Pasākumi

Datums, laiks Nosaukums Norises vieta, adrese Organizētājiestāde, atbildīgais, cita informācija
Konkursi, skates

14.11.2017 plkst. 14.00

Rīgas tradicionālais stāstnieku konkurss “Teci, teci valodiņa”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, D.Liepa

30.11.2017 plkst. 14.00

Rīgas vokālistu konkurss „Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…”

Rīgas kultūras centrā „Iļģuciems”, Lidoņu ielā 27, korpuss 2, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

30.11.2017 plkst. 14.00

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!”

Latvijas Ugunsdzēsēju muzejā, Hanzas iela 5, Rīgā

BJC "Daugmale", Rimicāne

06.12.2017 plkst. 14.00

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!” fināls

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā, Ķengaraga ielā 3/1, Rīgā

BJC "Daugmale", Rimicāne

01.01.2018 - 28.02.2018

Skatuves runas konkurss

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle

Sports

15.05.2017 plkst. 15.00 - 15.10.2017

Rīgas atklātās sacensības stafetēs ar vieglatlētikas vingrinājumiem “Laimītes stafetes 2017”

BJC „Laimīte” Reģionālajā sporta centrā “Sarkandaugava” Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā

BJC "Laimīte", I.Spīķe

27.06.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 27.posms

Kalngale-Jūgezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

28.06.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

28.06.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 28.posms

Tīreļi R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

29.06.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

29.06.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 29.posms

Trase 333

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

05.07.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

05.07.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 30.posms

Božas

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

06.07.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

12.07.2017 plkst. 17.30.

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

12.07.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 31.posms

Lapsas R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

13.07.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

13.07.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 32.posms

Asaru ez.

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

19.07.2017 plkst. 15.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

19.07.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 33.posms

Tīreļi A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

20.07.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

20.07.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 34.posms

Tautas orientēšanās sacensības "Magnēts" Vasaras sezonas 34.posms

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

21.07.2017 plkst. 14.00

Reģionālā sporta centra “Ķengarags” atklātās sacensības “Rīgas precizitātes diena”

Reģionālajā sporta centrā “Ķengarags” Maskavas ielā 283B, Rīgā

BJC 'Daugmale", Kaspars Sparāns

26.07.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

27.07.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

27.07.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 35.posms

Garkalne A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

01.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 36.posms

Jaunciems Kalngale

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

02.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

02.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 37.posms

Lapsas R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

03.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

03.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 38.posms

Zaķumuižas Z

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

09.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

09.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 39.posms

Vārnukrogs A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

10.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

10.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 40.posms

Zaķumuiža Silakrogs

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

15.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 41.posms

Ataru ezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

16.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

16.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 42.posms

Priedaine

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

17.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

17.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 43.posms

Upesciema dīķi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

22.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 44.posms

Mangaļsala

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

23.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

23.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 45.posms

Bumbukalns R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

24.08.2017 - 16.09.2017

Rīgas atklātās sacensības XI Sarkandaugavas spēles 2017

BJC “Laimīte” Reģionālajā sporta centrā “Sarkandaugava” Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā

BJC "Laimīte", Ilze Spīķe 29267694

24.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

24.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 46.posms

Līči

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

29.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 47.posms

Lapsas R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

30.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

30.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 48.posms

Beberķu ezers D

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

31.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

31.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 49.posms

Juglas mežs

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

01.09.2017 - 03.09.2017

20. Jāņa Rimšas starptautiskais Rīgas atklātais piemiņas turnīrs 100 lauciņu dambretē jauniešu komandām

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Raivo Dēliņš

06.09.2017 plkst. 15.00

Rīgas atklātās sacensības jauniešiem pludmales volejbolā “Laimītes BEACH 2017”

BJC “Laimīte” Reģionālajā sporta centrā “Sarkandaugava” Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā

BJC "Laimīte", I.Spīķe

16.09.2017

Reģionālā sporta centra “Ķengarags” 2017. gada rudens sporta svētki

BJC “Daugmale” reģionālajā sporta centrā “Ķengarags” Maskavas ielā 283B, Rīgā

BJC "Daugmale", Kaspars Sparāns

13.10.2017 - 14.10.2017

Rīgas atklātais čempionāts lēcienos uz batuta “Rīgas čempionāts – 2017”

