

Koncerts sadarbībā ar Ineses Galantes talantu konkursa laureātiem “Mūsu dārgakmeņi”

Latvijas Universitātes Lielā aula, Raiņa bulvāris 19

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Gunta Malēvica, 29893250, biļetes www.bilesuparadize.lv

17.04.2015

Tepatiskās kompleksveida nodarbības, 4-6 gadi, atklāta nodarbība “Ceļojums caur pasakām”

BJC "Bolderāja" 5.kab., Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", I.Gorina, 67435096

16.04.2015 plkst. 12.00

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku 5.-9. klašu, jaukto un zēnu koru skate Zemgales priekšpilsētā

BJC "Altona"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

16.04.2015 plkst. 17.30

Rīgas bērnu un jauniešu atklātās velosacensības „Riteņvasara-2015”

Mārupītes parks, Amulas iela 11

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925

16.04.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 10.posms

Langstiņi-Makstenieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

15.04.2015 plkst. 12.00

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku 5.-9. klašu, jaukto un zēnu koru skate Ziemeļu rajonā

Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, K.Valdemāra iela 1

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

15.04.2015 - 15.04.2014

Pieredzes apmaiņas brauciens muzeju pedagogiem

Valmieras Valsts ģimnāzija

Rīgas Interešu izglī'tibas metodiskais centrs

15.04.2015 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00; sest. pl.10.00-16.00 - 22.04.2015

Pulciņa “Čaklās bitītes” 4-6 gadi, audzēkņu radošo darbu izstāde “Gulbis”

BJC "Bolderāja" vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", I.Gorina, 67435096

15.04.2015 plkst. 17.30

Rīgas bērnu un jauniešu atklātās velosacensības „Riteņvasara-2015”

Uzvaras laukums, Uzvaras bulvāris 15

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925

15.04.2015 plkst. 16.00

Lieldienu pavasara izstādes noslēguma pasākums

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", I.Eihe, 67213595

15.04.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 9.posms

Baloži

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

14.04.2015 plkst. 12.00

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku 5.-9. klašu, jaukto un zēnu koru skate Latgales priekšpilsētā

Rīgas 6.vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

14.04.2015

Rīgas jaunāko klašu skolēnu tehniskās modelēšanas sacensības

TJN "Annas 2", Annas iela 2

TJN "Annas 2", Ārija Zariņa, 29805895

14.04.2015 plkst. 17.00

BJC “Altona” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu un studiju pirmskolas audzēkņu izstādes “Pavasara noskaņās” atklāšana

BJC "Altona" izstāžu zāle, Altonavas iela 6

BJC "Altona," D.Endziņa, 67612355

14.04.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 8.posms

Mežaparks

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

14.04.2015 plkst. 16.00-19.30 - 19.04.2015

Riga orienteering Week 2015

Rīga

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

13.04.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas Metodiskā centra metodiķu sanāksme

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

13.04.2015 plkst. 19.00

Meiteņu kamerkora „Tonika” koncerts „Šķind zemīte, rīb zemīte”

Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejs Kolonnu zāle, Palasta iela 4, Vecrīga

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Inga Cimiņa, 27006032

12.04.2015 plkst. 11.00

 Tradicionālais muzikantu konkurss “Klaberjakte 2015”

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

12.04.2015 plkst. 11.00-15.00

Tradicionālās muzicēšanas konkurss „Klaberjakte 2015”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zālē, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Dina Liepa, 28232687

11.04.2015

Rīgas atklātās sacensības sporta tūrismā

Sliežu iela 39

BJC "Daugmale", I.Purmale, ilona-kalni@inbox.lv, 29149767

10.04.2015 - 12.04.2015

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas deju kolektīvu skate

VEF Kultūras pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

10.04.2015 plkst. 17.00-19.00

Seminārs sporta pedagogiem „Stājas nostiprinošie un attīstošie vingrojumi sākumskolā”

Rīgas Franču licejs

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone

10.04.2015 - 11.04.2015

Rīgas atklātais skolu komandu čempionāts 64-lauciņu dambretē “Vāvere – 2015”

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", V.Teterins, 28236900

09.04.2015

Rīgas 1.speciālās internātpamatskolas atklātais informātikas konkurss

Rīgas 1.speciālā internātpamatskola, Ģetrūdes iela 18

Rīgas 1.speciālā internātpamatskola, Beitiks 67181339

09.04.2015 plkst. 17.30

Rīgas bērnu un jauniešu atklātās velosacensības „Riteņvasara-2015”

Mārupītes parks, Amulas iela 11

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925

09.04.2015 plkst. 16.00-17.00 - 30.04.2015

Projekts “Atsaucies Torņakalna labajiem darbiem!” (radošās darbnīcas ikvienam interesentam)

BJC "Altona", Altonavas iela 6, nodarbību telpas

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354

09.04.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 7.posms

Juglas mežs

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

08.04.2015 plkst. 15.00

BJC “Daugmale” atklātā modes skate “Cik dažādi mēs esam!”

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", O.Aleksejeva, 29773941

08.04.2015 plkst. 17.30

Rīgas bērnu un jauniešu atklātās velosacensības „Riteņvasara-2015”

Uzvaras laukums, Uzvaras bulvāris 15

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925

08.04.2015 plkst. 16.00-19.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 6.posms

Kleisti

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

07.04.2015 plkst. 16.00

Lieldienu pasākums “Lieldienu prieks!”

