Pasākumu arhīvs 2013

Datums, laiksNosaukumsNorises vieta, adreseOrganizētājiestāde, atbildīgais, cita informācija

29.12.2013

Ziemas sezonas 23.posms

Mežaparks

BJC "IK Auseklis, TOS "Magnēts", H.Freimanis, 29156451

28.12.2013 plkst. 13.00

Kinoseans “Ziemassvētku filma”

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3

BJC "Bolderāja", 67435095

28.12.2013 plkst. 17.00

Jaungada tusiņš “Klubā 5a”

BJC "Altona", Altonovas iela 6

BJC "Altona", 67612354, visi interesenti

23.12.2013 plkst. 18.00

Meiteņu kamerkora „Tonika” Ziemassvētku koncerts „Kaut ko klusiņām, klusiņām….”

Rīgas lutera Evaņģēliski luteriskajā baznīcā, Torņakalna iela 3/5

BJC "Rīgas Skolēnu pils", 27006032, visi interesenti

22.12.2013

Pamatskolas “Rīdze” atklāto turnīru cikla 3.etaps dambretē

Pamatskola "Rīdze", K.Valdemāra iela 2

Pamatskola "Rīdze", 26296453

22.12.2013

Ziemas sezonas 22.posms

Carnikava

BJC "IK Auseklis, TOS "Magnēts", H.Freimanis, 29156451

22.12.2013 plkst. 10.30

ZIEMASSVĒTKU EGLĪTE „Pasaka par Kraukšķīti” (bērniem 2-5 gadu vecumā)

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K.Barona 99, Teātra zāle, Svētku zāle (3.stāvs)

Laura Paegle, mob. 27006034, teatrisziluks@inbox.lv (izrāde 30 min., rotaļas 30 min, Salavecis ar dāvanu maisu); Biļetes jāpērk katram izrādes apmeklētājam neatkarīgi no vecuma! 4.50Ls / €6.40 (Bērnu biļete) un 2.00Ls / €2.85 (Pieaugušo biļete). Biļešu Paradīzes kasēs.

22.12.2013 plkst. 16.00

ZIEMASSVĒTKU EGLĪTE „Pasaka par Kraukšķīti” (bērniem 5-12 gadu vecumā)

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K.Barona 99, Teātra zāle, Svētku zāle (3.stāvs)

Laura Paegle, mob. 27006034, teatrisziluks@inbox.lv (izrāde 30 min., rotaļas 30 min, Salavecis ar dāvanu maisu); Biļetes jāpērk katram izrādes apmeklētājam neatkarīgi no vecuma! 4.50Ls / €6.40 (Bērnu biļete) un 2.00Ls / €2.85 (Pieaugušo biļete). Biļešu Paradīzes kasēs.

21.12.2013 plkst. 19.00

TDA „Uguntiņa” Ziemassvētku koncerts

Berģu kultūras centrs, Brīvības gatve 455

BJC "Rīgas Skolēnu pils", 27006032, visi interesenti

21.12.2013 - 22.12.2013

BJC “Daugmale” atklātais Ziemassvētku turnīrs grieķu-romiešu cīņā

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", turnīra dalībnieki, citi interesenti

21.12.2013 plkst. 10.00

BJC “Daugmale” Ziemassvētku turnīrs 64-lauciņu dambretē jauniešiem

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", turnīra dalībnieki, citi interesenti

21.12.2013 plkst. 10.30

ZIEMASSVĒTKU EGLĪTE „Pasaka par Kraukšķīti” (bērniem 2-5 gadu vecumā)

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K.Barona 99, Teātra zāle, Svētku zāle (3.stāvs)

Laura Paegle, mob. 27006034, teatrisziluks@inbox.lv (izrāde 30 min., rotaļas 30 min, Salavecis ar dāvanu maisu); Biļetes jāpērk katram izrādes apmeklētājam neatkarīgi no vecuma! 4.50Ls / €6.40 (Bērnu biļete) un 2.00Ls / €2.85 (Pieaugušo biļete). Biļešu Paradīzes kasēs.

21.12.2013 plkst. 14.00

ZIEMASSVĒTKU EGLĪTE „Pasaka par Kraukšķīti” (bērniem 5-12 gadu vecumā)

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K.Barona 99, Teātra zāle, Svētku zāle (3.stāvs)

Laura Paegle, mob. 27006034, teatrisziluks@inbox.lv (izrāde 30 min., rotaļas 30 min, Salavecis ar dāvanu maisu); Biļetes jāpērk katram izrādes apmeklētājam neatkarīgi no vecuma! 4.50Ls / €6.40 (Bērnu biļete) un 2.00Ls / €2.85 (Pieaugušo biļete). Biļešu Paradīzes kasēs.

21.12.2013 plkst. 15.00

Rīgas Imantas vidusskolas zēnu koris “Auseklītis” un meiteņu koris “Unda” aicina uz Ziemassvētku gaidīšanas koncertu

Torņkalna baznīca

Imantas vidusskola, Eduards Grāvītis

19.12.2013 plkst. 10.00

Folkloras kopas „Kokle” Ziemassvētku pasākums

Ķeguma vidusskola, Skolas iela 10, Ķegums

BJC "Rīgas Skolēnu pils", 27006032, visi interesenti

19.12.2013 plkst. 18.00

Koklētāju ansambļa „Austriņa” un TDA „Uguntiņa” Ziemassvētku koncerts

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", 27006032, visi interesenti

19.12.2013 plkst. 19.00

Meiteņu kamerkora „Tonika” Ziemassvētku koncerts „Kaut ko klusiņām, klusiņām…”

Jaunās Sv. Ģertrūdes baznīca, Brīvības iela 119

BJC "Rīgas Skolēnu pils", 27006032, visi interesenti

19.12.2013

Ziemassvētku tirdziņš “Svētki Bišumuižā”

RJTC, Bauskas iela 88

visi interesenti, 67288381

18.12.2013 plkst. 18.00

Meiteņu kamerkora „Tonika” jaunāko grupu Ziemassvētku koncerts „Zvani un sveces”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", 27006032, visi interesenti

