Pasākumi

Datums, laiksNosaukumsNorises vieta, adreseOrganizētājiestāde, atbildīgais, cita informācija
Konkursi, skates

14.11.2017 plkst. 14.00

Rīgas tradicionālais stāstnieku konkurss “Teci, teci valodiņa”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dina Liepa

21.11.2017

Konkursa – skates “Skolas izaugsmes vēstījums Latvijai 100. dzimšanas dienā” darbu iesniegšana

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

28.11.2017 plkst. 14.00-16.30

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!” PUSFINĀLS

Latvijas Ugunsdzēsības muzejā, Hanzas iela 5, Rīgā

BJC "Daugmale"/ Ilze Rimicāne

30.11.2017 plkst. 14.00

Rīgas vokālistu konkurss „Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…”

Rīgas kultūras centrā „Iļģuciems”, Lidoņu ielā 27, korpuss 2, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

30.11.2017 plkst. 14.00-16.30

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!” PUSFINĀLS

Latvijas Ugunsdzēsības muzejā, Hanzas iela 5, Rīgā

BJC "Daugmale"/ Ilze Rimicāne

06.12.2017 plkst. 14.00-17.00

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!” FINĀLS

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā, Ķengaraga ielā 3/1, Rīgā

BJC "Daugmale"/ Ilze Rimicāne

12.12.2017 plkst. 16.00

Konkursa – skates “Skolas izaugsmes vēstījums Latvijai 100. dzimšanas dienā” apbalvošanas pasākums

Rīgas Latviešu biedrības namā, Merķeļa ielā 13, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

05.03.2018 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta 10. – 12. klašu grupai

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

06.03.2018 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta 7. – 9. klašu grupai

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle, 27006034

07.03.2018 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta 4. – 6. klašu grupai

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle, 27006034

08.03.2018 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta 2. – 3. klašu grupai

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle, 27006034

09.03.2018 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta 1. klašu grupai

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle, 27006034

06.04.2018 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas konkurss (VISC kārta)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle, 27006034

Sports

18.10.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

19.10.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

21.10.2017 plkst. 11.00

“Siguldas rudens 2017”, starptautiskas sporta deju sacensības, Latvijas Kausa posms

Siguldas 1.pamatskola, Pulkv. Brieža iela 105, Siguldā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Vilmārs Ivuškāns, BJC "Rīgas Skolēnu pils", Lolita Ivuškāne

07.12.2017 plkst. 9.30

Rīgas 1.speciālās internātpamatskolas – attīstības centra kausa izcīņa basketbolā

Rīgas Sanatorijas internātpamatskolā, Brīvības gatvē 384A, Rīgā

Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas-attīstības centrs, Eidons

09.12.2017 - 10.12.2017

BJC „Daugmale” atklātās sacensības šahā „Ģimeņu čempionāts šahā 2017”

BJC "Daugmale", Jēkabpils ielā 19a, Rīgā

BJC "Daugmale", Poļina Ni

16.12.2017 - 17.12.2017

Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” atklātais Ziemassvētku turnīrs grieķu – romiešu cīņā

BJC “Daugmale" Jēkabpils ielā 19a

BJC "Daugmale", Kaspars Sparāns

27.12.2017 plkst. 12.00

XIII Rīgas atklātais turnīrs 100 lauciņu dambretē “Bolderājas kauss”

BJC "Bolderāja", Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D.Ostrovska

01.02.2018 plkst. 11.00 - 28.02.2018

Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas – attīstības centra atklātās sacensības peldēšanā

Natālijas Draudziņas vidusskolas peldbaseinā, Bruņinieku ielā 24A, Rīgā

Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas – attīstības centrs, Apsīte

Tehniskā jaunrade

19.10.2017 - 09.11.2017

„Stāsti par Latviju” foto konkurss – izstāde

Rīgas Jauno tehniķu centrā Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Andersone

19.10.2017 plkst. 15.00

Rīgas bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošais konkurss ”Torte Latvijas dzimšanas dienai”

BJC „Bolderāja” Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

19.10.2017 plkst. 14.45

Foto orientēšanās sacensības “Torņakalna pērles”

BJC “Altona” Altonavas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona"

