Darba plāns (arhīvs)

Datums, laiksNosaukumsNorises vieta, adreseOrganizētājiestāde, atbildīgais, cita informācija

07.12.2017 plkst. 15.00

Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skates apbalvošana

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gita Pērkone

07.12.2017 plkst. 14.00

X Latvijas zēnu koru salidojuma “Puikas var!” modelēšanas koncerts – repertuāra apguves seminārs

Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolā Rīgā, Kronvalda bulvārī 8

Valsts izglītības satura centrs

06.12.2017 plkst. 14.00-17.00

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!” FINĀLS

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā, Ķengaraga ielā 3/1, Rīgā

BJC "Daugmale"/ Ilze Rimicāne

06.12.2017 plkst. 16.00

Seminārs „Vides objekts un ārējā vidē eksponējami darbi”

Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola, Aspazijas bulvāris 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

04.12.2017 plkst. 14.00 - 07.12.2017

Kursi “Dekoratīvu elementu, rotājumu izveidošana no tekstila un papīra”

Biedrības "Radošo ideju skapis" ,telpās, Kurbada iela 2b, 3 stāvs

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

02.12.2017 plkst. 10.00

Seminārs “Prezentāciju sagatavošanas tehniskās iespējas. Prezentācijas plānošana, struktūra un saturs”

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

30.11.2017 plkst. 14.00-16.30

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!” PUSFINĀLS

Latvijas Ugunsdzēsības muzejā, Hanzas iela 5, Rīgā

BJC "Daugmale"/ Ilze Rimicāne

30.11.2017 plkst. 16.00

Seminārs sporta pedagogiem “Balsta un kustību aparāta attīstīšanas pamati”

“EVFizioFit” zālē “Enri” tenisa kluba telpās, Vaidavas ielā 4a, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Gita Pērkone

29.11.2017 - 04.12.2017

Kursi “Lego konstruēšana un lego robotika”

Rīgas 64. vidusskola, burtnieku iela 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Edgars Zīverts

28.11.2017 plkst. 14.00-16.30

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!” PUSFINĀLS

Latvijas Ugunsdzēsības muzejā, Hanzas iela 5, Rīgā

BJC "Daugmale"/ Ilze Rimicāne

27.11.2017 - 29.11.2017

Kursi “Optiskā māksla”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

22.11.2017 plkst. 10.00

Seminārs “Stikla darbi Tiffany tehnikā”

Stikla mākslas studijā-darbnīcā ”GLASS POINT”, Pērnavas ielā 33 (ieeja no Jāņa Asara ielas)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Ilze Rimicāne

21.11.2017

Konkursa – skates “Skolas izaugsmes vēstījums Latvijai 100. dzimšanas dienā” darbu iesniegšana

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

14.11.2017 plkst. 14.00

Rīgas tradicionālais stāstnieku konkurss “Teci, teci valodiņa”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dina Liepa

13.11.2017 - 14.11.2017

Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skates prezentācijas

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gita Pērkone

12.11.2017

Pirmsskolas vecuma vokālo ansambļu svētki “Mīlestības diena Latvijai”

K/C "Imanta"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar RDIKSD Kultūras pārvaldi/ Evija Milzarāja, Arnis Miltiņš

09.11.2017 plkst. 16.00

Centra rajona un Latgales priekšpilsētas interešu izglītības mūzikas kolektīvu vadītāju sanāksme/seminārs

Rīgas centra humanitārā vidusskola, Kr. Barona iela 97a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja

09.11.2017 plkst. 15.30

Ziemeļu rajona interešu izglītības mūzikas kolektīvu vadītāju sanāksme/seminārs

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Nataļja Jekimova

07.11.2017 plkst. 16.00

Zemgales priekšpilsētas un Kurzemes rajona interešu izglītības mūzikas kolektīvu vadītāju sanāksme/seminārs

Rīgas Mūzikas internātvidusskola, Šampētera iela 98

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska

01.11.2017 plkst. 9.00-17.00

Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skates darbu iesniegšana

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, 103. telpa (K. Barona 99, Rīga)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gita Pērkone

31.10.2017 plkst. 13.55

Vidzemes priekšpilsētas interešu izglītības mūzikas kolektīvu vadītāju sanāksme/seminārs

Rīgas Franču licejs, Mēness iela 8

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ināra Freimane

26.10.2017 plkst. 10.00

Informatīvais seminārs un “Labās prakses piemēri” Rīgas interešu izglītības teātra mākslas programmu pedagogiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", 312. telpa, Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle, 27006034

24.10.2017 plkst. 10.00 - 25.10.2017

Seminārs “Papīra izgatavošana mākslas darbam”

Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

24.10.2017 plkst. 11.00

Dejas “Bu – bi – bu” precizēšanas seminārs

Vienības gatvē 184, pie deju kolektīva "Akvareļ"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Sarmīte Kadiķe

24.10.2017 - 27.10.2017

Kursi skolu muzeju pedagogiem

Rīgas Valsts 1.ģimnāzija (Raiņa 8), Rīgas 25.vidusskolā (Rušona iela 8), Latvijas kara muzejs (Smilšu 1)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Zinaida Soboļeva

23.10.2017 - 26.10.2017

Kursi sporta pedagogiem “Vispārējās fiziskās sagatavotības aspekti bērnu, jauniešu un pusaudžu vecumposmos”

Rīgas 21. vidusskola un Murjāņu sporta ģimnāzija

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Māris Vensbergs

23.10.2017 - 10.11.2017

Profesionālās pilnveides kursi vispārējās un interešu izglītības iestāžu koru diriģentiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils" 112., 215. telpa (skat. kursu plānā), Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

19.10.2017 plkst. 10.00-19.00 - 26.10.2017

Kursi “Porcelāna apgleznošanas pamati iesācējiem: kompozīcija un Austrumu tehnika. Porcelāna apgleznošanas pamati iesācējiem: darbs ar lustrām, krāsns iekraušana un apdedzināšana”

BJC "Laimīte"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Dagnija Ramane

14.10.2017 plkst. 9.20

Kursi “Gleznošana. Kreatīva “Klusās dabas” gleznošanas stilu izmantošana mācību darbā”

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas ielā 24

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

13.10.2017 plkst. 16.00

Seminārs sporta skolotājiem “Muskuļu sasprindzinājuma miofasciālā relaksācija”

BJC "Kurzeme", Imantas iela 11a, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Gita Pērkone

10.10.2017 plkst. 14.00

Folkloras kopu vadītāju sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dina Liepa

05.10.2017 plkst. 10.00

Tautas deju kolektīvu vadītāju sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ineta Bērziņa

03.10.2017 plkst. 10.00

Sanāksme mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu vadītājiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Sarmīte Kadiķe, Gaļina Novikova

03.10.2017 - 05.10.2017

Kursi „Pedagogu profesionālo kompetenču pilnveide vizuālās mākslas un interešu izglītības programmas īstenošanai kompozīcijas pamatu apguvē“

Rīgā, Kr.Valdemāra 40/k.1. (ieeja no pagalma)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Dagnija Ramane

29.09.2017

Skolu muzeju pedagogu senioru godināšana sakarā ar Grestes grāmatas iznākšanu

Rīgas 40.vidusskolā, Akas ielā 15/17

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

27.09.2017 plkst. 15.30

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas metodisko apvienību informatīvais seminārs

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dagnija Ramane, Viva Dzene

27.09.2017

Profesionālās kompetences pilnveides seminārs skatuves runas pulciņu pedagogiem

Rīgā, Strūgu ielā 4

Valsts izglītības satura centrs

16.09.2017

Skolu muzeju metodiskās apvienības koordinatoru sanāksme

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

15.09.2017 plkst. 16.00

Rīgas interešu izglītības mūzikas programmu kolektīvu vadītāju sanāksme

Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Kr. Barona 97A

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs, Inta Godiņa

14.09.2017 plkst. 10.30

Latvijas mūzikas metodiķu sanāksme

VISC, Strūgu iela 4, Rīga

Valsts izglītības satura centrs

12.09.2017 - 14.09.2017

Pedagogu profesionālo kompetenču pilnveide vizuālās mākslas interešu izglītības programmas īstenošanai kompozīcijas pamatu apmācības metodikā

Kr.Valdemāra 40/k.1

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Dagnija Ramane

02.09.2017 plkst. 12.00-17.00

Bērnu un jauniešu svētki “Nāc un piedalies”

Vērmanes dārzs, Rīga

RDIKSD sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru un BJC "Rīgas Skolēnu pils"/ Dace Lazdiņa

02.09.2017 - 04.09.2017

Kursi koklētāju ansambļu vadītājiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Iveta Tauriņa

01.06.2017 - 03.06.2017

V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāls “Toņi un pustoņi”

Bauska

20.05.2017

III Latvijas vidusskolu jaukto koru salidojums

Valmiera

16.05.2017

Lielkoncerts “Rīgas gailis 2017” 5.-9. klašu un meiteņu koriem

Rīgas doms, Herdera laukums 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inta Godiņa

08.05.2017 plkst. 16.00-18.00

Praktiskais seminārs sporta pedagogiem – “Vieglatlētika – vispārējās izturības attīstīšana”

Rīgas 49. vidusskolas sporta laukums, K. Valdemāra iela 65

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons, 29620325

28.04.2017 - 29.04.2017

III Rīgas izglītības iestāžu deju svētki “Trejdeviņi gaismas tilti”

Arēna Rīga, Skanstes iela 21

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

26.04.2017 plkst. 18.00

III Rīgas izglītības iestāžu deju svētku Cittautu deju kolektīvu koncerts

Kultūras un atpūtas centrs "Imanta", Anniņmuižas bulvāris 29, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

26.04.2017 plkst. 14.30

Konference “Latvijas nākotne – mana nākotne”

Latvijas Kara muzejā, Smilšu ielā 20, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Z.Soboļeva

24.04.2017

Vidusskolu jaukto koru konkurss

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inta Godiņa

22.04.2017

Vokālās mūzikas konkursa “Balsis” FINĀLS

BJC "Altona", Altonavas iela 6

VISC

20.04.2017 - 21.04.2017

III Rīgas izglītības iestāžu deju svētku kopmēģinājumi

Rīgas Hanzas vidusskola, Grostonas iela 5

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

20.04.2017 plkst. 14.00

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” II kārtas (Rīgas kārtas) tērpu skate un laureātu apbalvošana

Kultūras pils "Ziemeļblāzma", Ziemeļblāzmas iela 3

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene un Dagnija Ramane

19.04.2017 plkst. 16.00-18.00

Praktiskais seminārs sporta pedagogiem – “Aerobika”

Rīgas Franču licejs, Mēness iela 8

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons, 29620325

12.04.2017

Vokāli instrumentālo ansambļu konkursa fināls (akustiskās grupas)

VISC

12.04.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Puškina licejs, Sarkandaugavas iela 22

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

12.04.2017 plkst. 15.30

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” 1.kārtas 2.posma laureātu apbalvošana

Rīgas dome, Rātslaukums 1, 5.stāvs

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

11.04.2017 plkst. 14.00

Mūsdienu deju radošais konkurss

Kultūras pils "Ziemeļblāzma", Ziemeļblāzmas iela 36

Valsts Izglītības satura centrs sadarbībā ar BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodisko centru

11.04.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas valda Zālīša Sākumskola, Kalpaka bulvāris 8

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

10.04.2017

III Rīgas izglītības iestāžu deju svētku skate (Visu rajonu/priekšpilsētu 5.-6.A un 7.-9. klašu grupas)

Rīgas 45. vidusskola, Ropažu iela 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

07.04.2017 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas un mazās formas uzvedumu konkurss (VISC kārta)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

07.04.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas 13.vidusskola, Pulkveža brieža iela 25