BJC "Altona" halle, pagalms, Altonovas iela 6

BJC "Altona", I.Ķirse, 67612354

07.04.2015

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 5.posms

Vecāķi D

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

06.04.2015

Sporta un tehniskās jaunrades metodiķu sapulce

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

02.04.2015 plkst. 16.00

Fotoorientēšanās “Ķeram Lieldienu zaķi!” – atraktīvs pasākums Lieldienu noskaņās

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Spīķe, 67394607, dalībniekiem no 6 līdz 15 gadiem

02.04.2015 plkst. 17.30

Rīgas bērnu un jauniešu atklātās velosacensības „Riteņvasara-2015”

Mārupītes parks, Amulas iela 11

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925

02.04.2015 - 03.04.2015

Lieldienu pasākums „Ugunsgrēks”

TJN „Annas 2” BZC „Tehnoannas pagrabi", Briāna iela 8

TJN „Annas 2” BZC „Tehnoannas pagrabi", Alvis Balodis, 29433112

02.04.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 3.posms

Imanta

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

01.04.2015 plkst. 13.00

Konkursa “Rīgas Gailis” 2.-4. klašu skate Centra un Ziemeļu rajonā

Rīgas Raiņa 8.vakara (maiņu) vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

01.04.2015 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00; sest. pl.10.00-16.00 - 09.04.2015

Attīstošās nodarbības ar bilingvālo apmācību 4-6 gadi audzēkņu radošo darbu izstāde “Lieldienu gailīši”

BJC "Bolderāja" vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", I.Smirnova, 67435096

01.04.2015 plkst. 16.00

Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu literārās jaunrades konkursam velītu Aspazijas 150. gadu atcerei “Mana pasaka ceļo uz Torņkalnu” dalībnieku apbalvošana

BJC "Altona", Altonovas iela 6

BJC "Altona", bjcaltona@riga.lv, Dzintra Kņaze 67612354

01.04.2015 plkst. 12.00-20.00 - 15.04.2015

Vizuālās mākslas pulciņu izstāde “Dīvainīši”

BJC "Laimīte" 1.stāva izstāžu stendi, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", V.Vītola

01.04.2015 plkst. 10.00-18.00 - 30.04.2015

BJC ”Mīlgrāvis” skolotājas Allas Folkas vizuālās mākslas pulciņu audzēkņu darbu izstāde ”Mūzika”

Augusta Dombrovska mūzikas skola, Ziemeļblāzmas iela 38

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

01.04.2015 plkst. darba dienas pl.10.00-19.00 - 30.06.2015

Kopli Noortemaja (Tallina, Igaunija) un BJC “Altona” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu un studiju audzēkņu darbu izstāde “Pavasaris Rīgā un Tallinā”

BJC "Altona" halle, Altonavas iela 6

BJC "Altona", D.Endziņa J.Šalvīte, Dz.Kņaze, 67612354

01.04.2015 plkst. 17.30

Rīgas bērnu un jauniešu atklātās velosacensības „Riteņvasara-2015”

Uzvaras laukums, Uzvaras bulvāris 15

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis, 29511925

01.04.2015 - 30.04.2015

Akcija “Papildini grāmatu plauktu!”

BJC "Altona" halle, Altonavas iela 6

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354

01.04.2015 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 2.posms

Šmerlis

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

31.03.2015 plkst. 13.00

Konkursa “Rīgas Gailis” 2.-4. klašu skate Kurzemes rajonā

Rīgas Imantas vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

31.03.2015 - 17.04.2015

Mākslas studijas “Krāsa un forma” un floristikas studijas audzēkņu radošo darbu izstāde “Krāsaini tērpi, ziedi un rotas”

BJC "Daugmale" 216.telpa, Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", E.Šmite, S.Hippe, 67213595

30.03.2015 - 23.04.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde “Koka Rīgā”

"Koka Rīga", Krāsotāju iela 12

30.03.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes – konkursa “Rakstu darbi” iekārtošana

Koka ēku renovācijas centrs "Koka Rīga"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

29.03.2015 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” sacensības “Pa pāriem”

Autotrase 333

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

28.03.2015 plkst. 9.00

Nūjošana Mežaparkā

BJC "Laimīte" RSC Sarkandaugavas iela 24, slidotava, I.Spīķe, 67394609

BJC "Laimīte" I.Spīķe, 67394609

28.03.2015 - 29.03.2015

Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes kāpšanas sportā “RIGA OPEN”

Izstāžu halle BT1, Ķīpsalas iela 8

MJC "Praktiskās estētikas skola", Reinbergs, 29403822

28.03.2015 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas noslēgums

Jaunciems D

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

28.03.2015 plkst. 13.00

Latvijas ģitārspēles ansambļu un solistu festivāls “Es un mūzika”

BJC "Kurzeme", Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Grava, 67105437

27.03.2015 plkst. 13.00

Konkursa “Rīgas Gailis” 2.-4. klašu koru konkurss Vidzemes priekšpilsētā

Rīgas Juglas vidusskolas sākumskolas korpuss, Juglas ielā 27a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

27.03.2015 - 28.03.2015

Rīgas atklātās sacensības lēcienos uz batuta “Rīgas kauss – 2015”

BJC "Daugmale", Aglonas iela 39

BJC "Daugmale", L.Tarasenko, 29163563, ludmila.t71@inbox.lv

27.03.2015 plkst. 18.00 - 20.03.2015

Starptautiskai teātra dienai veltīts uzvedums

BJC "Kurzeme", Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Vējiņš, 67105437

26.03.2015 plkst. 13.00

Konkursa “Rīgas gailis” 2.-4. klašu koru skate Zemgales priekšpilsētā

BJC "Altona"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

25.03.2015 plkst. 13.00

Konkursa “Rīgas gailis” 2.-4. klašu koru skate Latgales priekšpilsētā

Rīgas Pļavnieku pamatskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

25.03.2015 plkst. 13.00

Zēnu koru kopmēģinājums Vidzemes priekšpilsētai

Praktiskās estētikas skolā, Burtnieku ielā 34.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

