Darba plāns

Datums, laiksNosaukumsNorises vieta, adreseOrganizētājiestāde, atbildīgais, cita informācija

01.01.2018 - 28.02.2018

Izglītības iestāžu radošo darbu izstāde “Leduspuķe logā”

Rīgas Centrālā bibliotēka

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Dagnija Ramane

25.02.2018 plkst. 11.00

Tradicionālās dziedāšanas konkurss “Dziesmu dziedu, kāda bija”

BJC "Rīgas Skolēnu pils svētku zāle, Kr. Barona 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dina Liepa

26.02.2018 plkst. 15.00 - 27.02.2018

Kursi “Sporta psiholoģijas aspekti bērnu un jauniešu sportā”

Bērnu un jauniešu centrs „Rīgas Skolēnu pils”, K.Barona ielā 99, Rīga, 215. telpā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Gita Pērkone

27.02.2018 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu deju kolektīvu skate – radošais konkurss (I kārta, 1.-4. klase, Ziemeļu, Centra, Kurzemes rajoni un Zemgales priekšpilsēta)

Rīgas 13. vidusskola, Pulkveža Brieža iela 25, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gaļina Novikova

28.02.2018 plkst. 14.00

Centra un Ziemeļu rajonu zēnu koru kopmēģinājums

Pamatskola "Rīdze", Kr. Valdemāra iela 2, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja, Nataļja Jekimova

01.03.2018 plkst. 9.30

MC pasākumu koordinatoru sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils 103. telpa, Kr. Baroan 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Inga Cimiņa

02.03.2018 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu deju kolektīvu skate – radošais konkurss (I kārta, 1.-4. klase, Latgales un Vidzemes priekšpilsētas)

MJC "Praktiskās estētikas skola", A. Saharova iela 35, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Sarmīte Kadiķe

03.03.2018 plkst. 11.00

Rīgas mūsdienu deju kolektīvu skate – radošais konkurss (I kārta, 5.-9. klase un 10.-12. klase, VISI rajoni un priekšpilsētas)

MJC "Praktiskās estētikas skola", A. Saharova iela 35, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gaļina Novikova, Sarmīte Kadiķe

05.03.2018 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta 10. – 12. klašu grupai

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

05.03.2018

Rīgas 75. vidusskolas deju kolektīvu atskaites koncerts

Rīgas 75. vidusskola, Ogres iela 9, Rīga

Rīgas 75. vidusskolas TDK, vadītāja Vera Abramoviča

05.03.2018 plkst. 10.30 - 07.03.2018

Seminārs interešu izglītības pedagogiem par neparastu darba rotu izgatavošanu

BJC “Laimīte”, Sarkandaugavas iela 24, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

06.03.2018 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta 7. – 9. klašu grupai

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle, 27006034

07.03.2018 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta 4. – 6. klašu grupai

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle, 27006034

07.03.2018 plkst. 10.00

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstādes “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Latgales priekšpilsētas darbu iesniegšana un izstādes iekārtošana

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19A, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Ilze Rimicāne

07.03.2018 plkst. 10.00

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstādes “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Ziemeļu rajona darbu iesniegšana un izstādes iekārtošana

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Maira Kalniņa

07.03.2018 plkst. 14.00

Latgales priekšpilsētas zēnu koru kopmēģinājums

Rīgas 6. vidusskola, A. Čaka iela 102, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ieva Apsīte

07.03.2018

Rīgas Imantas vidusskolas TDK “Degsmīte” koncerts “Pulkā nāc, dejot sāc” (piedalās arī TDK “Āģītis” un “Sprīdītis”)

Rīgas Imantas vidusskola, Kurzemes prospekts 158, Rīga

TDK "Degsmīte", vadītāja Aija Vītoliņa

08.03.2018 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta 2. – 3. klašu grupai

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle, 27006034

08.03.2018

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2018” II kārta, Rīgas pilsēta

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

VISC sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru/ Evija Milzarāja, Santa Vancāne

08.03.2018 plkst. 10.00

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstādes “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Zemgales priekšpilsētas darbu iesniegšana un izstādes iekārtošana

BJC "Altona", Altonavas iela 6, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Alda Bēvalde

08.03.2018 plkst. 10.00

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstādes “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Vidzemes priekšpilsētas darbu iesniegšana un izstādes iekārtošana

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Ilze Herberga

08.03.2018 - 29.03.2018

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Latgales priekšpilsētā

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19A, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene