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

06.04.2017

5.-9. klašu un zēnu koru skate Vidzemes priekšpilsētā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ināra Freimane

05.04.2017

5.-9. klašu un zēnu koru skate Latgales priekšpilsētā un Centra, Ziemeļu rajonos

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Evija Milzāraja, Nataļja Jekimova, Inta Godiņa

05.04.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas 25.vidusskola, Rušonu iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

04.04.2017 - 27.04.2017

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde “Rīgas toņi un pustoņi”

Rīgas dome, Rātslaukums 3

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

04.04.2017

5.-9. klašu un zēnu koru skate Zemgales priekšpilsētā

BJC "Altona", Altonavas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska

04.04.2017

5.-9. klašu un zēnu koru skate Kurzemes rajonā

Rīgas Valsts vācu ģimnāzija, Āgenskalna iela 21

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska

03.04.2017 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss (visi rajoni, priekiešpilsētas)

Bērnu un jauniešu centrs "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskas centrs, Gaļina Novikova 28281359

03.04.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas 89.vidusskola, Hipokrāta iela 27

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

01.04.2017 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss (visi rajoni, priekšpilsētas)

NVO nams, Ieriķu iela 43A

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskas centrs, Gaļina Novikova 28281359

31.03.2017 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss (Vidzemes priekšpilsēta, Latgales priekšpilsēta, Ziemeļu rajons)

NVO nams, Ieriķu iela 43A

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskas centrs, Sarmīte Kadiķe 29489282

28.03.2017 plkst. 16.00

Latgales priekšpilsētas, Centra un Ziemeļu rajonu koru kopmēģinājums

Rīgas 6. vidusskola, Aleksandra Čaka iela 102

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Evija Milzarāja, Nataļja Jekimova, Inta Godiņa

28.03.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas 40.vidusskola, Tērbatas iela 15/17

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

27.03.2017 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss (Kurzemes rajons, Zemgales priekšpilsēta, Centra rajons)

Rīgas 71.vidusskola, Iļģuciema iela 6

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskas centrs, Sarmīte Kadiķe 29489282

27.03.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas 28. vidusskola, Sliežu iela 23

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

24.03.2017 plkst. 11.00

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta VIDZEMES priekšpilsētā (1)

Rīgas 63. vidusskola, Baltezera iela 6 (projektu nedēļa)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle, 27006034

24.03.2017 plkst. 13.00

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta VIDZEMES priekšpilsētā (2)

Rīgas 80. vidusskola, Andromedas gatve 11 (sāk vietējie)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

23.03.2017

Konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” 1. kārtas 2. posma modes skate

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

23.03.2017 plkst. 14.00

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta ZEMGALES priekšpilsētā (1)

BJC “Zolitūde”, Ruses iela 13

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle, 27006034

23.03.2017 plkst. 14.30

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta ZEMGALES priekšpilsētā (2)

Plkst. 14.30 Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Ruses iela 22

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

23.03.2017 plkst. 18.00

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta ZEMGALES priekšpilsētā (3)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

22.03.2017

Vokāli instrumentālo ansambļu skate (akustiskās grupas)

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

22.03.2017 plkst. 11.20

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta CENTRA rajonā (1)

Rīgas Centra humanitārā vidusskola (Mazā skola), Tallinas iela 57

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle, 27006034

22.03.2017 plkst. 15.20

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta CENTRA rajonā (2)

Rīgas 22. vidusskola, Bruņinieku iela 10

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

21.03.2017

Vokāli instrumentālo ansambļu skate (apskaņotās grupas)

Rīgas 45. vidusskola, Ropažu iela 34

21.03.2017 plkst. 10.00

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta LATGALES priekšpilsētā (1)

Rīgas 88. vidusskola, Ilūkstes iela 30 (rāda tikai 88.vsk.kolektīvi)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle, 27006034

21.03.2017 plkst. 12.30

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta LATGALES priekšpilsētā (2)

Rīgas Austrumu vidusskola, Viļānu iela 13

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

21.03.2017 plkst. 14.00

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta KURZEMES rajonā

Rīgas 34. vidusskola, Vircavas iela 7 (bijusī Rīgas 68. vidusskola)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

20.03.2017 plkst. 12.00

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta ZIEMEĻU rajonā (1)

Rīgas Rīnūžu vidusskola, Augusta Dombrovska iela 88 (sāk vietējie kolektīvi)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle, 27006034

20.03.2017 plkst. 15.00

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta ZIEMEĻU rajonā (2)

Rīgas Kultūru vidusskola, Ganību dambis 7

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

15.03.2017 - 16.03.2017

Kursi sporta pedagogiem – “Fizisko aktivitāšu nozīme un raksturojums sākumskolas vecumā sporta spēlēs un vingrošanā”

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons, 29620325

13.03.2017 plkst. 9.00-17.00

Kursi sporta pedagogiem – “Badmintons sporta nodarbībās ar Shuttle Time programmu”

Rīgas Teikas vidusskola, Aizkraukles iela 14

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons, 29620325

11.03.2017 plkst. 11.00

Rīgas bērnu un jauniešu folkloras kopu un pulciņu skate mazākumtautības folkloras kopu dalībniekiem

Rīgas 54.vidusskolā, Baltā iela 22, Rīga

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, D.Liepa 29472293

11.03.2017 plkst. 11.00

Rīgas folkloras kopu skate (3)

Rīgas 54.vidusskola, Baltā iela 22, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

09.03.2017

Vokālās mūzikas konkursa “Balsis” II kārta

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inta Godiņa

08.03.2017 plkst. 16.00-18.00

Praktiskais seminārs sporta pedagogiem – “Volejbola apmācības vadlīnijas pamatskolā”

Rīgas Franču licejs, Mēness iela 8

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons, 29620325

08.03.2017 - 10.03.2017

III Rīgas izglītības iestāžu deju svētku skate (Kurzemes rajona un Latgales un Zemgales priekšpilsētu deju kolektīvi)

Rīgas 69. vidusskola, Imantas iela 11a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

08.03.2017 plkst. 14.00

Rīgas folkloras kopu skate (2)

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3, Rīga, Jugla

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

07.03.2017 plkst. 14.00

Rīgas bērnu un jauniešu folkloras kopu un pulciņu skate latviešu folkloras kopām

Rīgas 3.speciālā pamatskola, Telts iela 2A

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, D.Liepa 29472293

07.03.2017 plkst. 14.00

Rīgas folkloras kopu skate (1)

Rīgas 3.speciālā pamatskola, Telts iela 2A, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

06.03.2017 - 08.03.2017

III Rīgas izglītības iestāžu deju svētku skate (Vidzemes priekšpilsētas un Centra un Ziemeļu rajonu deju kolektīvi)

Rīgas Ezerkrastu pamatskola, Malienas iela 89

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

06.03.2017 - 24.03.2017

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Rīgas toņi un pustoņi”

Kultūras un tautas mākslas centrs "Ritums" (Jauniela 29a), BJC "Daugmale (Jēkabpils iela 19a), Rīgas Kultūras centrs "Iļģuciems" (Lidoņu iela 27 k/2), BJC "Altona" (Altonavas iela 6), BJC "Mīlgrāvis" (Baltāsbaznīcas iela 14), BJC "IK Auseklis" (Silciema iela 3)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dagnija Ramane, Viva Dzene

02.03.2017 plkst. 10.00-14.00

V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāla “Toņi un pustoņi” I kārtas 2. posma konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” darbu iesniegšana KURZEMES rajonā

Rīgas Kultūras centrs "Iļģuciems", Lidoņu iela 27 k/2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

02.03.2017 plkst. 10.00-14.00

V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāla “Toņi un pustoņi” I kārtas 2. posma konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” darbu iesniegšana ZEMGALES priekšpilsētā

BJC "Altona", Altonavas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

02.03.2017 plkst. 10.00-14.00

V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāla “Toņi un pustoņi” I kārtas 2. posma konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” darbu iesniegšana ZIEMEĻU rajonā

BJC "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas iela 14

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

01.03.2017 plkst. 10.00-14.00

V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāla “Toņi un pustoņi” I kārtas 2. posma konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” darbu iesniegšana CENTRA rajonā

Kultūras un tautas mākslas centrs "Ritums", Jauniela 29a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

01.03.2017 plkst. 10.00-14.00

V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāla “Toņi un pustoņi” I kārtas 2. posma konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” darbu iesniegšana LATGALES priekšpilsētā

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

01.03.2017 plkst. 10.00-14.00

V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāla “Toņi un pustoņi” I kārtas 2. posma konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” darbu iesniegšana VIDZEMES priekšpilsētā

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

27.02.2017 plkst. 9.00

Interešu izglītības iestāžu metodiķu sanāksme/seminārs

BJC "Rīgas Skolēnu pils",215. telpa, K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

25.02.2017 plkst. 10.00-18.00

Kursi teātru pedagogiem (lektores B.Bauma, I.Bauma un L. Smildziņa)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons

24.02.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas 84.vidusskola, Lielvārdes iela 141

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

23.02.2017 plkst. 16.00

Kurzemes rajona un Zemgales priekšpilsētas koru kopmēģinājums

BJC "Altona", Altonovas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska, Inta Godiņa

23.02.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas Ostvalda vidusskola, Dammes iela 20

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

22.02.2017 - 10.03.2017

Skolu vēstures muzeju prezentācijas pēc īpaša grafika

Rajonos un priekšpilsētās

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

22.02.2017 plkst. 16.00- 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, Krišjāņa Valdemāra iela 1

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

18.02.2017 plkst. 11.00

Vokālās mūzikas konkursa “Balsis” I kārta Kurzemes rajonā un Zemgales priekšpilsētā

BJC "Altona", Altonavas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska

18.02.2017 plkst. 10.00-18.00

Kursi teātru pedagogiem (lektores B.Bauma, I.Bauma un L. Smildziņa)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons

17.02.2017 plkst. 14.00

Vokālās mūzikas konkursa “Balsis” I kārta Vidzemes priekšpilsētā (1.-4. un 5.-9. kl. grupas)

Rīgas Juglas sākumskola, Skrudalienas iela 1

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ināra Freimane

16.02.2017

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes “Lidice 2017” laureātu apbalvošana

Rīgas Latviešu biedrības nams

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

16.02.2017 plkst. 14.00

Vokālās mūzikas konkursa “Balsis” I kārta Centra un Ziemeļu rajonos

BJC "Laimīte"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Evija Milzāraja, Nataļja Jekimova

15.02.2017 plkst. 14.00

Vokālā mūzikas konkursa “Balsis” I kārta Latgales (visas vecuma grupas) un Vidzemes (vidusskolas vecuma grupas) priekšpilsētās

BJC "Daugmale"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inta Godiņa, Ināra Freimane

15.02.2017 plkst. 16.00

Seminārs sporta pedagogiem “Kinezioloģiskās teipošanas pamatprincipi”

Rīgas Franču licejs, Mēness iela 8

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons, 29620325

11.02.2017 plkst. 10.00-14.30

Kursi teātru pedagogiem (lektores B.Bauma un I.Bauma)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons

10.02.2017 plkst. 16.00 - 18.00 - 10.04.2017

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas 71.vidusskola, Iļģuciema iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

09.02.2017 plkst. 16.00

Latgales priekšpilsētas, Ziemeļu un Centra rajonu koru kopmēģinājums

Rīgas 6. vidusskola, Aleksandra Čaka iela 102

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Evija Milzarāja, Nataļja Jekimova, Inta Godiņa

06.02.2017 plkst. 10.00

Sanāksme Rīgas teātru pulciņu skolotājiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