17.12.2013 plkst. 18.00

Bērnu kora studijas „Odziņas” Ziemassvētku koncerts

Rīgas Latviešu biedrības nama Lielā zāle, Merķeļa iela 13

BJC "Rīgas Skolēnu pils", 27006032, visi interesenti

16.12.2013

Estrādes deju studijas “Freska” Ziemassvētki

BJC "Altona", Altonovas iela 6

BJC "Altona", 67612354, visiem interesentiem

15.12.2013

Adventes koncerts

Krusta baznīca, Ropažu iela 120

MJC "Prakstiskās estētiks skola", 26336587, koncerts visiem interesentiem

15.12.2013 plkst. 13.00

Folkloras kopas „Kokle” Ziemassvētku koncerts

Ventspils tautas nams, Kuldīgas iela 18, Ventspils

BJC "Rīgas Skolēnu pils", 27006032, visi interesenti

15.12.2013 plkst. 15.00

BJC “Rīgas Skolēnu pils” Ritmoplastikas pulciņa I mācību pusgada atskaites koncerts pasākums “Ziemassvētki”

Ebreju nams, Skolas iela 6

BJC "Rīgas Skolēnu pils", 27006032, visi interesenti

15.12.2013

Ziemas sezonas 21.posms

Carnikava

BJC "IK Auseklis, TOS "Magnēts", H.Freimanis, 29156451

15.12.2013 plkst. 10.30

ZIEMASSVĒTKU EGLĪTE „Pasaka par Kraukšķīti” (bērniem 2-5 gadu vecumā)

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K.Barona 99, Teātra zāle, Svētku zāle (3.stāvs)

Laura Paegle, mob. 27006034, teatrisziluks@inbox.lv (izrāde 30 min., rotaļas 30 min, Salavecis ar dāvanu maisu); Biļetes jāpērk katram izrādes apmeklētājam neatkarīgi no vecuma! 4.50Ls / €6.40 (Bērnu biļete) un 2.00Ls / €2.85 (Pieaugušo biļete). Biļešu Paradīzes kasēs.

15.12.2013 plkst. 12.00

ZIEMASSVĒTKU EGLĪTE „Pasaka par Kraukšķīti” (bērniem 5-12 gadu vecumā)

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K.Barona 99, Teātra zāle, Svētku zāle (3.stāvs)

Laura Paegle, mob. 27006034, teatrisziluks@inbox.lv (izrāde 30 min., rotaļas 30 min, Salavecis ar dāvanu maisu); Biļetes jāpērk katram izrādes apmeklētājam neatkarīgi no vecuma! 4.50Ls / €6.40 (Bērnu biļete) un 2.00Ls / €2.85 (Pieaugušo biļete). Biļešu Paradīzes kasēs.

14.12.2013

Jauno mūziķu studijas un vokālās studijas audzēkņu koncerts “Gaisma dvēselē staro”

BJC "Altona", Altonovas iela 6

BJC "Altona", 67612354, visiem interesentiem

14.12.2013 plkst. 9.00

Rīgas pilsētas atklātais čempionāts radiovadāmajā automodelismā

Iļģuciema vidusskola, Dzirciema iela 109

TJN "Annas 2", www.tjn.lv

14.12.2013

Ziemas sezonas 20.posms

Božas

BJC "IK Auseklis, TOS "Magnēts", H.Freimanis, 29156451

14.12.2013 plkst. 11.00-19.00

“Ziemassvētku tirdziņš Laimītē”

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

visi interesenti, 67392137

13.12.2013 plkst. 13.00

Zemgales priekšpilsētas un Kurzemes rajonu Ziemassvētku ieskaņas koncerts

BJC "Altona", Altonovas iela 6, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska

13.12.2013 plkst. 14.00

Ziemeļu rajona Ziemassvētku ieskaņas koncerts

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ilga Millere

13.12.2013

2013.gada Rīgas atklātais kāpšanas sporta čempionāts kāpējiem vecumā līdz 18 gadiem

Juglas vidusskolas sporta zāle, Kvēles iela 64

MJC "Praktiskās estētikas skola"

12.12.2013

BJC “IK Auseklis” Ziemassvētku ieskaņu koncerts “Brīnumu gaidot”

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

visi interesenti, 67181387

12.12.2013 plkst. 18.00

Tautas deju pulciņu un vokālās studijas “Mārītes” audzēkņu koncerts “Ziemu gaidot”

BJC "Altona", Altonovas iela 6

BJC "Altona", 67612354, visiem interesentiem

12.12.2013

BJC “IK Auseklis” Ziemassvētku ieskaņu koncerts “Brīnumu gaidot”

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

visi interesenti, 67181387

12.12.2013 plkst. 18.00

Tautas deju pulciņu un vokālās studijas “Mārītes” audzēkņu koncerts “Ziemu gaidot”

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

visi interesenti, 67181387

12.12.2013 plkst. 12.00

Bērnu un jauniešu teātra mākslas konkurss “Ziemas noskaņas”

MJC "Praktiskās estētikas skola", Burtnieku iela 34

MJC "Praktiskās estētikas skola", 67333073

12.12.2013 plkst. 16.00

Lego konkurss “Mani Ziemassvētki”

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

4.-10.g.v. dalībnieki, 26301477

12.12.2013

Ziemassvētki Silciema ielā – Radošās darbnīcas

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

visi interesenti, 26065492

11.12.2013 plkst. 16.00

BJC “Daugmale” interešu izglītības gada balvas pasniegšanas pasākums “No sirds uz sirdi – 2013”

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale" audzēkņi, viņu vecāki un pedagogi, 67213595

11.12.2013 plkst. 17.00

Ziemas diskotēka

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", 7.-18.g.v. dalībniekiem, 67394663