08.03.2018 - 29.03.2018

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Ziemeļu rajonā

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene

09.03.2018 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta 1. klašu grupai

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle, 27006034

09.03.2018 plkst. 10.00

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstādes “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Centra rajona darbu iesniegšana un izstādes iekārtošana

KTMC "Ritums", Jauniela 29A, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Maija Feldmane

09.03.2018 plkst. 10.00

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstādes “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Kurzemes rajona darbu iesniegšana un izstādes iekārtošana

Rīgas k/c "Iļģuciems", Lidoņu iela 27 k/2, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Ilze Herberga

09.03.2018 - 29.03.2018

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Zemgales priekšpilsētā

BJC "Altona", Altonavas iela 6, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene

09.03.2018 - 29.03.2018

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Vidzemes priekšpilsētā

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene

10.03.2018 - 29.03.2018

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Centra rajonā

KTMC "Ritums", Jauniela 29A, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene

10.03.2018 - 04.04.2018

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Kurzemes rajonā

Rīgas k/c "Iļģuciems", Lidoņu iela 27 k/2, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene

10.03.2018 plkst. 11.00

Rīgas Mazākumtautību folkloras kopu skate

J.F.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskolā, Lauku iela 9, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dina Liepa

15.03.2018 plkst. 12.00

Ligitas Smildziņas metodiskā materiāla “Vingrinājumi un spēles” prezentācija

BJC "Rīgas Skolēnu pils svētku zāle, Kr. Barona 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle

20.03.2018 plkst. 14.00

Vidzemes priekšpilsētas zēnu koru kopmēģinājums

Rīgas Juglas sākumskola, Skrudalienas iela 1, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ināra Freimane

20.03.2018 plkst. 14.00 - 21.03.2018

Latviešu folkloras kopu skate

20.03. - Rīgas F.Brīvzemnieka pamatskola, Zeļļu iela 4, Rīga; 21.03. - Rīgas Valdorfskola, Baltā iela 10, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dina Liepa

22.03.2018 plkst. 15.00

Rīgas 5.-9. klašu un 5.-12. klašu meiteņu koru konkursa “Dziesmai būt” I kārta, Kurzemes rajons un Zemgales priekšpilsēta

BJC "Altona", Altonavas iela 6, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska, Ilze Herberga, Alda Bēvalde

22.03.2018 plkst. 14.00

Rīgas izglītības iestāžu zēnu koru konkurss, I kārta, Zemgales priekšpilsēta un Kurzemes rajons

BJC "Altona", Altonavas iela 6, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska, Ilze Herberga, Alda Bēvalde

23.03.2018 plkst. 15.00

Rīgas 5.-9. klašu un 5.-12. klašu meiteņu koru konkursa “Dziesmai būt” I kārta, Ziemeļu, Centra rajoni un Latgales priekšpilsēta

Rīgas 6. vidusskola, A. Čaka iela 102, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja, Ieva Apsīte, Nataļja Jekimova, Maira Kalniņa, Maija Feldmane, Ilze Rimicāne

23.03.2018 plkst. 14.00

Rīgas izglītības iestāžu zēnu koru konkurss, I kārta, Ziemeļu, Centra rajoni un Latgales priekšpilsēta

Rīgas 6. vidusskola, A. Čaka iela 102, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja, Ieva Apsīte, Nataļja Jekimova, Maira Kalniņa, Maija Feldmane, Ilze Rimicāne

23.03.2018

Rīgas 74. vidusskolas TDK Raduga” koncerts

Jaunolaines kultūras nams, Zeiferta iela 11, Olaine

TDK "Raduga", vadītāja Larisa Koļesņika

27.03.2018 plkst. 15.00

Rīgas 5.-9. klašu un 5.-12. klašu meiteņu koru konkursa “Dziesmai būt” I kārta, Vidzemes priekšpilsēta

Rīgas 64. vidusskola, Ūnijas iela 93, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ināra Freimane, Ilze Herberga

27.03.2018 plkst. 14.00

Rīgas izglītības iestāžu zēnu koru konkurss, I kārta, Vidzemes priekšpilsēta

Rīgas 64. vidusskola, Ūnijas iela 93, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ināra Freimane, Ilze Herberga