25.03.2015 plkst. 16.00

Rīgas izglītības iestāžu bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošais konkurss “Kaķi lieli, kaķi mazi”

BJC "Zolitūde", Ruses iela 13

BJC "Zolitūde", Apse, 67404160

25.03.2015 - 15.04.2015

Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu vizuālās mākslas konkurss – izstāde „Kaķi balti, kaķi melni”

BJC "Zolitūde", Ruses iela 13

BJC "Zolitūde", S.Apse, 67404160

25.03.2015 plkst. 9.00-18.00 - 22.04.2015

Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkurss „Daba mums apkārt. Pļava 10”

BJC "IK Auseklis" izstāžu zāle, Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", Kalniņa, 67181085

23.03.2015 plkst. 15.00

Vides izziņas spēļu konkurss “Iepazīsti vidi” Rīgas kārta

Rīgas 72.viduuskola, Ikšķiles iela 72

BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola", Pestovs, 22317880

23.03.2015 - 02.04.2015

Krāsainās dienas BJC “Daugmale”

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", I.Korņejeva, 67213595

22.03.2015 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 49.posms

Lapsas A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

21.03.2015 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 48.posms

Makstenieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

21.03.2015 plkst. 13.00 - 22.03.2015

XI Starptautiskais baleta, teātru, klasiskās un modernās dejas kolektīvu Deju forums “Rīga”

VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2

MJC "Praktiskās estētikas skola", Sils, 29188871

21.03.2015 - 22.03.2015

Rīgas atklātās bērnu un jaunatnes meistarsacīkstes sporta dejās „Dzintarjūra 2015”

Sporta nams „Daugava”, K. Barona iela 107

BJC “Rīgas Skolēnu pils”, Lolita Ivuškāne, 26406147

20.03.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes – konkursa “Rakstu darbi” izstāžu demontāža un darbu izņemšana norises vietās

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

20.03.2015

Kursi “Vispārējās fiziskās sagatavotības aspekti bērnu, jauniešu un pusaudžu vecumposmos” – teorētiskā un praktiskā nodarbība

Rīgas Kultūru vidusskola, Ganību dambis 7

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Māris Vensbergs

18.03.2015 plkst. 12.30-14.00

Ventspils un Ventspils novada mākslas apvienības skolotāju pieredzes apmaiņas pasākums

BJC ''Mīlgrāvis'', Baltāsbaznīcas iela 14

BJC ''Mīlgrāvis'', Irbe, 67349492

18.03.2015

Kursi “Vispārējās fiziskās sagatavotības aspekti bērnu, jauniešu un pusaudžu vecumposmos” – praktiskā nodarbība

Rīgas Kultūru vidusskola, Ganību dambis 7

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Māris Vensbergs

16.03.2015

Kursi “Vispārējās fiziskās sagatavotības aspekti bērnu, jauniešu un pusaudžu vecumposmos” – teorētiskā lekcija

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Māris Vensbergs

15.03.2015 plkst. 11.00 un 17.00 - 14.03.2015

Rīgas interešu un vispārējās izglītības iestāžu galda tenisa turnīrs “Draudzības kauss” IV kārta

BJC "Laimīte", SRC Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", L.Pavāre, 26301477

15.03.2015 plkst. 12.00

2015.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skijoringa meistarsacīkstes

Saules akmens trase

TJN "Annas 2", A.Briedis, 29511925

15.03.2015 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 47.posms

Cielavas R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

14.03.2015 plkst. 12.00

2015.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skijoringa meistarsacīkstes

Saules akmens trase

TJN "Annas 2", A.Briedis, 29511925

14.03.2015 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 46.posms

Mucenieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

14.03.2015 plkst. 11.00

Rīgas Jauno tehniķu centra Lego Robotika 2015

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88

RJTC, Zīverts, 29434910

14.03.2015 plkst. 10.30-16.00

Radošās LEGO sacensības 2015

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88

RJTC, Jākobsone, 26036056

13.03.2015

Teātru skate “Mazās formas” Pilsētas kārta

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle

13.03.2015 plkst. 10.00

Rīgas bērnu un jauniešu sacensības pludmales volejbolā „SMILŠU SKUDRA 2015”

Olimpiskais centrs, Grostonas iela 6b

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, M.Vensbergs, 22178278

12.03.2015

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis”: Rīgas kārta

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

12.03.2015 plkst. 16.00

Lego konkurss “Dzīvnieku pasaule”

BJC "Laimīte" 202.telpa, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte" pulciņu audzēkņiem, L.Pavāre, 26301477

11.03.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes – konkursa “Rakstu darbi” I kārtas noslēgums (Centra raj., Latgales pr.)

BJC "Daugmale"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

11.03.2015 plkst. 14.30

Jaukto koru kopmēģinājums Vidzemes priekšpilsētai

Rīgas Tirdzniecības vidusskolā, Tomsona iela 3/5.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

10.03.2015 plkst. 11.00

Skolu jaunatnes XI Dziesmu un deju svētku Rīgas un Zemgales modelēšanas koncerts

Iecavas novads "Billītes"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

10.03.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes – konkursa “Rakstu darbi” I kārtas noslēgums (Kurzemes raj., Zemgales pr.)

Rīgas Kultūras centrs "Iļģuciems"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

10.03.2015 plkst. 14.30

Jaukto koru kopmēģinājums Vidzemes priekšpilsētai

Rīgas Teikas vidusskolā, Aizkraukles iela 14.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

09.03.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas Metodiskā centra metodiķu sanāksme

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

09.03.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes – konkursa “Rakstu darbi” I kārtas noslēgums (Ziemeļu raj., Vidzemes pr.)