10.12.2013 plkst. 13.00

Centra rajona sākumskolas kolektīvu Ziemassvētku ieskaņas koncerts

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Evija Milzarāja

10.12.2013 plkst. 18.00

Meiteņu kora „Rīga” Ziemassvētku koncerts

Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zāle, Merķeļa iela 13

BJC "Rīgas Skolēnu pils", 27006032, visi interesenti

10.12.2013 plkst. 17.00

Sadraudzības turnīrs galda tenisā ar Brīvā laika centriem

BJC "Altona", Altonovas iela 6

BJC "Altona", 67612354, visiem interesentiem

09.12.2013 plkst. 16.00-18.00 - 14.12.2013

Ziemassvētku tirdziņš

BJC "Altona", Altonovas iela 6

BJC "Altona", 67612354, visi interesenti

08.12.2013

Ziemas sezonas 19.posms

Langstiņi

BJC "IK Auseklis, TOS "Magnēts", H.Freimanis, 29156451

07.12.2013 plkst. 9.00

Nūjošana Mežaparkā

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

visi interesesnti, 67394607, iespēja īrēt inventāru

07.12.2013 plkst. 9.00-21.00

Tradicionālās starptautiskās sporta deju sacensības „Ziemassvētki Siguldā 2013”

Siguldas 1.pamatskola, Sigulda, Pulkveža Brieža iela 105

Vilmārs & Lolita Ivuškāni, 29283969

07.12.2013 - 08.12.2013

Rīgas atklātās sacensības klinšu kāpšanā “Sasaites”

BJC "Daugmale", Aglonas iela 39

BJC "Daugmale", I.Purmale, 29149767

07.12.2013

Ziemas sezonas 18.posms

Kleisti

BJC "IK Auseklis, TOS "Magnēts", H.Freimanis, 29156451

05.12.2013 plkst. 16.00

Eksotisko deju studijas “Lala” koncerts

Rīgas Austrumu izpilddirekcija, Daugavpils iela 31

03.12.2013 plkst. 15.30

Atklātās Rīgas skolēnu sacensības trases automodelismā

TJN "Annas2", Annas iela 2

TJN "Annas 2",, www.tjn.lv

02.12.2013 - 13.12.2013

Simonas Radovičas personālizstāde

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

visi interesenti, 67213595, izstāde atvērta visiem interesentiem

02.12.2013 - 14.12.2013

Labdarības akcija “Ieklausies sirdī”

BJC "Altona", Altonovas iela 6

BJC "Altona", 67612354, visi interesenti

01.12.2013 - 19.12.2013

Datorgrafikas izstāde – konkurss “Mans draugs citplanētietis”

RJTC, Bauskas iela 88

Rīgas Jauno tehniķu centrs

01.12.2013

Ziemas sezonas 17.posms

Suži

BJC "IK Auseklis, TOS "Magnēts", H.Freimanis, 29156451

30.11.2013 plkst. 16.00

Ģitārspēles ansambļu un solistu konkurss “Es un mūzika”

Teātra klubs "Hamlets", Jāņa sēta 5, Vecrīga

BJC "Kurzeme"

30.11.2013

BJC “IK Auseklis” TOS “Magnēts” , Ziemas sezonas 16. posms

Vārnukrogs A

H.Freimanis, 29156451, visi interesenti

29.11.2013 plkst. 15.00

Rīgas vokālistu konkurss konkurss “Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…”

Rīgas kultūras centrs "Iļģuciems", Lidoņu iela 27, korpuss 2

BJC "Bolderāja", Aiva Dasmane, 67435095, 27724924 (Rīgas interešu izglītības iestāžu un skolu interešu vokālo pulciņu audzēkņi vecumā no 7 – 10 gadiem)

27.11.2013 plkst. 17.00

Draudzības kauss galda tenisā

BJC "Laimīte" mazā zāle, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", L.Meinarda, 26301477 (13 - 25g.v., atbilstoši nolikumam, http://laimite.lv/event/draudzibas-kauss-galda-tenisa-2)

26.11.2013

Tradicionālais stāstnieku konkurss “Teci, teci, valodiņa”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

26.11.2013

Rīgas Latgales priekšpilsētas 4.klašu konkurss „Pieskati uguni”

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", I.Rimicāne, 67213595

24.11.2013

Pamatskolas “Rīdze” atklāto turnīru cikla 3.etaps dambretē

Pamtskola "Rīdze", K.Valdemāra iela 2

Pamatskola "Rīdze", M.Mitenbergs, 26596453

24.11.2013

BJC “IK Auseklis” TOS “Magnēts”, Ziemas sezonas 15. posms

Kalngale

H.Freimanis, 29156451, visi interesenti

23.11.2013 plkst. 11.00

Pamatskolas “Rīdze” 2013.gada atklātās individuālās meistarsacīkstes galda tenisā jauniešiem

LU Ķīmijas fakultātes zālē, K.Valdemāra iela 48

Pamatskola "Rīdze", I.Tihomirova, 26058366

23.11.2013 plkst. 9/00

Nūjošana Mežaparkā

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", I.Spīķe, 67394607, visiem interesentiem, iespēja īrēt inventāru

23.11.2013

BJC “IK Auseklis” TOS “Magnēts”, Ziemas sezonas 14. posms

Beberbeķi D

H.Freimanis, 29156451, visi interesenti

22.11.2013 plkst. 16.00

Deju kolektīvu festivāls “Varavīksnes deju ritmi”

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte"

20.11.2013 plkst. 14.00

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes “Kur saulīte rotājas” laureātu apbalvošana

Rīgas Latviešu biedrības nams, Merķeļa iela 13

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene- 29195045 un Dagnija Ramane- 29460028

20.11.2013 plkst. 16.00

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Pasaka un deja”

MJC "Praktiskās estētikas skola", Burtnieku iela 34

MJC "Praktiskās estētikas skola"

20.11.2013 plkst. 15.00

“Draudzības kauss” starp brīvā laika centriem

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", BJC Brīvā laika istabu/ centru audzēkņiem, Z.Saudorga, 67394607

19.11.2013 - 29.11.2013

Smukumlietu studijas audzēkņu izstāde “No veca par jaunu”