06.02.2017 plkst. 16.00 - 18.00 - 06.04.2017

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Ziemeļvalstu ģimnāzija

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

04.02.2017 plkst. 10.00-18.00

Kursi teātru pedagogiem (lektores B.Bauma, I.Bauma un L. Smildziņa)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons

04.02.2017 plkst. 16.00 - 18.00 - 04.04.2017

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas Valsts vācu ģimnāzija, Āgenskalna iela 21

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

03.02.2017 plkst. 16.00

Mūzikas metodiskās apvienības metodiķu sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 103.telpa

I.Cimiņa

02.02.2017 plkst. 14.00

Kursi tautas deju kolektīvu vadītājiem

Rīgas Teikas vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons

01.02.2017 - 17.02.2017

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes “Lidice 2017” izstāde Rīgas domē

Rīgas dome

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

30.01.2017 plkst. 10.00

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes “Lidice 2017” iekārtošana

Rīgas dome

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

26.01.2017 plkst. 16.00

Kurzemes rajona koru kopmēģinājums

Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Āgenskalna iela 21

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska, Inta Godiņa

26.01.2017 plkst. 16.00

Zemgales priekšpilsētas koru kopmēģinājums

BJC "Altona", Altonavas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska, Inta Godiņa

20.01.2017 plkst. 17.00

Tautas dejas metodiskās apvienības metodiķu sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 103.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

19.01.2017 plkst. 15.00

Zemgales priekšpilsētas un Kurzemes rajona mūzikas kolektīvu vadītāju seminārs

Ziemeļvalstu ģimnāzijā (Paula Lejiņa ielā 12)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska

16.01.2017 - 18.01.2017

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes “Lidice 2017” darbu iesniegšana

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

12.01.2017 plkst. 9.30

Rajonu un priekšpilsētu pasākumu koordinatoru sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 103.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inga cimiņa

07.01.2017 plkst. 15.00

Ziemassvētku kauju 100. gadadienas atceres pasākums Tīreļpurvā

Tīreļpurvs

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

07.01.2017 plkst. 10.00

Tautas dejas metodiskās apvienības metodiķu sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona 99, 103.telpa

I.Cimiņa, I.Bērziņa

06.01.2017 plkst. 10.00

III Rīgas izglītības iestāžu deju svētku darba grupas sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 103.telpa

29.12.2016 plkst. 10.00

Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra pusgada noslēguma sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils" 215. telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inga Cimiņa

16.12.2016 plkst. plkst. 13.00

Kurzemes rajona 1. – 4.klašu koru Ziemassvētku koncerts

Imantas vidusskola, Kurzemes prospekts 158

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska

15.12.2016 plkst. plkst. 14.00

Zemgales priekšpilsētas 1.-4.klašu koru Ziemassvētku koncerts

BJC "Altona", Altonovas iela 6,

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska

14.12.2016 plkst. 16.00 - 19.00

Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra 10 gadu jubilejas pasākums

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99,

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inga Cimiņa

09.12.2016 plkst. 16.00

Muzikas metodiskās apvienības vadītāju sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 103.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inga cimiņa

07.12.2016 plkst. 14.00

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!” (Fināls, 6 komandas)

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža, Ķengaraga ielā 3/1, Rīgā

BJC "Daugmale", I.Rimicane; Ilze.Rimicane@intereses.lv

06.12.2016 plkst. plkst.16.00

Skolu vēstures muzeju koordinatoru sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 215.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

02.12.2016 plkst. 8.00 - 20.00

Metodisko materiālu skates dalībnieku pieredzes apmaiņas seminārs

Līvānu bērnu un jauniešu centrs un Preiļu bērnu un jauniešu centrs

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone

01.12.2016 plkst. 14.00

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!” (Kurzemes, Centra, Ziemeļu rajons; Zemgales priekšpilsēta)

Latvijas Ugunsdzēsības muzejs, Hanzas ielā 5, Rīgā

BJC "Daugmale", I.Rimicane; Ilze.Rimicane@intereses.lv

29.11.2016 plkst. 14.00

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!” (Latgales, Vidzemes priekšpilsēta)

Latvijas Ugunsdzēsības muzejs, Hanzas ielā 5, Rīgā

BJC "Daugmale", I.Rimicane; Ilze.Rimicane@intereses.lv

23.11.2016

Rīgas Interešu izglītības metodisko materiālu skates izstādes atklāšana un laureātu apbalvošana

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone

23.11.2016 plkst. 10.00 - 17.00 - 02.12.2016

Metodisko materiālu skates 2016 darbu izstāde

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 215.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone

22.11.2016 plkst. 16.00

Seminārs interešu izglītības sporta skolotājiem

Rīgas Franču licejs, Mēness iela 8

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone

13.11.2016 plkst. 12.00

Pirmsskolas vecuma bērnu vokālo ansambļu svētki “Mīlestības diena Latvijai”

Kultūras un atpūtas centrs "Imanta", Anniņmuižas bulvāris 29, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Evija Milzarāja

08.11.2016 plkst. 14.00

Rīgas tradicionālā stāstnieku konkursa „Teci, teci, valodiņa”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zālē, K.Barona iela 99, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa, 29472293

07.11.2016 - 09.11.2016

Rīgas Interešu izglītības metodisko materiālu skates prezentācijas

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone

04.11.2016 plkst. 14.00 - 09.11.2016

Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss “Rīgas zvirbulis” 3. kārta

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Teātra mākslas skolotāju metodiskās apvienības vadītāja Laura Paegle 27006034

02.11.2016 - 31.12.2016

Rīgas internātvidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem izstāde „Rīgas atspulgi mūsu radošajos darbos”

Rīgas Centrālās bibliotēkas Mākslas un mūzikas nodaļā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

30.10.2016 plkst. 16.00

Kamerkora “Tonika” 50 gadu jubilejas koncerts “Ceļš, kas sauc ” (koncertā piedalīsies arī īpašie viesi – Goran Gora, Mārtiņš Ruskis, Uģis Roze, Mārtiņš Zilberts, Zane Goiževska u.c.)

Latvijas Universitātes Lielajā aulā, Raiņa bulvārī 19, Rīgā

BJC "Rīgas skolēnu pils", Inga Cimiņa (Biļetes www.bilesuparadize.lv)

24.10.2016 plkst. 9.00

Seminārs Rīgas teātru pulciņu skolotājiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

24.10.2016 plkst. 10.00 - 12.11.2016

Kursi teātru pulciņu skolotājiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons, 29620325

21.10.2016

Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss “Rīgas zvirbulis” 2. kārta Kurzemes rajonā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Pasākumu koordinatore Ilze Herberga 29696527

19.10.2016

Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss “Rīgas zvirbulis” 2. kārta Latgales priekšpilsētā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Pasākumu koordinatore Ilze Rimicāne 29701995

17.10.2016 - 19.10.2016

Darbu nodošana Starptautiskajai bērnu zīmējumu biennālei “Taškentas prieks” Bērnu un jauniešu centrā “Rīgas Skolēnu pils”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

14.10.2016

Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss “Rīgas zvirbulis” 2.kārta Vidzemes priekšpilsētā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Pasākumu koordinatore Ilze Herberga 29221675

12.10.2016

Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss “Rīgas zvirbulis” 2. kārta Zemgales priekšpilsētā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Pasākumu koordinatore Alda Bēvalde 26404919

07.10.2016

Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss “Rīgas zvirbulis” 2. kārta Ziemeļu rajonā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Pasākumu koordinatore Maira Kalniņa 29104908

06.10.2016 plkst. 16.00

Sanāksme Rīgas interešu izglītības mūzikas kolektīvu vadītājiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils" , K.Barona 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inta Godiņa

05.10.2016

Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss “Rīgas zvirbulis” 2. kārta Centra rajonā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Pasākumu koordinatore Maija Feldmane 29545205

03.10.2016 plkst. 9.30

Sanāksme Rīgas interešu izglītības iestāžu metodiķiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99, 215. telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone

22.09.2016 plkst. 15.30

Seminārs Rīgas interešu izglītības vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas programmu skolotājiem

Bērnu un jauniešu centrā „Rīgas Skolēnu pils”, K.Barona 99, Svētku zālē

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

01.09.2016 - 30.09.2016

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 1. kārta

Izglītības un kultūras iestādēs

Izglītības un kultūras iestādes

01.09.2016 - 01.11.2016

Rīgas Interešu izglītības metodisko materiālu skates metodisko materiālu iesniegšana

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone

20.05.2016

Konference veltīta J. Grestes 140. dzimšanas dienai

Jelgavas Ģ. Eliasa vēstures un mākslas muzejā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

10.05.2016 plkst. 17.00

2.-4. klašu koru koncerts “Rīgas gailis 2016”

Rīgas Doms, Herdera laukums 6, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inta Godiņa

07.05.2016 plkst. 12.00

Rīgas izglītības iestāžu tautas deju kolektīvu koncerts, veltīts Mātes dienai

Atpūtas centrs ,,Lido"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Indra Filipsone

06.05.2016

VISC skatuves runas konkurss 3. kārta – fināls

BJC “Rīgas Skolēnu pils”, K.Barona iela 99

VISC sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru, Laura Paegle

29.04.2016

Rīgas vispārizglītojošo mazākumtautību skolu koru koncerts “Dziedam Latvijai”

Kultūras pils "Ziemeļblāzma"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

28.04.2016 plkst. 15.00

Rīgas vispārējās izglītības iestāžu vēstures muzeju skates – atestācijas noslēguma pasākums

Latvijas Kara muzejs

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

28.04.2016 plkst. 13.00

2.-4.klašu koru konkursa “Tauriņu balsis 2016” 2. kārta Rīgas pilsētā

Rīgas 6.vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar VISC

27.04.2016 plkst. 15.30

Izstādes-konkursa “Sen to Rīgu daudzināja” noslēgums

Dzelzceļa vēstures muzejā, Uzvaras bulvārī 2A

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

26.04.2016 plkst. 14.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss

Kultūras centrs "Imanta", Aniņmuižas bulvārī 29, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gaļina Novikova, galina.novikova@intereses.lv, 28281359

22.04.2016 plkst. 18.00

Rīgas izglītības iestāžu tautas deju kolektīvu koncerts “Trejdeviņi deju raksti”

Kultūras pils "Ziemeļblāzma"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

21.04.2016 plkst. 16.00

Interešu izglītības vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu pedagogu metodisko darbu izstāde-konkursa noslēgums

Bērnu un jauniešu centrā „Mīlgrāvis”, Baltāsbaznīcas ielā 14

20.04.2016 plkst. 13.00

Rīgas vispārējās un interešu izglītības iestāžu 2. – 4. klašu koru skate (Centra rajons, Ziemeļu rajons)

Rīgas Raiņa 8.vakara (maiņu) vidusskola, K.Barona iela 71

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

19.04.2016 plkst. 13.00

Rīgas vispārējās un interešu izglītības iestāžu 2. – 4. klašu koru skate (Latgales priekšpilsēta)

Rīgas Pļavnieku pamatskola, Jāņa Grestes iela 14

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

15.04.2016 plkst. 13.00

Rīgas vispārizglītojošo mazākumtautību skolu koru kolektīvu skate

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs , Nataļja Jekimova, 29221814

13.04.2016 plkst. 13.00

Rīgas vispārējās un interešu izglītības iestāžu 2. – 4. klašu koru skate (Zemgales priekšpilsēta, Kurzemes rajons)

BJC "Altona", Altonovas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

12.04.2016 plkst. 13.00

Rīgas vispārējās un interešu izglītības iestāžu 2. – 4. klašu koru skate (Vidzemes priekšpilsēta)

Rīgas Juglas vidusskola, Juglas iela 27a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