BJC "IK Auseklis"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

08.03.2015 plkst. 12.00

2015.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skijoringa meistarsacīkstes

Saules akmens trase

TJN "Annas 2", A.Briedis, 29511925

08.03.2015 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 45.posms

Cielavas A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

07.03.2015

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku pūtēju orķestru skate- Rīgas pilsēta

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

07.03.2015 plkst. 12.00

2015.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skijoringa meistarsacīkstes

Saules akmens trase

TJN "Annas 2", A.Briedis, 29511925

07.03.2015 - 08.03.2015

Rīgas atklātās sacensības klinšu kāpšanā “Sasaites” D, C, B grupām

BJC "Daugmale", Aglonas iela 39

BJC "Daugmale", I. Purmale, 29149767, ilona-kalni@inbox.lv

07.03.2015 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 44.posms

Mangaļsala

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

06.03.2015 plkst. 11.00

Rīgas bērnu un jauniešu folkloras kopu skate “Rīgas diena”

MJN "Praktiskās estētikas skola"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

06.03.2015 plkst. 12.00-20.00 - 20.03.2015

Vizuālās mākslas pulciņu izstāde “Es un mana mamma”

BJC "Laimīte" 1.stāva izstāžu stendi, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", V.Vītola

06.03.2015

Horeogrāfiskā ansambļa “Pērlīte” atskaites – sadraudzības koncerts

VEF kultūras pils, Ropažu iela 2

BJC „Daugmale”, D.Gorska, diana.gorska@inbox.lv

05.03.2015 plkst. 14.00

Kopmēģinājums (visi kori) Ziemeļu rajonam

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

05.03.2015

Rīgas 1.speciālās internātpamatskolas izteiksmīgās runas konkurss “Mana valoda”

Rīgas 1.speciālā internātpamatskola, Ģetrūdes iela 18

Rīgas 1.speciālālā internātpamatskola, Apsīte 67181339

04.03.2015 plkst. 10.00-20.00 - 18.03.2015

BJC “Kurzeme” papīra dizaina studijas audzēkņu darbu izstāde “Grāmatas stāsts”

BJC "Kurzeme" 3.stāvs, Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Medne, 67105437

03.03.2015 plkst. 10.00-20.00 darba dienas - 17.04.2015

BJC “Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju audzēkņu darbu izstāde “Pavasara krāsas”

BJC "Kurzeme" 3.stāvs, Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Freimane, 29971312

02.03.2015

Sporta un tehniskās jaunrades metodiķu sapulce

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

02.03.2015 - 18.03.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Rakstu darbi” izstāde

BJC "IK Auseklis", Rīgas kultūras centrs "Iļģuciems", LNVM Dauderi, BJC "Daugmale"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

02.03.2015 - 31.03.2015

Lego un papīra plastikas pulciņa “Pūķis” radošo darbu izstāde

BJC "Daugmale" 3.stāva koridors, Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", S.Biezā, 67213595

02.03.2015 plkst. 10.00-18.00 pirmdiena-otrdiena; 12.00-20.00 trešdiena-piektdiena; 10.00-17.00 sestdiena - 31.03.2015

Bērnu un jauniešu centra ”Mīlgrāvis” skolotājas I.Supes vizuālās mākslas pulciņu audzēkņu darbu izstāde

Kultūras pils ''Ziemeļblāzma'' bibliotēka, Ziemeļblāzmas iela 36

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

01.03.2015 plkst. 12.00

2015.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skijoringa meistarsacīkstes

Saules akmens trase

TJN "Annas 2", A.Briedis, 29511925

01.03.2015 plkst. 11.00

Rīgas atklātās sacensības hokejā amatieriem „Sarkandaugavas kauss 2015”

BJC "Laimīte" RSC Sarkandaugavas iela 24, slidotava, I.Spīķe, 67394608

BJC "Laimīte" , I.Spīķe, 67394607, 1989 - 1998. gadā dzimušie (Ja būs ledus un projektam piešķirs naudu)

01.03.2015 plkst. 11.00

Rīgas atklātās sacensības hokejā amatieriem „Sarkandaugavas kauss 2015”

BJC "Laimīte" RSC slidotava, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Spīķe, 67394608, 1989. - 1998. gadā dzimušie (sacensības notiks ja būs ledus)

01.03.2015 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 43.posms

Dūņezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

01.03.2015 - 07.10.2015

Rīgas interešu izglītības metodisko izstrādņu skates darbu izstrāde, iesniegšana

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Pērkone 29443630

01.03.2015 plkst. pirmdiena-otrdiena pl.10.00-18.00; trešdiena- piektdiena pl.12.00-20.00; sestdiena pl.10.00 -17.00 - 30.04.2015

BJC ”Mīlgrāvis” skolotājas Daces Timules keramikas pulciņu audzēkņu darbu izstāde

Kultūras pils ''Ziemeļblāzma'' bibliotēka, Ziemeļblāzmas iela 36

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

28.02.2015 plkst. 16.00

Jaukto koru kopmēģinājums Centra rajonam

Rīgas Valsts 3. ģimnāzijā, Grēcinieku iela 10.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

28.02.2015 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 42.posms

Ummis

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

28.02.2015 plkst. 12.00

2015.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skijoringa meistarsacīkstes

Saules akmens trase

TJN "Annas 2", A.Briedis, 29511925

28.02.2015 plkst. 11.00

Rīgas atklātās sacensības hokejā amatieriem „Sarkandaugavas kauss 2015”

BJC "Laimīte" RSC slidotava, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte" , I.Spīķe, 67394607, 1999. – 2002. gadā dzimušie (Ja būs ledus un projektam piešķirs naudu)

27.02.2015 plkst. 11.00

Rīgas Mazākumtautību folkloras kopu skate

Rīgas 54.vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

27.02.2015

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis”: Centra rajons

BJC "Laimīte"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

27.02.2015

Rīgas izglītības iestāžu vizuāli lietišķās mākslas projekts “Mozaīka”

TJN "Annas 2", Annas iela 2

TJN "Annas 2", Ingūna Rauga, 27071058

27.02.2015 plkst. 17.00

Galda tenisa konkurss iesācējiem “Precīzākā, veiklākā roka”

BJC "Laimīte" mazā zāle, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", L.Pavāre, 26301477, dalībnieki 7- 12 g.v.