Aviācijas ielā 15, Rīgā

BJC "Daugmale", Tarasenko

14.10.2017 plkst. 9.00

VI RĪGAS ATKLĀTĀS KARATĒ MEISTARSACĪKSTES

Rīgas 34.vidusskolā, Kandavas ielā 4/6, Rīgā

BJC "Kurzeme", Vasjanovs

07.12.2017 plkst. 9.30

Rīgas 1.speciālās internātpamatskolas – attīstības centra kausa izcīņa basketbolā

Rīgas Sanatorijas internātpamatskolā, Brīvības gatvē 384A, Rīgā

Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas-attīstības centrs, Eidons

08.12.2017 plkst. 17.00 - 08.10.2017

Rīgas meistarsacīkstes kāpšanas sportā grūtajā kāpšanā ar augšējo drošināšanu

Juglas vsk. Sporta zāle, Kvēles iela 64

Mākslinieciskās jaunrades centrs ”Praktiskās estētikas skola”, Reinbergs 29403822, nr@apollo.lv

09.12.2017 - 10.12.2017

BJC „Daugmale” atklātās sacensības šahā „Ģimeņu čempionāts šahā 2017”

BJC "Daugmale", Jēkabpils ielā 19a, Rīgā

BJC "Daugmale", Poļina Ni

16.12.2017 - 17.12.2017

Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” atklātais Ziemassvētku turnīrs grieķu – romiešu cīņā

BJC “Daugmale" Jēkabpils ielā 19a

BJC "Daugmale", Kaspars Sparāns

27.12.2017 plkst. 12.00

XIII Rīgas atklātais turnīrs 100 lauciņu dambretē “Bolderājas kauss”

BJC "Bolderāja", Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D.Ostrovska

01.02.2018 plkst. 11.00 - 28.02.2018

Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas – attīstības centra atklātās sacensības peldēšanā

Natālijas Draudziņas vidusskolas peldbaseinā, Bruņinieku ielā 24A, Rīgā

Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas – attīstības centrs, Apsīte

Tehniskā jaunrade

30.06.2017 - 02.07.2017

Rīgas atklātās sacensības kuģu modelismā “Riga Cap 2017” FSR – V un Eco klasēs

Atpūtas bāzē "Kliģi", Džukstes pagastā, Tukuma novadā

RJTC, Rugājs, 29278860

09.09.2017 - 10.09.2017

Rīgas atklātās kausa izcīņas sacensības F-1-A, B, C, H, G un H-600 lidmodeļu klasēs

Tukuma lidlaukā, Smārdes pagastā

Rīgas Jauno tehniķu cnetrs, Viktors Rošonoks

17.09.2017 plkst. 11.00

Rīgas atklātās sacensības ”Rudens kauss” auto daudzcīņā ar kartingiem

“Kartinga halle”, Balasta dambī 2 Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Dargis 29744404

19.10.2017 - 09.11.2017

„Stāsti par Latviju” foto konkurss – izstāde

Rīgas Jauno tehniķu centrā Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Andersone

19.10.2017 plkst. 15.00

Rīgas bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošais konkurss ”Torte Latvijas dzimšanas dienai”

BJC „Bolderāja” Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

04.11.2017 plkst. 10.00

Kuģu modeļu sacensības mini baseinā “Rīgas vilnis 2017”

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Millers

16.11.2017 - 07.11.2017

Datorgrafikas izstāde – konkurss „Mana Latvija”

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Andersone

Vide

18.09.2017

Vides izziņas konkurss “Nāc dārzā ciemoties!” Tēma – “Pasaules dabas daudzveidība – mantojums”

BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola" Ernestīnes ielā 8A, Rīgā

BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola"

Izstādes

02.03.2017 plkst. 16.00 - 30.09.2017

Izstāde “Ko stāsta senā rakstāmspalva… (Mūsu valoda un rakstība gadsimtu gaitā)”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Skolu muzejs, K. Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Skolu muzeja vadītājs, Jāzeps Imants Vikšers

07.04.2017 - 30.06.2017

BJC “Altona” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju un pulciņu pirmskolas vecuma audzēkņu darbu izstāde