10.04.2016 plkst. 11.00

Rīgas tradicionālais muzicēšanas konkurss „KLABERJAKTE 2016”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa, 29472293

08.04.2016

Teātra skate: Mazās formas, VISC kārta

BJC “Rīgas Skolēnu pils”, K.Barona iela 99

VISC sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru, Laura Paegle

08.04.2016 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss

Rīgas 88.vidusskola, Ilūkstes ielā 30, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Sarmīte Kadiķe, sarmite.kadike@intereses.lv, 29489282

07.04.2016 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss

Rīgas 40.vidusskola, Akas ielā 10, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gaļina Novikova, galina.novikova@intereses.lv, 28281359

05.04.2016 - 21.04.2016

Interešu izglītības vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu pedagogu metodisko darbu izstāde-konkurss „Manas mājas”

BJC “Mīlgrāvis”,Baltās baznīcas 14

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, 27006045

04.04.2016 - 11.04.2016

Skolu muzeju atestācija

Pa rajoniem/priekšpilsētām

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

04.04.2016 - 02.05.2016

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde „Sen to Rīgu daudzināja”

Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejs, Uzvaras bulvaris 2-4, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dagnija Ramane, 29460028, Viva Dzene, 27006045

01.04.2016 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss

Rīgas Imantas vidusskola, Kurzemes prospektā 158, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Sarmīte Kadiķe, sarmite.kadike@intereses.lv, 29489282

01.04.2016 - 02.12.2016

Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skate

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone, 29443630

31.03.2016 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss

Mākslinieciskās jaunrades centrs „Praktiskās estētikas skola”, Burtnieku iela 34, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gaļina Novikova, galina.novikova@intereses.lv, 28281359

31.03.2016 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss

Mākslinieciskās jaunrades centrs „Praktiskās estētikas skola”, Burtnieku iela 34, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gaļina Novikova, Galina.Novikova@intereses.lv, 28281359

30.03.2016 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss

Bērnu un jauniešu centrs „Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gaļina Novikova, galina.novikova@intereses.lv, 28281359

30.03.2016 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss

Bērnu un jauniešu centrs „Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā

19.03.2016 plkst. 11.00

Literārā konkursa “Eseja par skolotāju” veltīts muzejnieka, kolekcionāra, skolotāja Jāņa Gretes 140.dzimšanas dienai noslēgums

Latvijas Kara muzejs, Smilšu iela 20, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Z.Soboļeva, 29113528

10.03.2016

Rīgas tautas deju kolektīvu repertuāra atlases skate Latgales priekšpilsētai

Rīgas 93. vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

10.03.2016

Rīgas tautas deju kolektīvu repertuāra atlases skate Centra un Ziemeļu rajoniem

Pamatskola ,,Rīdze"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

10.03.2016

Rīgas bērnu un jauniešu folkloras kopu un pulciņu skate

Rīgas Avotu pamaskolā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa 29472293

09.03.2016

Rīgas tautas deju kolektīvu repertuāra atlases skate Kurzemes rajonam un Zemgales priekšplisētai

Rīgas 69. vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

09.03.2016

Rīgas bērnu un jauniešu folkloras kopu un pulciņu skate

Bērnu un jauniešu centrs „Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa 29472293

07.03.2016

Rīgas tautas deju kolektīvu repertuāra atlases skate Vidzemes priekšpilsētā

Rīgas Ezerkrastu pamatskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

05.03.2016

Rīgas bērnu un jauniešu folkloras kopu un pulciņu skate

Rīgas J.G.Hedera Rīgas Grīziņkalna vidusskolā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa 29472293

04.03.2016 plkst. 11.00

VISC skatuves runas konkurss II kārta

BJC “Rīgas Skolēnu pils”, K.Barona iela 99

VISC sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru, Laura Paegle

04.03.2016 plkst. darba dienas pl. 10.00 - 18.00 - 22.03.2016

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Sen to Rīgu daudzināja” 2.kārtas izstāde

BJC "Mīlgrāvis" 2.stāva gaitenis, izstāžu zāle, Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

03.03.2016 - 24.03.2016

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde „Sen to Rīgu daudzināja”

BJC “Daugmale”, BJC “Mīlgrāvis”, MJC “Praktiskās estētikas skola” un kultūras centrā “Iļģuciems” I kārtas II posms

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, atbilstošie rajonu/priekšpilsētu koordinatori

28.02.2016

Tradicionālās dziedāšanas konkurss “Dziesmu dziedu kāda bija”

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

25.02.2016

Teātru skate “Mazās formas” Vidzemes priekšpilsētā

“Praktiskās estētikas skola”, Burtnieku ielā 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle

25.02.2016 plkst. 14.00

Tautasdziesmu dziedāšanas konkurss “Lakstīgala”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

24.02.2016

Teātru skate “Mazās formas” Ziemeļu rajonā

BJC “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24; Rīgas Rīnūžu vsk., Ziemeļblāzmas ielā 59;

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle

23.02.2016

Teātru skate “Mazās formas” Latgales priekšpilsētā

Rīgas 88.vsk., Ilūkstes ielā 30

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle

23.02.2016 plkst. 11.00

Rīgas vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2016” Kurzemes rajons un Zemgales priekšpilsēta

BJC „Altona”, Altonavas ielā 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska, Dagnija Logina, Alda Bēvalde

19.02.2016 plkst. 11.00

Teātru skate “Mazās formas” Kurzemes rajonā

Rīgas Anniņmuižas vidusskola ., Kleistu iela 14

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle

19.02.2016 plkst. 12.00

Rīgas vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2016”, Centra rajons un Vidzemes priekšpilsētas vidusskolu un vecākās grupas ansambļi

BJC “Rīgas Skolēnu pils” Krišjāņa Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Evija Milzarāja, Maija Feldmane, Ināra Freimane, Ilze herberga

18.02.2016 plkst. 11.00

Teātru skate “Mazās formas” Zemgales priekšpilsētā

BJC "Altona", Altonavas ielā 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle

18.02.2016 plkst. 12.00

Rīgas vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2016” Vidzemes priekšpilsētas 1.-4.klašu un 5.-9.klašu vokālie ansambļi

MJC „Praktiskās estētikas skola” Burtnieku ielā 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ināra Freimane, Ilze Herberga

17.02.2016

Teātru skate “Mazās formas” Centra rajonā

Rīgas Raiņa 8. vakara (maiņu) vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle

17.02.2016 plkst. 12.00

Rīgas vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2016”, Ziemeļu rajons

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs, Inta Godiņa

16.02.2016 plkst. 12/00

Rīgas vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2016”, Latgales priekšpilsēta

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19A

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs, Inta Godiņa

04.02.2016 - 18.02.2016

44.Starptautiskais bērnu mākslas konkurss “Lidice 2016”

Rīgas dome

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dagnija Ramane, 29460028, Viva Dzene, 27006045

01.02.2016 - 19.03.2016

Literārais konkurss “Eseja par skolotāju” veltīts muzejnieka, kolekcionāra, skolotāja Jāņa Gretes 140.dzimšanas dienai

Rīgas rajonos, priekšpilsētās

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Z.Soboļeva, 29113528

20.01.2016

Seminārs “Akrobātikas elementu pilneive” Sports, Rīgas Franču licejs

Rīgas Franču licejs,

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone

18.01.2016 - 20.01.2016

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes “Lidice 2016” darbu iesniegšana

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99, 103. telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, D.Ramane, V. Dzene

12.01.2016 plkst. 10.00

Metodiskais pieredzes apmaiņas seminārs, sadarbībā ar Liepājas Bērnu un jaunatnes centra interešu izglītības speciālistiem/ Pasākumu organizēšanas metodika

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Krišjāņa Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, I. Cimiņa

06.01.2016 plkst. 16.00

Skolu muzeju apvienības sēde

Latvijas Kara muzejs, Smilšu iela 20

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

01.12.2015 - 10.12.2015

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!”

saskaņā ar nolikumu

BJC "Daugmale", Ilze Rimicane, 29701995

27.11.2015 - 04.12.2015

Rīgas interešu izglītības metodisko izstrādņu skates darbu izstāde

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Pērkone 29443630

25.11.2015 - 28.11.2015

Seminārs muzeju pedagogiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

21.11.2015 plkst. 12.00

Pirmsskolas vecuma bērnu vokālo ansambļu svētki “Mīlestības diena Latvijai”

K/C IMANTA

Rīgas domes izglītības kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvalde un Sporta un jaunatnes pārvalde sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru, Evija Milzarāja

20.11.2015 - 01.12.2015

Kursi mūsdienu deju pedagogiem

Praktiskās estētikas skolā, Burtnieku ielā 34; Rīgas Skolēnu pilī, K.Barona ielā 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Sarmīte Kadiķe, Gaļina Novikova

11.11.2015 plkst. 16.00-18.00

Seminārs „Vingrinājumi un spēles sporta spēļu treniņa procesa pilnveidei”

Rīgas Franču liceja sporta zālē Rīgā, Mēness ielā 8

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone

06.11.2015

Skatuves runas konkursa „Rīgas zvirbulis” 3. kārta

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle

06.11.2015 plkst. 17.00

Mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu labdarības koncerts “Rudens zvaigznes”

K/C Rītausma, Kandavas iela 27

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Sarmīte Kadiķe

06.11.2015 plkst. 16.00-18.00

Seminārs “Pašmasāža sportā”

Rīgas Franču liceja sporta zālē Rīgā, Mēness ielā 8

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone

27.10.2015 plkst. 10.00

Seminārs interešu izglītības teātru skolotājiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle

26.10.2015 - 30.10.2015

Kursi “Vispārējās fiziskās sagatavotības aspekti bērnu, jauniešu un pusaudžu vecumposmos“

Kultūru vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Māris Vensbergs

01.10.2015 - 06.11.2015

Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss “Rīgas zvirbulis”

http://www.intereses.lv/teatris/apvienibas-jaunumi/

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, L.Paegle 27006034

01.10.2015 plkst. 15.30

Seminārs vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas programmu skolotājiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, V.Dzene 29195405

22.09.2015 plkst. 10.00

Sanāksme/seminārs mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu vadītājiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gaļina Novakova, Sarmīte Kadiķe

18.09.2015

Rīgas interešu izglītības skolēnu sporta festivāls “Komandā ir spēks!”

Jugla, Bābelītes ezera apkārtne

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Pērkone, 29443630

11.07.2015

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki: Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas programma – tērpu skate, radošās darbnīcas

10.07.2015

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki: mēģinājums vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas programmai, tērpu skate

06.07.2015 - 12.07.2015

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki

06.07.2015 - 12.07.2015

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki: Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Rakstu darbi” izstāde

22.06.2015 plkst. 14.00

Piemiņas brīdis J.Grestem

Raiņa kapi

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

27.05.2015 plkst. 15.00

Grāmatas “Palīgs muzeju pedagogam” atklāšanas svētki.