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3

BJC "Bolderāja", Aiva Dasmane 67435095, 27724924, izstāde visiem interesentiem

19.11.2013

Viktorīna “Mans veselīgais dzīves veids “

BJC "Altona", Altonavas iela 6

Klubs "5 A", I.Poriete-Ignāte, 67612354, visi interesenti

18.11.2013

BJC “IK Auseklis” TOS “Magnēts”, Ziemas sezonas 13. posms

Kalngale

H.Freimanis, 29156451, visi interesenti

17.11.2013

BJC “IK Auseklis” TOS “Magnēts”, Ziemas sezonas 12. posms

Skulte

H.Freimanis, 29156451, visi interesenti

16.11.2013

Neformālo pianistu festivāls „Kad mārtiņrozes zied”

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", V.Dubrova, 22342921

16.11.2013

Neformālo pianistu festivāls „Kad mārtiņrozes zied”

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", V.Dubrova, 22342921

16.11.2013 plkst. 9.00

“BABOLAT” Rīgas Skolēnu pils atklātais čempionāts badmintonā, 2.kārta

Olimpiskais Sporta centrs, Grostonas iela 6b

BJC "Rīgas Skolēnu pils", A.Šefers, 67271025, dalībnieki no 10 līdz 28 gadiem, citi interesenti

15.11.2013 plkst. 16.00

RJTC Lāčplēša un Valsts neatkarības dienas pasākums

RJTC aktu zāle, Bauskas iela 88

RJTC, M.Bruža, 67288381, visi interesenti

15.11.2013 plkst. 14.00

BJC “Rīgas Skolēnu pils svētku nedēļa “Latvijai 95 – Mums viņa ir visskaistākā…” MUZEJA DIENA Rīgas Skolu muzeja ekspozīcijas “Izglītība Rīgā 1918.-2000.gads” atklāšana

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99, Svētku zāle

Jāzeps Imants Vikšers

14.11.2013 plkst. 10.00

Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra pasākumu koordinatoru sanāksme

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inga Cimiņa- 26350621

14.11.2013 - 29.11.2013

Vizuālās un lietišķās mākslas studijas izstāde “Latvija. Mana. Tava. Mūsu.”

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3

BJC "Bolderāja", Iveta Bērziņa, 67435095, izstāde visiem interesentiem

14.11.2013 plkst. 18.00

Muzikālā teātra studijas literārā miniatūra “Mana brīvība”

BJC "Altona", Altonavas iela 6

BJC "Laimīte", L.Tīruma, U.Tīrums, 67612355

14.11.2013 plkst. 16.00

BJC “Rīgas Skolēnu pils svētku nedēļa “Latvijai 95 – Mums viņa ir visskaistākā…” NOMINĀCIJAS DIENA Rīgas interešu izglītības nominācija

Rīgas Latviešu biedrības nams, Baltā zāle, Merķeļa iela 13

Laura Paegle

14.11.2013 plkst. 18.00

BJC “Rīgas Skolēnu pils svētku nedēļa “Latvijai 95 – Mums viņa ir visskaistākā…” NOMINĀCIJAS DIENA Koklētāju ansambļa “Austriņa” un TDA “Uguntiņa” svētku koncerts

Rīgas Latviešu biedrības nams, Zelta zāle, Merķeļa iela 13

Iveta Tauriņa

13.11.2013

Rīgas Interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas izstādes “Rīga- mākslinieka Irbītes un mūsu acīm” noslēgums

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene- 29195045

13.11.2013 plkst. 16.00 - 17.30

Radošā darbnīca “Svētku rotājums”

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", A.Spēlmane, 67392137

13.11.2013 plkst. 18.30

Svētku koncerts un lāpu gājiens

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24 - Brāļu kapi

BJC "Laimīte", I.Atardo, 29223864, visi interesenti

13.11.2013 plkst. 16.00

BJC “Rīgas Skolēnu pils svētku nedēļa “Latvijai 95 – Mums viņa ir visskaistākā…” SATIKSIMIES SVĒTKOS Svētku svinīgais koncerts. Piedalās vīru kopa “Vilki”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99, Svētku zāle

Aija Smiltēna, visi interesenti

12.11.2013 plkst. 17.00

Galda tenisa turnīrs/dubultspēle

BJC "Altona", Altonavas iela 6

Klubs "5 A", I.Poriete-Ignāte, 67612354, visi interesenti

12.11.2013 plkst. 16.00

BJC “Rīgas Skolēnu pils svētku nedēļa “Latvijai 95 – Mums viņa ir visskaistākā…” PATRIOTU DIENA Rīgas Skolēnu Pils patriotu apbalvošana un svinīgā pieņemšana pie direktora

BJC "Rīgas Skolēnu pils" mācību telpās, K.Barona iela 99

Juris Bogdānovs

11.11.2013 - 29.11.2013

BJC „Daugmale” pulciņu izstāde “Latvijai 95!”

BJC „Daugmale”, Maskavas iela 279/7

BJC "Daugmale", izstāde visiem interesentiem

11.11.2013 - 21.11.2013

Konkursa “Plakāts valsts svētkos” izstāde (dalībnieku apbalvošana 21.novembrī, plkst.15.30)

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Laimīte", izstāde visiem interesentiem

11.11.2013 - 22.11.2013

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Latvijas stāsti” izstāde

Pārdaugavas izpilddirekcija, E.Smiļģa iela 46

BJC "Kurzeme", izstāde visiem interesentiem

11.11.2013 - 15.11.2013

Latvijas republikas proklamēšanas 95.gadadienai veltīts pasākumu cikls “Mana Pārdaugava”

BJC "Altona", Altonavas iela 6

BJC "Altona", I.Ķirse, 67612354, visi interesenti

11.11.2013 plkst. 17.00 - 16.11.2013

BJC “Rīgas Skolēnu pils” Svētku nedēļa “Latvijai 95, mums viņa visskaistākā… ” Lācplēša diena. Foto izstāde “Uguņošana”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99, vestibils