26.02.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Rakstu darbi” darbu iesniegšana raj./pr. izstāžu norises vietās

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

25.02.2015 plkst. 15.00

5.-9. klašu koru kopmēģinājums Centra rajonam

Rīgas Centra humanitārajā vidusskolā, Kr. Barona 97a.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

25.02.2015 plkst. 14.30

5.-9.klašu koru kopmēģinājumi

Rīgas 45. vidusskolā, Ropažu iela 34, Rīgas 85.vidusskolā, Nīcgales iela 22, Rīgas Juglas vidusskolā, Kvēles iela64/Juglas iela 27a, Rīgas Purvciema vidusskola, Brantkalna iela 5.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

25.02.2015 plkst. 17.00

Seminārs “Basketbola prasmju un iemaņu pilnveide”

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

25.02.2015 plkst. 18.30

Meiteņu kora “Rīga” 1. – 4. klašu kora un pirmsskolas grupas koncerts “Lelles staigā pa Barona ielu!” ar režisores L.Kirmuškas dalību

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Gunta Malēvica, 22018399

25.02.2015

Rīgas Skolēnu domes līderu forums “Atnāc, uzzini un maini!”

Rīgas jauniešu centrs „Kaņieris”, Kaņiera iela 15

Rīgas Skolēnu dome, Baiba Vārna, 67181500

24.02.2015 plkst. 15.00

5.-9. klašu koru kopmēģinājums Centra rajonam

Rīgas Centra humanitārajā vidusskolā, Kr. Barona 97a.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

23.02.2015

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis”: Latgales priekšpilsēta

BJC "Daugmale"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

23.02.2015 plkst. 14.00

5.-9. klašu koru kopmēģinājums Kurzemes rajonam

Rīgas Imantas vidusskolā, Kurzemes prospekts 158.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

23.02.2015 plkst. 11.00

Forums “Skolēni eksperimentē”

Latvijas Universitātes ĶF, Krišjāņa Valdemāra iela 48

Bērnu un jauniešu vides izglītības centrs "Rīgas Dabaszinību skola", E.Logina

22.02.2015 plkst. 11.00

Tradicionālās dziedāšanas konkursa “Dziesmu dziedu, kāda bija” Rīgas kārta,

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

22.02.2015 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 41.posms

Baltezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

22.02.2015 plkst. 12.00

2015.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skijoringa meistarsacīkstes

Saules akmens trase

TJN "Annas 2", A.Briedis, 29511925

21.02.2015

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis”: Kurzemes rajons, Zemgales priekšpilsēta

BJC "Altona"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

21.02.2015 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 40.posms

Remberģi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

21.02.2015 plkst. 12.00

2015.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skijoringa meistarsacīkstes

Saules akmens trase

TJN "Annas 2", A.Briedis, 29511925

21.02.2015 plkst. 17.00

Koncerts “TDA “Uguntiņa ” un draugi”

Rīgas Latviešu biedrības nama Lielā zāle, Merķeļa iela 13

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Gita Ūdre, 27006026, ieeja pret ziedojumiem

21.02.2015 plkst. 16.00

Meiteņu kora “Rīga” un Cēsu Valsts Ģimnāzijas kora “Con Anima” koncerts

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Gunta Malēvica, 22018399

20.02.2015

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis”: Vidzemes priekšpilsēta

MJC "Praktiskās estētikas skola"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

20.02.2015 plkst. 13.00

Zēnu koru kopmēģinājums Latgales priekšpilsētai

Rīgas Pļavnieku pamatskola, J. Grestes iela

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

20.02.2015 plkst. 18.00

Deju kolektīvu koncerts “Ir jātic brīnumam”

BJC "Laimīte" lielā zāle, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", G.Novikova, 67394663

20.02.2015 plkst. 12.00-20.00 - 25.02.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu izstāde “Rakstu raksti”

BJC "Laimīte" 1.stāva vitrīnas, izstāžu stendi, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", A.Spēlmane (darbu atlase valsts konkursam)

20.02.2015 plkst. 18.00

Kora “Accolada” pasākums “Masļeņica”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Oksana Čerkasova, 27006018

20.02.2015

Gadskārtu ieražu svētki “METEŅI UN MASĻEŅICA”

BJC "Bolderāja" pagalmā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", Aiva Dasmane, 67435096

20.02.2015 plkst. 18.00

Deju kolektīvu koncerts “Ir jātic brīnumam”

BJC "Laimīte" lielā zāle Sarkandaugavas iela 24,

G.Novikova, 67394663

19.02.2015 plkst. 14.00

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes “Lidice 2015” noslēguma pasākums – apbalvošana

Rīgas Latviešu biedrības nams, Merķeļa iela 13

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

19.02.2015 plkst. 14.00

Jaukto koru kopmēģinājums Kurzemes rajonam

Rīgas Valsts vācu ģimnāzija, Āgenskalna iela 21a.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

19.02.2015 plkst. 14.00

Jaukto koru kopmēģinājums Zemgales priekšpilsētai

BJC "Altona", Altonavas iela 6.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