04.11.2017 plkst. 10.00

Kuģu modeļu sacensības mini baseinā “Rīgas vilnis 2017”

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Millers

16.11.2017 - 07.11.2017

Datorgrafikas izstāde – konkurss „Mana Latvija”

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Andersone

Semināri

19.10.2017 plkst. 10.00-19.00 - 26.10.2017

Kursi “Porcelāna apgleznošanas pamati iesācējiem: kompozīcija un Austrumu tehnika. Porcelāna apgleznošanas pamati iesācējiem: darbs ar lustrām, krāsns iekraušana un apdedzināšana”

BJC "Laimīte"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Dagnija Ramane

23.10.2017 - 26.10.2017

Kursi sporta pedagogiem “Vispārējās fiziskās sagatavotības aspekti bērnu, jauniešu un pusaudžu vecumposmos”

Rīgas 21. vidusskola un Murjāņu sporta ģimnāzija

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Māris Vensbergs

23.10.2017 - 10.11.2017

Profesionālās pilnveides kursi vispārējās un interešu izglītības iestāžu koru diriģentiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils" 112., 215. telpa (skat. kursu plānā), Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

24.10.2017 plkst. 10.00 - 25.10.2017

Seminārs “Papīra izgatavošana mākslas darbam”

Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

24.10.2017 plkst. 11.00

Dejas “Bu – bi – bu” precizēšanas seminārs

Vienības gatvē 184, pie deju kolektīva "Akvareļ"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Sarmīte Kadiķe

Kursi

19.10.2017 plkst. 10.00-19.00 - 26.10.2017

Kursi “Porcelāna apgleznošanas pamati iesācējiem: kompozīcija un Austrumu tehnika. Porcelāna apgleznošanas pamati iesācējiem: darbs ar lustrām, krāsns iekraušana un apdedzināšana”

BJC "Laimīte"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Dagnija Ramane

23.10.2017 - 26.10.2017

Kursi sporta pedagogiem “Vispārējās fiziskās sagatavotības aspekti bērnu, jauniešu un pusaudžu vecumposmos”

Rīgas 21. vidusskola un Murjāņu sporta ģimnāzija

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Māris Vensbergs

23.10.2017 - 10.11.2017

Profesionālās pilnveides kursi vispārējās un interešu izglītības iestāžu koru diriģentiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils" 112., 215. telpa (skat. kursu plānā), Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

Izstādes

19.05.2017 - 30.10.2017

Rīgas interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkursa izstāde ”Latvijas kukaiņu daudzveidība”

Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", M.Mickeviča

12.10.2017 - 24.11.2017

Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursa „LELLE LATVIJAI” izstāde

Rīgas kultūras centrā Iļģuciems, Lidoņu ielā 17, k-2, Rīgā

BJC "Kurzeme", Medne, 26393294

15.10.2017 plkst. 9.00-16.00 - 15.12.2017

Rīgas atklātais bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Brīnumainā Rīga mozaīkā”

TJN "Annas2", Annas ielā 2, Rīgā

TJN "Annas 2", Anda Laukevica

16.10.2017 - 19.10.2017

Rīgas un Rīgas plānošanas reģiona speciālo izglītības iestāžu audzēkņu foto izstāde – konkurss “Mani draugi”

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola - attīstības centrs, Salaspils ielā 14, Rīgā

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola - attīstības centrs, Līga Jukša, 26544740, Dace Eisaka, 29286836

16.10.2017 plkst. 10.00-18.00 - 31.10.2017

BJC “Mīlgrāvis” audzēkņu darbu izstāde “Rudens”

Bērnu un jauniešu centrs "Mīlgrāvis", 1., 2. stāva gaiteņi, Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule

19.10.2017 - 09.11.2017

Bērnu un jauniešu floristikas darbu izstāde – konkurss „RUDENS. KRĀSAS, FORMAS, FAKTŪRAS”

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88, Rīgā

RJTC, Kalēja, 29158511

23.10.2017 - 26.10.2017

BJC “Daugmale” mākslas pulciņu radošu darbu izstāde “Rīgas stāsti”