Andris Kozlovskis, visi interesenti

11.11.2013 plkst. 17.00 - 18.00

BJC “Rīgas Skolēnu pils svētku nedēļa “Latvijai 95 – Mums viņa ir visskaistākā…” Atceres stunda un svecīšu pasākums

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99, mācību telpas

BJC "Rīgas Skolēnu pils" audzēkņiem un skolotājiem

10.11.2013

BJC “IK Auseklis” TOS “Magnēts”, Ziemas sezonas 11. posms

Trīsciems

H.Freimanis, 29156451, visi interesenti

09.11.2013 plkst. 10.00

Rīgas Skolu muzeju skates “Vēstures akcenti skolā” noslēguma pasākums

Latvijas Kara muzejs, Smilšu iela 20

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaīda Soboļeva

09.11.2013 plkst. 10.00

Kuģu modeļu sacensības mini baseinā “Rīgas vilnis 2013”

RJTC, Bauskas iela 88

RJTC

09.11.2013 plkst. 10.00

Kuģu modeļu sacensības mini baseinā “Rīgas vilnis 2013’’

RJTC, Bauskas iela 88

RJTC, Zigurds Millers, 67288381

09.11.2013 plkst. 10.00 - 10.11.2013

RJTC kauss interkrosā

RJTC sporta zāle, Bauskas iela 88

RJTC, D.Bahs, 67288381

09.11.2013 - 10.11.2013

Atklātās sacensības kāpšanas sportā

BJC "Daugmale", Aglonas iela 39

BJC "Daugmale", I. Purmale, 29149767

09.11.2013 plkst. 11.00

Rīgas vispārējās izglītības iestāžu muzeju skates – konkursa “Skolas akcenti vēsturē” dalībnieku apbalvošana

Latvijas Kara muzejs, Smilšu iela 20

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

09.11.2013 plkst. 11.00

Mārtiņdienas tirgus

RJTC, Bauskas iela 88

RJTC, Santa Muciniece, visi interesenti

08.11.2013 plkst. 17:00

Rīgas Zemgales priekšpilsētas mūsdienu deju festivāla – konkurss “Torņkalna ritmi -2013”

BJC "Altona", Altonovas iela 6

BJC "Altona"

08.11.2013 plkst. 11.00

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 3.kārta-fināls

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

08.11.2013 plkst. 17.00

Rīgas Zemgales priekšpilsētas mūsdienu deju festivāla – konkurss “Torņkalna ritmi -2013”

BJC "Altona", Altonovas iela 6

BJC "Altona"

08.11.2013

Konkursa par Latvijas dabaszinātnēm pasaules kontekstā veltīts Latvijas 95. dzimšānas dienai “Mēs par Latviju!” (noslēgums 08.11.)

BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola", konkursa noslēgumu būs iespēja vērot tiešsaistē skolas interneta vietnē www.rds.lv.

BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola", atbildīgie Marta Logina, Daiga Kalniņa

08.11.2013 plkst. 12.00; Fināls 16.00

Rīgas skolu audzēkņu vokālistu konkurss “Solisti – Rīgai”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99, Svētku zāle

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

08.11.2013 plkst. 11.00

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 3.kārta

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

07.11.2013 - 30.11.2013

BJC ”Mīlgrāvis” audzēkņu darbu izstāde ”Mana Latvija”, veltīta Latvijas 95.gadadienai

BJC ''Mīlgrāvis'', Baltāsbaznīcas iela 14

BJC "Mīlgrāvis", izstāde visiem interesentiem

07.11.2013

2013.gada Rīgas atklātais kāpšanas sporta čempionāts kāpējiem vecumā līdz 18 gadiem

Pļavnieku valsts ģimnāzijas sporta zāle, Saharova iela 35

MJC "Praktiskās estētikas skola"

07.11.2013 plkst. 17.00

Sabiedrības integrācijas projekta ietvaros radošās darbnīcas Nr.4 “Mārtiņa čaklie palīgi” un svētku noslēgums

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3

BJC "Bolderāja", Aiva Dasmane, 67435095, 27724924, piedalās koklētāju ansamblis "Kokle", centra audzēkņi, pedagogi un citi interesenti

06.11.2013 - 14.11.2013

Rīgas interešu izglītības iestāžu audzēkņu konkurss – izstāde “Kumodes glamūrs”

TJN "Annas 2", Annas iela 2

TJN "Annas 2"

05.11.2013 - 29.11.2013

Rīgas Interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas ceļojošā izstāde „Rīga – mākslinieka Irbītes acīm”

Rīgas Interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas ceļojošā izstāde „Rīga – mākslinieka Irb

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

05.11.2013 - 29.11.2013

Rīgas Interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas ceļojošā izstāde „Rīga – mākslinieka Irbītes un mūsu acīm”

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

05.11.2013 - 29.11.2013

Rīgas Interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas ceļojošā izstāde „Rīga – mākslinieka Irbītes un mūsu acīm”

TJN "Annas 2", Annas iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

05.11.2013 plkst. 10.00

Anna Brigadere “Sprīdītis”

Mārupes vidusskola, Mārupe, Kantora iela 97

BJC "Rīgas Skolēnu pils", L.Paegle, 27006034, (4-12 gadu veciem bērniem)

05.11.2013 plkst. 12.00

Anna Brigadere “Sprīdītis”

Āgenskalna sākumskola, Kandavas iela 4/1

BJC "Rīgas Skolēnu pils", L.Paegle, 27006034, (4-12 gadu veciem bērniem)

05.11.2013 plkst. 17.00

Biljarda turnīrs

BJC "Altona", Altonavas iela 6

Klubs "5 A", I.Poriete-Ignāte, 67612354, visi interesenti

04.11.2013 - 20.11.2013

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde “Kur saulīte rotājas”

Rīgas Kongresu nams

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene- 29195045 un Dagnija Ramane- 29460028