19.02.2015 plkst. 16.00-17.30

Gadskārtu ieražu svētki “METEŅI UN MASĻEŅICA”

BJC "Bolderāja" pagalmā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", Aiva Dasmane, 67435096

18.02.2015 plkst. 14.00

Zēnu koru kopmēģinājums Centra rajonam

pamatskolā "Rīdze", Kr. Valdemāra ielā 2.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

18.02.2015

Pulciņa “Čaklās bitītes” atklāta nodarbība “Dinozauri”

BJC "Bolderāja, 1.stāvs, 5.telpa, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", Irina Gorina, 67435096

18.02.2015

Valentīndienas izstādes “Siržu karnevāls” pasākums

BJC "Daugmale" 201.telpa, Jēkabpils iela 19a

BJC „Daugmale”, E.Moisjuka-Vanaga, 67213595

18.02.2015 plkst. 17.00

Mūziķu veltījums valentīndienai “Siržu karnevāls”

BJC "Daugmale" 201.telpa, Jēkabpils iela 19a

BJC „Daugmale”, I.Eihe, ivetaliana@inbox.lv, 67213595

17.02.2015 plkst. 11.00

Skatuves runas konkurss (VISC nolikums)

BJC „IK Auseklis”, Silciema ielā 3

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle

17.02.2015 plkst. 14.00

Zēnu koru kopmēģinājums Kurzemes rajonam/Zemgales priekšpilsētai

Rīgas Imantas vidusskolā, Kurzemes prospekts 158.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

17.02.2015 plkst. 16.00

Jaukto koru kopmēģinājums Latgales priekšpilsētai

Rīgas 6.vidusskolā, A. Čaka 102.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

17.02.2015 - 03.03.2015

Vizuālās mākslas un mākslas terapijas audzēkņu darbu izstāde

BJC "Daugmale" 216.tepla, Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", I.Ozola, 67213595

16.02.2015 plkst. 14.00-16.00

5.-9. klašu koru kopmēģinājums Latgales priekšpilsētai

Rīgas 6.vidusskolā, A. Čaka 102.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

16.02.2015 plkst. 16.30-18.00

Gadskārtu ieražu svētki “METEŅI UN MASĻEŅICA”

BJC "Bolderāja" pagalmā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", Aiva Dasmane, 67435096

15.02.2015 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 39.posms

Lielupe R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

15.02.2015 plkst. 12.00

2015.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skijoringa meistarsacīkstes

Saules akmens trase

TJN "Annas 2", A.Briedis, 29511925

14.02.2015 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 38.posms

Garkalne R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

14.02.2015 plkst. 12.00

2015.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skijoringa meistarsacīkstes

Saules akmens trase

TJN "Annas 2", A.Briedis, 29511925

14.02.2015 plkst. 10.00-21.00

Latvijas Kausa posms un sporta deju sacensības “Valentīndienas Kauss 2015”

Rīgas Teikas vidusskola, Aizkraukles iela 14

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Vilmārs un Lolita Ivuškāni, 26406147

12.02.2015 plkst. 14.00

5.-9.klašu koru kopmēģinājums Zemgales riekšpilsētai

BJC "Altona, Altonavas iela 6."

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

12.02.2015 plkst. 15.00-17.00

Meteņdienas pasākums

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", Žīdena, 67181387

12.02.2015 plkst. 10.00-19.00 darba dienas, plkst.10.00-14.00 sestdienas - 19.02.2015

Attīstošo nodarbību “Vesels un drošs” audzēkņu radošo darbu izstāde

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", Aiva Dasmane, 67435096

12.02.2015

Foto pulciņa audzēkņu darbu izstāde “Mana mīlestība”

BJC "Bolderāja" vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", Iveta Bērziņa, 67435096

11.02.2015 plkst. 11.00 - 18.00

Ēnu diena BJC “Daugmale”

BJC "Daugmale" 201.telpa, Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", I.Korņejeva, bingo@inbox.lv, 29793026

11.02.2015 plkst. 17.00-19.30

Sirsniņu disko

BJC "Laimīte" mazā zāle, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", D.Bahvalova, 67394663, dalībnieki 7 - 15 g.v.

11.02.2015

Floristikas pulciņa audzēkņu darbu izstāde “Veltījums Valentīna dienā”

BJC "Bolderāja" vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", Ļiubov Starkova, 67435096

10.02.2015 plkst. 10.00-19.00 darba dienas, plkst.10.00-14.00 sestdienas - 17.02.2015

Attīstošo rotaļnodarbību pirmsskolas vecuma audzēkņu radošo darbu izstāde

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", Aiva Dasmane, 67435096

10.02.2015 plkst. 16.00

Stikla mākslas darbnīcas “Mozaīka” audzēknes Elizabetes Rungenfeldes un audzēknes mammas personālizstādes noslēguma pasākums

BJC "Daugmale" 216.tepla, Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", I.Rimicāne, 67213595

09.02.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas Metodiskā centra metodiķu sanāksme

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

09.02.2015

Dambretes pulciņa atklātā nodarbība

BJC "Bolderāja" 2.stāvs, 6.telpa, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", Zoja Golubeva, 67435096

09.02.2015 - 20.02.2015

Valentīndienas izstāde “Siržu karnevāls”

BJC "Daugmale" telpās, Jēkabpils iela 19a

BJC „Daugmale”, E.Moisjuka-Vanaga, 67213595

09.02.2015 plkst. 12.00-20.00 - 19.02.2015

Rokdarbu pulciņa izstāde “Sirsnīgie darbiņi”

BJC "Laimīte" 1.stāva vitrīnas, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", A.Spēlmane