BJC "Daugmale", Jēkabpils ielā 19a, 201., 216.telpā, Rīgā

BJC "Daugmale", Inita Zēriete

26.10.2017 - 29.10.2017

BJC “Daugmale” mākslas pulciņu radošu darbu izstāde “Rīgas stāsti”

BJC "Daugmale", Jēkabpils ielā 19a, 201., 216.telpā, Rīgā

BJC "Daugmale", Inita Zēriete

07.11.2017 - 28.11.2017

Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Patriotiski un stilīgi aksesuāri par godu Latvijai”

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Gaile

10.11.2017 - 27.11.2017

Konkursa “Plakāts valsts svētkos” izstāde

BJC “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24

BJC "Laimīte", Kalniņa, 29104908

27.11.2017 plkst. 10.00-16.00 - 30.11.2017

Bērnu ar speciālām vajadzībām vizuāli plastiskās mākslas konkurss „Avīzes otrā elpa, mana pilsēta”

Rīgas 5. internātpamatskolas–attīstības centra filiālē, Stokholmas ielā 24, Rīgā

Rīgas 5.internātpamatskola – attīstības centrs, G.Bērziņa 67848037

07.12.2017 - 15.12.2017

Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skates izstāde

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona ielā 99, Rīgā

Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gita Pērkone, 29443630

12.12.2017 - 15.02.2018

Rīgas bērnu un jauniešu vizuālās, vizuāli plastiskās mākslas konkurss un labdarības akcija „Ziema pilsētā”

VSIA "Bērnu klīniskās universitātes slimnīca" Gaiļezerā, Juglas ielā 20, Rīgā

BJC "Mīlgrāvis", Dace Timule

15.12.2017 plkst. 16.00

Rīgas atklātā bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstādes “Brīnumainā Rīga mozaīkā” noslēguma pasākums

TJN "Annas 2", Annas ielā 2, Rīgā

TJN "Annas 2", Anda Laukevica

03.01.2018 - 04.02.2018

Rīgas bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkursa „Gleznojumi uz zīda un stikla. Mūzika.” izstāde

Bērnu un jauniešu centrā "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīgā

BJC "Mīlgrāvis", Dace Timule

Koncerti, festivāli

12.11.2017

Pirmsskolas vecuma vokālo ansambļu svētki “Mīlestības diena Latvijai”

K/C "Imanta"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar RDIKSD Kultūras pārvaldi/ Evija Milzarāja, Arnis Miltiņš

Citi

18.10.2017 plkst. 14.00

Izzinoši atraktīvs sadraudzības pasākums “Dejas prieks manā dzīvē”

Rīgas sākumskolā "Valodiņa", Blaumaņa ielā 26, Rīgā

Rīgas sākumskola "Valodiņa", V.Saldava-Reice, 29888337

23.10.2017 - 27.10.2017

Radoši izglītojoša dienas nometne “Daugmales rudens”

BJC "Daugmale", Jēkabpils ielā 19a, Rīgā

BJC "Daugmale", Inga Korņejeva

28.10.2017 plkst. 11.00

BJC “Bolderāja” sadarbībā ar Latvijas Ornitoloģijas biedrību piedāvā aktivitāti “Iepazīsti savus lidojošos kaimiņus Daugavgrīvā!” (putnu barotava)

BJC “Bolderāja”, Flotes ielā 8, Rīgā

Latvijas ornitoloģijas biedrības Rīgas vietējā grupa, Guna Roze,e-pasts: riga@lob.lv, Bērnu un jauniešu centrs "Bolderāja"

28.11.2017 plkst. 14.00-16.30

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!” PUSFINĀLS

Latvijas Ugunsdzēsības muzejā, Hanzas iela 5, Rīgā

BJC "Daugmale"/ Ilze Rimicāne

30.11.2017 plkst. 14.00-16.30

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!” PUSFINĀLS

Latvijas Ugunsdzēsības muzejā, Hanzas iela 5, Rīgā

BJC "Daugmale"/ Ilze Rimicāne

06.12.2017 plkst. 14.00-17.00

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!” FINĀLS

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā, Ķengaraga ielā 3/1, Rīgā

BJC "Daugmale"/ Ilze Rimicāne