BJC "Altona" izstāžu zāle, 1.st. halle, Altonavas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona" D.Endziņa, A.Mihailova, I.Drēviņa

28.04.2017 - 30.06.2017

BJC “Altona” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju un pulciņu pirmskolas vecuma audzēkņu darbu izstāde

BJC "Altona" izstāžu zāle, 1.st. halle, Altonavas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona" D.Endziņa, A.Mihailova, I.Drēviņa, K. Pazare, J.Šalvīte, S.Nagle, I.Vidovska

15.05.2017 - 08.09.2017

Centra vizuālās, vizuāli plastiskās mākslas, tehniskās jaunrades pulciņu audzēkņu radošo darbu izstāde “Pavasara laiks 2017”

BJC "IK Auseklis" Silciema ielā 3, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Aija Kalniņa, 67181085

15.05.2017 - 08.09.2017

BJC “IK Auseklis” vizuālās, vizuāli plastiskās mākslas, tehniskās jaunrades pulciņu audzēkņu radošo darbu izstāde “Pavasara laiks 2017”

BJC "IK Auseklis", Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Aija Kalniņa

19.05.2017 - 30.10.2017

Rīgas interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkursa izstāde ”Latvijas kukaiņu daudzveidība”

Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", M.Mickeviča

01.06.2017 - 30.06.2017

Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu vizuālās mākslas konkurss – izstāde „Kaķu galerija 2”

Bērnu klīniskā universitātes slimnīcas Saulaino dienu bibliotēkā Vienības gatvē 45, Rīgā

BJC "Zolitūde", Silvija Apse

12.10.2017 - 24.11.2017

Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursa „LELLE LATVIJAI” izstāde

Rīgas kultūras centrā Iļģuciems, Lidoņu ielā 17, k-2, Rīgā

BJC "Kurzeme", Medne, 26393294

19.10.2017 - 09.11.2017

Bērnu un jauniešu floristikas darbu izstāde – konkurss „RUDENS. KRĀSAS, FORMAS, FAKTŪRAS”

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88, Rīgā

RJTC, Kalēja, 29158511

07.11.2017 - 28.11.2017

Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Patriotiski un stilīgi aksesuāri par godu Latvijai”

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Gaile

10.11.2017 - 27.11.2017

Konkursa “Plakāts valsts svētkos” izstāde

BJC “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24

BJC "Laimīte", Kalniņa, 29104908

07.12.2017 - 15.12.2017

Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skates izstāde

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona ielā 99, Rīgā

Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone, 29443630

12.12.2017 - 15.02.2018

Rīgas bērnu un jauniešu vizuālās, vizuāli plastiskās mākslas konkurss un labdarības akcija „Ziema pilsētā”

VSIA "Bērnu klīniskās universitātes slimnīca" Gaiļezerā, Juglas ielā 20, Rīgā

BJC "Mīlgrāvis", Dace Timule

03.01.2018 - 04.02.2018

Rīgas bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkursa „Gleznojumi uz zīda un stikla. Mūzika.” izstāde

Bērnu un jauniešu centrā "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīgā

BJC "Mīlgrāvis", Dace Timule

Koncerti, festivāli

25.11.2017 plkst. 12.00

Konkursa – skates “Skolas izaugsmes vēstījums Latvijai 100. dzimšanas dienā” apbalvošanas pasākums

Rīgas Latviešu biedrības namā, Merķeļa ielā 13, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Z.Soboļeva

Citi

18.10.2017 plkst. 14.00

Izzinoši atraktīvs sadraudzības pasākums “Dejas prieks manā dzīvē”

Rīgas sākumskolā "Valodiņa", Blaumaņa ielā 26, Rīgā

Rīgas sākumskola "Valodiņa", V.Saldava-Reice, 29888337

30.11.2017 plkst. 14.00

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!”

Latvijas Ugunsdzēsēju muzejā, Hanzas iela 5, Rīgā

BJC "Daugmale", Rimicāne

06.12.2017 plkst. 14.00

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!” fināls

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā, Ķengaraga ielā 3/1, Rīgā

BJC "Daugmale", Rimicāne