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Krišjāņa Barona iela 99,

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

22.05.2015 plkst. 13.00

D.Putānes grāmatas “Rīga bērna acīm” atvēršanas svētki

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Krišjāņa Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, I.Cimiņa

21.05.2015

Rīgas izglītības iestāžu mazākumtautību tautas deju kolektīvu koncerts “Ceļojums dejā”

Kultūras pils "Ziemeļblāzma", Ziemeļblāzmas iela 36

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

21.05.2015 plkst. 17.00

Rīgas izglītības iestāžu 2.-4.klašu koru konkursa laureātu koncerts “Rīgas gailis 2015”

Rīgas Sv. Pētera baznīca, Skārņu iela 19

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska

20.05.2015 plkst. 17.00

Rīgas izglītības iestāžu 2.-4.klašu koru konkursa laureātu koncerts “Rīgas gailis 2015″

Rīgas Jaunā Sv. Ģertrūdes baznīca

Rīgas Interešu Izglītības metodiskais centrs, atbildīgā Alda Šeļegovska

19.05.2015 plkst. 16.00

Rīgas izglītības iestāžu 2.-4.klašu koru konkursa laureātu koncerts “Rīgas gailis 2015”

Rīgas Vissvētākās trīsvienības Romas katoļu baznīca, A. Deglava ielā 63

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Andra Fenhane, Ināra Freimane

13.05.2015 - 14.05.2015

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koru skates 2.kārta- Rīgas pilsēta

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

09.05.2015

Mātes dienai veltīts koncerts

Atpūtas centrs "LIDO", Krasta iela 76

Indra Filipsone

06.05.2015

Pieredzes apmaiņas brauciens muzeju pedagogiem

Ventspils Amatu skola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

28.04.2015 plkst. 15.00

Izglītības iestāžu vēstures muzeju skate “Izcilo personību galerija”

Latvijas Kara muzejs

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs

24.04.2015 plkst. 12.00

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku 5.-9. klašu, jaukto, zēnu koru skate Kurzemes rajonā

Rīgas Valsts vācu ģimnāzija

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

24.04.2015 plkst. 12.00

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku 5.-9. klašu, jaukto un zēnu koru skate Kurzemes rajonā

Rīgas Valsts Vācu ģimnāzija

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

23.04.2015 plkst. 12.00

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku 5.-9. klašu, meiteņu un jaukto koru skate Centra rajonā

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

23.04.2015 plkst. 16.00

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes- konkursa “‘Rakstu darbi” II kārtas laureātu apbalvošana

Koka ēku renovācijas centrs "Koka Rīga"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

21.04.2015 plkst. 12.00

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku 5.-9. klašu un meiteņu koru skate Vidzemes priekšpilsētā

Rīgas 49.vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

17.04.2015 plkst. 12.00

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku jaukto un zēnu koru skate Vidzemes priekšpilsētā

Rīgas Teikas vidusskola, Aizkraukles iela 14

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

17.04.2015

II kārtas radošo spēļu darbnīcu konkurss “‘Rakstu darbi” plkst. 14.00-15.00 un no plkst.15.00 II kārtas Rīgas tērpu kolekciju skate-konkurss “‘Rakstu darbi”

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

16.04.2015 plkst. 12.00

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku 5.-9. klašu, jaukto un zēnu koru skate Zemgales priekšpilsētā

BJC "Altona"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

15.04.2015 plkst. 12.00

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku 5.-9. klašu, jaukto un zēnu koru skate Ziemeļu rajonā

Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, K.Valdemāra iela 1

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

15.04.2015 - 15.04.2014

Pieredzes apmaiņas brauciens muzeju pedagogiem

Valmieras Valsts ģimnāzija

Rīgas Interešu izglī'tibas metodiskais centrs

14.04.2015 plkst. 12.00

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku 5.-9. klašu, jaukto un zēnu koru skate Latgales priekšpilsētā

Rīgas 6.vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

13.04.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas Metodiskā centra metodiķu sanāksme

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

12.04.2015 plkst. 11.00

 Tradicionālais muzikantu konkurss “Klaberjakte 2015”

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

10.04.2015 - 12.04.2015

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas deju kolektīvu skate

VEF Kultūras pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

10.04.2015 plkst. 17.00-19.00

Seminārs sporta pedagogiem „Stājas nostiprinošie un attīstošie vingrojumi sākumskolā”

Rīgas Franču licejs

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone

06.04.2015

Sporta un tehniskās jaunrades metodiķu sapulce

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

01.04.2015 plkst. 13.00

Konkursa “Rīgas Gailis” 2.-4. klašu skate Centra un Ziemeļu rajonā

Rīgas Raiņa 8.vakara (maiņu) vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

31.03.2015 plkst. 13.00

Konkursa “Rīgas Gailis” 2.-4. klašu skate Kurzemes rajonā

Rīgas Imantas vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

30.03.2015 - 23.04.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde “Koka Rīgā”

"Koka Rīga", Krāsotāju iela 12

30.03.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes – konkursa “Rakstu darbi” iekārtošana

Koka ēku renovācijas centrs "Koka Rīga"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

27.03.2015 plkst. 13.00

Konkursa “Rīgas Gailis” 2.-4. klašu koru konkurss Vidzemes priekšpilsētā

Rīgas Juglas vidusskolas sākumskolas korpuss, Juglas ielā 27a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

26.03.2015 plkst. 13.00

Konkursa “Rīgas gailis” 2.-4. klašu koru skate Zemgales priekšpilsētā

BJC "Altona"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

25.03.2015 plkst. 13.00

Konkursa “Rīgas gailis” 2.-4. klašu koru skate Latgales priekšpilsētā

Rīgas Pļavnieku pamatskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

25.03.2015 plkst. 13.00

Zēnu koru kopmēģinājums Vidzemes priekšpilsētai

Praktiskās estētikas skolā, Burtnieku ielā 34.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

20.03.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes – konkursa “Rakstu darbi” izstāžu demontāža un darbu izņemšana norises vietās

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

20.03.2015

Kursi “Vispārējās fiziskās sagatavotības aspekti bērnu, jauniešu un pusaudžu vecumposmos” – teorētiskā un praktiskā nodarbība

Rīgas Kultūru vidusskola, Ganību dambis 7

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Māris Vensbergs

18.03.2015

Kursi “Vispārējās fiziskās sagatavotības aspekti bērnu, jauniešu un pusaudžu vecumposmos” – praktiskā nodarbība

Rīgas Kultūru vidusskola, Ganību dambis 7

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Māris Vensbergs

16.03.2015

Kursi “Vispārējās fiziskās sagatavotības aspekti bērnu, jauniešu un pusaudžu vecumposmos” – teorētiskā lekcija

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Māris Vensbergs

13.03.2015

Teātru skate “Mazās formas” Pilsētas kārta

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle

13.03.2015 plkst. 10.00

Rīgas bērnu un jauniešu sacensības pludmales volejbolā „SMILŠU SKUDRA 2015”

Olimpiskais centrs, Grostonas iela 6b

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, M.Vensbergs, 22178278

12.03.2015

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis”: Rīgas kārta

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

11.03.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes – konkursa “Rakstu darbi” I kārtas noslēgums (Centra raj., Latgales pr.)

BJC "Daugmale"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

11.03.2015 plkst. 14.30

Jaukto koru kopmēģinājums Vidzemes priekšpilsētai

Rīgas Tirdzniecības vidusskolā, Tomsona iela 3/5.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

10.03.2015 plkst. 11.00

Skolu jaunatnes XI Dziesmu un deju svētku Rīgas un Zemgales modelēšanas koncerts

Iecavas novads "Billītes"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

10.03.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes – konkursa “Rakstu darbi” I kārtas noslēgums (Kurzemes raj., Zemgales pr.)

Rīgas Kultūras centrs "Iļģuciems"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

10.03.2015 plkst. 14.30

Jaukto koru kopmēģinājums Vidzemes priekšpilsētai

Rīgas Teikas vidusskolā, Aizkraukles iela 14.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

09.03.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas Metodiskā centra metodiķu sanāksme

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

09.03.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes – konkursa “Rakstu darbi” I kārtas noslēgums (Ziemeļu raj., Vidzemes pr.)

BJC "IK Auseklis"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

07.03.2015

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku pūtēju orķestru skate- Rīgas pilsēta

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

06.03.2015 plkst. 11.00

Rīgas bērnu un jauniešu folkloras kopu skate “Rīgas diena”

MJN "Praktiskās estētikas skola"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

05.03.2015 plkst. 14.00

Kopmēģinājums (visi kori) Ziemeļu rajonam

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

02.03.2015

Sporta un tehniskās jaunrades metodiķu sapulce

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

02.03.2015 - 18.03.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Rakstu darbi” izstāde

BJC "IK Auseklis", Rīgas kultūras centrs "Iļģuciems", LNVM Dauderi, BJC "Daugmale"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

01.03.2015 - 07.10.2015

Rīgas interešu izglītības metodisko izstrādņu skates darbu izstrāde, iesniegšana

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Pērkone 29443630

28.02.2015 plkst. 16.00

Jaukto koru kopmēģinājums Centra rajonam

Rīgas Valsts 3. ģimnāzijā, Grēcinieku iela 10.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

27.02.2015 plkst. 11.00

Rīgas Mazākumtautību folkloras kopu skate

Rīgas 54.vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

27.02.2015

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis”: Centra rajons

BJC "Laimīte"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

26.02.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Rakstu darbi” darbu iesniegšana raj./pr. izstāžu norises vietās

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

25.02.2015 plkst. 15.00

5.-9. klašu koru kopmēģinājums Centra rajonam

Rīgas Centra humanitārajā vidusskolā, Kr. Barona 97a.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

25.02.2015 plkst. 14.30

5.-9.klašu koru kopmēģinājumi

Rīgas 45. vidusskolā, Ropažu iela 34, Rīgas 85.vidusskolā, Nīcgales iela 22, Rīgas Juglas vidusskolā, Kvēles iela64/Juglas iela 27a, Rīgas Purvciema vidusskola, Brantkalna iela 5.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

25.02.2015 plkst. 17.00

Seminārs “Basketbola prasmju un iemaņu pilnveide”

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

24.02.2015 plkst. 15.00

5.-9. klašu koru kopmēģinājums Centra rajonam

Rīgas Centra humanitārajā vidusskolā, Kr. Barona 97a.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

23.02.2015

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis”: Latgales priekšpilsēta

BJC "Daugmale"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

23.02.2015 plkst. 14.00

5.-9. klašu koru kopmēģinājums Kurzemes rajonam

Rīgas Imantas vidusskolā, Kurzemes prospekts 158.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

22.02.2015 plkst. 11.00

Tradicionālās dziedāšanas konkursa “Dziesmu dziedu, kāda bija” Rīgas kārta,

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

21.02.2015

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis”: Kurzemes rajons, Zemgales priekšpilsēta

BJC "Altona"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

20.02.2015

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis”: Vidzemes priekšpilsēta

MJC "Praktiskās estētikas skola"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

20.02.2015 plkst. 13.00

Zēnu koru kopmēģinājums Latgales priekšpilsētai

Rīgas Pļavnieku pamatskola, J. Grestes iela

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

19.02.2015 plkst. 14.00

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes “Lidice 2015” noslēguma pasākums – apbalvošana

Rīgas Latviešu biedrības nams, Merķeļa iela 13

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

19.02.2015 plkst. 14.00

Jaukto koru kopmēģinājums Kurzemes rajonam

Rīgas Valsts vācu ģimnāzija, Āgenskalna iela 21a.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

19.02.2015 plkst. 14.00

Jaukto koru kopmēģinājums Zemgales priekšpilsētai

BJC "Altona", Altonavas iela 6.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

18.02.2015 plkst. 14.00

Zēnu koru kopmēģinājums Centra rajonam

pamatskolā "Rīdze", Kr. Valdemāra ielā 2.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

17.02.2015 plkst. 11.00

Skatuves runas konkurss (VISC nolikums)

BJC „IK Auseklis”, Silciema ielā 3

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle

17.02.2015 plkst. 14.00

Zēnu koru kopmēģinājums Kurzemes rajonam/Zemgales priekšpilsētai

Rīgas Imantas vidusskolā, Kurzemes prospekts 158.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

17.02.2015 plkst. 16.00

Jaukto koru kopmēģinājums Latgales priekšpilsētai

Rīgas 6.vidusskolā, A. Čaka 102.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

16.02.2015 plkst. 14.00-16.00

5.-9. klašu koru kopmēģinājums Latgales priekšpilsētai

Rīgas 6.vidusskolā, A. Čaka 102.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

12.02.2015 plkst. 14.00

5.-9.klašu koru kopmēģinājums Zemgales riekšpilsētai

BJC "Altona, Altonavas iela 6."