04.11.2013 - 29.11.2013

Rīgas interešu izglītības skolēnu un jauniešu „Foto forums 2013”, veltīts Latvijas Republikas 95. gadadienai, darbu izstāde

BJC „Daugmale”, Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", izstāde visiem interesentiem

04.11.2013 - 29.11.2013

Rīgas Interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas ceļojošā izstāde „Rīga – mākslinieka Irbītes un mūsu acīm”

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

04.11.2013 - 29.11.2013

Rīgas Interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas ceļojošā izstāde „Rīga – mākslinieka Irbītes un mūsu acīm”

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

04.11.2013 - 29.11.2013

Rīgas Interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas ceļojošā izstāde „Rīga – mākslinieka Irbītes un mūsu acīm”

BJC "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas iela 14

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

04.11.2013

BJC “IK Auseklis” TOS “Magnēts”, Ziemas sezonas 10. posms

Vārnukrogs R

H.Freimanis, 29156451, visi interesenti

04.11.2013 - 05.11.2013

Baltijas danču nakts

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona iela 99, Rīga

visi interesenti

03.11.2013

BJC “IK Auseklis” TOS “Magnēts”, Ziemas sezonas 9. posms

Mangaļsala

H.Freimanis, 29156451, visi interesenti

02.11.2013 plkst. 10.30

LEGO Robotu cīņas

RJTC, Bauskas iela 88

RJTC, E.Ziverts, 67288381

02.11.2013

BJC “IK Auseklis” TOS “Magnēts”, Ziemas sezonas 8. posms

Mucenieki

H.Freimanis, 29156451, visi interesenti

02.11.2013 - 04.11.2013

X Starptautiskais sporta deju festivāls „Latvija Open 2012”

Daugavas sporta nams, K.Barona iela 107

M.Končevskis, 29481971

01.11.2013 - 08.11.2013

Didaktisko darbu un uzskates līdzekļu izstāde un radošo darbu projekta izstāde “Staro Daugmale”

BJC „Daugmale”, Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", izstāde visiem interesentiem

01.11.2013 - 14.11.2013

Vizuālās un lietišķās mākslas studijas izstāde “Silueti”

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3

BJC "Bolderāja", Iveta Bērziņa, 67435095, izstāde visiem interesentiem

01.11.2013 - 29.11.2013

Rīgas Interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas izstāde “Rīga- mākslinieki Irbītes un mūsu acīm”

MJN "Praktiskās estētikas skola" Burtnieku iela 34, BJC "Daugmale" Jēkabpils iela 19a, BJC "Altona" Altonavas iela 6, BJC "Rīgas Skolēnu pils K.Barona iela 99, Rīgas Jauno tehniķu centrs Bauskas ielā 88, BJC "Mīlgrāvis" Baltāsbaznīcas ielā 13, BJC "Auseklis" Silciema iela 3, BJC "Laimīte" Sarkandaugavas iela 24, Tehniskās jaunrades nams "Annas 2"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene- 29195045

01.11.2013 - 10.11.2013

Didaktisko darbu un uzskates līdzekļu izstāde un radošo darbu projekta izstāde “Staro Daugmale”

BJC „Daugmale”, Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", izstāde visiem interesentiem

01.11.2013 - 14.11.2013

Vizuālās un lietišķās mākslas studijas izstāde “Silueti”

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3

BJC "Bolderāja", Iveta Bērziņa, 67435095, izstāde visiem interesentiem

01.11.2013 - 29.11.2013

Auduma kolāžas Patchwork pulciņa izstāde “Jaunas tehnikas Pachworkā”, “Svētki Latvijai”

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3

BJC "Bolderāja", Olga Truškova, 67435095, izstāde visiem interesentiem

01.11.2013 - 29.11.2013

Rīgas Interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas ceļojošā izstāde „Rīga – mākslinieka Irbītes un mūsu acīm”

MJC "Praktiskās estētikas skola", Burtnieku iela 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

01.11.2013 - 29.11.2013

Rīgas Interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas ceļojošā izstāde „Rīga – mākslinieka Irbītes un mūsu acīm”

BJC "Altona", Altonovas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

01.11.2013

Pamatskolas “Rīdze” atklātās individuālās meistarsacīkstes galda tenisā jauniešiem

LU Ķīmijas fakultātes zālē, K.Valdemāra iela 48

Pamatskola "Rīdze", I.Tihomirova, 26058366

01.11.2013 - 30.11.2013

Sociālās integrācijas projekts “Labās domas vēsts”

BJC "Altona", Altonavas iela 6

BJC "Altona" un Torņakalna konsultatīvā centra audzēkņi, K.Pazare, 67612354

01.11.2013 - 30.11.2013

Akcija “Saudzēsim Latvijas mežus!”

BJC "Altona", Altonavas iela 6

BJC "Altona", K.Pazare, 67612354, visi interesenti

31.10.2013

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izsātes “Kur saulīte rotājas” darbu iesniegšana

Rīgas Kongresu nams

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene- 29195045 un Dagnija Ramane- 29460028

31.10.2013

Labdarības koncerts

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā

Mazajiem un lielajiem kliniskās slimnīcas pacientiem, K.Pazare 67612354

31.10.2013 plkst. 16.00

Sabiedrības integrācijas projekta ietvaros radošās darbnīcas Nr.3 “Miķeļa Porkova čaklie palīgi”

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3, Rīga

BJC "Bolderāja" audzēkņi, skolotāji, un citi interesenti

30.10.2013 plkst. 19.00

Meiteņu kamerkora “Tonika” 47 gadu jubilejas koncerts

VEF Kultūras pils Sarkanajā zālē, Ropažu iela 2, Rīga

visi interesenti

30.10.2013 plkst. 10.00

Rīgas sporta konference

BJC "Laimīte, Sarkandaugavas iela 24, Rīga

A.Sarma 67392144

28.10.2013 - 20.11.2013

Interneta konkurss bērniem un jauniešiem “Mana Latvija” veltīts Latvijas Republikas 95.gadadienai

www.bjcdaugmale.lv

BJC "Daugmale"