08.02.2015 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 37.posms

Lielupe A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

08.02.2015 plkst. 12.00

2015.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skijoringa meistarsacīkstes

Saules akmens trase

TJN "Annas 2", A.Briedis, 29511925

07.02.2015 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 36.posms

Garkalne A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

07.02.2015 plkst. 12.00

2015.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skijoringa meistarsacīkstes

Saules akmens trase

TJN "Annas 2", A.Briedis, 29511925

06.02.2015 plkst. 10.00-19.00 darba dienas, plkst.10.00-14.00 sestdienas - 13.02.2015

Attīstošo nodarbību ar bilingvālo apmācību 5 – 6 gadu audzēkņu radošo darbu izstāde “Sveces”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", Irina Smirnova, 67435096

05.02.2015 plkst. 16.00

Viktorīna “Daudzveidīgā Eiropa”

BJC "Altona" halle, Altonavas iela 6

BJC "Altona", I.Ķirse, I.Sudmale, 67612354

05.02.2015 plkst. 14.00

Sanāksme vispārējās un interešu izglītības iestāžu folkloras kopu un pulciņu pedagogiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

04.02.2015 - 19.02.2015

Starptautiskā bērnu mākslas izstāde – konkurss “Lidice 2015”

Rīgas dome

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

03.02.2015 plkst. 12.00-20.00 - 27.02.2015

Vizuālās mākslas pulciņu izstāde “Ziemas laiks”

BJC "Laimīte" 1.stāva izstāžu stendi, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", V.Vītola

02.02.2015

Sporta un tehniskās jaunrades metodiķu sapulce

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

02.02.2015 plkst. 10.00-17.00 - 27.02.2015

Atvērto durvju dienas BJC ”Mīlgrāvis”

BJC ''Mīlgrāvis'' izstāžu zāle, 1. un 2.stāva gaiteņi, Baltāsbaznīcas iela 14

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492 Lūgums pieteikt klašu grupas

02.02.2015 plkst. 10.00-19.00 darba dienas, plkst.10.00-14.00 sestdienas - 12.02.2015

Foto pulciņa audzēkņu darbu izstāde “Februāris – sveču mēnesis”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", Iveta Bērziņa, 67435096

02.02.2015 - 27.02.2015

Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studijas “BrīnumOta” audzēkņu darbu izstāde

BJC "Daugmale" 3.stāvs, Jēkabpils iela 19a

BJC „Daugmale”, E.Moisjuka-Vanaga, 67213595, Atklāšana 11.februārī, BJC "Daugmale" 3.st. zālē

02.02.2015 plkst. 11.00-18.00 - 13.02.2015

Projektu nedēļas Latgales priekšpilsētas skolās. Sadarbības projekti. Ekskursiju cikls BJC “Daugmale”

BJC "Daugmale" 201.telpa, Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", I.Korņejeva, bingo@inbox.lv, 29793026

02.02.2015 plkst. 12.00-20.00 - 19.02.2015

Keramikas pulciņa darbu izstāde “Sveiciens Kazas gadā!”

BJC "Laimīte" 1.stāva vitrīnas, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Brants

02.02.2015

Skolēnu pašpārvalžu seminārs “Viss par un ap sarunām”

Rīgas jauniešu centrs „Kaņieris”, Kaņiera iela 15

Rīgas Skolēnu dome, Baiba Vārna, 67181500

01.02.2015 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 35.posms

Lilastes ez.D

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

01.02.2015 plkst. 12.00

2015.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skijoringa meistarsacīkstes

Saules akmens trase

TJN "Annas 2", A.Briedis, 29511925

31.01.2015 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts”, Ziemas sezonas 34.posms

Buļļusala R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

31.01.2015 plkst. 12.00

2015.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skijoringa meistarsacīkstes

Saules akmens trase

TJN "Annas 2", A.Briedis, 29511925

30.01.2015 plkst. 14.00

Bērnu kora studijas “Odziņas”, Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolas kora un Rīgas Imantas vidusskolas 2.-4.klašu kora sadraudzības koncerts

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zālē, K.Barona iela 99

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", Rita Birzule, 28323749

30.01.2015 plkst. 9.00-18.00 (darba dienas) - 24.02.2015

Bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa izstāde „Mocīša darbnīca 9”

BJC "IK Auseklis" izstāžu zāle, Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", Kalniņa, 67181085

29.01.2015 plkst. 16.00-18.00

Dažādu galda spēļu turnīri ģimenei (vai komandai) “Uzvar draudzība!”

BJC "Altona", Altonavas iela 6, halle

BJC "Altona", I.Ķirse, I.Sudmale, 67612354

29.01.2015 plkst. 14.00

Jaukto koru kopmēģinājums Zemgales priekšpilsētai

BJC "Altona", Altonavas iela 6.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

28.01.2015 plkst. 9.00-18.00 (darba dienas) - 24.02.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa izstāde “Mocīša darbnīca”

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", Aija Kalniņa, 67181085

27.01.2015 plkst. 10.00-18.00, darbadienās - 13.02.2015

Foto, video, žurnālistikas pulciņa audzēkņu Daniela un Vitālija un Ginta personālizstādes

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a, 3.stāva koridors, 201.telpa

BJC „Daugmale”, I.Žīgurs, 67229951

27.01.2015 plkst. 14.00

Zēnu koru kopmēģinājums Kurzemes rajonam un Zemgales priekšpilsētai

Rīgas Imantas vidusskolā, Kurzemes prospekts 158.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

27.01.2015 plkst. 14.00

Jaukto koru kopmēģinājums Kurzemes rajonam

Rīgas Valsts vācu ģimnāzija, Āgenskalna iela 21a.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