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

09.02.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas Metodiskā centra metodiķu sanāksme

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

05.02.2015 plkst. 14.00

Sanāksme vispārējās un interešu izglītības iestāžu folkloras kopu un pulciņu pedagogiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

04.02.2015 - 19.02.2015

Starptautiskā bērnu mākslas izstāde – konkurss “Lidice 2015”

Rīgas dome

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

02.02.2015

Sporta un tehniskās jaunrades metodiķu sapulce

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

29.01.2015 plkst. 14.00

Jaukto koru kopmēģinājums Zemgales priekšpilsētai

BJC "Altona", Altonavas iela 6.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

27.01.2015 plkst. 14.00

Zēnu koru kopmēģinājums Kurzemes rajonam un Zemgales priekšpilsētai

Rīgas Imantas vidusskolā, Kurzemes prospekts 158.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

27.01.2015 plkst. 14.00

Jaukto koru kopmēģinājums Kurzemes rajonam

Rīgas Valsts vācu ģimnāzija, Āgenskalna iela 21a.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

27.01.2015 plkst. 16.00

Jaukto koru kopmēģinājums Latgales priekšpilsētai

Rīgas 6.vidusskolā, A. Čaka 102.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

26.01.2015 plkst. 14.00

5.-9. klašu koru kopmēģinājums Kurzemes rajonam

Rīgas Imantas vidusskolā, Kurzemes prospekts 158.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

26.01.2015 plkst. 16.00

5.-9. klašu koru kopmēģinājums Latgales priekšpilsētai

Rīgas 6.vidusskolā, A. Čaka 102

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

22.01.2015 plkst. 14.00

5.-9. klašu koru kopmēģinājums Zemgales priekšpilsētai

BJC "Altona", Altonavas iela 6.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

22.01.2015 plkst. 13.00

Zēnu koru kopmēģinājums Latgales priekšpilsētai

Rīgas Pļavnieku pamatskola, J. Grestes iela 14.00.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

21.01.2015 plkst. 16.00

Integrēta muzeju pedagogu un muzejnieku sanāksme

Latvijas Kara muzejs

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

19.01.2015 - 21.01.2015

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes “Lidice 2015” darbu iesniegšana

BJC "Rīgas Skolēnu pils" 103.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

12.01.2015

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas Metodiskā centra metodiķu sanāksme

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

12.01.2015 - 15.01.2015

Tautas deju kolektīvu vadītāju kursi,gatavojoties XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem

12.01.- Rīgas Franču licejs, 13.01.-Andreja Pumpura Rīgas 11.pamatskola, 14.01.-Iekšlietu ministrijas veselības un sporta, 15.01.-Rīgas Teikas vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

05.01.2015 plkst. 8.00 - 18.00 - 07.01.2015

Kursi “Izglītības iestādes muzejs- mācību audzināšanas procesa daļa”

Latvijas Kara muzejs, Smilšu iela 20, G.Antapsons, Z.Soboļeva

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

05.01.2015

Sporta un tehniskās jaunrades metodiķu sapulce

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

12.12.2014 - 14.12.2014

Kursi – Skatuves kustība pantomīma

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs , G.Antapsons

11.12.2014 plkst. 10.00 - 15.00 - 12.12.2014

Kursi “Radošuma attīstīšana vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas nodarbībās”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Antapsons

11.12.2014 plkst. 10.00-15.00 - 12.12.2014

Kursi: Radošuma attīstīšana vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas nodarbībās.

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Barona iela 99, 013. telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

08.12.2014

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas Metodiskā centra metodiķu sanāksme

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

05.12.2014 plkst. 13.00

Zēnu koru kopmēģinājms Vidzemes priekšpilsētai

Rīgas 64.vidusskolā, Ūnijas ielā 93.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

04.12.2014 plkst. 15.00 - 04.11.2014

Seminārs “Mazo formu dāvanu iesaiņošana”

RDG "Lolitas skapis", Baznīcas iela 37

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Antapsons

04.12.2014 plkst. 14.00

Koru kopmēģinājums (visi kori) Ziemeļu rajonam

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

03.12.2014

Seminārs: Kustību koordinācija skrējienā un lēcienā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

03.12.2014 plkst. 13.00

Zēnu koru kopmēģinājums Vidzemes priekšpilsētai

Praktiskās estētikas skolā, Burtnieku ielā 34.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

02.12.2014 - 15.01.2015

“Pieskati uguni”

Ugunsdzēsības muzejs

BJC "Daugmale" sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru

01.12.2014 plkst. 13.30

Sporta un tehniskās jaunrades Metodiskā centra izglītības metodiķu sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, I.Cimiņa

01.12.2014

Sporta un tehniskās jaunrades metodiķu sapulce

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

28.11.2014 plkst. 9.30 - 14.00

Seminārs: “Ģipša tehnoloģiskās īpašības un to izmantošana radošajās nodarbībās”

BJC "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas iela 14, G.Antapsons, semināru vada D.Timule

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

28.11.2014 plkst. 9.30

Seminārs: “Ārā no plaknes- daudzslāņu kompozīcija”

BJC "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas iela 14

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Antapsons, semināru vada Dagnija Timule

28.11.2014 plkst. 16.00

Jaukto koru kopmēģinājums Centra rajonam

Rīgas Valsts 3. ģimnāzijā, Grēcinieku iela 10.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

27.11.2014 plkst. 15.00

Meistarklase “Gleznas bareljefu izveide”

BJC "Daugmale" , Jēkabpils iela 19a, G.Antapsons. Meistarklasi vada Olga Jevsejeva

27.11.2014 plkst. 14.30

Jaukto koru kopmēģinājums Vidzemes priekšpilsētai

Rīgas Teikas vidusskolā, Aizkraukles iela 14.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

26.11.2014 plkst. 14.30

Jaukto koru kopmēģinājumi Vidzemes priekšpilsētai

Rīgas Tirdzniecības vidusskolā, Tomsona iela 3/5.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

26.11.2014

Zēnu koru kopmēģinājums Centra rajonam

Pamatskolā "Rīdze", Kr. Valdemāra iela 2.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

25.11.2014 plkst. 14.00

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Mūsdienu deju skate

VEF kultūras pils, Ropažu iela 2

VISC sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru

25.11.2014

5.-9. klašu koru kopmēģinājums Centra rajonam

Rīgas Centra humanitārajā vidusskolā, Kr. Barona 97a, Rīgas 45. vidusskolā, Ropažu iela 34, Rīgas 85.vidusskolā, Nīcgales iela 22, Rīgas Juglas vidusskolā, Kvēles iela64/Juglas iela 27a, Rīgas Purvciema vidusskola, Brantkalna iela 5.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

22.11.2014 plkst. 10.00

Seminārs vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas skolotājiem “Gatavošanās XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Antapsons, semināra tēma “Gatavošanās XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem”

22.11.2014 plkst. 10.00 - 20.12.2014

Skatuves runas kursi skolotājiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Antapsons

22.11.2014

Profesionālās pilnveides seminārā vizuālās mākslas un vizuāli plastiskās mākslas skolotājiem – Gatavošanās XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem”

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

21.11.2014 plkst. 12.00 - 16.30; 17.00

Seminārs “Emocionalitātes attīstīšana korī”, Šauļu zēnu un jauniešu koris “Dagilelis” koncerts

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Antapsons, Remigijus Adomaitis

14.11.2014 plkst. 16.00

Rīgas interešu izglītības skolotāju metodisko izstrādņu skates noslēgums

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Pērkone

10.11.2014 plkst. 10.00 - 14.11.2014

Kursi pasākumu organizēšanā

BJC "Rīgas Skolēnu pils",K.Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Antapsons

10.11.2014

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas Metodiskā centra metodiķu sanāksme

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

10.11.2014 - 14.11.2014

Microsoft Office 2010 vides pielietojums interešu izglītības skolotāju darbā

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

07.11.2014

Runas skates “Rīgas zvirbulis” fināls

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, L.Paegle

05.11.2014 plkst. 14.00

Rīgas tradicionālais stāstinieku konkurss “Teci, teci, valodiņa”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Liepa, 29472293

05.11.2014

Starptautiskā bērnu mākslas konkursa “Lidice 2014” apbalvošana

Rīgas dome

VISC sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru

05.11.2014 plkst. 14.00

Tradicionālais stāstnieku konkurss “Teci, teci valodiņa”

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

BJC "Rīgas skolēnu pils", D. Liepa

03.11.2014 plkst. 13.30

Sporta un tehniskās jaunrades metodiķu sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, I.Cimiņa

03.11.2014

Sporta un tehniskās jaunrades metodiķu sapulce

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs

02.11.2014 plkst. 10.00

Kursu – Skatuves kustība pantomīma

BJC "Rīgas Skolēnu pils" , K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G,Antapsons

30.10.2014 plkst. 9.00 - 31.10.2014

Profesionālās pilnveides kursi vizuāli plastiskās mākslas skolotājiem „Apģērbu kolekcijas veidošanas principi”

Radošā darbnīca galerija „Lolitas skapis” Baznīcas 37

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Antapsons

30.10.2014 plkst. 9.00 - 13.00 - 31.10.2014

Kursi- Apģērbu kolekcijas veidošanas principi

RDG "Lolitas skapis", Baznīcas iela 37

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

29.10.2014 plkst. 9.00 – 13.00 un 13.30 -18.30

Profesionālās pilnveides kursi vizuālās mākslas skolotājiem „Atklātņu izgatavošana no tekstila”

Radošā darbnīca galerija „Lolitas skapis” Baznīcas 37

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Antapsons

29.10.2014 plkst. 9.00 - 18.30

Kursi – Atklātņu izgatavošana no tekstila

RDG "Lolitas skapis", Baznīcas iela 37

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Antapsons

23.10.2014 plkst. 9.30

Rajonu koordinatoru sapulce

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs

16.10.2014 plkst. 11.00

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 2.kārta Zemgales priekšpilsēta

BJC "Altona"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, L.Paegle, L.Riekstiņa

16.10.2014 plkst. 15.30

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas skolotāju MA seminārs

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, V.Dzene, D.Ramane

15.10.2014 plkst. 11.00

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis”2.kārta Latgales priekšpilsētā

BJC "Daugmale"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, L.Paegle, L.Riekstiņa

14.10.2014 plkst. 10.00

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis”2.kārta Centra rajonā

Rīgas Valda Zālīša pamatskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, L.Paegle, L.Riekstiņa

14.10.2014 plkst. 11.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru skolotāju sanāksme

Rīgas Skolēnu pils 112.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

13.10.2014 plkst. 10.30

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis”2.kārta Ziemeļu rajonā

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, L.Paegle, L.Riekstiņa

13.10.2014

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas Metodiskā centra metodiķu sanāksme

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

10.10.2014 plkst. 10.00

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis”2. kārta Vidzemes priekšpilsētā

MJC "Praktiskās estētikas skola"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, L.Paegle, L.Riekstiņa

09.10.2014 plkst. 11.00

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 2.kārta Kurzemes rajonā

Rīgas 34.vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, L.Paegle, L.Riekstiņa

08.10.2014 plkst. 16.00

Rīgas izglītības iestāžu muzeju pedagogu sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona 99, 112.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Z.Soboļeva

08.10.2014 plkst. 16.00

Rīgas skolu muzeju pedagogu sanāksme

Rīgas Skolēnu pils 112.telpa

Rīgas Interešu izglītībasmetodiskais centrs

07.10.2014 plkst. 10.00

Rīgas izglītības iestāžu tautas deju kolektīvu vadītāju sanāksme

Rīgas Skolēnu pils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

04.10.2014 - 25.10.2014

RĪGA- Eiropas krustcelēs

Rīgas bērnu un jauniešu centri

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar nodibinājumu RĪGA-2014, Santa Vancāne, 29385336