27.10.2013 - 27.11.2013

Horeogrāfiskā ansambļa “Pērlīte” jubilejas koncerts “35 gadi dejas pasaulē”

VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, Rīga

visi interesenti, D.Gorska 29686163

27.10.2013 plkst. 15.00

Kora “Accolada” 25 gadu jubilejas koncerts

LU Lielajā aulā, Raiņa bulvāris 19, Rīga

visi interesenti

26.10.2013 plkst. 13.00

Ērlenns Lū „Kurts šmorē, lai atpūtinātu galvu” Bērnu izrāžu festivālā „Umurkumurs”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Teātra zāle, K.Barona iela 99, Rīga

visi interesenti

26.10.2013 plkst. 11.00

Rīgas atklātās skolēnu lidmodelisma sacensības H-600 (ar roku metamie modeļi) un F-3-K modeļu klasēs

Aviācijas centrs Spilve, Spilves iela 1, Rīga

sacensību dalībnieki, citi interesenti, A.Ojavers 28224213

26.10.2013 plkst. 9.00

Nūjošana Mežaparkā

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24, Rīga

visi interesenti, I.Spīķe 67394607

24.10.2013 - 14.11.2013

Floristikas darbu izstāde-konkurss „Zem sapņu lietussarga – 6”

RJTC, Bauskas iela 88

RJTC, izstāde visiem interesentiem

24.10.2013 plkst. 18.00

Radošais pasākums “Mazās bildes”

BJC "Kurzeme", Slokas iela 130, Rīga

BJC "Kurzeme" ģitārspēlas ansamblis "Vējs", un citi interesenti, Sintija Grava 67426698

23.10.2013 plkst. 15.00-18.00

Rīgas Skolu muzeju skate “Vēstures akcenti skolā”

Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Raiņa bulvāris 8

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaīda Soboļeva

23.10.2013 plkst. 18.00

Meiteņu kora “Rīga” jaunāko grupu mācību koncerts vecākiem “Dziesmiņas par kukaiņiem”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona iela 99, Rīga

visi interesenti

23.10.2013 plkst. 18.30

Džanni Rodari “Sīpoliņa piedzīvojumi” Bērnu izrāžu festivālā “Umurkumurs”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Teātra zāle, K.Barona iela 99, Rīga

5-12 gadi

23.10.2013 plkst. 15.00

Rīgas Skolu muzeju skate “Vēstures akcenti skolā”, Vidusskolām

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

22.10.2013 plkst. 15.00-18.00

Rīgas Skolu muzeju skate “Vēstures akcenti skolā”

Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Raiņa bulvāris 8

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaīda Soboļeva

22.10.2013 plkst. 15.00

Rīgas Skolu muzeju skate “Vēstures akcenti skolā”, Pamatskolām

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

22.10.2013 plkst. 15.00

Rīgas bērnu un skolēnu lego konstruktoru radošais konkurss “Zvēri Rīgas arhitektūrā”

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3, Rīga

Rīgas vispārējās un interešu izglītības iestāžu audzēkņi 7-12g.v.

21.10.2013 - 31.10.2013

Floristikas studijas audzēkņu darbu izstāde

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a, Rīga

visi interesenti

21.10.2013

Kustību izrāde “Alvas zaldātiņš” pēc H.K.Andresena pasakas motīviem un Kustību izrāde “Šmule-mule” Bērnu izrāžu festivālā “Umurkumurs”

5-12 gadi

19.10.2013 plkst. 13.00

Anna Brigadere “Sprīdītis” Bērnu izrāžu festivālā “Umurkumurs”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Teātra zāle, K.Barona iela 99, Rīga

5-12 gadi

19.10.2013 - 20.10.2013

Rīgas atklātais čempionāts lēcienos uz batuta “Rīgas čempionāts 2013”

BJC "Daugmale", Aglonas iela 39, Rīga

L.Tarasenko 29163563

18.10.2013 plkst. 11.00

Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss “Rīgas zvirbulis” 2.kārta Vidzenes priekšpilsētā

MJC "Praktiskās estētikas skola", Burtnieku iela 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Līga Riekstiņa- 28232751

18.10.2013

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 2.kārta, Vidzemes priekšpilsēta

MJC "Praktiskās estētikas skola", Burtnieku iela 34, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

18.10.2013

Tūrisma sacensības “Rīgas Tūrists”

Šmerļa mežs, Rīga

I.Liepiņa

17.10.2013 plkst. 13.00

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 2.kārta Zemgales priekšpilsētā

BJC "Altona", Altonavas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Līga Riekstiņa- 28232751

17.10.2013 plkst. 13.00

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 2.kārta, Zemgales priekšpilsēta

BJC "Altona", Altonovas iela 6, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

17.10.2013 plkst. 17.00

Sabiedrības integrācijas projekta ietvaros radošās darbnīcas Nr.2 “Miķeļa Porkova čaklie palīgi” un Pokrovas gadatirgus – Jarmarka

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3, Rīga

BJC "Bolderāja" audzēkņi, skolotāji, un citi interesenti

16.10.2013 plkst. 10.30

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 2.kārta Ziemeļu rajonā

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Līga Riekstiņa- 28232751

16.10.2013 plkst. 10.00 - 18.00 - 07.11.2013

BJC “Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju audzēkņu darbu izstāde “Mans rudens”

BJC "Kurzeme", Slokas iela 130, Rīga

visi interesenti

16.10.2013 plkst. 10.30

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 2.kārta, Ziemeļu rajons

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

15.10.2013 plkst. 10.00

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 2.kārta Latgales priekšpilsētā

BJC "Daugmale", Krišjāņa Valdemāra iela 5

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Līga Riekstiņa- 28232751

11.10.2013 plkst. 11.00

Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra izglītības metodiķu darba sapulce