04.04.2018

Rīgas 49. vidusskolas TDK “Zīļuks” atklātā nodarbība/koncerts

Rīgas 49. vidusskola, K.Valdemāra 65, Rīga

TDK "Zīļuks", vadītājs Dzintars Zeibots

05.04.2018 plkst. 14.00

1.-4. klašu koru sadraudzības koncerts (piedalās Rīgas Mūzikas internātvidusskola, Ziemeļvalstu ģimnāzija, Āgenskalna sākumskola, Rīgas Valdorfskola)

Rīgas Mūzikas internātvidusskola, Šampētera iela 98, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska

06.04.2018 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas konkurss (VISC kārta)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle, 27006034

06.04.2018

Rīgas 93. vidusskolas TDK koncerts

Rīgas 93. vidusskola, Sesku 72, Rīga

Rīgas 93. vidusskolas TDK, vadītāja Ilona Bogdanova

07.04.2018 plkst. 12.00

Rīgas citu deju žanru deju kolektīvu skate – koncerts

NVO nams, Ieriķu iela 43A, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gaļina Novikova

08.04.2018

Rīgas Angļu ģimnāzijas un TDA “Līgo” bērnu studijas 10 gadu jubilejas koncerts

VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, Rīga

TDA "Līgo" bērnu studija, vadītāja Anita Pielēna - Pelēna

08.04.2018 plkst. 11.00

Tradicionālās muzicēšanas konkurss “Klaberjakte 2018”

BJC "Rīgas Skolēnu pils, Kr. Barona 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dina Liepa

09.04.2018 - 27.04.2018

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Nu tai Rīgā ieraudzīju” (II kārta)

Rīgas dome, Rātslaukums 1, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Dagnija Ramane

11.04.2018 plkst. 16.00

Skolu vēstures muzeju pedagogu 2017./2018.m.g. izvērtējums

BJC "Rīgas Skolēnu pils" 215. telpa, Kr. Barona 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

11.04.2018

Tautas deju kolektīvu sadraudzības koncerts (piedalās Rīgas Kristīgās vidusskolas TDK “Jota”, Rīgas 6. vidusskolas TDK, Rīgas S. Žoltoka vidusskolas TDK “Sprīdītis”)

Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola, Vietalvas iela 15, Rīga

Rīgas Kristīgās vidusskolas TDK "Jota", vadītāja Inga Pelēķe, Rīgas 6. vidusskolas TDK, vadītāja Rudīte Grudule, Rīgas S. Žoltoka vidusskolas TDK "Sprīdītis", vadītāja Laura Bērtiņa

11.04.2018

Koncertuzvedums “Lutauša piedzīvojumi” (piedalās Ziemeļvalstu ģimnāzijas TDK)

BJC "Kurzeme", Imantas iela 11a, Rīga

Ziemeļvalstu ģimnāzijas TDK, vadītāja Lelde Krēsliņa

12.04.2018

Rīgas 5.-9. klašu un 5.-12. klašu meiteņu koru konkursa “Dziesmai būt” II kārta, Rīgas pilsēta

Rīgas Valsts 2. ģimnāzija, Kr. Valdemāra iela 1, Rīga

VISC sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru/ Evija Milzarāja, Santa Vancāne

17.04.2018 plkst. 14.00

Rīgas mūsdienu deju kolektīvu skates – radošā konkursa II kārta, Rīgas pilsēta

VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, Rīga

VISC sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru/ Sarmīte Kadiķe

19.04.2018 plkst. 9.30

MC pasākumu koordinatoru sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils 103. telpa, Kr. Baroan 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Inga Cimiņa

19.04.2018

Sadarbības konference “Latvijas, Lietuvas, Polijas un Igaunijas 100. gadadienas svētku atzīmēšana”

Latvijas Kara muzejs, Smilšu iela 20, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

19.04.2018

Rīgas Hanzas vidusskolas TDK “Daugaviņa” koncerts

Rīgas Hanzas vidusskola, Grostonas 5, Rīga

TDK "Daugaviņa, vadītāja Agate Briede

21.04.2018

Rīgas 21. vidusskolas TDK “Prjaņiki” koncerts Tomsona ielas svētku ietvaros

Rīgas 21. vidusskola, Tomsona iela 35, Rīga

TDK "Prjaņiki", vadītāja Valentīna Zeberiņa

25.04.2018 plkst. 15.30

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstādes “Nu tai Rīgā ieraudzīju” laureātu apbalvošanas pasākums

BJC "Rīgas Skolēnu pils svētku zāle, Kr. Baroan 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Dagnija Ramane