01.10.2014 - 31.10.2014

Bērnu izrāžu festivāla “UMURKUMURS” skate, izrāžu publiskā demonstrēšana

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

25.09.2014 plkst. 10.00

Pasākumu koordinatoru sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Antapsons

24.09.2014 plkst. 10.00 - 17.00 - 02.10.2014

Kursi – Dramaturģija

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs. G.Antapsons

23.09.2014 plkst. 16.00

Rīgas interešu izglītības iestāžu koru diriģentu un mazo mūzikas kolektīvu sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, A.Fenhane

20.09.2014 plkst. 11.00 - 14.12.2014

Tālākizglītības kursi – “Kustības teātris, pantomīmas pamati”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, G.Antapsons

06.09.2014 plkst. 12.00-17.00

Bērnu svētki “Nāc un piedalies”

Vērmanes dārzs

RD IKSD Sporta un jaunatnes pārvalde, Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

06.09.2014 plkst. 12.00 - 14.00

Ielu teātru skates fināls

Vērmanes dārzs

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, L.Paegle, L.Riekstiņa

27.08.2014 - 28.08.2014

Kursi muzeja pedagogam

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona 99

Zinaida Soboļeva

22.06.2014 plkst. 14.00

Piemiņas brīdi Jānis Grestem

J.Raiņa kapos

Zinaida Soboļeva

03.06.2014

Pieredzes brauciens uz Ventspils Amatu skolu

Ventspils Amatu skola

Zinaida Soboļeva

20.05.2014

Pieredzes brauciens uz Valmieras valsts ģimnāziju

Valmieras valsts ģimnāzija, L. Paegles iela 40

Zinaida Soboļeva

20.05.2014 plkst. 17.00

Rīgas izglītības iestāžu 2.-4.klašu skates laureātu koncerts “Rīgas Doma gailis”

Rīgas Doms, Herdera laukums 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

18.05.2014 plkst. 16.00

Piemiņas plāksnes atklāšana Jānim Grestem

Rīga, Martas iela 5

Zinaida Soboļeva

16.05.2014 plkst. 12.00

2.- 4.klašu un Zēnu koru skate- Ziemeļu rajons

Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ilze Atardo- ilze.atardo@intereses.lv

16.05.2014 plkst. 14.30

2. – 4.klašu un Zēnu koru skate Centra rajonam

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Maija Feldmane

15.05.2014 plkst. 12.00

2.- 4.klašu un Zēnu koru skate- Zemgales priekšpilsēta un Kurzemes rajons

Bērnu un jauniešu centrā „Altona”, Altonovas ielā 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dagnija Logina (Kurzemes rajons)- dagnija.logina@intereses.lv un Alda Bēvalde (zemgales priekšpilsēta)- alda.bevalde@intereses.lv

14.05.2014 plkst. 12.00

2.- 4.klašu un Zēnu koru skate- Vidzemes priekšpilsēta

Rīgas Juglas sākumskola, Juglas iela 27a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ilze Herberga- ilze.herberga@intereses.lv

13.05.2014 plkst. 12.00

2.- 4.klašu un Zēnu koru skate- Latgales priekšpilsēta

Rīgas 6. vidusskola. A. Čaka iela 102

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ilze Rimicāne- ilze.rimicane@intereses.lv

12.05.2014

IELU TEĀTRU priekšnesumu ideju prezentācija

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K.Barona 99

Valsts izglītības satura centrs, Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

12.05.2014 plkst. 11.00

Latvijas skolu Ielu teātru ideju konkurss

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99

VISC, Dace Jurka, 29179179 Centrs, Laura Paegle, 27006034

11.05.2014

Tautas deju kolektīvu sadancošanās

A/P "LIDO"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

07.05.2014 plkst. 16.00

Seminārs “Skola slavena ar personībām, kas skolu bagātina”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona 99

Zinaida Soboļeva

01.05.2014 - 31.05.2014

Muzeju dienas skolā

Izglītības iestādes muzejs

Atbildīgais muzeja pedagogs

29.04.2014 plkst. 13.30

Vokāli instrumentālo un instrumentālo ansambļu skate

Rīgas 45.vidusskola, Ropažu iela 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ilga Millere- ilga.millere@intereses.lv

25.04.2014

Starptautiskās dejas dienas koncerts “Saulīt` mana, Krustamāte”

VEF kultūras pils, Ropažu iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

17.04.2014 plkst. 10.00 līdz 16.00

Izglītības iestāžu skolu muzeju skate Vidzemes priekšpilsētā

Vidzemes priekšpilsēta

N.Naumeca, Z.Soboļeva

16.04.2014 plkst. 14.00

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes “Trejdeviņas saules lec ” Rīgas kārtas izstādes laureātu apbalvošana

Rīgas Kongresu nams

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

16.04.2014 plkst. 10.00 līdz 16.00

Izglītības iestāžu skolu muzeju skate Ziemeļu rajonā

Ziemeļu rajons

Dz. Paukšta, Z.Soboļeva

15.04.2014 plkst. 10.00 līdz 16.00

Izglītības iestāžu skolu muzeju skate Latgales priekšpilsētā

Latgales priekšpilsēta

R.Liepiņa, Z.Soboļeva

15.04.2014 plkst. 13.00

Rīgas izglītības iestāžu un interešu centru 5.- 9.klašu koru skates 2.kārta

Rīgas 6.vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvalde

14.04.2014 plkst. 10.00 līdz 16.00

Izglītības iestāžu skolu muzeju skate Kurzemes rajonā

Kurzemes rajons

M.Zvaigzne, Z.Soboļeva

13.04.2014

Tradicionālās muzicēšanas konkursa “Klaberjakte 2014” Rīgas kārta

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

12.04.2014

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis”

BJC "Altona", Altonovas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

11.04.2014

Rīgas jaukto koru konkurss

Rīgas 8. vakara (maiņu) vidusskola, Kr.Barona 71

Valsts izglītības satura centrs

11.04.2014 plkst. 9.00 līdz 17.00

Izglītības iestāžu muzeju skate centra un zemgales rajonā

Centra un Zemgales rajons

A.E. Zumente, V.Sūna, Z.Soboļeva

04.04.2014 - 16.04.2014

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes “Trejdeviņas saules lec ” Rīgas kārta

Rīgas Kongresu nams

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

04.04.2014 plkst. 12.00

5.- 9.klašu un vidusskolas meiteņu koru skate- Ziemeļu rajons un Centra rajons

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

03.04.2014 plkst. 12.00

5.- 9.klašu un vidusskolas meiteņu koru skate- Zemgales priekšpilsēta un Kurzemes rajons

BJC "Altona" , Altonovas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

02.04.2014 plkst. 12.00

5.- 9.klašu un vidusskolas meiteņu koru skate- Latgales priekšpilsēta

Rīgas 6.vidusskola, A.Čaka iela 102

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

01.04.2014 plkst. 12.00

5.- 9.klašu un vidusskolas meiteņu koru skate- Vidzemes priekšpilsēta

Rīgas 49.vidusskola, Kr.Valdemāra iela 65

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

01.04.2014 - 01.05.2014

Pieteikumu iesūtīšana un izrāžu video ierakstu (DVD matricā) iesniegšana bērnu izrāžu festivālam – skatei „UMURKUMURS”

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

28.03.2014 plkst. 16.00

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes “Trejdeviņas saule lec” laureātu apbalvošana (Centra, Ziemeļu rajons, Latgales, Vidzemes priekšpilsēta)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

27.03.2014 plkst. 15.00

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes “Trejdeviņas saule lec” laureātu apbalvošana (Zemgales priekšpilsēta, Kurzemes rajons))

Rīgas Kultūraas centrs Iļģuciems, Lidoņu iela 27k/2

Valsts izglītības satura centrs, Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

25.03.2014 - 27.03.2014

Kursi muzeja pedagogam (pēc īpaša grafika)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona 99

Zinaida Soboļeva

23.03.2014

Skate Rīgas folkloras kopām

Nevalstisko organizāciju nams

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

20.03.2014 plkst. 16.00

Pieredzes seminārs “Muzeja pedagogs skolā”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona 99

Zinaida Soboļeva

14.03.2014

Rīgas literāro uzvedumu konkursa „Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta” 2.kārta

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Valsts izglītības satura centrs

14.03.2014

Valsts izglītības satura centra organizētā Skolēnu skatuves runas literāro un uzvedumu konkursa 2.kārta

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, K.Barona iela 99

Valsts izglītības satura centrs, Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

13.03.2014

Vokālās mūzikas konkursa ”Balsis” 2. kārta (pusfināls)

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

Valsts izglītības satura centrs

11.03.2014

Mūsdienu dejas radošā konkursa 2.kārta

VEF kultūras pils, Ropažu iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

09.03.2014

Mazākumtautību skate folkloras kopām

Rīgas 86.vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

07.03.2014

Latviešu tautas deju skate- Latgales priekšpilsēta

VEF kultūras pils, Ropažu iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

06.03.2014 plkst. 14.30-19.30

Latviešu tautas deju skate- Ziemeļu rajons un Zemgales priekšpilsēta

VEF kultūras pils, Ropažu iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

06.03.2014 plkst. 16.00

Muzeja kritēriji trīs darba jomās (krājums, pasākumi skolā un dalība pilsētā)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona 99

Zinaida Soboļeva

06.03.2014 plkst. 9.00-14.00

Latgales priekšpilsētas tautas deju skates mēģinājumi

VEF kultūras pils, Ropažu iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

05.03.2014 plkst. 9.00-15.20

Ziemeļu rajona un Zemgales priekšpilsētas tautas deju skates mēģinājumi

VEF kultūras pils, Ropažu iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

05.03.2014 plkst. 16.00-18.30

Latviešu tautas deju skate- Kurzemes rajons

VEF kultūras pils, Ropažu iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

05.03.2014 plkst. 18.30-19.30

TDK “Dzīpars”, TDK “Vainags” un TDK “Austris” mēģinājumi tautas deju skatei

VEF kultūras pils, Ropažu iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

04.03.2014 plkst. 13.00-21.30

Latviešu tautas deju skate- Centra rajons un Vidzemes priekšpilsēta

VEF kultūras pils, Ropažu iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

04.03.2014 plkst. 9.00-12.30

Kurzemes rajona tautas deju skates mēģinājums

VEF kultūras pils, Ropažu iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

04.03.2014 - 27.03.2014

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa izstāde “Trejdeviņas saules lec ” (Ziemeļu rajons)

BJC "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas iela 14

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

04.03.2014 - 27.03.2014

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa izstāde “Trejdeviņas saules lec ” (Vidzemes priekšpilsēta)

MJC "Praktiskās estētikas skola", Burtnieku iela 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

04.03.2014 - 27.03.2014

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa izstāde “Trejdeviņas saules lec ” (Kurzemes rajons, Zemgales priekšpilsēta)

Rīgas Kultūras centrs Iļģuciems, Lidoņu iela 27k/2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

03.03.2014 plkst. 8.20- 21.40

Vidzemes priekšpilsētas un Centra rajona tautas deju skates mēģinājums

VEF kultūras pils, Ropažu iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

03.03.2014 plkst. 10.00-18.00 (darba dienās) - 21.03.2014

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Trejdeviņas saules lec” izstāde (Latgales priekšpilsēta un Centra rajons)

BJC "Daugmale", 201., 216.telpa, Jēkabpils iela 19a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, I.Rimicāne, 29701995

01.03.2014 plkst. 11.00

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis” Zemgales priekšpilsētā un Kurzemes rajonā