27.01.2015 plkst. 16.00

Jaukto koru kopmēģinājums Latgales priekšpilsētai

Rīgas 6.vidusskolā, A. Čaka 102.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

26.01.2015 plkst. 14.00

5.-9. klašu koru kopmēģinājums Kurzemes rajonam

Rīgas Imantas vidusskolā, Kurzemes prospekts 158.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

26.01.2015 plkst. 16.00

5.-9. klašu koru kopmēģinājums Latgales priekšpilsētai

Rīgas 6.vidusskolā, A. Čaka 102

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

25.01.2015 plkst. 11.30.-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts”, Ziemas sezonas 33.posms

Bādciems

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

25.01.2015 plkst. 12.00

2015.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skijoringa meistarsacīkstes

Saules akmens trase

TJN "Annas 2", A.Briedis, 29511925

24.01.2015 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts”, Ziemas sezonas 32.posms

Buļļusala A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

24.01.2015 plkst. 12.00

2015.gada Rīgas bērnu un jauniešu atklātās skijoringa meistarsacīkstes

Saules akmens trase

TJN "Annas 2", A.Briedis, 29511925

23.01.2015 plkst. 17.00

Rīgas interešu un vispārējās izglītības iestāžu galda tenisa turnīra “Draudzības kauss” III kārta

BJC " Kurzeme", Imantas iela 11a

BJC "Laimīte", L.Pavāre, 26301477

22.01.2015 plkst. 14.00

5.-9. klašu koru kopmēģinājums Zemgales priekšpilsētai

BJC "Altona", Altonavas iela 6.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

22.01.2015 plkst. 13.00

Zēnu koru kopmēģinājums Latgales priekšpilsētai

Rīgas Pļavnieku pamatskola, J. Grestes iela 14.00.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

21.01.2015 plkst. 17.00

Rīgas interešu un vispārējās izglītības iestāžu galda tenisa turnīra “Draudzības kauss” III kārta

BJC " Kurzeme", Imantas iela 11a

BJC "Laimīte", L.Pavāre, 26301477

21.01.2015 plkst. 16.00

Integrēta muzeju pedagogu un muzejnieku sanāksme

Latvijas Kara muzejs

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

20.01.2015 - 03.02.2015

Koka dizaina darbnīcas audzēkņu darbu izstāde

Rīgas 25.vsk. hallē, Rušonu iela 6

BJC "Daugmale", A.Andrucis, 67213595

19.01.2015 - 21.01.2015

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes “Lidice 2015” darbu iesniegšana

BJC "Rīgas Skolēnu pils" 103.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

18.01.2015 plkst. 11.30.-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts”, Ziemas sezonas 31.posms

Inčupe

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

17.01.2015 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts”, Ziemas sezonas 30.posms

ALFA-Biķernieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

17.01.2015 plkst. 11.00

Šķēršļu pārvarēšanas sacensības “Sniega dienas kauss”

BJC "Kurzeme", Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme" , Berežņeva, 67105437

16.01.2015 plkst. 14.00

Pasaules Sniega dienai veltīts pasākums

BJC "Kurzeme", Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Zakrepska, 67105437

15.01.2015 plkst. 13.00-16.00

Rīgas 4.klašu skolēnu konkursa “Pieskati uguni!” fināls

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža, Ķengaraga iela 3/1

BJC "Daugmale", Rimicāne, 29701995

15.01.2015 plkst. 10.00-20.00, darbadienās - 27.02.2015

BJC “Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju audzēkņu darbu izstāde “Raksti”

BJC "Kurzeme" 3.stāvs, Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Freimane, 29971312

15.01.2015 plkst. 16.00-18.00

Dažādu galda spēļu turnīri ģimenei (vai komandai) “Uzvar draudzība!”

BJC "Altona", Altonavas iela 6, halle

BJC "Altona", I.Ķirse, I.Sudmale, 67612354

13.01.2015 plkst. 9.00-19.30 - 02.02.2015

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa ”Mainīgā jūra” dalībnieku darbu izstāde

Kultūras pils ''Ziemeļblāzma'' izstāžu zāle, Ziemeļblāzmas iela 36

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

12.01.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas Metodiskā centra metodiķu sanāksme

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

12.01.2015 - 15.01.2015

Tautas deju kolektīvu vadītāju kursi,gatavojoties XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem

12.01.- Rīgas Franču licejs, 13.01.-Andreja Pumpura Rīgas 11.pamatskola, 14.01.-Iekšlietu ministrijas veselības un sporta, 15.01.-Rīgas Teikas vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

11.01.2015 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts”, Ziemas sezonas 29.posms

Juglas PF

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

10.01.2015 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts”, Ziemas sezonas 28.posms

Garciems

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

09.01.2015 plkst. 19.00

Kora “Accolada” Ziemassvētku koncerts

Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zāle, Merķeļa iela 13

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", Oksana Čerkasova, 27006018

06.01.2015 plkst. 10.00-18.00, darbadienās - 23.01.2015

Foto, video, žurnālistikas pulciņa audzēkņu Regīnas un Kristīnes personālizstādes

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a, 201., 216. telpas

BJC „Daugmale”, I.Žīgurs, 67229951

05.01.2015 plkst. 8.00 - 18.00 - 07.01.2015

Kursi “Izglītības iestādes muzejs- mācību audzināšanas procesa daļa”

Latvijas Kara muzejs, Smilšu iela 20, G.Antapsons, Z.Soboļeva

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

05.01.2015

Sporta un tehniskās jaunrades metodiķu sapulce

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

04.01.2015 plkst. 11.30.-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts”, Ziemas sezonas 27.posms

Brekši

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

03.01.2015 plkst. 11.30-14.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts”, Ziemas sezonas 26.posms

Garupe

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451