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inga Cimiņa- 26350621

11.10.2013 plkst. 11.oo

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 2.kārta, Centra rajons

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

11.10.2013

Rīgas jaunatnes čempionāts grūtajā kāpšanā ar augšējo drošināšanau 3.posms

Juglas vidusskola, Kvēles iela 64, Rīga

Kāpšanas sporta pulciņu audzēkņi vecumā līdz 18 gadiem, N.Reinbergs 29403822

11.10.2013 - 13.10.2013

Tūrisma sacensības “Mana zaļā Latvija”

Lielvārdes novads

L.Lūse

10.10.2013 plkst. 11.00

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 2.kārta Kurzemes rajonā

Rīgas 34. vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Līga Riekstiņa- 28232751

09.10.2013

Draudzīgās sacensības galda tenisā

Rīgas 37.vidusskola, Čiekurkalna 1. līnija 53, Rīga

I.Ivanova, I.Tihomirova 26058366

08.10.2013 - 31.10.2013

Radošo pulciņu un studiju audzēkņu izstāde “Rudens ritmi” (atklāšana 8.oktobrī, plkst.17.00)

BJC "Altona", Altonovas iela 6, Rīga

visi interesenti

08.10.2013 plkst. 18.00

Galda tenisa turnīrs

BJC "Altona", Altonovas iela 6, Rīga

Klubs "5 A", citi interesenti, I.Poriete-Ignāte 67612354

07.10.2013 - 30.11.2013

BJC “Mīlgrāvis” skolotāju Dagnijas Timules un Ingas Supes audzēkņu darbu izstāde “Svētki Vecmīlgrāvī”, veltīta Latvijas 95.gadadienai

Vecmīlgrāvja primārās veselības bērnu nodaļa, Melīdas ielas 10, Rīga

visi interesenti

07.10.2013 - 18.10.2013

Pulciņu “Rokdarbi un dizains” un “Dizains” audzēkņu radošo darbu izstāde

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a, Rīga

visi interesenti

07.10.2013 - 01.11.2013

BJC “Daugmale” darbinieku fotogrāfiju izstāde “Mana Latvija”

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a, Rīga

visi interesenti

07.10.2013 - 10.10.2013

Karjeras nedēļa “Es būšu… Vai zini, kas būsi Tu?”

BJC "Altona", Altonovas iela 6, Rīga

visi interesenti, B.Šlanka 67612354

05.10.2013 plkst. 17.00

Meiteņu kora “Rīga” un Uetersenas (Vācija) zēnu kora draudzības koncerts

Sv.Pētera baznīcā, Skārņu iela 19, Rīga

visi interesenti

05.10.2013

Koncerts tirdzniecības centrā Spice

Tirdzniecības centrs "Spice" Lielirbes iela 29, Rīga

visi interesenti

05.10.2013 plkst. 10.00

Rīgas pilsētas skolēnu sacensības autodaudzcīņā ar kartingiem 3.posms

Rīgas Jauno tehniķu centra stadions, Bauskas iela 88, Rīga

visi interesenti

05.10.2013 plkst. 11.00

Sabiedrības integrācijas projekta ietvaros pasākums “Jautrie sēņotāji”

Vakarbuļļu mežos

BJC "Bolderāja" audzēkņi, skolotāji un citi interesenti, A.Dasmane 27724924

05.10.2013 plkst. 10.00 - 18.00

Interaktīvs pasākums ģimenēm “Zelta rudens Sarkandaugavā”

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24, Rīga

visi interesenti, I.Atardo 29223864

04.10.2013 - 31.10.2013

Audumu kolāžas Patchwork pulciņa audzēkņu darbu izstāde “Vasara ar Petchwork”

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3, Rīga

visi interesenti

04.10.2013 plkst. 17.00

Meiteņu kora “Rīga” un Uetersenas (Vācija) zēnu kora draudzības koncerts

LU Lielajā aulā, Raiņa bulvāris 19, Rīga

visi interesenti

03.10.2013 plkst. 16.00

Sabiedrības integrācijas projekta ietvaros radošās darbnīcas Nr.1 “Miķeļa Porkova čaklie palīgi”

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3, Rīga

BJC "Bolderāja" audzēkņi, skolotāji un citi interesenti

01.10.2013 - 31.10.2013

Sociālās integrācijas projekts “Labās domas dēsts”

BJC "Altona", Altonavas iela 6

BJC "Altona" un Torņakalna konsultatīvā centra audzēkņi, K.Pazare, 67612354

01.10.2013 - 15.10.2013

Radošo pulciņu un studiju audzēkņu izstāde “Vasaras noskaņas”

BJC "Altona", Altonovas iela 6, Rīga

visi interesenti

01.10.2013 - 23.10.2013

Izstāde “Senču raksti” (23.oktobrī, plkst.16.00 izstādes noslēgums un dalībnieku apbalvošana)

MJC "Praktiskās estētikas skola", Burtnieku iela 34, Rīga

dalībnieki, visi interesenti

01.10.2013 - 11.11.2013

BJC “Mīlgrāvis” skolotāju Ingrīdas Irbes un Daces Timules audzēkņu darbu izstāde “Ziedi Latvijai”, veltīta Latvijas 95.gadadienai

Kultūras pils "Ziemeļblāzma" biblioteka, Ziemeļblāzmas iela 36, Rīga

visi interesenti

01.10.2013 - 31.10.2013

Akcija “Vesels un drošs”

BJC "Altona", Altonovas iela 6, Rīga

BJC "Altona" audzēkņi, I.Ķirse 67612354

01.10.2013 - 31.10.2013

Projekts “Vari, radi, dari”. Devize “Esi BJC “Altona” brīvprātīgais!”

BJC "Altona", Altonovas iela 6, Rīga

visi interesenti, K.Daugavvanaga, K.Jirgensone 67612354

01.10.2013 - 31.10.2013

Akcija “Saudzēsim Latvijas mežus!”

BJC "Altona", Altonovas iela 6, Rīga

Visi interesenti, K.Pazare 67612354

01.10.2013

BJC “IK Auseklis” tautas orientēšanās sacensības “Magnēts”, Vasaras sezonas 79. posms

Mežaparks

H.Freimanis, 29156451, visi interesenti