BJC "Altona", Altonovas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

01.03.2014 - 14.11.2014

Rīgas interešu izglītības metodisko izstrādņu skate

informācija: www.intereses.lv/nolikumi

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gita Pērkone, 29443630

28.02.2014 plkst. 12.00

Vokālās mūzikas konkurss ”Balsis” ‘Vidzemes priekšpilsēta

MJC "Praktiskās estētikas skola", Burtnieku iela 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

27.02.2014 plkst. 13.00

Vokālās mūzikas konkurss ”Balsis” Ziemeļu un Centra rajonos

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

25.02.2014 plkst. 12.00

Vokālās mūzikas konkurss ”Balsis” Latgales priekšpilsēta

BJC „Daugmale”, Jēkabpils iela 19a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

23.02.2014 plkst. 11.00-16.00

Tradicionālās dziedāšanas konkurss “Dziesmu dziedu kāda bija”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Svētku zāle, K.Barona iela 99

BJC „Rīgas Skolēnu pils”, Dina Liepa, 29472293

21.02.2014 plkst. 15.00

Mūsdienu deju skate Latgales priekšpilsētā

Rīgas Lastādijas internātpamatskola, Maskavas iela 178

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Sarmīte Kadiķe- sarmite.kadike@intereses.lv, 29489282

20.02.2014 plkst. 14.00

Starptautiskās Bērnu mākslas izstādes “Lidice 2014” laureātu apbalvošana

Zemkopības ministrijā, Republikas laukums 2, (2.stāva Lielajā zālē), Rīga

Valsts izglītības satura centrs

20.02.2014 plkst. 11.00

Rīgas literāro uzvedumu konkursa „Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta” 1.kārta Zemgales priekšpilsētā un Kurzemes rajonā

Rīgas 68.vidusskola, Dzirciema iela 43a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

20.02.2014 plkst. 16.00

Muzeja padomes darba saturs

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona 99

Atbildīgais muzeja pedagogs, prezidents

18.02.2014 plkst. 15.00

Mūsdienu deju skate Zemgales priekšpilsētā

Rīgas 53.vidusskola, Melnsila iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Sarmīte Kadiķe- sarmite.kadike@intereses.lv, 29489282

17.02.2014 plkst. 10.00

Rīgas literāro uzvedumu konkursa „Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta” 1.kārta Ziemeļu rajonā

Bērnu un jauniešu centrs "Laimīte", Sarkandaugavas iela 22/24

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

14.02.2014 plkst. 15.00

Mūsdienu deju skate Kurzemes rajonā

Rīgas 33.vidusskola, Stūrmaņu iela 23

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Sarmīte Kadiķe- sarmite.kadike@intereses.lv, 29489282

13.02.2014 plkst. 15.00

Rīgas literāro uzvedumu konkursa „Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta” 1.kārta Centra rajonā

Rīgas Raiņa 8.vakara (maiņu) vidusskola, K.Barona iela 71

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

13.02.2014 plkst. 14.00

Rīgas Folkloras ansambļu un koru sanāksme

208. telpa, BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

12.02.2014 plkst. 15.00

Mūsdienu deju skate Ziemeļu rajonā

Bērnu un jauniešu centrs „Laimīte”, Sarkandaugavas iela 24

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gaļina Novikova gaļina.novikova@intereses.lv, 28281359

11.02.2014 plkst. 15.00

Mūsdienu deju skate Centra rajonā un Vidzemes priekšpilsētā

Mākslinieciskās jaunrades centrs „Praktiskā estētikas skola”, Burtnieku iela 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gaļina Novikova gaļina.novikova@intereses.lv, 28281359

10.02.2014 plkst. 13.30

Rīgas literāro uzvedumu konkursa „Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta” 1.kārta Latgales priekšpilsētā

Rīgas 88.vidusskola, Ilūkstes iela 30

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

06.02.2014 plkst. 12.00

Rīgas literāro uzvedumu konkursa „Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta” 1.kārta Vidzemes priekšpilsētā

MJC "Praktiskās estētikas skola", Burtnieku iela 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

05.02.2014 - 20.02.2014

Starptautiskā Bērnu mākslas izstāde “Lidice 2014” Rīgas Domē

Rīgas Dome

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

05.02.2014 - 20.02.2014

42.Starptautiskā bērnu mākslas izstāde – konkurss “Lidice 2014”

Rīgas dome. Rātslaukums 1

VISC sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru, D.Ramane 29460028, V.Dzene 27006045

04.02.2014 plkst. 13.00

Latviešu tautasdziesmu sadziedāšanās konkurss “Lakstīgala”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99, Svētku zāle

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

01.02.2014 - 01.04.2014

Pieteikumu iesūtīšana IELU TEĀTRU ideju konkursam

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

21.01.2014 plkst. 11.00-17.00

Ielu teātru kursi

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

20.01.2014 - 22.01.2014

Darbu iesniegšana 42. starptautiskai Bērnu mākslas izstādei “Lidice 2014”

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

09.01.2014 plkst. 16.00

Muzeja prezidentu sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona 99

01.01.2014 - 01.04.2014

Muzeja sakārtošana skatei

Izglītības iestādes muzejā

Atbildīgais muzeja pedagogs, prezidents

13.12.2013 plkst. 13.00

Zemgales priekšpilsētas un Kurzemes rajonu Ziemassvētku ieskaņas koncerts

BJC "Altona", Altonovas iela 6, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska

13.12.2013 plkst. 14.00

Ziemeļu rajona Ziemassvētku ieskaņas koncerts

BJC "Laimīte" RSC, Sarkandaugavas iela 24, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ilga Millere

10.12.2013 plkst. 13.00

Centra rajona sākumskolas kolektīvu Ziemassvētku ieskaņas koncerts

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Svētku zāle, K.Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Evija Milzarāja

26.11.2013

Tradicionālais stāstnieku konkurss “Teci, teci, valodiņa”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

20.11.2013 plkst. 14.00

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes “Kur saulīte rotājas” laureātu apbalvošana

Rīgas Latviešu biedrības nams, Merķeļa iela 13

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene- 29195045 un Dagnija Ramane- 29460028

14.11.2013 plkst. 10.00

Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra pasākumu koordinatoru sanāksme

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inga Cimiņa- 26350621

13.11.2013

Rīgas Interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas izstādes “Rīga- mākslinieka Irbītes un mūsu acīm” noslēgums

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene- 29195045

09.11.2013 plkst. 10.00

Rīgas Skolu muzeju skates “Vēstures akcenti skolā” noslēguma pasākums

Latvijas Kara muzejs, Smilšu iela 20

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaīda Soboļeva

09.11.2013 plkst. 11.00

Rīgas vispārējās izglītības iestāžu muzeju skates – konkursa “Skolas akcenti vēsturē” dalībnieku apbalvošana

Latvijas Kara muzejs, Smilšu iela 20

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

08.11.2013 plkst. 11.00

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 3.kārta-fināls

BJC "Rīgas Skolēnu pils"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

08.11.2013 plkst. 11.00

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 3.kārta

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

05.11.2013 - 29.11.2013

Rīgas Interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas ceļojošā izstāde „Rīga – mākslinieka Irbītes acīm”

Rīgas Interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas ceļojošā izstāde „Rīga – mākslinieka Irb

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

05.11.2013 - 29.11.2013

Rīgas Interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas ceļojošā izstāde „Rīga – mākslinieka Irbītes un mūsu acīm”

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

05.11.2013 - 29.11.2013

Rīgas Interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas ceļojošā izstāde „Rīga – mākslinieka Irbītes un mūsu acīm”

TJN "Annas 2", Annas iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

04.11.2013 - 20.11.2013

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde “Kur saulīte rotājas”

Rīgas Kongresu nams

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene- 29195045 un Dagnija Ramane- 29460028

04.11.2013 - 29.11.2013

Rīgas Interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas ceļojošā izstāde „Rīga – mākslinieka Irbītes un mūsu acīm”

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

04.11.2013 - 29.11.2013

Rīgas Interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas ceļojošā izstāde „Rīga – mākslinieka Irbītes un mūsu acīm”

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

04.11.2013 - 29.11.2013

Rīgas Interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas ceļojošā izstāde „Rīga – mākslinieka Irbītes un mūsu acīm”

BJC "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas iela 14

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

01.11.2013 - 29.11.2013

Rīgas Interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas izstāde “Rīga- mākslinieki Irbītes un mūsu acīm”

MJN "Praktiskās estētikas skola" Burtnieku iela 34, BJC "Daugmale" Jēkabpils iela 19a, BJC "Altona" Altonavas iela 6, BJC "Rīgas Skolēnu pils K.Barona iela 99, Rīgas Jauno tehniķu centrs Bauskas ielā 88, BJC "Mīlgrāvis" Baltāsbaznīcas ielā 13, BJC "Auseklis" Silciema iela 3, BJC "Laimīte" Sarkandaugavas iela 24, Tehniskās jaunrades nams "Annas 2"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene- 29195045

01.11.2013 - 29.11.2013

Rīgas Interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas ceļojošā izstāde „Rīga – mākslinieka Irbītes un mūsu acīm”

MJC "Praktiskās estētikas skola", Burtnieku iela 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

01.11.2013 - 29.11.2013

Rīgas Interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas ceļojošā izstāde „Rīga – mākslinieka Irbītes un mūsu acīm”

BJC "Altona", Altonovas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

31.10.2013

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izsātes “Kur saulīte rotājas” darbu iesniegšana

Rīgas Kongresu nams

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene- 29195045 un Dagnija Ramane- 29460028

23.10.2013 plkst. 15.00-18.00

Rīgas Skolu muzeju skate “Vēstures akcenti skolā”

Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Raiņa bulvāris 8

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaīda Soboļeva

23.10.2013 plkst. 15.00

Rīgas Skolu muzeju skate “Vēstures akcenti skolā”, Vidusskolām

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

22.10.2013 plkst. 15.00-18.00

Rīgas Skolu muzeju skate “Vēstures akcenti skolā”

Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Raiņa bulvāris 8

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaīda Soboļeva

22.10.2013 plkst. 15.00

Rīgas Skolu muzeju skate “Vēstures akcenti skolā”, Pamatskolām

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

18.10.2013 plkst. 11.00

Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss “Rīgas zvirbulis” 2.kārta Vidzenes priekšpilsētā

MJC "Praktiskās estētikas skola", Burtnieku iela 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Līga Riekstiņa- 28232751

18.10.2013

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 2.kārta, Vidzemes priekšpilsēta

MJC "Praktiskās estētikas skola", Burtnieku iela 34, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

17.10.2013 plkst. 13.00

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 2.kārta Zemgales priekšpilsētā

BJC "Altona", Altonavas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Līga Riekstiņa- 28232751

17.10.2013 plkst. 13.00

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 2.kārta, Zemgales priekšpilsēta

BJC "Altona", Altonovas iela 6, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

16.10.2013 plkst. 10.30

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 2.kārta Ziemeļu rajonā

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Līga Riekstiņa- 28232751

16.10.2013 plkst. 10.30

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 2.kārta, Ziemeļu rajons

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

15.10.2013 plkst. 10.00

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 2.kārta Latgales priekšpilsētā

BJC "Daugmale", Krišjāņa Valdemāra iela 5

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Līga Riekstiņa- 28232751

11.10.2013 plkst. 11.00

Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra izglītības metodiķu darba sapulce

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inga Cimiņa- 26350621

11.10.2013 plkst. 11.oo

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 2.kārta, Centra rajons

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

10.10.2013 plkst. 11.00

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa “Rīgas zvirbulis” 2.kārta Kurzemes rajonā

Rīgas 34. vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Līga Riekstiņa- 28232751