25.04.2018 plkst. 14.00

1.-4. klašu koru sadraudzības koncerts (piedalās Rīgas 34. vidusskola, Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Rīgas 71. vidusskola un Rīgas 96. vidusskola)

Rīgas 96. vidusskola, Auru iela 6, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska

25.04.2018 plkst. 14.00

1.-4. klašu koru sadraudzības koncerts (piedalās Rīgas Imantas vidusskola, Rīgas Angļu ģimnāzija, Iļģuciema vidusskola, Rīgas Igauņu pamatskola)

Rīgas Imantas vidusskola, Kurzemes prospekts 158, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska

26.04.2018

Rīgas izglītības iestāžu zēnu koru konkurss, II kārta, Rīgas pilsēta

BJC "Rīgas Skolēnu pils svētku zāle, Kr. Barona 99, Rīga

VISC sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru/ Evija Milzarāja, Santa Vancāne

26.04.2018

Rīgas Pļavnieku pamatskolas TDK koncerts

Rīgas Pļavnieku pamatskola, Jāņa Grestes iela 14, Rīga

Rīgas Pļavnieku pamatskolas TDK, vadītāja Rudīte Grudule

28.04.2018

Rīgas Ezerkrastu pamatskolas TDK “Skudras” koncerts “Māmiņ, mīļā..māmiņ”

Rīgas Ezerkrastu pamatskola, Malienas 89, Rīga

TDK "Skudras", vadītāji Egita Vītola, Ēvalds Ābelskalns

28.04.2018

Rīgas 84. vidusskolas TDK “Saulīte” un “Saule” jubilejas koncerts

Berģu kultūras nams, Brīvības gatve 455, Rīga

TDK "Saulīte" un "Saule", vadītājas Liene Gailāne, Ieva Sīle, Dace Riekstiņa

03.05.2018 plkst. 15.00

Skolu vēstures muzeju 2017./2018.m.g. darba rezumējums

Rīgas Lietuviešu vidusskola, Prūšu 42a, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

03.05.2018 plkst. 14.00

1.-4. klašu koru sadraudzības koncerts (piedalās Rīgas 41. vidusskola, Rīgas 19. vidusskola, Rīgas 69. vidusskola, Rīgas 33. vidusskola)

Rīgas 41. vidusskola, Slokas iela 49a, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska

03.05.2018

Rīgas Jauno tehniķu centra TDK “Austriņa” koncerts

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88, Rīga

TDK "Austriņa", vadītāja Madara Rozenberga

08.05.2018 plkst. 14.00

1.-4. klašu koru sadraudzības koncerts (piedalās Rīgas 94. vidusskola, Rīgas 95. vidusskola, Rīgas 61. vidusskola, Rīgas 53. vidusskola)

Rīgas 95. vidusskola, Bruknas iela 5, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska

10.05.2018

Latvijas 5.-9. klašu un 5.-12. klašu meiteņu koru konkursa “Dziesmai būt” laureātu koncerts

Latvijas Universitātes lielā aula, Raiņa bulvāris 19, Rīga

VISC

11.05.2018

TDK “Zalktis” un Rīgas Teikas vidusskoals TDK “Skabardzēni” koncerts

VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, Rīga

TDK "Skabardzēni", vadītājas Rūta Lauce un Baiba Miķelsone

17.05.2018 plkst. 9.30

MC pasākumu koordinatoru sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils 103. telpa, Kr. Baroan 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Inga Cimiņa

19.05.2018

BJC “IK Auseklis” TDA “Dancītis” koncerts

VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, Rīga

TDA "Dancītis", vadītāja Ilze Dzene

26.05.2018

Rīgas Itas Kozakēvičas Poļu vidusskolas TDK “Rīgas saulstariņi” ģimenes dienas koncerts

Rīgas Itas Kozakēvičas Poļu vidusskola, Nīcgales 15, Rīga

TDK "Rīgas saulstariņi", vadītāja Valentīna Zeberiņa

26.10.2018

Āgenskalna Valsts ģimnāzijas 330 gadu jubilejas koncerts (piedalās TDK “Vainags”)

Starptautiskais izstāžu centrs, Ķīpsalas iela 8, Rīga

Āgenskalna Valsts ģimnāzija

06.11.2018 plkst. 14.00

Rīgas tradicionālais stāstnieku konkurss “Teci, teci, valodiņa”

BJC "Rīgas Skolēnu pils svētku zāle, Kr. Barona 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dina Liepa